Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Geeeva

Jesteście zazdrosne o przeszłość waszych partnerów?

Polecane posty

Gość mama malej dziewczynki 2013
Mojemu mezowi nie mam nic do zarzucenia. Jest kochany, opiekuńczy, bardzo pragnęliśmy dziecka które poczeliśmy półtora roku po ślubie.ale mam tak samo jak tu autorko. Mimo upływającego czasu ja jestem dalej zazdrosna o to co było kiedyś! Oczywiście nie wyjezdzam z takimi tekstami do męża codziennie ale kiedyś kilka razy się zdarzyło...wiem ze przedemną miał ze 4 kobiety w łóżku. I tak mnie wkurza ten fakt że po prostu staram się nie myśleć-ze od początku do końca nie był caly mój. Nie wiem dlaczego tak jest. Nie umiem tego olac. Ja miałam jednego przed mężem-nawet mi się oświadczył! Ale się rozeszliśmy-nigdy nie traktowałam seksu jak sport. A mam wrażenie że mając kilka kobiet mój mąż tak robił. na takie moje gadanie odpowiada-to było dawno ,teraz mam ciebie kocham cie i jestem twoim mężem nic co było przed tobą się nie liczy. Ok, nie liczy- się tylko to nie zmienia faktu ze jestem zazdrosna dalej o cos co bylo choć wiem ze to nielogiczne bo nic z tym nie zrobie. Teraz i tak myśle o tym tylko czasami.jeden fakt mnie pociesza-mój mąż tylko mi robil minetke! Bo jak się określił-brzydził się wcześniej.Mam nadzieje że jak dziecko się urodzi to w ogóle zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli tobie mozna bylo miec faceta w lozku przed mezem a juz twojemu facetowi nie:) Mial tylko zdeczka wiecej niz ty.I tak sie ponizac brrrr...ze maz cie musi uspokajac(nie martw sie kochanie teraz bede tylko ciebie pykal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×