Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość angela1983
W ciazy mozna jesc wszystko za wyjatkiem produktow ktore zawieraja niepasteryzowane mleko,nie mozna jesc serow plesniowych ,surowego miesa, ryb i jajek ( na miekko odpada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku angela dokładnie opisała czego nie wolno jeść w ciąży. Co do twojego tygodnia ciąży to policzyłam od daty transferu (była to blastocysta ? jesli tak to będzie się zgadzało) jesteś dzisiaj w 5t6d czyli jutro zaczniesz 6tc a termin porodu to 29 grudzień :) Licząc od ostatniego okresu byłabyś dzisiaj w 7t2d a termin byłby na 20 grudnia ale ta pierwsza opcja jest chyba bardziej wiarygodna bo przeciez po drodze miałas stymulację i to by się nie zgadzało więc według mnie jesteś w 5t6d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittta
Ja zobaczyłam dwie długo oczekiwane kreseczki po trzecim transferze w Invimedzie. Od kilku miesięcy jesteśmy prowadzeni przez dr Kaczyńskiego, który naprawdę jest dobry w tym co robi. Polecam i życzę dużo wiary i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokotka dzieki :) i trzymam kciuki za Ciebie :) Angela dzieki hehe ale ryby mozna jesc a nawet trzeba min 2 razy w tygodniu jajka tez mozna ale na twardo. ewelo tak to byla blastocysta DZIEKI za policzenie. bo nie wiedzialam czy od punkcji liczyc no bo przeciez sa odrazu zapladniane czy od transferu :) w czwartek bede u lekarza to jeszcze dokladnie popytam mam nadzieje ze do tego czasu bedzie wszystko dobrze. julittta gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittta
Dziękuję, jestem taka szczęśliwa, że trafiliśmy do invimedu, że nie potrafię tego wyrazić ...w sumie za sprawą dalszej znajomej, która dowiedziała się o naszych kłopotach i poleciła klinikę. Także szczerze polecam, tam naprawdę są świetni specjaliści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dzis wyzyte 14:45 i sie zastanawiam czy nic sie nie stanie jak wezme luteine godzinke wczesniej niz normalnie bo jak wezme o 14.00 to napewno sie jeszcze nie do konca wchhlonie a bede miec usg itd. Luteine biore 3 razy dziennie o 6.00 14.00 22.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek nic się nie stanie jak weźmiesz lutkę wcześniej lub później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp :) wole wziasc wczesnie bo zani tam dojedziemy i zanim wrocimy to wole wczesniej wziasc niz pozniej :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie a jak u was wygladalo odkladanie luteiny mi powiedzial ze dzis mam pierwszy dzien 7go tygodnia ciazy i zostalo mi jeszcze 51 tabletek i mam dalej brac 3razy dziennie po 1 dopoki nie skoncze tych 51 tabl i tyle a gdzies na forum wyczytalam ze nie mozna odrazu odstawic luteiny tylko stopniowo miala ktoras tak jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julita a mialas refundowane in vitro? To gratulacje i powodzenia zycze. Slyszalam dobre opinie na tenat Invimedu, A w jakim miescie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
Dziewczyny, trzymam za Was kciuki! Czasem trzeba trochę wyluzować, a jestem tego dowodem. Mam synka 8 miesięcznego z IVF, a wczoraj ujrzałam 2 krechy :) Bez starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mam do Was jedno pytanie....2 tygodnie temu miałam punkcję pobrano mi 5 komórek z czego tylko jedna się zapłodniła....nie miałam w tamtym cyklu transferu ponieważ miałam wysoki poziom progesteronu dlatego mój lekarz zrezygnował.....Wczoraj dostałam @ ale mam miesiąc przerwy mam odpocząć od tych hormonów...Transfer w kolejnym cyklu.... Mam jedną śnieżynkę 4B-czy to dobra jakość?? Jaką Wy mieliście podawane?? Z góry dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska1987
