Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

kikulec dasz rade ja zawsze chciałam mieć bliźniaki i nawet chciałam zabrać oba szkraby ale niestety nie mogę tylko pojedynczo więc chyba bliźniaków nie będzie mi dane mieć ehhh szkoda :) pozdrawiam gorąco trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliket
Hej dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam. I proszę jakie wieści. Kikulec wielkie gratulacje. Ciąża bliźniacza- super. Zdaje sobie sprawę, że gdyby była pierwsza to radość, ale jak już pod nogami kręci się maluszek to fajnie tak już to nie wygląda. Dasz radę, bliźniaki są spokojniejsze i cierpliwsze. Ewel już na połówce, a Groszek też bliźniaki. Super dziewczyny. Ja po nieudanym marcowym transferze walczyłam z niepękniętymi jajkami które urosły po 6 cm. Dopiero po tabletkach anty i zastrzykach pozbyłam się tego dziadostwa. Zwarta i gotowa podeszłam do mojego ostatniego transferu. Zabrałam ostatnie 2 maluchy. Dzisiaj jest mój 10 dpt i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikacza. A tu- 2 kreski. Druga słabsza ale wyraźnie widoczna :). Betę mam wyznaczoną dopiero na poniedziałek. Kochane trzymajcie mocno kciuki za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliket cudnie i kciuki już zaciskam za betkę ;) Ja wczoraj miałam wizytę a więc wszystko ze mną ok i dzieckiem też.Prawdopodobnie będzie chłopczyk :) fajnie bo córcię już mam.Waży 300 g i ma nie całe 16 cm :) kopie na całego.Dostałam skierowanie na usg połówkowe i wizytę ustalili mi na 2 lipca. pozdrawiam Was wszystkie Zosia co tam u ciebie ? Groszek a u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewel0112 u mnie po prenatalnych na 90% synek, wszystkie parametry ok :) połówkowe mam 27 lipca. Poza tym wszystko dobrze :) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Aliket jak beta? Dziewczyny ale fajnie że Wam się udaję. Ewelo Zosia będą chłopaki :) i już prawie połowa ciąży za Wami. Jak samopoczucie? U mnie już końcówka. Jeszcze niecałe tygodnie. A 30 czerwca mam obronę. Obym dotrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak a na kiedy dokładnie masz tp? u mnie samopoczucie ok :) czekam na 2 lipiec na to połówkowe i mam miec nagranie plus zdjęcia 3D i biorę też po raz pierwszy córkę :) mały cały czas się rusza jak tylko siądę albo się położę to już daje znać o sobie :) chyba lubi jak chodzę i go bujam więc odkąd czuję ruchy to jestem spokojniejsza ale i tak boję się żeby teraz dotrwać chociaż do 36 tygodnia ciąży bo Kamilę urodziłam w 34 tc i teraz mam takie schizy ale tłumaczę sobie że to że było tak raz to nie znaczy że znowu tak będzie i lekarz to samo wciąż mi mówi no ale wiecie jak to jest nie da się tego wyłączyć i już A jak reszta co tam dziewczyny u Was ? asiak powodzenia na obronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja niby termin mam 11 lipca ale czasami tak mi brzuch twardnieje że mam wrażenie że to już. Dzidzia bardzo aktywna w brzuchu, ma ciasno ale strasznie się tam wierci. Wczoraj byliśmy na pikniku organizowanym przez porodówkę. Byłam też na konstatacji z anestezjologiem pogadać o znieczuleniu. Jeszcze do mnie nie dochodzi że za chwilkę będę miała dzidzie na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m84
Hej dziewczyny może jeszcze mnie pamietacie ,jestem po dwóch ivf nie udanych :-( moj synek ma juz 14m-cy udało sie naturalnie , ostatnio wrociłam z wakacji i okazało się ze znów jestem w ciąży :-) kikulec bardzo gratuluje !! Na pewno będzie nam ciężko z naszymi maluchami ,ale to jest nagroda za to ile przeszłyśmy .Trzymam kciuki za was :-) m84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
m84, załamana po inseminacjach przeczytałam całe to forum, które dało mi nadzieję, że podejście do in vitro może mi pomóc. Dlatego przeczytałam również Twoją historię i gratuluję Ci serdecznie. Na pewno jesteś szczęśliwa, myślę, że to jakieś wynagrodzenie Twojej odwagi i chęci posiadania dzieci. Życzę Ci jak najwięcej radosnych chwil z dziećmi i jednocześnie dużo siły i odpoczynku dla Ciebie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy któraś z Was przeprowadzała zabieg in vitro w Niemczech? czy któraś z Was przechowuje tam zarodki? czy możecie napisać jak to wygląda i ile kosztuje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy ustawę. Czy dobrze rozumiem ze in vitro nadal będzie refundowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
