Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość izkabelak1979
miki ale cudna wiadomosc!!!!!!!!!!! Gratuluje i na pewno wszystko bedzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy!! mam plan zapisac się na grudzień do Invicty na konsultacje do prof. Lukaszuka. Pozatym maja oni możliwość przebadania zarodka w 100%, tzn jego wszystkie chromosomy. Wiec się zastanawiam dlaczego jeździsz do Colorado, bo o ile dobrze pamiętam to o to wlasnie Tobie chodzilo, żeby zbadac zarodki i podac tylko te zdrowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny byłam u gina, ale tyle mi nagadał i zapisał, że nie dosyć że nie mogę się części doczytać, to też się zwyczajnie pogubiłam w tym wszystkim. Czekam na miesiączkę i zaczynam stymulację hormonalną do in vitro. Ale jeszcze lekarz kazał mi zrobić badanie progesteronu w 1 dc. Czy dobrze mam zapisane, że już w 1 dc? Wy też tak miałyście? No i kolejne badania krwi i tu mam problem z ich odczytaniem dlatego liczę na Waszą pomoc: Igb? Ign? Hbi? Proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hbsag, vdrl, anty hcv, anty hbs, anty hbc total, cmv igg i igm, toxo igg i igm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki 31, szczęka opadła mi z wrażenia :) coś cudownego :) gratuluję i nie ukrywam, że zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Miki, co za wiadomosc! Super, gratuluje no i w szoku jestem!!!! Kochana, to cudownie, synek bedzie mial rodzenstwo ndo wspolnych zabaw. Moj synek jest o ponad miesiac mlodszy od Twojego, ale wiesz, ze ja nie dostalam do tej pory okresu! Wciaz karmie piersia, Ty tez karmilas piersia? Super, ze tak sie Wam udalo, slyszalam rowniez, ze po in vitro moze sie udac naturalnie, my rowniez bedziemy sie starac, ale troche odczekam :) Xxx Kg po ciazy...mysle, ze my - dziewczyny po inf, mamy troche ciezej, przynajmniej ja sie tak czuje, bo juz zyskalam dodatkowe kg w czasie stymulacji hormonalnej, w sumie w czasie ciazy przytylam 26 kg, teraz wciaz mi zostalo 8. Zaczelam cwiczyc, codziennie, robie gimnastyke ze slyna E. Chodakowska, zestaw Skalpel, z you tube. Podziele sie z Wami wrazeniami i efektami w grudniu, po dwoch miesiacach cwiczen. Aktualnie jest 66,5 kg :) nie moge calkiem przestac jesc, bo karmie piersia, wiec musze dbac o jakosc pokarmu dla Hugo, ale eleminuje ziemniaki, makarony, chleb tylko w min.ilosciach. Xxx Miki i Nielotek, ile podajecie ml stalych pokarmow? Ja robie sama dla Hugo, w babycooku, wiec nie mam sloiczkow z odmierzonymi porcjami, ile tam jest ml? Xx Nielotek, super, ze Incia tak ladnie rosnie! nie ma jak u dziadkow :) na pewno maja duzo radosci z wnuczki! Jakie soczki jej dajesz? Czy kupuje sie gotowe, czy samemu sie robi? Moj na razie tylko piers, plus dwa razy dziennie troche warzyw, troche owocow, plus kaszka jaglana. Xxx Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula, biedaku, Znowu szpital...juz niedlugo! Dobrze, ze sie zdecydowalas na amnio, tez by, tak zrobila, wierze, ze wynik bedzie jeden: Julcia jest zdrowa! Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12dpt, test sikany negatywny, jutro pojadę na hcg, ale ... :'( jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Was zaskakującą informację: wczoraj o 15.25 urodziłam Franka cc...ma 1650 g i 42 cm ... odpoczywa w. Inkubatorze.... ja dochodzę do siebie... poprostu wody mi odeszły... bez skurczy... na izbie miałam już 5 cm rozwarcia a jak zdjeli mi pessar było już 7 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justin1234 gratulacje:) ale zaskoczenie:)odpoczywaj i niech maluszek szybko wraca do mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 33
