Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość siwa13
No oczywiscie wczesniej bede musiala zrobic wynik amh czy nie jest juz zerowy . Sorki ze tak pisze na raty ale dluzszych tresci mi nie chce dodac :-) Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa13 dawno robiłaś badanie amh? Ja robiłam we wrześniu, Zastanawiam się jak często powinno się je powtarzać. Muszę zapytać lekarza przy najbliższej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwa nie poddawaj sie z niskim AMH. Ja 3 lata temu miałam 0,4 i udAlo sie. Podali mi dwa zarodki, mrozaczkow nie miałam żadnych. W tym roku za drugim razem sie udalo i będziemy mieć druga corcie. A AMH nie badalam juz w ogóle, ale na bank miałam niższe w stosunku do poprzedniego wyniku sprzed ponad dwóch lat. Mrozaczkow nigdy nie miałam. Mało tego teraz tylko dwie komórki mi pobrali z czego tylko jedna sie zaplodnila i... udało sie. Moja lekarz mi powiedziała, ze mamy naprawdę duuuzo szczęścia. Ale jak widac nie wolno tracić nadziei i trzeba mocno wierzyć, ze sie uda prędzej czy pózniej. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny. Jeśli macie pytania chętnie odpowiem jeśli będę mogła. Nie udzielam się ostatnio, staram się trzymać dystans. W poniedziałek mam wizytę w klinice i już pojawia się strach czy wszystko w porządku, a ponieważ męczą mnie mdłości, to mam ogromną nadzieję, że tak jest. Poza tym bez zmian - leżę i leżę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo15, no niestety nie każdy ma tyle szczęścia, ja jestem straszną pesymistką, ale mimo to staram się wierzyć że i nam się uda. Twoja historia daje nadzieję :) Kikulec, trzymaj się, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka7
Ja tez mam niska rezerwe, ponad rok temu mialam 1 a teraz to nawet nie wiem..Jesli problemem jest u Was tylko rezerwa a nasienie ok to sprobujcie z ziolami ojca sroki plus oeparol, mi sie udalo za 1 cyklem z tymi ziolami. Powodzenia dziewczyny!3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Margo naprawe miałas szczęście. PaniLody leki przed i po transferze to koszt okolo 4 tys. Kikulec napeweno wszystko dobrze ;-) Pozdrawiam! Madziula jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mam doła dzisiaj jutro mam termin dzisiaj bylismy na ktg i odesłali nas do domu i kazał lekarz za tydzien przyjśc :( a w telewizji trąbią non stop o tych problemach na porodówkach i zaczełam się martwic.Chciałabym miec już to za sobą.To fakt człowiek non stop się martwi:( Przepraszam wiem że macie swoje problemy ale musiałam się wyżalic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko nie denerwuj sie. Ja urodzilam 14dni po terminie. Ktg w pierwszymbtyg mialam co 4-5dni pozniej co dwa. Niunia do samego konca miala sie bardzo dobrze, wywolywali mi porod najpierw tabletkami, na koniec balonikiem domacicznym i przez caly ten czas tetno miala bardzo dobre. Jedz duzo ostrego, stymuluj sobie brodawki podszczypujac je i skacz na pilce badz podskakuj na pupie siedzac na kanapie, podobno dziala ;-) Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede Ja mam termin na 21.06. We czwartek byliśmy na kontroli i zdaniem lekarza ma być dziewczynka :) Xxx Majówka Dziękuję. Ja sama nie mogę w to uwierzyć ... a to już 18 tc. Marzenia się spełniają tylko czasem trzeba troszkę poczekać. Xxx Helenko Nie martw się, czasem dzidzi jest tak dobrze w środku ze nie chce wychodzić. Ja miałam poród wywoływany wcześniej bo synuś był duży, ale moja mama wszystkie 3 ciąże miała przenoszone o prawie 10 dni. Obserwuj ruchy dziecka i jak coś to jedz do szpitala. Bedzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki31 TP to prawie rok po pierwszym porodzie, super :) I do tego jeszcze parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritka7 u nas niestety też problem po stronie M, więc zioła raczej nie pomogą, a jaki brałaś oeparol - może Feminę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