Cześć dziewczyny ☺nie wiem czy mnie ktoś pamięta. ☺ale widzę ze wielu wam się udało . Ogromne gratulacje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuśka ja Cie pamiętam jeszcze z tematu o clo? Co tam u was? Twoja dzidzia to już chyba z pół roku ma :) Jak tam się czujecie? Ja dziś byłam u gina i wszystko ok. W czwartek mam te ostatnie prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek jak tam po wizycie? Kikulec gratulację :) Druga dzidzia :) Małami mi ostatnie zarodki jakie podali to były klasy AB i BB i zaszłam :) Klasa B jest całkiem w porządku :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki a ja 19 mam wizytę przed transferem. W końcu coś się ruszyło. To mój ostatni eskimosek. Ost i oby ten jedyny na zawsze. Gratulacje mamalami. aska ty juz niedługo będziesz tulic mała stokrotke. Zosiu co u ciebie? Byłaś na kolejnej wizycie? Groszku gratulacje. Ja tez miałam podawane 4b i się udało. Niestety na krótko ale udało się. Wiec trzeba być dobrej myśli. Buziaki kochane i dużo zdrowka wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość to ja Olala874n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak33 dzieki ze pytasz :) beda blizniaki :) powiedz mi jak odkladalas luteine bo mi powiedzial ze mam brac normalnie przez 3 tygodnie dalej 3razy dziennie i tyle a cosslyszalam ze to trzeba powoli odstawiac a nie tak odrazu i nie wiem co robic :( Od paru dni mecza mnie mdlosci dzis wymiotowalam nie moge nic przelknac nawet woda bo zaraz mi niedobrze i boje sie o moje malenstwa bo jak mam im dostarczyc pozywienia jak ja nie moge jesc:( wpycham cos na sile ale masakra jest np teraz zjadlam krosanta z czekolada wiem ze to nie za zdrowe ale lepiej cos niz nic :( a jak u was to bylo jak sobie radzilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek bliźniaki!!!!!!!! haha super :) Groszku nic się nie martw dzieciaczki się odżywiają na początku progesteronem z ciałka żółtego a dopiero później jak będzie pępowinka to będą jadły razem z tobą. Ja luteinę odstawiałam stopniowo. Najpierw z 3 razy dziennie przez tydzień brałam 2 razy dziennie. Później tydzień raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam siostrę bliźniaczkę :) Ja czuję się dobrze. Dziś byłam u gina ale badał tylko szyjkę i powiedział że ok i że raczej donoszę do terminu. Usg mi dziś nie robił bo w czwartek mam te ostatnie prenatalne to mi dzidzie prześwietlą z każdej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik to super ze u WAS wszystko dobrze :) A powiedz mi czemu masz jeszcze jedne prenatalne tu robi sie jeden raz chyba ze sa zle to sie powtrza. Chyba ze ty masz cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groszku bliźniaki.ale fajnie gratuluję. Jeżeli chodzi o prenatalne to pewnie zależy od kliniki. U mnie w gamecie tez chyba tylko jedno refunduja. Olala874n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki tydzień temu trafiłam do szpitala z krwotokiem ze skrzepami. Byłam przerażona bo poprzednim razem dokładnie tak samo poroniłam. Trafiłam na IP, zrobiono mi usg i okazało się że serduszko pięknie bije :) jednak ponieważ bardzo krwawiłam zostawili mnie na 5 dni w szpitalu, dostałam kroplówkę z cyclonaminy i krwawienie ustało. Jak mnie wypuszczali do domu porobili mi jeszcze wszystkie badania i usg, maluch miał 1,5 cm a serduszko biło 154 u/min, puścili nam nawet dźwięk ;) skończyło się na wielkim strachu na szczęście. Nie doszli przyczyny krwawienia, mam się oszczędzać więc praktycznie cały czas leżę. Rodzice stanęli na wysokości zadania i dostarczają nam obiady ;) za tydzień we wtorek mam wizytę u swojej lekarki i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i nic złego już się nie wydarzy. Pozdrawiam gorąco :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiu pięknie jest Serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia co ty piszesz?? Mam nadziej że teraz to będzie wszystko dobrze. Moja siostra miała krwiaka i też tak się wystraszyła jak zaczęła krwawić. Odpoczywaj, leż i trzymam mocno kciuki za was. Groszku u nas też przeważnie dziewczyny robią te pierwsze prenatalne i połówkowe no ale ja już mam swoje lata i dzieciątko z ivf a lekarz nie ma usg 3d to kazał mi zrobić. Te dwa miałam za darmo a za te już niestety będę płaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiak33 najadłam się strachu nie powiem, do tej pory jest mi ciężko uwierzyć w to że można tak krwawić w ciąży. Ale już wszystko jest wporządku, na usg nie było widać nic niepokojącego, pęcherzyk ciążowy mocno się trzyma, a serduszko mocno bije. Wierzę że pod moim sercem rośnie prawdziwy siłacz ;) za 3 tygodnie wybieram się na badanie prenatalne chociaż widzieliśmy już Bąbla w 3D :) <> Gościu dziękuję :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Zosiu to teraz odpoczywaj i uważaj na siebie. ja odliczam to wizyty, a po mniej czas do transferu. w weekend mam zamiar odpocząć i dobrze się nastawić. Zosiu a tak a propo to który to już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×