Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość jussio
Dziewczyny czy ktoras z was mierzy moze tez temperature bo ja jakies dwa tygodnie temu kupilam termometr owulacyjny, a ze nie moglam sie doczekac 1dc to zaczelam mierzyc od razu i fakt nie mialam porownania moich temperatur, ale po 12 dniach temperatur powyzej 37 wczoraj wlasnie temp spadla i dostalam @. To chyba moge podejrzewac ze owu byla choc testy owu wlasnie kupione na allegro caly czas wychodzily negatywne. Narazie mam zamiar stosowac metode termiczna zeby poobserwowac moj cykl. Anulka mnie jakos nie przekonaly te testy z allegro na 40 wykonanych testow ani jeden nie wykazal mi owu wiec radze ci kupic taki normalny ciazowy z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka8916
Jussio teraz poczekam juz do terminu @. A dobrze robilas te testy trxymalas 10 sekund w moczu itd ? Masz takie cieniutkie paseczki ? Mi w tym cyklu whkazaly owu. Fakt nie jestem jakos przekonana do najtanszych testow ale robilam codziennie o tej samej porze kolo 14 bo ponoc testow nie robi sie z 1.moczu. a w dzien owu zrobilam 3 testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pyt do dziewczyn pijących zioła. Czy wy tez chodzicie co 5 minut siku po nich? Wiem że one mogę być moczopędne i pewnie tak jest. Ja pije 6 (3/4 szklanki -200ml) szklanek dziennie ziół do tego jakaś szklanka wody. Mieszanke o. klimuszko i tę na II faze cyklu. Chociaż wypiję ostatni kubek do 17 na siku mogę latać do 2 w nocy co 5 -10 minut....nie mogę zasnąc póki sama nie padne ze zmeczenia bo cały czas mam wrażenie że mi sie chce. Budzę się o 5 i od razu do łazienki bo sie boję że sie zsikam :D No i oczywiście niezmiennie sny o sikaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Anulka własnie takie mialam te testy, takie cieniutkie paseczki jedne z czerwonym zakonczeniem a te drugie z niebieski (kolory wynikaly z tego ze testy byly o roznym stopniu czulosci, bo zamawialam 2 razy po 20szt.) Staralam sie robic wg instrukcji obslugi- NIE z pierwszego moczu, ograniczalam picie przed robieniem testu, moczylam paseczki 10 sek. i zawsze byly negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle rzeczywiście jakieś wadliwe ;/ ja te niebieskie to właśnie mam testy ciążowe co mi dolączyli do tych testów owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wyszłam z toalety i zaczął mnie bolec kręgosłup i podbrzusze tak nagle ...A to jest moj 25 dc jeszcze za wczesnie na okres chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
U mnie ciazowe byly zielone. Anulka a jak dlugie masz cykle? A moze to implatacja zarodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio wątpie...wiesz co po CP to już nie wiem ale miesiac temu miałam 28 dni i takie powinnam mieć bo miałam takie przed CP. Tydzien temu czyli 5-6 dni po owu bolało mnie podbrzusze i kręgosłup tez jak na @..Więc teraz pewnie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio chciałabym by tak było ale wiem że sie nie udalo chociaż objawy miałam jak na ciażę ale to już tyle razy je miałam ze ojeju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Oj, skad ja to znam to wynajdywanie kazdego najmniejszego objawu ciazy, nasza psychika czasami plata nam niezle figle, ale tak chyba to juz jest jak sie czegos bardzo pragnie i nie przestajemy o tym myslec to kazdy szczegol potrafimy wyolbrzymic. Moze przez stres cylk ci sie skroci? Chociaz mocno trzymam kciuki zeby bylo inaczej, zeby to jednak Fasolka sie gniezdzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Anulka a co do twoich ziolek, popraw mnie jak cos zle zrozumialam, ty pijesz te mieszanke antyzrostowa przez caly cykl plus jeszcze do tego na druga faze cyklu? Czy te tez sie pije caly cykl czy dopiero po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio tak pije antyzrostową od 1 dc czyli 25 dni i piję na II faze cyklu. Właśnie nie wiem jak ją pić. Na początku piłam do końca okresu potem pomyślałm że skoro na II fazę cyklu to zaczekam po owu no i w sumie piłam ją od 14 dc. Jak dostanę @ to nie wiem już jak ja pić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Anulka nie chce cie straszyc, ale moze po prostu przesadzilas z iloscia ziol, skoro pijesz jednoczesnie antyzrostowa i na II faze cyklu to moze ci sie okres przyspieszyc z tego wzgledu ze i w jednej i drugiej mieszance jest miedzy innymi krwawnik ktory przyspiesza krwawienie. Konsultowalas z kims laczenie tych mieszanek w jednym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam lekarzowi tylko że chce zacząć pic zioła. On sie na nich nie znał więc kazał próbować. więc możliwe że przyspieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio jednak nie bo wiesz co wtedy jak pisałam czy w ciąży można pić zioła to zrobiłam sobie mieszankę ziół bez krwawnika ruty i jeszcze kilku których nie mozna pic w ciąży więc te zioła nie maja nic do rzeczy. Bo czytałam jakie można pic w ciązy i reszty nie dodawałam jak bede miała @ to dodam do tego co zrobiłam...trochę zagmatwałam ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zioła tę prawdziwa mieszanke pilam 3 ttygodnie. Tę bez krwawnika itd pije od ponad tygodnia bo od tamtego czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