hejaa widze,ze mamy dobre wiadomosci MI1 ale niespodzianka,gratuluje:),M84 to wspaniala wiadomosc,ze wszystko ok i mozecie sie cieszyc waszym sunusiem,gratuluje:) BLOOMA ja mialam testy te tanie cieniutkie kupione przez internet i nigdy mnie nie sklamaly:( Zrob sobie bete jest najwiarygoniejsza,bo z tymi testami tez czasem roznie bywa,moze nie wyszedl Ci jeszcze poztytywny,bo sie zagniezdzil zarodek pozniej i potrzebuje jeszcze paru dni .Jeszcze nic straconego,zycze Ci by beta wykazala,ze Ci sie udalo naprawde,bo wiem jak ciezko sie przechodzi ciagle negatywne wiadomosci:(,powodzenia kochana.KIKULEC kiedy idziesz po mrozaczki??Dziewczyny ja sie chcialam Was zapytac ile po tym jak sie poroni,mozna zaczynac odnowa stymulacjie,ile czasu trzeba odczekac,3 okresy czy wiecej ile musialyscie czekac????U mnie jest sytulacja,ze mam jajo poprostu puste wiec czekam,co zdecyduja:(Nie wiem czy dostane tabletki,bo po ostatnim krwawieniu,z emyslalam,z ejuz koniec,organizm sobie nie poradzil sam i nie wiem czy niebeda mnie musieli wyczyscic:( wolalabym to pierwsze:( i czy was kontrolowali,zeby infekcja sie nie wdala i czy wszystko sie usunelo:(przepraszam za takie pytanie ale sie przejmuje i serce mi sie kraje na sama mysl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justin, super gratuluacje!! Nakwazniejsze, ze maluszek zdrowy i Ty takze! Urodzil sie w ktorym tygodniu? To miesiac 7? Xxx Nielotek zapomnialam Ci napisac, ze czytalam, iz takie budzenie w nocy to oznaka zabkowania, szczegolnie jesli dziecko spalo dobrze wczesniej...taki okres, trzeba przeczekac. Xxx Miki, zabki w 4 mies, wow! Twoj synek jest kilka tyg do przodu z calym rozwojem, idzie jak burza!! Xxx Blooma...przykro mi...ja tez mialam sikanca negatywnego, a na drugi dzien beta 25, ktorej sikaniec nie wykazal...moze jeszcze jest szansa... Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela33 kochana ja dopiero 14 tc :)wiem ze chodziło Ci o justin1234 W pierwszej ciaży też miałam puste jajo płodowe:( byłam w szpitalu na łyzeczkowaniu:(dziewczyny trzymam z was kciuki,musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki ale nas wszystkich zaskoczyłaś,gratuluję serdecznie!Ale to zycie jest naprawdę nieprzewidywalne.Bedzie dobrze,tak miało widocznie być,zostaniesz mamusią po raz drugi,super :-) x Justin gratuluje synka!Mam nadzieje ze z dzieciątkiem wszystko dobrze.Napisz jak się czujecie,trzymamy za Was kciuki. x Ela lekarze mówia ze tak mniej więcej 2,3 mce po poronieniu należy odczekać do następnej ciązy żeby wszystko wróciło do normy.Jesli sama poronisz to nawet 2 mce wystarczy a jeśli jesteś czyszczona to 3 mce.Przykro mi kochana ze musisz przez to przechodzić,doskonale Cie rozumiem i wspołczuje ale dasz rade,zobaczysz ze czas leczy rany i za niedługo staniesz gotowa do dalszej walki o maleństwo. x Lunka,Miki,Nielotek aż miło się słucha jak piszecie o swoich dzieciaczkach,tak Wam zazdroszczę ze macie kochane i zdrowe maleństwa.Oby moja Julcia tez była zdrowa.O niczym innym teraz nie marze.Dałabym wszystko żeby tak było.Dzisiaj na usg widziałam jak piła wody płodowe i tak fajnie buźką ruszala,myslalam ze się popłaczę.Dzisiaj wyszłam ze szpitala i musze lezec jak najwięcej żeby utrzymać tą ciąże jak najdłużej.Tak się cieszyłam ze będę sobie przygotowywać wszystko na przyjście dzieciatka a niestety nic już teraz mi nie wolno.Wszystko musi zrobić mój mąż bo ja nawet prasowac nie mogę.Ale cóż,Julcia jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justin, to ci nowina :) Gratulacje! Życzę dużo zdrówka Tobie i maleństwu. xxxx Ela 33. ja nie mam mrozaczków - zarodków, tylko same jajeczka, które