Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
Cześć, jestem tutaj nowa. Chciałam Was zapytać, czy jest wśtód Was ktoś, kto mógł zajść w ciążę naturalnie, ale zdecydował się na inseminację lub in vitro ze względu na nawracające poronienia? Czytałam, że czasem tak się robi. Ja jestem po drugim poronieniu i mam już jedno dziecko... Lekarz nic nie wspominał póki co, ale perspektywa kolejnej straty mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie udało mi sie zalogowac dawno mnie tu nie był i widze ze są juz nawet dzieciaczki ze starej grupy bardzo serdecznie gratuluje kikulec alikant, MY tez odnieslismy sykces wreszcie sie udalo i jestem w 19tc. wszystkim starajacym zycze duzo sily i wytrwalci w dazeniu do swojego szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem załamana mam wyniki i w 4dpt mój progesteron tylko 13,41 ng/ml a estradiol 55,07 pg/ml czyli już mogę przygotować się na porażkę a to był mój ostatni zarodek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście dzwoniłam do kliniki gdzie usłyszałam tekst od pielęgniarki że oni takich badań nie zlecają i że nie mogą ich komentować ale przełączyła mnie do doktora ale on nie odebrał :( jestem zostawiona sama sobie i to najgorsze a może da się jeszcze coś z tym zrobić więc zwiększyłam sobie sama dawkę luteiny bo czytam że tego przedawkować się nie da a czym wyższy tym lepszy więc będę się faszerowac na własną rękę nie zamierzam nic nie robić z tym a może moje niepowodzenia wychodziły własnie z tego .Może doradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo, ja w 7dpt miałam progesteron tylko 9. Lekarz kazał zwiększyć wtedy duphasto, a teraz z tej 9 półroczny syn siedzi mi na kolanie i nie chce jeść mleka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec dzieki jesteś kochana :-D ale dołuje mnie też ten estradiol a wiesz ja już jestem po 3 nieudanych transferach gdzie i zarodki i endo było ok a ciąży dalej brak i szukam na własna rękę przyczyny jestem tez po histeroskopii gdze wyszła ok i ja juz sama nie wiem co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo nie zalamuj sie odpoczywaj i mysl pozytywnie. Ja oczywiscie bede naciskac lekarza o to badanie ale oni sa uparci jak capyyyyyyyy nie trzeba wszystko w porzadku pla pla pla a ciazy dalej nie ma. Normalnie idzie sie przekrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Ewel, teraz Ty sie nie doluj, zobacz jaki przyklad dala Ci kikulec:) a jesli luteiny nie mozna przedawkować, to tez bym sobie sama dawke zwiekszyla, jesli nie zaszkodzi a moze pomoc to czemu nie. I doskonale rozumiem Twoją bezsilność, bo niby czemu się nie udaje jak wszystko sprzyja, robimy wszystko co mozemy i nic. a powiedz mi, Twoja pierwsza pociecha z in vitro czy udało się naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoktotka ja mam corke poczeta naturalnie i teraz z naturalnym zajsciem nie mam problemu ale sa to ciaze pozamaciczne przez to stracilam juz jeden jajowod a drugi mam pozrastany z jelitami wiec zostalo nam ivf Ewel0112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Chciałam tylko napisać ze w piątek 6 mam transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Ewelo i Stoktotka ja nadal trzymam za Was kciuki. Ja oprócz luteiny 600mg dziennie brałam też 3 tabletki duphastonu i 3 estrofemy i to chyba było maximum dawek. A kiedy idziecie na bete? Olala czekamy na Twój transfer. Dziewczyny, które mają ciąże już za sobą czy Was też bolało podbrzusze jak się brzuszki rozciągały? I czy miałyście jakieś upławy bo ja mam wrażenie że ciągle mam mokro jakbym przeciekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem 8 dzien po transferze zarodka :) powiedzcie czy mialyscie jakies objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
olala, trzymam kciuki i zycze powodzenia. siak, ja mogę wypowiedziec sie z wlasnego doswiadczenia ale moja przyjaciolke w początkach ciązy ciagnal brzuch ale lekarz mowil, ze to normalne, że macica sie rozciaga i zalecal nospe. ja teoretycznie moglabym bete robic w piatek ale chyba poczekam na sikacza, bo jak zrobie bete w piatek to wynik i tak bede miala niestety dopiero w poniedzialek, no chyba ze wybioe sie do laboratorium 40 km dalej ale nie wiem czy ma to sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja już robiłam sikacza. Daj znać jak coś już będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 8 dniu po transferze skacza robiłaś i wyszedł ? Ja myślałam żeby zrobić w 10 dniu po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliket
ewel0112. Pierwszy transfer miałam po punkcji- nieudany. Drugi po lekach - księżniczka ma już 13 miesięcy. I teraz też na wspomagaczach. Od 3dc brałam estrofem, acard i ecorton, a od 13 dc doszła luteina i duphaston. Napisz jak się czujesz? I nie załamuj się niskim progesteronem. To jeszcze nic nie świadczy. Ja po drugim transferze chyba w trzeci dniu zauważyłam na bieliźnie czerwone niteczki krwi i to podobno zarodek się zagnieździł. Teraz też coś takiego miałam ale to były dosłownie dwie niteczki. Ja jestem już 11dpt i objaw żadnych. Chwilami ciągnie mnie brzuch jak na okres. Wydaje mi się, że u mnie nic z tego nie będzie. Oczywiście nie wytrzymałam i wczoraj zrobiłam sikańca. Oczywiście tylko jedna gruba krecha :( Asiak33 ja prawie przez całą ciąże brałam nospę. Miałam okropne bule jajników i całego podbrzusza. Czasami nie mogłam kroka zrobić. I upławy też miałam duże. Stoktotka który u ciebie dzień? testowałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
aliket u mnie dopiero 6dpt wiec jeszcez nie ma co testowac, ale podbrzusze już zaczyna ciągnąć okresowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliket
Coś mi się pomieszało w obliczeniach. Dzisiaj jest mój 10 dpt. Ostatnim razem sikańca robiłam w 11 dniu i druga kreska była ledwo widoczna. Jutro może powtórzę, a na betę idę w środę jak oczywiście dotrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) Ja dzisiaj jestem 7dpt i skusiłam się na sikacza (a raczej dwa :)) i ku mojemu meeeeega zdziwieniu ujrzałam drugą kreskę.Oczywiście poleciałam po mojego M i pytam czy widzi to co ja i potwierdził że są II kreski no fakt że druga bledziusieńka taki jakby cień ale jak popatrzeć na test jednak rzuca się w oczy że tam jest :) Staram się "spokojnie" do tego podejść bo wiadomo moze to znaczyć wszystko a na bete mam skierowanie na czwartek czyli w 10dpt i tak pójdę wczesniej nie robię bety ale testy oczywiście tak bo mam ich zapas i to spory.Luteine zwiekszyłam od 3 dni biore podwojona dawkę bo jednak wynik 14 to b.słaby był a przeciez progesteronu przedawkowac się nie da a czym wyższy tym lepiej dla dzidzi.Trzymajcie kciuki dziewczyny !!! Ja za Was cały czas !!! asiak który to twój tc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA Ewelo aż się popłakałam ze wzruszenia :) u mnie kreska była bardzo bledziutka. Oby tym razem Ci się udało. Ja sikańca robiłam w 8 dpt a bete dopiero w 12 dniu. Aliket, Stoktotka, Marta za was też mocno trzymam kciuki. Ewelo u mnie już 21t 2d. W czwartek mam połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewel mowiłam, że którejś z nas musi sie udać:) ciagle trzymam za Ciebie kciuki obyś nastepnym razem ujrzala już grubą krechę i żeby Twoja beta szybowała w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jesteście kochane ale NIE dziekuję bo to za wczesnie na takie rzeczy ale chciałam Wam o tym napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoktotka ja ciągle wierzę że Ci sie uda ! asiak kiedy to zleciało ! 21 tc Matko :-D bierzesz teraz jakies leki ? i jak się czujesz ogólnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko odstawiłam. Biorę tylko witaminy, kwas foliowy i wit d3 bo mam niedobór. Ogólnie czuję się dobrze tylko czasami jak brzuch się rozciąga to mnie boli podbrzusze, ciągną wiązadła i czuję taki dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelooooooooo 3mam kciuki cieszeeeeeee sie bardzo :) Bedzie dobrze :) Stokotkakiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Groszku jak pisałam wcześniej to chyba za wcześnie na testowanie, dziś dopiero 7dpt, betę mogłabym zrobić w piątek ale wynik będę miała dopiero w poniedziałek (zalety mieszkania na zadupiu), chyba że dojade 40 km do następnego laboratorium wtedy wynik na sobote i chyba dlatego po prostu poczekam do poniedziałku na sikacza, chyba że nie wytrzymam i zrobię wcześniej. chociaż czuję się już bardzo okresowo, nawet wahania humoru i wściekłość na wszystko przyszły więc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images68.fotosik.pl/667/1018748e8c789b0egen.jpg to zdjęcie moich testów z wczoraj i dwóch z dzisiaj.Jak widzicie kreseczki ledwo widoczne ale na żywo bardziej je widać a ten z wczoraj jest mocniejszy bo one czym dłużej leżą są wyrazniejsze i teraz pytanie asiak do ciebie czy ty jak robiłaś test w tym 8 dpt to miałaś bardzo widoczną tą kreskę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo bardzo bledziutkie. Takie jak Twoje. Nawet nie wiedziałam czy mi się wydaje i skoro świt budziłam męża żeby potwierdził że tez je widzi, a potem wzięłam test na rodzinny obiad i każdy oglądał i macał mój posikany test :P Najlepiej poczekaj do 10 dnia i zrób bete. Mi w klinice kazali bete robić dopiero w 12 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak dobre z tym macaniem testu przy obiadku :-D te kreski są bardziej widoczne na żywo bo to ciężko ustawić tak aparat żeby to uchwycił ale widać je bez problemu na żywo. Ja mam skierowanie na badanie bety w 10 dpt i to jest czwartek więc nie wiem czemu różnie kliniki do tego podchodzą bo przecież Ty też miałaś podawane blastocysty ? bo miałas podane 2 zarodki z tego co pamietam ? Groszek a jak Ty się masz ? stoktotka a Ty jak tam ? mam nadzieję że wierzysz w pozytywną bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×