Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

stoktotka najwazniejsze że nie przekresliwłaś tego zarodka i spróbowałaś a teraz trzymam kciuki za kolejny transfer.Bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewel miałaś rację cycki znowu napieprdzielaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Ewel jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala bo to z tym progesteronie tak jest że jednego dnia bolą a drugiego nic a nic . Ja ok oby tak dalej to będzie super ale muszę czekac jeszcze tydzień wizytę i chyba oszaleje.Biorę już tylko luteinę i tak sobie myslę że czytam tyle i żadna nie miała tak ze zaraz odstawiała leki no ale tak kazał lekarz to tak zrobiłam.Powiedział ze najważniejsza jest luteina a resztę odstawić . A Ty jak tam się masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja różnie. Chyba za dużo myślę. Jutro wracam do pracy, wiec się trochę odstresuje? Spać mi się chce. I nie wiem czy to z nudów czy to od leków. Czasami coś pociągnie w brzuchu. Po cichu mam nadzieje. Jak wtedy mi się udało to lekarz powiedział ze zaczniemy obstawiać leki po 10 tygodniu. skoro twój ma taką praktykę wiec powinien wiedzieć co robi. Słuchaj się grzecznie. Nie chce wracać do poprzednich wpisów. Czy tylko ja czekam na pozytywną betę czy jest ktoś jeszcze ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
Olala, chyba sama testujesz niebawem. ale jak już wróciłaś do pracy to zajmeisz sobie trochę głowę czym innym i będzie trochę lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj zauważyłam że luteina mi wypływa. W sumie to nie ma co się przejmować chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala a kiedy testujesz? Uważaj na siebie w pracy i nie przemęczaj się! Ze mnie też lutka wypływała litrami i cyce też mnie bolały. Wczoraj byłam na wizycie ale z uwagi na ubiegłotygodniowe badanie połówkowe nie robiłam usg tylko sprawdził mi szyjkę macicy. Mam już 5 kg na plusie ale lekarz mnie pocieszył że w ciąży to raczej się nie zdarza żeby kobiety chudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ale to 5 kg szczęścia. Po porodzie spadnie waga. No niestety u mnie w pracy to tylko w biegu. Nie dzwigam ale dużo musze chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoktotka
Dziewczyny czy ktoras z Was miala dwa razy pod rzad podejscie do transferu na cyklu sztucznym? Bo ja dzis bylam na wizycie u innej pani doktor i nie zgodzila sie ona na ponowny cykl sztuczny(dopiero po miesiecznej przerwie). I jestem troche zdziwiona,wkurzona i zdezorientowana. Przez weekend nie skontaktuje sie z moja pania doktor wiec na pewno nie bedzie to cykl sztuczny. Mozecie mi napisac jak to bylo z Wami? Cz ktoras podchodzila do transferu na clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi clo strasznie zjadało endo. A ja cykl naturalny jak będziesz na clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
no zaproponowała mi tylko clo, mam brac 1/2 przez 5 dni od dziś (2dc) więc nie jest to duża dawka ale i tak obawiam się o endo, mowiłam jej to, ale stwierdziła ze spróbujemy tylko na clo, tym bardziej, ze mam wyjazd i wizyte nastepna mam umowiona w 14 dc, ale juz u mojej pani doktor, byłam pewna że to będdzie sztuczny cykl i znowu zaskoczenie, próbowałam ja nakłonić na sztuczny ale kategorycznie odmówiła. lipa, że nie mogę się skontaktować dziś ze swoja lekarką i muszę zrobić tak jak mi każe ta. ale szczerze to nie nastawiam się na transfer w tym cyklu. oby kwiecień był dla mnie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoktotka ja opisze ci jak to było u mnie.Mój gin nie widział problemu z tym żeby sztuczne cykle były po sobie bez przerw ale ja sama chciałam bo między cyklami chciałam skreczing endometrium a wtedy cykl przepada ale ja tak chciałam i po drugim transferze tak miałam i miedzy drugim a trzecim to samo plus histeroskopia więc ja zawsze ten jeden cykl odpuszczałam ale tak jak pisałam gin nie chciał robic przerw tylko cykle sztuczne po sobie mi proponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Ewelo jak się czujesz? Daj znać jutro co tam po wizycie? Stoktotka a ty po tym clo to możesz mieć owulkę wiec próbujcie naturalnie :) Groszek a co u Ciebie? Czy jakieś dziewczyny nas jeszcze podczytują Odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak jestem i żyję :) Dziewczynki widziałam wczoraj serduszko mojego szkrabika :) biło tak szybciutko a moje omal nie wyskoczyło :-D Wszystko ok kolejna wizytę mam 10 kwietnia A co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, bardzo proszę mamy dzieci w wieku 1,5-2 lata o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która jest mi potrzebna do pracy dyplomowej. Po wypełnieniu dostaną Panie przepis na pyszny deser - budyń, także dla maluszka (zdrowy, bez cukru i mąki :)) Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/179259/5-wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-namase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ostatnio jestem jakas zawieszona przez to wszystko jednego dnia jest ok a drugiego masakra. Pytacie o ta blokade to jest tak tu robione: zglosilam sie tak jak kazali miedzy 18-20 dc mi akurat wypadlo 18dc to byl poniedzialek i dostalam blokade zastrzyk w dupsko Decapeptyl Gyn 3,75mg ktora ma wyciszyc jajniki itd. teraz 15 marca dostalam okres o 4 dni wczesniej nie wiem moze ze stresu. Wizyte mam 25 marca i wtedy tez zaczynam zastrzyki mam juz wykupione jak zywklePuregon i Menogon. okolo 14 dni zastrzykow i jakbedzie wszystko ok Punkcja pewnie 8 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo super ze slyszalas serduszko az mi ciary wyszly ciesze sie :) Moze mi kiedys tez sie uda uslyszec na dzien dzisiejszy watpie ostatnie podejscie strasznie mnie rozwalilo no ale. Stokrotko u ciebie jak samopoczucie? Asiak33 a ty jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoktotka
Groszku trzymam za Ciebie kciuki, oby wszystko poszlo po Twojej mysli i zebys zostala kolejna szczesciara. Czekaja Cie ciezkie dwa tygodnie, ale moze nie bedzie tak zle. Czy po takiej blokadzie mozna podchodzic do swierzego transferu? Ewel ciesze sie, ze moglas juz zobaczyc serduszko swojjego malenstwa.mam nadzieje,ze teraz jestes juz spokojniejsza. Ja wypoczywam na urlopie,zwierzam, nie mam zbytnio czasu zeby za duzo myslec. Mam ze soba testy owulacyjne i zobaczymy czy cokolwiek sie zadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Jestem tutaj nowa....jestem po dwóch nieudanych inseminacjach:( teraz czeka mnie in vitro....mam jedno pytanie do Was w których dniach cyklu miałyście wykonywaną punkcję? wiem,że to zależy wszystko od tego jak pęcherzyki będą rosły.... Jak wogóle się czułyście po punkcji?? Miałyście zwolnienie lekarskie? czy normalnie pracowałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tak cicho? Jak się czujecie? Małamii punkcję robi się przeważnie do 14 dc. Ja akurat po punkcji czułam się dobrze tylko spałam cały dzień. Bolały mnie później trochę jajniki ale ogólnie było ok. Kiedy zaczynasz stymulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 kwietnia ma wizytę u mojej pani doktor będę wtedy miała 22 dzień cyklu-ma mi posprawdzać czy wszystko ok i przepisać leki . Niby okres mam dostać 15 kwietnia więc mam nadzieję,że będzie wszystko ok i w kwietniu podejdę do punkcji. asiak a Tobie się udało? ile razy podchodziłaś do in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja bede miala prawdopodobnie 25 dc punkcje . Po tej blokadzie tak mozesz normalnie podejsc na swiezym cyklu ja tak teraz podchodzialam i sie nie udalo ale musialam dlugo czekac az dostane okres az 64 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MinkaMalki
Hej Ja punkcje mialam tylko przy znieczuleniu miejscowym i glupim jasku. Bylam taka otepiala ze kiedy pokazywali mi na ekranie co sie dzieje to powiedzialam ze nic mnie to nie obchodzi :) pozniej polezalam chyba ze dwie godziny i do domku. Na drugi dzien lecialam dwoma samolotami w podroz sluzbowa wiec nawet nie mialam co myslec o odpoczynku. Mialam szczescie nic mnie nie bolalo! Oczywiscie bardzo sie stresowalam czy sie powiodlo czy nie. Po dwoch tygodniach zrobilam test ciazowy byl to 1 styczen 2014 a teraz w lozeczku obok mnie spi moja malutka coreczka : Zycze powodzenia trzmam kciuki. In vitro jest cholernie stresujace ale warto walczyc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) co tu taka cisza??? Ja od srody zaczelam zastrzyki tak ze jedziemy pelna para hehe :) a dziewczyny jaka przerwe robilyscie miedzy zastrzykiem rano a wieczorem mi kazal min 12 godz odstepu robic a wam? robilyscie zawsze o tej samej porze? A podczas stymulacji bralyscie cos na infekcje intymne bo cos czuje ze zaczyna mnie cos atakowac chyba:( i nie wiem czy to ma jakis wplyw na stymulacje jak bede cos brala czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dziś byłam na krzywej cukrowej. Przesłodziłam się tą glukozą na cały tydzień :P Groszek ja przy stymulacji robiłam zastrzyk zawsze rano o tej samej porze. Mi lekarka powiedziała żeby brać codziennie tak samo, można do pół godzinki mieć różnicy. Kiedy masz kontrolę jajeczek? Możesz sobie wkładać puki co iladian na tą infekcje. Ewelo jak się czujesz? Jak tam kruszynka w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej asik33 dzieki za odp :) ja mam kontrole w czwartek :) a ty jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja po wizycie u gina. Dzidzia ma się dobrze, obróciła się główką w dół, waży 900 gram. Ja też już 6 kg na plusie ale wiecie 1 kg dziecko, 2 kg wody płodowe, po 1 na cyca no i reszta bioderka :) Ewelo, Stoktotka jak się czujecie? Macie dolegliwości ciążowe? Groszek jak Ci idzie robienie zastrzyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze jest tu sporo szczesliwych mam dzieci z in vitro :) pocieszacie mnie bo sama wlasnie z mezem mysle nad ta metoda. Chcialabym byc w ciazy, przechodzic przez to wszystko - mysle ze nic tego stanu nie zastapi i tej wiezi z dzieckiem. Skonczylam wlasnie czytac ksiazke 'in vitro. wazne rozmowy na trudny temat' http://www.gwfoksal.pl/ksiazki/in-vitro-wazne-rozmowy-na-trudny-temat.html i jestem coraz bardziej przekonana :) Chcialabym jeszcze pogadac z jakimis kobietkami, ktore sa w trakcie inseminacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoktotka
Asiak. Slicznie dzidzia rosnie. A te Twoje 6 kg to bardzo malo. Tylko pogratulowac. Asiu ja nie mam zadnych objawow bo przeciez sie nie udalo ostatnim razem. Teraz czekam na transfer. Groszku a jak Twoja stymulacja? Jak sie czujesz? Gosciu. Mysle ze wiekszosc dziewczyn na tym forum jest po inseminacji. Ja mialam 4 wiec jak moge w czyms pomoc to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×