najpierw trzeba zapłodnić. Jeśli chodzi o działanie po poronieniu, to zależy od tego czy było samoistne, czy konieczne łyżeczkowanie. Też ma znaczenie, czy trzeba będzie przechodzić punkcję czy nie. Tak jak w moim przypadku (krio), lekarz mówił, że można od razu, ale radził ten jeden cykl przeczekać, tym bardziej że jeszcze endometrium było pogrubione, a tzn. że organizm jeszcze nie gotowy. Zrobiłam teraz betę - 1,27 :( Ale jak na teraźniejsze oczekiwania to dobry wynik. Organizm się oczyścił. We wtorek jadę na podgląd endometrium (powinnam być zaraz po @). I jak będzie git, to mam nadzieję,że wyjdę z receptą na leki, które trzeba będzie brać od kolejnego cyklu. Jeśli wszystko będzie ok, to według wyliczeń wstępnych tuż przed świętami będzie krio. xxxx Madziula, bidulko już Ci dużo nie zostało, a może Julcia też będzie chciała tak szybko się z Wami zobaczyć jak synek Justin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczyny, mam pytanko do Was: czy badanie krwi typu HCV, HIV, VDRL, IgG, Igm, które muszę wykonać to obojętnie kiedy czy w trakcie miesiączki? Bo odnośnie progesteronu już wiem, że w 1 dc. Będę Wam wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulko kochana Julcia bedzie zdrowa i juz niedługo z Wami! Miki nio super, ze sie odblokowało wszystko, duzo osób pisze ze jak maja problemy i w 1 ciaze zajda to potem coś się odblokuje i potem w nastepne ciaze sie juz zachodzi bez problemu. ALe ci zazdrosze juz niedługo następne maleństwo a my tu niektóre jak w miejscu tak w miejscu stoimy. Justin ale niespodzianka ! Gratuluję! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justin ale nowina:):) Gratuluje i napisz jak sie czujecie. Nie miałaś żadnych wczesniejszych skurczy ani nic, może zatrucie ciążowe (bo wtedy dzieci rodza sie szybciej). Zreszta teraz najwazniejsze żebyscie szybciutko wrocili do domku. Buziaki x Madziula teraz mozna wszystko kupic przez internet:) Takze na leżąco tez możesz, najważniejsze żebys duzo lezala. Powiedz mi tylko czy twoja szyjka sie skraca??? Mi też brzuch bardzo często twardnieje w ciągu dnia i mimo wszystko ze przedwczoraj lekarz mnie sprawdził (sondą dopochwowa) powiedzial ze wszystko dobrze wyglada, polecil nospe i magnez to teraz sie martwie, polozna powiedziala ze to tylko skurcze Braxtona. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka masz racje to są właśnie te skurcze Braxtona ale jeśli ich ilość nie przekracza 10x na dobe to jest ok a ja przed szpitalem miałam chwilami już co 10 min potem co 5min wiec to już nieciekawie.Poczatkowo myliłam je trochę bo Julcia tak się czasem wypina ze mam takie dwie gule z lewej i prawej strony i wtedy tez mi mocno spina brzuch i czuje jakby cos się w srodku rozciągało.Czasami nie jestem pewna na 100% czy to mała czy brzuch się postawił ale połozna mi mówiła ze jak brzuch się stawia to cały jest twardy i zazwyczaj nie poprzedza go ruch dziecka tylko sam tak od siebie stoi i się napina.A ze ja mało przytyłam od początku ciąży i brzuszka nie mam zbyt dużego to bardziej odczuwam ruchy dziecka i napinanie mięsni.Poza tym jak mała wieczorem zacznie wariować i brzuch faluje na wszystkie strony to skurcze mam momentalnie bo ona wtedy pobudza macice do skurczów.Bardzo się kręci i kopie,czasem zastanawiam się kiedy ona śpi hehhe.Ostatnio lekarz robił usg i miała glówke do dołu a jak kończył usg to zdazyla się przewrócić i już była ulozona poprzecznie.Jeszcze jest mala wiec ma dużo miejsca.Podobno 3 ostatnie miesiące dziecko rosnie najszybciej.Ja już się schizuje bo jedna lekarka która robiła mi usg w szpitalu powiedziała ze dziecko jest trochę za małe jak na ten tydzień.Tylko