Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

nadziejka mi się wydaje że to przez cp bo ja też tak mam i to właśnie od czasu ostatniej cp i pierwszy cykl po cp to w ogóle bałam się że to kolejna cp (chociaż prawie w ogóle nie było seksu) ale ja już świrowałam bo miałam podobne objawy do cp i teraz mam juz tak w każdym cyklu a to zwiastuje zawsze @ i po paru dniach zawsze ją dostaję.Nie myśl na razie o ivf bo przezcież nic nie jest przesądzone i możesz zajśc naturalnie ale wiadomo zawsze warto miec plan B. Ja w środę mam kontrolną wizytę więc może już czegoś się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
Dziewczyny jestem na 4-5 dni przed okresem i plamie :(:( kurna co to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
Sisi kochana jesteś ale ja już blizej okresu a to plamienie implantacyjne to tak do tygodnia powinno być od owu prawda? Moje jest kawa z mlekiem i ciemny brąz :( pierwszy raz to mam przed okresem. Boje się najgorszego ale to też chyba za wcześnie na objawy cp... :(:( boję się :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, Z tego co ja wiem to płomienie implantacyjne może się pojawić do 12 dnia po owu...poczekaj jak się sprawy potoczą. A jak za 2-3 dni @ nie będzie to testuj jakimś dobrym czułym testem :) ew. Na bete możesz iść. Bądź dobrej myśli i obserwuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Dziewczyny a ja nadal czekam na @ i wyglada na to ze okres wraca mi na stare tory czyli bardzo dlugie cykle:( Jak tak czytam o waszych dolegliwosciach okolo owulacyjnych to mam wrazenie ze czytam o sobie. Juz wyjasniam o co mi chodzi... Tydzien temu we wtorek zaczęło mnie pobolewac podbrzusze wiec wzielam to za dobry znak ze w koncu @ sie pojawi, aleee w srode to tak mi dał prawy jajnik popalic ze juz chciałam jechac na pogotowie bo stare wspomnienia nie daja o sobie zapomniec, wytrzymalam bo bylam juz pewna ze rano bedzie @ a tu wielkie NIC i bol tez ustąpił. W tym tygodniu lekko pobolewa podbrzusze i piersi obolałe i na dodatek kupilam sobie termometr owulacyjny bo mam zamiar wziąć sie za mierzenie tempki, a ze nie moge sie doczekac pierwszego dnia cyklu to testuje go juz teraz i od poniedziałku cały czas temp. wynosi 36.99-37.02 wiec moge podejrzewac ze owu była. I wychodzi na to, ze to plamienie po laparo to była moja @. Czekam jeszcze do poniedziałku a potem sprawdzenie bety no i lekarz obowiazkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
Sisi poobserwuje sie jeszcze, w przyszłym tygodniu ide do lekarza, ja chyba osiwieje. Jussio witaj w klubie boleśnie owulujących. ehhh ile my sie jeszcze nastresujemy i nacierpimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Hej dziewczynki, byłam dziś na USG genetycznym i okazało się wszystko dobrze. Na szczęścia kamień spadł mi z serca. Pani doktor powiedziała również, że na 70% będzie dziewczynka. Trochę ciężko w to uwierzyć ponieważ to dopiero 13 tc. Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
bolaceserce super :):) pisz częsciej co u Was. To żeczywiscie szybko Wam powiedziała że bedzie dziewczynka. Mi pamiętam lekarz mówił ze chłopca dopatrzeć można szybcie bo na początku i u dziewczynki i u chłopca to tak samo wygląda :) Mi powiedzial na połówkowym dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
Boze jaki błąd :) rzeczywiscie miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