majowa - bralam zwykly olej z wiesiolka o nazwie oeparol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ostatni sie nie odzywalam, mam ogromnego stresa w poniedzialek ide na hcg. 16 zabralam ze saba 2 maluszki mam ogromna nadzieje ze sa cału czas ze mna. HELENKO POWODZENIA ZYCZE zeby wszystko poszło dobrze trzymaaj sie,, Kikulec bedzie wszystko dobrze zobaczysz. POZDROWIONKA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik, trzymam kciuki :) o ile dobrze pamiętam to Twoje drugie podejście, mam nadzieję że ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30: super że jesteś już po... leżysz na klinice czy na ujastku?.... mała jest na intensywnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30; tak dopytuje bo jeżeli na klinice to będziemy jutro o 13 na wizycie w poradni neonatologicznej przy oddziale.... także może byśmy się mogły na chwilkę zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec kochana zobaczysz ze wszystko bedzie w porządku z maluszkiem,trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte :-) emilik życze wysokiej bety :-) U mnie wszystko w porządku,synek rośnie za tydzien idziemy na pierwsza lekcję w szkole rodzenia :-)Pozdrowienia dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik to trzymam kciuki Ty też dużo przeszłaś,napisz koniecznie jak beta, mam nadzieje, ze wysoka. U mnie narazie cisz ale mam nadzieje, ze kolo poczatku marca ruszymy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilik, jak Tam, wiesz już coś? Trzymam kciuki :) xxx Ja jestem po wizycie, nasze maleństwo ma 1 cm, serducho jak dzwon a przewidywany termin to 14 września :) Krwiaków nie widać, pytałam o łożysko, ale to jesio nie ten etap :P, a na problemy żołądkowe siemię lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec a nie mówiłam ze wszystko bedzie w porządku,tak sie ciesze:-) odpoczywaj i ciesz sie ciąża :-)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Dziewczyny gratulacje cieszcie sie ciazami oby minely wam spokojnie bez zlego samopoczucia . A tym ktore maja juz malenstwa ze soba to radosci z obserwacji jak rosna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
Witam wszystkie dziewczyny :) kikulec ja mam termin na 15 września :) to jesteśmy w tym samym tygodniu :) Mój mąż znalazł cudowny lek na mdlośc**przynajmniej na mnie działa na nazywa się: Mamma Mamarin :) a tu daję link może któraś będzie chciała spróbować :) http://www.doz.pl/apteka/p56359-Mamarin_mamma_tabl._30_szt do tego jeszcze jak mnie mdli plasterek cytryny i jest już ok :) A męczylo mnie strasznie i dzisiaj właśnie wróciłam do świata żywych :) Trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana ile razy mozna ponoscic porazke , zostaly nam jeszcze 4 mrozaki ale coraz trudniej wieerzyc ze sie uda . mi ja tez chyba w marcu pojade po pierwsze 2 mrozaki ale jeszcze zobaczymy Kikulec dbaj teraz o swoja kruszynke i o siebie i ciesz sie tym pieknym cudem jakiego masz szczescie doswiadczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
Witam:) emilik wiem co czujesz ale musisz być silna. Wiem jak to boli, ale nie możesz się poddać. Ja też swoje już przeszłam bo 3 poronienia i jedno IVF bez skutku, ale trzeba wierzyć do samego końca. To wszystko jest niesprawiedliwe ale musimy wierzyć że będzie dobrze nie mamy innego wyboru. Wiem że jest Ci trudno ale musisz to przetrwać i nie tracić wiary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny kiedyś tu do Was zaglądałam i pytałam o kilka spraw. Chciałam zapytać, czy któraś z Was miała IVF w Invimed we Wrocławiu? Jeżeli tak, to u którego lekarza i jakie miałyście odczucia? W najbliższym czasie będę musiała się tam zgłosić, a nie znam nikogo, kto by się tam leczył. Z góry dziękuję Wam za Pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszankaanka, ja leczę się w Invimed we Wrocławiu. Jestem pacjentką dr Żórawskiego. Na początku miałam mieszane uczucia, ale później nie wyobrażałam sobie innego lekarza. Zpierwszą ciążą jeździłam do niego do Dolmedu, gdyby nie to że daleko mi jeździć do Wro, teraz też bym została. Poza tym odbiera telefony i odpisuje na smsy w nagłych przypadkach. Jak masz jakieś pytania to proszę :-) xxx Emilik, wiem co czujesz. To nie może tak trwać w nieskończoność i myślę, że wkrótce Twoje starania zostaną nagrodzone :-) xxx Tygrysek, no to idziemy łeb w łeb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×