Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Groszek a kiedy testujesz ? stoktotka a może teraz przydałoby się zrobić histeroskopię.Ja tak miałam po 3 nieudanych transferach i niby podczas histeroskopii wszystko wyszło ok a w nastepnym cyklu udało sie i tak myślę że może ta histeroskopia miała na to wpływ. Ja odpukać czuję się ok.30 kwietnia mam prenatalne więc trochę mam cykora ale chociaż zobaczę moją dzidzię.Jestem w 11 tc i już brzusio odstaje i jak mam ubrane coś obcisłego to widać że jestem w ciąży :) asiak ty jak się czujesz ? który masz tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelo ciesze sie ze u ciebie ok :) ja dzis jade na bete jutro wyniki. Tylko martwia mnie te bole co mialam ostatnio o ktorych pisalam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie malowanie mieszkania. Może uda się jutro skończyć. Ewelo w poniedziałek byłam u gina. U mnie już 28t4d tak więc już jestem dosyć spora tym bardziej że dzidzia waży około 1,5 kg. Ostatnie badanie prenatalne mam 4 maja. Jeszcze dwa miesiące i troszkę i rodze :) Groszek nic się nie chwalisz jak beta. Mam nadzieje że wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak no jeszcze troszkę i już bedziesz rodzić a ty rodzisz sn czy cc? Groszek pisz szybko jaka betka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Groszku, gdzie Cie wywiało? czekamy na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek hop hop !!! codziennie zaglądam żeby sprawdzić co u Cibie a tu ciągle nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko tu ostatnio. Groszek nas chyba całkiem opuściła bo nic nie pisze czy się udało czy nie. Ewelo chciałabym rodzić naturalnie ale wszystko się okaże na porodówce. Jak się czujesz? Masz jakieś objawy ciążowe? U nas sprawnie poszło malowanie i od maja zaczynam kompletować wyprawkę. Olala co u ciebie? Stoktotka a ty podjęłaś jakieś ważne decyzje? Zosia zaglądasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia zaglądam czasem żeby dowiedzieć się co u Was :) cieszę się że u Was wszystko dobrze, już za niedługo utulisz dzieciątko w ramionach! Ewelo jeszcze Ci nie gratulowałam a za chwilę będziesz na półmetku! Naprawdę bardzo cieszę że w końcu przyszła Twoja kolej :* A u mnie... Podeszłam do 5 transferu i nieśmiało mogę napisać że póki co wszystko jest na dobrej drodze ale dopiero w środę dowiem się czy w końcu serca mam dwa ;) Pozdrawiam Was gorąco :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Zosiu kochana tak bardzo się ciesze ze się nie poddalas :) trzymam mocno kciuki. U mnie dziewczyny bez zmian. Czekam na @ i podchodzę do ost w tej stymulacji czwartego transferu. Dla nie wtajemniczonych to pierwszy się nie zagniezdzil, drugi skończył się poronienie a trzeci ciąża biochemiczna. Został mi ost eskimosek może eskimoska:) niestety najsłabszy w całej grupie. Ale wierzę że ten najsłabszy będzie miał wielkie serce do zycia:) buziaki kochane i trzymajcie się cieplutko. Olala874n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala mój szczęśliwy transfer to też czwarty :) więc mocno wierzę ze u ciebie też Zosiu matko jak ja się cieszę że sie odezwałaś bo często myslałam o Tobie i trzymam mocno kciuki za te "serca dwa" asiak czuję się ok w czwartek pędzę na prenatalne i mam cykora .dzisiaj zaczełam 13tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Asiak, cóż jak na razie postanowiliśmy dać sobie trochę czasu. Szczególnie potrzebuję go ja, bo nie wiem czemu żaden z dwóch ładnych zarodków się nie zagnieździł.... nie potrafie sobie tego wytłumaczyć skoro nie ma ku temu juz zadnych trudności. Postanowiłam nabrać sił, zmienić dietę, zadbać trochę o siebie i fizycznie i psychicznie, bo w całej tej mojej walce o dzidzie przybyło mi jakies 10 kg. do następnego transfer****cę podejść z czystą głową, wyszaleć się, wybawić, wyrzucić w tym czasie wszystkie złe emocje i stać się znowu kruszynka;) po nastepne moje maleństwo wrócę pewnie w lipcu lub sierpniu. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za ciązówki, aby wam szybko minął czas do porodu i chyba jeszcze mocniej trzymam kciuki za całą resztę, aby w końcu nam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia to znaczy że są już dwie kreski a teraz już czekasz na serduszko?? Jeny nawet nie wiesz jak ja się ciesze bo bardzo Ci kibicuje i mocno trzymam kciuki. Daj znać jak będziesz po wizycie. Ewelo ty też napisz jak tam się ma maleństwo. A ty wiesz co tam rośnie ci w brzuszku? ja ostatnie prenatalne mam 14 maja. Olala ty wiesz że ci kibicuje i słabsze zarodki nie oznaczają że są gorsze. Moje ostatnie dwa też nie były super a udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia dokładnie tak :) w zeszłym tygodniu widziałam 12 mm pęcherzyk. Mam nadzieję że jutro zobaczę już serduszko, o niczym innym nie marzę. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu i tego ci życzę z całego serducha ;) asiak nie wiem właśnie co tam rośnie :-D podobno na prenatalnych nie raz już widać ale to u mnie chyba będzie za wcześnie bo jutro na badaniach będę dokładnie w 12t1d więc to za wcześnie ale mam nadzieję że na wizycie 23 maja już będzie widac bo to już będzie początek 16 tc .A Ty juz gotowa do porodu :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia i co tam?? Widziałaś serducho? U mnie to długo nie było widać serduszka a teraz mam małą koparkę w brzuchu. Chyba po tatusiu tak pedałuję tymi syrkami :) Ewelo ja na pierwszych prenatalnych byłam w 13 t i pani doktor nieśmiało zasugerowała dziewczynkę i tak zostało :) Jeszcze do porodu mam 10 tygodni i w tym miesiącu już będę kompletować wyprawkę :) Mam już sporo ciuszków od siostry i parę dokupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia serducha nie zobaczyłam. Ogólnie trafiłam na lekarkę która bardzo delikatnie podeszła do mojej historii leczenia, zrozumiała przerażenie i strach jednocześnie tłumacząc że na tym etapie ciąży nie powinno się narażać maleństwa na fale dopplera. Jest pęcherzyk 18mm i zarodek wielkości 4mm. Ponoć wszystko w normie jak na ten czas. Dzisiaj jest mój 6t3d. Asiu napisz mi kiedy pierwszy raz usłyszałaś serduszko? Pani dr uspokojała nas że wszystko jest i będzie dobrze. Odniosłam wrażenie że wie co robi nie włączając dźwięku... Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu z tego co pamiętam to ja w 5 tygodniu trafiłam do szpitala bo plamiłam i bylo widac tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żóltkowy. W 6 byłam w klinice to jeszcze serduszka nie było. Dopiero jak miałam wizytę w 8 tc to zobaczyłam serduszko a usłyszałam pierwszy raz dopiero na prenatalnych. Ja tez nie lubię być tak często prześwietlana ale wizyty mam dosyć często bo co 3 tygodnie a od maja będą co 2. Mocno trzymam kciuki, odpoczywaj i nogi zaciskaj. Musi tym razem być dobrze. Jakie prochy bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej klinice się leczycie? refunduje wam panstwo? słyszalam,ze jest taka mozliwośc aby państwo pokryło koszty, wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sory ze dopiero odp udaloooooooooo sie tak sie ciesze i modle sie aby wszystko bylo dobrze. Beta z wtorku 185 z czwartku 380 z poniedzialku 3060 nastepna mam zrobic we wtorek i wizyta w czwartek. Tylko martwia mnie bole w podbrzuszu w lewym boku i w dziurce :( juz nie wspomne o plecach. Mialyscie tak??? I cos luteiny nie oge sobie zaaplikowac tak jak by tam glebiej jakas blokada bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek super super super!! Bardzo się cieszę. Myślałam że jak nie piszesz to się nie powiodło a tu taka niespodzianka. Trzymaj się i oszczędzaj. Zapytaj się doktorka czy może zmienić ci luteine na duphaston. Dziewczyny a bierzecie zastrzyki na rozrzedzenie krwi? Czy tylko ja się masakrowałam :) Gość poczytaj sobie o dofinansowaniu rządowym. Musisz mieć udowodnione 2 lata leczenia i zwrócić się do kliniki która realizuje program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak wciskam ja jak sie da hehe ale nie na sile bo niechce tam nic uszkodzic tylko tyle ile dam rady i ide sie polozyc. Dopoki mi nie wyplywa to sie nie martwie ale i tak wpierdzielam slonecznik podobno jest super na progesteron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje i życze dużo szczęścia. A gdzie chodzisz do kliniki bo nie doczytałam? słyszałam pozytywne opnie i Invimedzie. Pary chwalą sobie to, że jest jeden lekarz prowadzący. A to ważne przy takich zabiegach. Ktoś jest pacjentem Invimedu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu skąd jesteś? Jeżeli z Pomorza to invimed podobno nie dostał refundacji. Ja mimo że jeszcze mi się nie udało do polecam Gamete :) pozdrowienia w ten deszczowy majowy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek gratulacje !!!!!! czekałam własnie na taką wiadomość od ciebie :) na ból brzucha łykaj nospe i magnez bo one działają rozkurczowo. Asiak ja kułam sie po transferze tylko 10 razy i na tym był koniec. Moje prenatalne super ! tzn wszystko jest tak jak być powinno ale płci nie znam bo dr nie chciał nic powiedzieć bo że na tym etapie to nic pewnego i że mój lekarz 22 maja mi powie wiec ok poczekam :) zosiu ja zobaczyłam i usłyszałam serduszko 25 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelo ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok :) A kiedy robilas te prenatalne? Powiedz mi jak liczysz w ktorym tygodniu ciazy jestes? normalnie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki? czy po in vitro liczy sie inaczej? ja mam jutro ostatnia bete w srode wynik i w czwartek wizyta w klinice mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Jak narazie lykam tylko kwas foliowy i luteine 3 razy dziennie. Cos mi jedzenie nie podchodzi ostatnio i boje sie zeby bylo ok. jak mysle o warzywach gotowanych albo oczyms innym to odrazu mi sie niedobrze robi ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz nie mam sily raz tak pisze raz tak wiec was zapytam czy wy jecie np twarozek ze szczypiorkiem na smietance taki gotowy co sie kupuje w sklepie gotowy. i ser topiony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelo mozesz na to zerknac okres mialam 15 marca punkcje 8 kwietnia transfer 13 kwietnia :) to ktory to bedzie tydzien? z gory dziekuje ci za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Groszku wielkie gratulacje!!! strasznie się cieszę, że Ci sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×