Dzis znowu plamie :(:( może to takie plamienia przed okresem, nigdy ich nie miałam ale po cp to róznie może być. może mam niski poziom progesteronu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka To ja nie wiem co się z tobą dzieje...Musisz czekać...Może się wszystko niedługo wyjaśni a może tak jak mówiłam na samym początku plamienie wiesz jakie :D nie maco się stresować na zapas..chociaż wiem co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka znalazłam takie coś i wydaje mi się to najlepszym wytłumaczeniem tego Plamienie przed miesiączką Zdarza się czasem, że plamienie poprzedza okres. Pojawiają się plamki, tak jakby miał się zacząć, potem przerwa nawet kilka dni i dopiero wtedy zaczyna się właściwa miesiączka. Nie oznacza to nic strasznego, ale warto zgłosić to ginekologowi. U kobiet regularnie miesiączkujących takie plamienie może oznaczać tzw. niedomogę lutealną czyli niewydolność ciałka żółtego czego konsekwencją jest niedostateczne wydzielanie progesteronu. U kobiet po czterdziestce, wchodzących w okres klimakterium, plamienie przed miesiączką jest jednym z objawów spadku produkcji progesteronu czyli fizjologicznie zachodzących zmian w ich organizmie. Może się to objawiać także przez plamienie występujące na końcu miesiączki i przedłużające jej trwanie. Warto o tych kwestiach przyjmowanie gestagenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
A może ja już przekwitam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Dziewczyny tak a pro po przekwitania to spotkalam dzisiaj stara kolezanke i tak od slowa od slowa "jak sie masz? Kiedy dzieci?" Itd. taki standart pytan jak to po slubie, pewno wiecie jak to jest:) Ale do sedna Ona ma roczna coreczke ale starali sie ponad rok czasu, im bardziej chcieli to nic nie wychodzilo. Po roku poszli na wszystkie badania, dla niej diagnoza byla fatalna, sam gin sie zdziwil ze kobieta 26 lat ma wyniki jakby przechodzila menopauze, zalamana poszla po miesiacu do innego gin. ktory juz na wizycie pogratulowal jej 6 tygodnia ciaży:) Rozne cuda sie zdarzają. Ona w zasadzie do dzis nie wie skad takie wyniki, moze blad laboratorium. Trzeba miec nadzieje, ale warto sprawdzic wszystko u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka8916
dziewcxyny nie wiem co sie dzieje mam taki bol w krzyzu ze ledwo siedze. zwykle boli mnie kregoslup przed @ ale nie az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że was tak zadręczam , ale teraz tylko wy jesteście moimi lekarzami. Otóż przy cp jedynym objawem rozpoznawalnym dla mnie był płacz. Miałam okres normalnie więc zdziwiło mnie że podczas jego ja nadal sie rozklejam z byle podowu. Wczoraj miałam 5 dzień po owu dzisiaj jest 6. Wczoraj bolał mnie krzyż płakałam po prostu z byle powodu, a przy lezeniu miałam deliatne skórcze podbrzusza jak przed @. Nie mogłam zasnąć bo jedyna dogodna pozycja w której kręgosłup pozwalał mi leżeć było zwinięcie się w kulkę. A ile tak można. Dzisiaj myślałam że przejdzie. Kregosłup boli już mniej pewnie dlatego że dopiero wstałam, ale za to mam silniejsze uczucie bólu podbrzusza. Jest to delikatny tępy ból promieniujący od pachwin w gorę. Nie wiem co się dzieje bo raczej za wcześnie na jakiegolwiek objawy. Piję zioła na zrosty i na 2 fazę cyklu podnoszącą progesteron. Mąż mi chciała wczoraj testy kupować ale się nie zgodziłam. Bo i tak raczej nic nie wykryją. Gdy stwierdziłam cp zrobiłam pierwszy test Gdy po 2 dniach od @ znów zaczęłam krwawic i wiedzialam że to już coś złego więc nawet się nie cieczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedzcie mi czy jezeli nawet w 1% podejrzewałabym ciążę czy odstawiać zioła? Nie mozna pić w ciązy ziół które są w mieszance na 2 fazę cyklu czyli krwawnika, a chmielu i ruty ktora jest w mieszance o. klimuszko. Z tych dwóch mieszanek dostępne zioła które można pić to przywrotnik, pokrzywa, lawenda...Z innych ziół nie wchodzących w skład mieszanek które można pić i wskazane jest ich spozywanie jest : mniszek lekarski, majeranek, lucerna, mięta, prawoślaz, malina, siemie lniane, rumianek imbir. I wlaśnie nie wiem czy jak są przeciwwskazania można pić tę mieszankę. Jak to robią kobiety które sa w ciązy? Kontynuuja picie/? Spotkałyście się gdzieś z takim tematem? Bo ciężko mi cos znaleść na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