ze ja już nie wiem ile ona w końcu wazy bo tydzień temu było 1kg,pare dni temu 900g a wczoraj inny lekarz mierzył i wyszlo mu miedzy 1165 a 1500g i bądź tu mądrym.A ja dzisiaj koncze 29tc.A jak u Was jest z tą wagą dziecka?Ile Wasze maleństwa wazą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam Ci napisac o szyjce....skrócila się minimalnie o 20% ale lekarze powiedzieli ze to nie jest powód do zmartwienia bo w tym tyg może tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim powodzenia, ja już nigdy więcej nie chcę tego przeżywać. Kolejny raz wyrwano mi serce. nie udało się. dla mnie to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blooma, nie poddawaj się tak łatwo! Wiem jak Ci w tej chwili trudno. Każda z nas to przeżywała. Daj sobie trochę czasu. Dojdziesz do siebie, zaczniesz inaczej myśleć i z nowymi siłami działaj dalej. Ja sobie nie wyobrażam życia bez dziecka, dlatego wydaje mi się, że szybko się z tym uporałam, ale to chyba zasługa męża, który cały czas powtarza, że będziemy próbować do skutku. Do dziś dnia zdarza mi się płakać po kątach czy do poduszki, ale mam cel, który sprawia że jakoś się trzymam. Życzę Ci wytrwałości. Nasza droga do macierzyństwa jest długa, ale warto walczyć. Wpisy dziewczyn którym się udało, a przecież przechodziły przez to samo naprawdę dają nadzieję na cud. Trzymam kciuki za Ciebie i za nas wszystkie, które walczą dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny - te którym sie nie udaje- wiem, co przezywacie... :( trzymacie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula dziekuje za odpowiedz. No te moje skurcze sa tak raz na godzine albo i dwa w ciagu godziny. Jak odpoczywam i siedze to oczywiście rzadziej, ae ze ja jeszcze pracuje i całymi dniami jestem na nogach to czesciej , jeszcze 3 tyg i urlop macierzynski sie zaczyna:) Chyba dam rade, na pewno musze spakowac torbe do szpitala bo nigdy nie wiadomo. Mała Julcia to naprawde mała akrobatka heheh, to dobrze ze taka r****iwa:):) Dziwne z ta waga ze kazdy lekarz mówi inaczej, ja dopiero dowiedzialam sie ile mały wazy jak poszlam do polskiej kliniki (w uk na usg tego nie mowia) ja koncze 31 tydzien a mały wazy 1kg i 800gram. To sa miedzy nami tylko 2 tyg roznicy, ja okropnie boje sie porodu!!!!!! Trzymajcie sie cieplo. xxxx blooma strasznie mi przykro kurcze.......... Zycze duzo siły do nastepnego szczesliwego podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem 10 dpt, test pokazuje sliczna silna druga kreske juz od 7 dpt. Jutro mam pierwsza wizyte u lekarza. Niestety mieszkam w Irlandii a tu wszystko odbywa sie troche inaczej niz w Polsce. Niestety nie ma tu mozliwosci zrobienia bety bez skierowania od lekarza. Jakie badania powinny byc wykonane na tym etapie? Mam zamiar poprosic o skierowanie na bete i progesteron. Co jeszcze powinnam zbadac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj 10 dpt beta 125 :):) Madziulka uwierzyłam że dr M Tobie przyniósł szczęście to i mi przyniesie i tak się stało:):) Cudzie trwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia i Jagoda gratuluję pozytywnej bety :-) Jagoda czy Ty miałas ivf czy inseminacje?Jak długo leczysz się u dr.M? Izabelka ja tez boje się porodu ale na razie bardziej boje sie wyników badań.Tylko o tym mysle...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka u dr M leczymy się niedługo-jakieś 4 miesiące jestem po 1 in vitro. Myślę że każdy by się stresował takimi badaniami ale lekarze też się mylą oby tak było w Waszym przypadku i aby wszystko dobrze się skończyło, A długo jeszcze musicie czekać na wyniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×