Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej co tu taka cisza? jutro mam pierwsza wizyte i kontrolne bhcg. Masakra nigdy sie jeszcze tak nie balam i stresowalam. Matura i prawko przy tym to pikus. Dziewczyny trzymajcie jutro za mnie kciuki. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala jestem kochana z Tobą i kciuki masz jak w banku :) i głowa do góry :) ale wcale Ci sie nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati7700
witam Olala o ktorej masz wizyte daj znać a co do strachu to ja mam przed każdą wizyta pozdrawiam was i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
uff troche odetchnelam. Jest malenkie serduszko. Za 4 tyg ostatnia wizyta w klinice,a 10- 14 listopada badania prenatalne na NFZ. Cisnienie odrobine spadlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala super :) Wszystko na pewno dalej będzie dobrze. Dzidzia spokojnie będzie sobie rosła. A w którym ty jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati7700
olala super wieści a maleństwo jakie wielki i kiedy miałaś transper i jakiego zarodka jeszcze raz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blastka 4bb na karcie po wizycie jest napidanr ze echo plodu ma 3,5mm a pecherzyk plodowy1.2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ja jak bylam na pierwszym usg moja dzidzia miała3.6mm super to teraz ciesz sie szczesciem swoim małym mm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLALA masz racje podobne mm super to było moje 1 usg w 25dpt. i miałam teraz kolejne 26.09 dzidzia ma sie dobrze rośnie miała w piatek 17.6mm wiec przyrosła sobie prawidłowo teraz 18.10 mam usg to pierwsze ważne choć wszystkie przeżywam strasznie jak wszystko z reszta pozdrawiam trzymaj sie i odpoczywaj pozdrawiam was dziewczyny za wszystkie trzymam kciuki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Czy u Was też tak ponuro i sennie? Ja już z niecierpliwością czekam na jutro. Może ruszę z kolejnym cyklem. Ewelo wy się zabezpieczacie w tym cyklu? Gość Asia co u Ciebie? Jak wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak my musimy się zabezpieczać bo musimy pilnować żeby nie dopuścić do zapłodnienia ponieważ skończyłoby się to kolejną cp. Wkurza mnie to że naturalnie zachodzę w ciążę a ivf się ie udało i tym samym musimy się zabezpieczać i czekać na crio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziś @. Liczę, że 22 października będzie criotransfer. Za tydzień w poniedziałek mam umówioną wizytę w klinice. Na razie od jutra estrofem i encorton. Zosiu a ty w poniedziałek masz wizytę. Daj znać co u Ciebie. Jak tam się mają nasze fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho :) asiak no to mocno trzymam kciuki za ten cykl teraz będziemy walczyć w podobnym czasie.Ja mam wizytę w środę i mam nadzieję że wszystko będzie ok.Jutro idę do swojej lekarki pierwszego kontaktu bo podobno opakowanie luteiny 200 teraz kosztuje 120 zł !!! a mi pewnie w środę przepisze lutkę więc moja lekarka może da mi recepte na luteinę tylko 100 bo taka jest refundowana ale wolę wkładać dwie niż bólić tyle kasy za 200tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet widze cenę 150 zł w internecie !!! a przy dwóch opakowaniach to jest 300 zł za samą lutkę !!! moja koleżanka kupiła za 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo mi moja tak dała bo powiedziała że po co wkładać dwie ale ja dziękuje za taki interes. Ta 200 jest taka duża tabletka to wole wkładać dwie malutkie setki. Poza tym jest różnica zapłacić 150 niż 3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak no właśnie ja też wolę wkładać 2 tabletki niż jedną i zapłacić 3 zł zamiast 150 ! szok ! Ja po transferze miałam ta 200tke i zapłaciłam za 2 opakowania 120 zł a teraz koleżanka mi pisała że za jedno tyle płaciła że ceny się już pozmieniały w ciągu tego nie całego miesiąca cena podskoczyła drugie tyle ! asiak a tobie kto wypisywał recepte z ryczałtem na tą luteinę 100 twój lekarz w klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to zaczęłaś ten szczęśliwy cykl! Ja dopiero za tydzień a