Anulka ciężko z tymi ziołami powiedzieć. Ja np boję się tych ziół bo nie wiem czy to od nich czy nie ale w tym cyklu przez 2 dni wypiłam moze z 1,5 szklanki dziennie tych ziół na zrosty i jak zawsze miałam cykle 28-29 dniowe z piękną fazą lutealną i dwucyfrowym progesteronem tydzień po owu, tak w tym plamiłam dwa dni przed @ i dziś w 26 dc dostałam @. Więc nie wiem czy to zioła czy nie ale ja ich pić nie będę, boję się że mi cykl rozregulują. A wiem, że wcześniej miałam wszystko ok bo przed 1 ciążą o którą się trochę staralismy miałam nie raz robione hormony i wyniki były super, nigdy żadnych plamień przed nie miałam. Nawet teraz już miałam dwa cykle po cp 28 i 29 dniowe a co teraz się stało nie wiem :( A co do Twojej sytuacji hmnnn na razie to niecały tydzień po owu to żaden test Ci ciąży nie wykryje :( Niby te zioła pije się do dwóch kresek ale jak wcześniej pisałam ja do ziół podchodzę z rezerwą. Pytanie też czy takie nagłe odstawienie nie ma skutkow ubocznych... to tylko zioła i aż zioła. A Tobie zlecił ich picie lekarz? My kobietki starające się niepotrzebnie się nakręcamy, doszukujemy objawów a przecież przed @ i we wczesnej ciąży objawy są takie same. Wiem łatwo powiedzieć, gorzej z wykonaniem :) Ja w tym cyklu też miałam bóle brzucha takie delikatne, ciągnięcia w okolicy jajników raz z prawej, raz z lewej strony. Moze to taki cykl poprostu u Ciebie. A i jeszcze jedno ja najwięcej objawów"ciążowych" miałam w cyklach kiedy się nie udało a kiedy się udało to nigdy bym nie przypuszczała, że jestem w ciąży i powiem Wam że nawet byłam na imprezie u kolezanki i alkohol piłam bo nie wiedziałam :( dlatego mnie już nic nie zdziwi. Teraz bałam sie tylko powtorki z cp bo jak zobaczyłam plamienia to od razu strach w oczach. Dziś jak zobaczyłam @ to taka ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w cp tez piłam alko...bo miałam okres więc nie podejrzewałam nawet. ale nie podejrzewalam tylko dlatego ze dostalam okresu. czulam ze cos sie dzieje ze mam wahania nastrojow itd.ten okres mnie zmylił. no nic trzeba czekać. poki co nadal boli kregoslup i delikatnie podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka Staram się nie nakręcać na nic bo wiadomo ile my już objawów miałyśmy odnośnie ciązy. Czuje się taka bezsilna w tych staraniach. ja piję zioła 3 tydzień owu miałam jak w zegarku potwierdzona testami owu. Tamten cykl sprawdzałam 13 dnia to nie było 2 kresek a teraz 2 grube. Owu miałam z niedzieli na poniedziałek a staraliśmy sie w sobote i niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka32
Anulka będzie dobrze, musi w końcu i nam się udać. Ja w tym cyklu owu też miałam ale coś zepsuło mi drugą faze cyklu i ja na razie ziółkom mówie nie. Wracam do borowinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka mam nadzieje ze w końcu będzie... ja póki co odpuszczam myślenie bo już mam dosyć bedzie co ma byc...może się nie posypie przez te kilka dni bólów...jakoś dam radę..najgorsze ze nie mam ze sobą nospy a ibupromem nie chce sie faszerowac więc zostanie mi zacisnąć zęby i do przodu :) chciałabym odłaczyc internet żeby sie nie nakręcać i mysleć neutralnie o tym wszystkim. ciekawe jak bolącceserce znosiła te dni niepewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, starania wlasnie trwaja :) jestem prawdopodobnie w fazie plodnej. Zaczelam pic ziolka w 2dc, pije juz prawie 2 tyg i ze sluzem jest duzo lepiej niz w ostatnim mies. Wtedy nie mialam praktycznie zadnego sluzu plodnego, teraz tak. Moze nie jakis naj naj, ale jest :) licze na owu w tym mies ostatnio bylo z nia slabo :( ostatnie 3-4 mies mialam jakies zaburzenia hormonalne :( nie nakrecam sie na ciaze (choc b jej pragne), bo nie mam juz sily.... Wrocilam na studia, na tym sie narazie skupiam. To taka odskocznia dla umyslu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×