Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gerber15

Dieta 500-600 kcl dziennie, i godzina dziennie cwiczen np.killer. Kto ze mną ?

Polecane posty

No wiec zacznijmy od tego ze wcześniej jadlam około 2000-3000 kcl dziennie, wazylam 65 kg przy wzroście 161cm , wzielam się za siebie, zaczelam ograniczać kcl, przestaam jesc fast foody itp. . Przeszlam na diete 800 kcl , oczywiście stopniowo ze pierw jadlam 1500 kcl potem 1200 itp. .. Na diecie 800 kcl jestem około 2 miesiące, schudłam, też waze 54.5 kg. Ale chce schudnąć wicej, Zastanawiam się czy jedząc 600 kcl dziennie, cwiczac około godzine dziennie np. 2 razy w tygodniu kickboxing , 2 razy w tygodniu skalpel lub killer albo turbo z ewa chodakowska, i w piatki mysc podłogi przez około godzine, a w soboty i niedziele cwiczyc około 2 h dziennie, np. rano spacer godzinny , potem jakies brzuszki a na wieczork cos z ewa chodakowska turbo czy cos, to czy w ciazgu tygodnia uda mi się schudnąć 2 kg a w ciągu miesiąca 7 kg ? Dodam ze przechodzę na pescovegeteranizm polega na tym ze jem tylko warzywa, owoce, nabialyt jak jajka , mleko, i ryby. Oprocz ryb nie jem innych mies. czasem np. raz na twa tygodnie lub tydzień ryz, lub ziemniaka. Mam 15 lat, 54.5 kg, 161 cm wzrostu. Czy myślicie ze taka dieta jest dobra dla mnie aby szybko i skutecznie schudnąć tyle ile chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty rosniesz dziecko masz 15 lat i narobisz sobie biedy "na kiedys" Gdzie sa rodzice? dozwolone od lat 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w wielkanoc sukienka ci strzeli :P bo na prwno po takiej diecie rzucis sie jak swinia na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudniesz w bardzo niezdrowy sposób! Możesz doprowadzić do wycieńczenia swojego organizmu! Poza tym jesteś młoda - tym bardziej skutki mogą być opłakane. Takiej diety nie poleciłabym absolutnie nikomu, zwłaszcza jeśli dokładasz do tego jeszcze wysiłek fizyczny! Postaraj się wrócić stopniowo do takiego zapotrzebowania energetycznego które faktycznie ma młoda kobieta, oczywiście możesz dołożyć do tego ćwiczenia - będzie nieco wolniej, ale zapewniam Cię, że będziesz się lepiej czuła. Do ćwiczeń obliczonych na spalanie dodałabym jeszcze ćwiczenia siłowe - np. z hantlami, takie jak tutaj: http://www.abcfitness.pl/cwiczenia_z_hantlami.html Dzięki temu będziesz nie tylko szczupła, ale też będziesz miała ładnie zarysowane mięśnie. Pamiętaj jednak, żeby nie chudnąć kosztem własnego zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta o takiej kaloryczności jest dozwolona WYŁĄCZNIE w uzasadnionych przypadkach i to pod stałą opieką zespołu terapeutycznego, w skład którego wchodzi lekarz, dietetyk,.... Można więc powiedzieć, że nie jest wskazana dla nikogo, a tym bardziej dla osoby w fazie wzrostu i dojrzewania. Dieta o takiej kaloryczności nie jest w stanie zaspokoić Twoich potrzeb na wszystkie składniki odżywcze, więc jej konsekwencją będą niedobory, które negatywnie odbiją się na Twoim wyglądzie, ale przede wszystkim- na zdrowiu. Ponadto, eksperymentując z dietami spowolnisz sobie metabolizm, więc na dłuższą metę trudniej Ci będzie w przyszłości normalnie jeść i utrzymać prawidłową masę ciała. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszalałaś? tak mało kalorii jak ćwiczysz?? to jest w ogóle bardzo niezdrowo jeść tak mało. ja też kiedys jadłam 25000-nawet 3000 kcal dziennie - i w sumei nadal nierzadko tyle jem, choć staram się nie przekraczać 2000. a mam 32 lata i małe dziecko. mierzę 162 cm czy prawie tyle sam oco Ty a ważę 57 kg jedząc te 2000, wiesz czemu? bo dużo chodze, biegam, pływam. lepeij sie ruszać - ty nie pracujesz ani nie masz dziecka więc masz mnóstwo czasu na aktywność a nie na głupie ograniczanie kalorii poniżej tysiąca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×