Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
czy leki do in vitro są nadal refundowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska1987
U mnie mąż przyszedł po rozum do głowy i jest ok. Ja szczepilam 6w1 i rotawirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska1987
U mnie mąż przyszedł po rozum do głowy i jest ok. Ja szczepilam 6w1 i rotawirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie luteine dopochwowa nmarzena@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ;) Asiak tak rooosnę na maksa mam na plusie 9 kg :-D Zosia u mnie obecnie 31 tc i czekam na wizytę z utęsknieniem którą mam 11 września.U mnie jak na razie wszystko ok oby tak dalej mały bryka na całego a z mojej macicy zrobił sobie worek treningowy :) Asiak twoja córcia jest cudowna 3> cała do schrupania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , jestem tu nowa. jestem po 3 poronieniach, wszystkie miedzy 6-9 tyg ciazy, wczoraj mialam robiona pierwsza punkcje, z 7 pobranych , dalej rozwijaja sie 4, jutro mam jeszcze raz dzwonic, termin transferu mam na czwartek..czy ilosc do jutra moze sie jeszcze zmniejszyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka2000
Cześć dziewczyny. Jestem właśnie w trakcie stymulacji gonalem i Luveris. Dostawala któraś te same hormony? To moje Pierwsze IVF i bardzo się boje. Mam dosyć niskie AMH 0,9. Miała któraś tez stymulację przy niskim amh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleska0987
Hej stataczki. Czutajac to forum i sledzac wasze historie widze ze nie jestem z tym sama tzn. wydaje mi sie ze dookola mnie wszyscy maja juz dzieci ciesza sie rodzinnym szczesciem a ja jestem sama do dzis bo znalazlam Was i to forum. Dajecie mi szanse i nadzieje. Jestem wlasnie po 3 iui i niestety znowu porazka. Zlozylismy podanie o in vitro ale narezie rejstacji wnioskow nie ma bo czekaja na wyniki wyborow wiec kolejna porazka kiedy pokaze mi sie te sloneczko w tunelu. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mialam transfer 3dniowego zarodka w czwartek ( 17 wrzesnia ) , lekarz kazal mi po 10 dniach zrobic bete ( czyli w poniedzialek ) , dzis nie wytrzymalam i zrobilam sobie tesy ciazowy sikany( wykrywa ciaze 6 dni po zagniezdzeniu ) i wyszedl negatywny- martwic sie juz czy czekac ? to moje pierwsze in vitro i nie ukrywam ze sie strasznie denerwuje a to czekanie jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powodzenia. alexvandekol na test to chyba za wcześnie, ja też zrobiłam po 7 dniach i nie miałam kreski, a po 10 już miałam. To jest trochę przegięcie z tymi testami, bo one wyrywają betę, a ten hormon jest produkowany od 8 dnia ciąży i to w tak różnych przedziałach, że naprawdę te testy 6 dniowe to trochę pic na wodę. Może komuś wykryje w ciąży naturalnej jak ktoś dokładnie nie wie kiedy miał owulację, ale jak się wie dokładnie, to raczej małe szanse. Trzymam więc kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strokrotka ja miałam badane AMH podczas kwalifikacji do in vitro, ale nie wiem jaki mam wynik, więc nie pomogę:-( Oleśka, a skad jesteś? w W-wie wiem gdzie kwalifikują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Ewelo i Zosia jestem ciekawa co u was? Jak sie czujecie? Jak wasze maleństwa? Kiedy macie terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiak ja jeszcze w dwupaku :) u nas ok a termin cc mam na 3 listopad więc za tydzień o tej porze już będę tulić synka :) ZosiaD a co u ciebie ? ewel0112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś potrzebuje utrogestan? Zostały mi 4 opakowania. mamuska1401@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo to pojutrze będzie was dwoje :) Odezwij się po porodzie :) Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! A ja dokładnie rok temu dowiedziałam się że jestem w ciąży, a dziś Maja ma już 3,5 miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobietki :) Ja 30 pazdziernika urodziłam synka przez cc więc nie doczekałam planowanej cc ale wszystko poszło sprawnie i szybko jestem bardzo zadowolona i mam slicznego synka ZosiaD co u Ciebie ? ewel0112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska1987