dokładnie za 6 dni spodziewam się @ o ile łaskawie zaszczyci mnie w terminie :) Póki co biorę duphaston i cierpliwie czekam na kolejny cykl. Dzisiaj mam wizytę o 19:30 dobrze pamiętałaś :) A w środę endokrynologa i powiem Ci że już się nie mogę doczekać... Tzn tego endokrynologa bo co do gina to nie nastawiam się optymistycznie. Będzie co ma być. Od dwóch tygodni jestem przeziębiona, non stop leje mi się z nosa a co wieczór czuję się taka rozpalona... Nawet śmieję się do męża za każdym razem że: On zimy, ona gorąca :) A wtrącę jeszcze swoje 3 gr. Ja po transferze biorę luteinę podjęzykową a Lutinus dopochwowy 3xdziennie. Opakowanie 21 tabletek starcza na 7 dni, koszt 120 zł, a z tego co widziałam to w internecie ceną dobijają do 500 zł - szaleństwo! Mam jeszcze 3 opakowania z ostatniego podejścia więc po tym transferze też będę aplikowała sobie Lutinus ale przy kolejnych próbach to bede nalegała na Luteinę, bo nie widzę najmniejszego sensu w dokładaniu do interesu Kliniki i przedstawicieli handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu na ja tez jestem w szoku z tymi cenami to przesadzają !!! jutro załatwiam receptę na luteinę 100 i tyle też nie będę bólić tyle kasy a pózniej przecież dojdzie pewnie jeszcze coś i uzbiera się ładna sumka. Zosiu to ty też już jesteś coraz bliżej i trzymam kciuki też za Ciebie i twoje wizyty.Będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo Wy i tak jesteście w lepszej sytuacji niż ja bo Wy miałyście leki refundowane a ja w marcu płaciłam wszystko 100%. Człowiek uczy się całe życie niestety. Ja już wspominałam między różnicami cen u mnie w Klinice gdzie niby mówią że taniej nie znajdę a pierwszą lepszą apteką... brak słów... Zobaczymy czego dzisiaj się dowiem na wizycie, za którą też zapłacę 150 zł bo nie jest to wizyta kwalifikacyjna do in vitro... ja już naprawdę nie mam sił do tej mojej kliniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
hej dziewczyny. A ja od wczoraj leze na patologii ciazy. Zaczelam krwawic. Dzisiaj jest juz dobrze. Jutro powinnam wyjsc. Z dzieciatkiem dobrze. Uroslo i serduszko bije. Powstal krwiak i teraz to musze lezec. Trzymam kciuki za was kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala trzymaj sie kochana buziaki i przytulam ale najważniejsze że jest serduszko i już jest dobrze i pisz co tam u ciebie zosiu ale przeciez nie mozesz płacić za wizyty bo jestes w programie.Ja za żadną nie płacę juz po zakwalifikowaniu !!! ja też od piątku jestem przeziebiona katar gardło :( ale dzisiaj już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Zosia ja też nie płaciłam za ostatnią wizytę. Jestem w programie i wszystko mam bezpłatnie. Też miałam mam przerwę przed kolejnym transferem. Daj znać jak po wizycie i czy będzie możliwy transfer w listopadzie. Zosia i Ewelo macie pozdrowienia od Bea :) Rozmawiam z nią na fb. Olala wszystko będzie dobrze. Na innym forum dziewczyny też pisały że miały krwiaki. Moja siostra też leżała tydzień w szpitalu bo powstał krwiak. Spokojnie dużo odpoczywaj a na pewno się wchłonie i będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę w poczekalni jak kołek, lekarz ma obsuwę 2h... Właśnie weszła dziewczyna z 18... Brak mi słów.... A co do płatności to chyba tylko ja ma takie szczęście do Kliniki. Myślę że wyjaśniać mogłabym to gdzieś wyżej niż w klinice... Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia to skandal że trzeba tyle czekać i jeszcze za to płacić. Co Ci doktorek powiedział? Będziesz mogła podejść do criotransferu w przyszłym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tak! Podchodzę do crio w następnym cyklu. Dzisiaj dostanę Decapeptyl Depot tak jak ostatnim razem i znów będę podchodzić do transferu na cyklu bezowulacyjnym, tak jak ostatnim, szczęśliwym razem. Gin zaplanował mi już kolejną stymulację, ale ja nie wspominałam mu że rezygnuję bo nie chcę robić tego przed transferem... Jeśli @ przyjdzie w terminie to 1 listopada wypadnie mi crio, bo u mnie robią w 21 dc, a nie tak jak u Was w 19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×