A to moze tu tkwi problem bo jak dobrze rozumiem to zmienilas sobie troche recepture tych mieszanek wiec moze w takim przypadku maja troche inne dzialanie. Ja do ziol podchodze b. ostroznie i chyba sama bym tak z nimi nie mieszala tylko pila bym tak jak jest w "przepisie". Dlatego narazie zostaje tylko przy oeparol i borowina i jak w tym cyklu nic to od nastepnego wdroze jakies ziola, najprawdopodobniej o. Sroki na owu bo wydaje mi sie ze z tym jest u mnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w uk i jak uda mi się zamówic za granicę to byłby super. Wiesz co ja ogólnie często piłam zioła jak pokrzywa , krwawnik, , nagietek itd Wszystko zależy od organizmu jak przyjmuje zioła. Ja od tygodnia jestem tak płaczliwa, że masakra uroki pms -_- ile kobiety muszą się nacierpieć :P boli mnie w prawym boku nisko i kręgosłup...@ tuż tuż ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Anulka, a może nie na okres, a na bobaska :). Wiem jakie wyczekiwanie jest straszne. Ja miałam wiecej objawów typowo ciążowych jak dostawałam okres niż jak zaszłam w ciążę. Chyba sama się nakręcałam. Też mnie kuło w boku i pachwinie co również budziło obawę przed CP. We wcześniejszych postach wydaje mi się, że pisałam moje objawy krótko po tym jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży i opisałam drogę jak mi się to udało. Na pewno z testem się nie spieszyłam bo zrobiłam go chyba 2 tyg. po terminie miesiączki, wynikało to raczej z obawy przed jedna kreska lub druga słaba (CP). Trzymam mocno kciuki za wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiecie dziewczyny jak to jest...jestem sceptycznie nastawiona do tego że teraz sie uda bo to mało prawdopodobne żeby w 1 cyklu ziół i 2 borowiny sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z objawów jakie pamietam z CP byl ciągły płacz...Teraz tez płacze z byle jakiego powodu no i nie mam spuchniętych piersi jak zawsze przed @ tylko bolące ale to tez o niczym nie świadczy.. No i znów płacze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolaceserce powiedz mi kochana jak ty sie czujesz. Jak to wszystko znosisz jakie masz objawy. Ja wczoraj cofnelam się do twoich wypowiedzi jak wrocilas z wakacji i myslalam ze moze cos znajde jakies objawy ktore pasuja do moich no ale wszystko sie wyjasnilo jak napisalas teraz ze zrobilas test po 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolaceserce
Anulka czytałam swoje posty i zrobiłam test dokładnie po 8 dniach. Objawy miałam, pobolewanie brzucha jak na @, czasami miejscowo lewo lub prawo, ciągłe oddawanie moczu, szybkie chodzenie spać i apetyt na wszystko. Czuje się średnio, ale zniose wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Dziewczyny powiedzcie mi czy to mozliwe ze po oeparolu moga pojawic sie bole glowy? Mialyscie tak moze? Od wczoraj biore oeparol i od wczoraj glowa mi peka, a na dodatek mam wrazenie ze po kazdej kolejnej dawce bol sie nasila. Chyba jutro zrobie sobie przerwe zeby sprawdzic czy to od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Ja juz sama nie wiem moze jesien tak na mnie wplywa, a moze tak ciezko @ przechodze?! Dzis w kazdym razie jest juz lepiej. Niby głowa nie boli ale jakos jestem taka otumaniona. Oeparol bralam 3x2 kapsulki, moze to dla mnie za duza dawka. Wczoraj odpuscilam sobie wieczorna porcje i po przespanej nocy bol minął, a ze nie chce tak szybko rezygnowac z wiesiolka to dzisiaj wypróbuję mniejsza dawke. Narazie jest ok zobacze jak bedzie dalej. Anulka a jak samopoczucie u ciebie? Testujesz? Czy czekasz? Ewel czekamy wszystkie na wiesci od ciebie bo zdaje sie ze to dzis ten wielki dzien. Mam nadzieje ze nic nie pomylilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ja dostalam @...przestane chyba myslec o tym.oczywiscie bede brala leki ale nie bede wyliczala dni itd. Mnie nadal bola piersi mam nadzieje ze to minie. Ja biore po 5 tabletek oeparolu dziennie. I od dzisiaj zaczynam trzeci cykl z borowina. Wszystko powoli mi sie konczy kolezanka dosyla mi inofem i oeparol a nie wiem co z borowina zrobic skoro na 4 dni waza plastry 1 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Anulka a ty od ktorego dnia cyklu zaczynasz oklady borowiny robic? Ja jeszcze krwawie i boje sie troche robic juz oklad bo tym razem mam dosyc obfita @, a nie wiem czy mozna podczas krwawienia czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio, Ja nie mam żadnych nieprzyjemnych objawów po oeparolu, żadnych bóli głowy. Biorę 5 szt. dziennie do okolic owulacji. Jeżeli chodzi o okłady borowinowe zaczynam robić pod koniec @ czyli ok 4-5 dc. Gdzieś czytałam że krwawienie jest przeciwwskazaniem do stosowania borowiny, tymbardziej że to ciepłe okłady wiec mogą wymarzyć krwawienie. Anulka, Skoro z borowiną jest problem u Ciebie może zastosuj maść borowinową lub borowinową sól do kąpieli- lepsze to niż nic. Mimik, Co słychać? Wzięłaś się za studiowanie i już nawet na forum nie masz czasu! ;) Melduj kochana co tam u Ciebie bo po udanej owu może być kolejna miła niespodzianka! :D Ja czekam na @ lub test- czas pokaże. Ale jeszcze tyle czasu to tego- jakieś półtora tygodnia- jak to wytrzymać! Katuję się w pracy jak mogę, żeby nie myśleć :) Nie zlecam wielu zadań podwładnym- ile się da sama robię. Zasuwam jak szalona a i tak w głowie pojawia się ta natarczywa myśl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×