Hej dziewczyny :) ewelio ogromne gratulacje.!!! Nie wiem czy mnie ktoś pamięta. Mój synek ma już rok :) a u mnie stał się cud jestem w ciąży :) NATURALNIE. Przy endometrioze., nie droższych jajowodach ☺ i zespole nie pekajqcych pęcherzyków. Dla mnie juz nie ma rzeczy niemożliwych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuśka gratuluję, pewnie to dla Ciebie duży szok i jeszcze większe szczęście. A mogłabyś napisać jalk długo starałaś o tę naturlaną ciążę? czy planowałas, czyli pilnowałaś dni płodnych, czy tak po prostu wyszło? pytam, ponieważ ja też chcę jeszcze zajść w ciążę, ale jestem po in vitro, jednak nie mam zdiagnozowanej przyczyny niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewel0112 ogromnie gratulę Wam zdrowego Syna! Cieszę się że dałaś znać i że wszystko dobrze się potoczyło. <> Asia Twoja córa pewnie już duża pannica :) <> Patuśka ja Cię doskonale pamiętam i ogromnie cieszę się z Twojej niespodzianki i naturalnego cudu! Pochwal się na kiedy masz termin i czy znacie już płeć? <> U mnie wszystko ok, jestem w 37tc. Za dwa tygodnie mam planowany termin cc. Trzymajcie kciuki by wszystko było dobrze :) pozdrawiam serdecznie :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska1987
Allisa nie planowałam drugiej ciąży - w moim przypadku to niemożliwe podobno. Po prostu sex z przyjemnością bez obliczania bez spiny ze świadomością ze nigdy nie będę mieć dziecka w naturalny sposób. Zosia będzie u nas drugi syn :) ten mam na 5 kwietnia. Gdzie będziesz rodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Dziewczyny mam do was pytanie czy po histeroskopii diagnostycznej w 7 dc ( podczas ktorej nic nie wykryto ) czy którejś się wydłużył cykl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia super że się odezwałaś. Ja myślałam że Twój szkrabek już na świecie a on jeszcze w brzuszku. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Daj znać jak urodzisz! Patuśka no no no :) rodzinkę naturalnie powiększasz. Gratuluję! Ja przy ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że pęcherzyki pięknie rosną i endo grubiutkie ale przez cesarkę na razie zakaz na staranki. Moja dzidzia ma już 4,5 miesiąca. Rośnie jak na drożdzach, przesypia całe nocki, od soboty wprowadziliśmy marchewkę. Buziaki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patuska moje gratulacje. Ewelo Asia wasze maluchy są przecudowne. Zosia ciesze się ze juz niedługo będziesz tulic swój skarb. Za resztę dziewczyn trzymam kciuki. Kochane i na nas przyjdzie pora. Podobno wystarczy wierzyć i mieć nadzieję, chociaż czasami jest ciężko. Ale nie poddawajmy się:) pozdrawiam Olala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
hey potrzebuję namiary na ginekologa z Łodzi , który wykonuje scratching endometrium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
Witajcie dziewczyny, mam do odsprzedania Duphaston, 2 całe opakowania i jedno otwarte. Wszystkie ważne do 2019r. Cena aptekowa 33zł/op., ja sprzedam za 20zł/op. plus koszty wysyłki, to napoczęte oddam gratis, dorzucę też gratis 20 tabletek medrolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
hey ponawiam pytanie potrzebuję namiary na ginekologa z Łodzi , który wykonuje scratching endometrium , może byc odpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam weszłam tu aby wam pogratulować.Sama staram się o dziecko narazie prawie 2 lata bez skutku:(nie mam owulacji i problemem moim jest pecherzyk wzrastajacy do 15 mm nastepnie sie kurczy:( nawet po lekach stymulujacych.Bardz się cieszę że macie dzieci bo doskonale rozumiem przez co przechodziłyście. Życzę wam zdrówka i samych szczęśliwych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINA 123
Witajcie, jestem załamana, płakać mi się chce i czuje bezsilność. Jestem w trakcie drugiego podejścia do in vitro, 8.12.2015r. pobranie 18 sztuk, 6 zapłodnionych, 2 nieprawidłowo, 4 dobrze, transfer 10.12.2015r. 1 zarodek przeniesiony, pozostałe 3 nie dotrwały do 5 doby dziś dostałam tel. w czerwcu było podobnie nie wiem co dalej, podejrzewam, że nic z tego nie wyjdzie już odpuściłam nie mam złudzeń. 22.12.2015r. mam krew. Tak bardzo bym chciała.... Zostało nam jeszcze jedno podejście z programu nie wiem co zrobić jak się przygotować, mam pustkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuska1987
Zosia tulisz juz synusia? :) Paulinka wiem jak się boisz. To czekanie jest najgorsze. Ale nadzieja umiera ostatnia dopiero będziesz mieć badanie czy się udało wiec wyluzuj. Wiem ze łatwo się mówi ale teraz nie jesteś w stanie nic zrobić a stres ci tu nie pomoże. Pełno jest tu dziewczyn które były w takiej samej sytuacji. Trzymam kciuki. Daj znać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×