refundacja była zakładana do końca 2016 roku, ale nie sądzę, że jak PIS wyga wybory, to utrzyma tę refundację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to są debile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie wiem czy jeszcze tu zaglądacie. Ewelo, Zosia jak po prenatalnych? Jak się mają wasze dzieciaczki? Ja urodziłam 14 lipca córeczkę przez cesarkę. Napiszcie co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laseczki ja wczoraj mialam podany 1 zaroduek ( 5 doba) boje soe strasznie to moje drugie podejscie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz rade! Bedzie dobrze, a refundowane masz in vitro? I gdzie do kliniki chodZisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak33 GRATULACJE mała Maja jest cudna ;) Ja mam się ok i synek też .Wszystko po prenatalnych ok mały waży już 70o g bo miałam tydzień temu też wizytę więc od prenatalnych podrósł już sporo :) e_stach i co udało się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak8866
To super, ja obecnie czekam na wyniki badan w Invimedzie. Staralismy sie z mezem dlugi czas o dziecko i zdecydowalismy sie na zapodnienie in vitro, Byla to ciezka decyzja, ale podjelismy ja wspolnie. Nie wiem czy zalapiemy sie na refundacje, ale mozemy rowniez przystapic do programu ïn vitro z sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska1987
A siak ogromne gratulacje !!! Zosia jak się czujesz ? Imię juz wybrane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiak to teraz pewnie jesteś najszczęśliwszą kobietą na ziemi! Gratuluję zdrowej córy! <> Patuśka kope lat! Gdzie Ty się podziewasz??? Co u Ciebie? Jak się mały chowa? U mnie w miarę dobrze, w poniedziałek mam połówkowe i już się nie mogę doczekać :) czuję już mocne kopniaki synusia :) powoli kompletuję wyprawkę :) a imię wybrane na samym początku przez męża :) ja się tylko zgodziłam :) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Zosia jak urodzisz to też się zapytam gdzie się podziewasz :) a jak będzie miał 9 mcy i zasuwał po podłodze na czworaka i ściągał wszystko z pólek to zobaczymy czy będziesz mieć czas na forum :) hihi u mnie super. mały rośnie, z dnia na dzień jest coraz fajniejszy:) to jak ma na imię synuś ? jak po badaniach ?jedynie mi się z mężem nie układa ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta86100
hej laski wyszlam ze szpitala niestety poroniłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patuska co sie dzieje w relacjach z mężem?pytam bo i my mamy problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Gość moim problemem jest mamusia męża. wyprowadził się do niej nie patrząc na to czy ma dziecko !!! u nas to by film nagrał i jak pokechałam to rozmawiałam z teściową ( nie wiedziałam że mamy mediatora w małżeństwie i wróżkę w jednym ) teściowa chce rozwodu bo mąż ma ze mną źle. a czy mąż chce to nie wiem . ważne że wiemy co mamusia chce :) a u Ciebie co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech teściowa :-) my na szczescie nie mamy problemów z rodzicami moi daleko męża nie żyją oboje.. Ale chyba dopadło nas zmęczenie ja mam firmę dziecko i duzy dom na głowie mąż nie pomaga mi zbyt wiele, ot codzienność :-(myśle ze oboje darzymy sie szacunkiem i uczuciem ale problemy codzienne troszkę ugasily ten żar,stad moje pytanie o wasze troski. Nie chciałam byc wścibska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patuska chciałam tylko dodać na swoje usprawiedliwienie ze chyba czasami łatwiej wyrzucić z siebie słowa w kierunku nieznanej/anonimowej osoby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
chyba w każdym małżenstwie tak jest,mąż uważa że żona wraca z pracy i leży ma pilocika i naciska obiedzie ugotuj się, domie posprzątaj się, pranie nastaw się i trach wszystko gotowe. :) najgorsze jest jak nie ma się wsparcia w mężu. może porozmawiaj z nim i ustal podział obowiązków . Od tego jest forum żeby się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patuśka, ale masz teściową, nie do pozazdroszczenia. Powinna dać synowi kopa w dupę, żeby poleciał do domu, do dziecka i rozwiązał problemy, a nie przyjmuje go pod dach i jeszcze się nad nim użala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Patuśka 100 lat cie nie było. Jak tam Twój brzdąc. Zosia jak się czujesz? Wszystko w porządku z dzidzią? O mężów nie pytam bo czytam że macie nieciekawie. Głowa do góry najważniejsze i tak są dzieci. U nas już leci drugi miesiąc. Patuśka jak szczepiłaś małego? tymi zintegrowanymi szczepionkami? Macie dziewczyny pozdrowienia od Bea. Ewelo jak u Ciebie? Widziałam na fb że brzusio już spory :) Jak u reszty dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia u mnie wszystko ok, mały rośnie jak na drożdżach i bryka w brzuszku jak tygrysek :) zaczęłam 24 tc, jeszcze trochę i zacznę odliczać poniżej 100 do tego naszego spotkania :) na męża też nie mogę narzekać, za tydzień planujemy malowanie pokoju i kupienie mebli do pokoju naszego synka. Jest idealnie :) a jak Twoja córka się chowa? Pewnie zwariowaliście na jej punkcie ;) Ewelo który u Ciebie już tc? Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×