Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

V9 za kwiatka dziękuję ale rączki radzę trzymać przy sobie, patelnia jest w pobliżu No ta patelnia trochę psuje "klimacik" i odbiera moje bezpieczeństwo to Ty nie wiesz że facet musi się czuć bezpiecznie :D hmm ?? No tłumacz sie tłumacz brutalko -tajniaczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ, nie kumam czym jesteś rozczarowany ale zostawmy to Nie martw się faceci kochają słodkie .... :P [ oczywiście żartuje kochanie :**)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellissime machnij mu z patelni jak rozczarowany jest :D ( nie żeby Cię podpuszczał czy coś :D ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość56
chcesz kolejną mogę ci załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie wiem ja tylko tak mam czy tutaj jak przeskakują strony to się zwiesza forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już lepiej idę na spacer za gorąco się robi Zostawisz nas tak ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam ze stronami V9. co do patelni to DJ mi jeszcze nie podpadł, ale chyba ktoś tu się prosi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam ze stronami V9. co do patelni to DJ mi jeszcze nie podpadł, ale chyba ktoś tu się prosi? :D punkt dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellissime A w jakim mieście spacerujesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
rozczarowany jestem tym samym co V9 czyli (V9 rozczaruje cie, nikogo nie uwodzę ;) ) myślałem ze uwiedziesz kogoś i na weselychu będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczarowany jestem tym samym co V9 czyli (V9 rozczaruje cie, nikogo nie uwodzę ) myślałem ze uwiedziesz kogoś i na weselychu będę Zaproszę Cię jako pierwszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małym tak pogrywamy co ? Zaraz to Ty dostaniesz klapsa w swoją sexy pupcię 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o to chodziło? przykro mi, że nie zabawisz się na moim weselu DJ ale może na weselu Wyrywacza potańczysz sobie, pod warunkiem, że ustrzeli tą JEDYNĄ o której wspominała zwiewna męę, pamiętasz? to musi być wiolonczelistka albo skrzypaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellissime Myślisz co napisać słonko :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiewna męę, Co to jest ?! :D Dobry nick nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ 80's A Ty co tak cicho w konspirze siedzisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna wiolonczelistka lalalala [ ŻE WHAT ? :D ] była taka piosenka chyba za czasów młodości mojego ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
szarpie się jeszcze w innym wątku ;) ze wściekłymi kobietami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ, przystopuj V9 bo się zabardzo rozbrykał Uspokoi mnie twoja fotka....roznegliżowana nie ta pobudzi za mocno łaskawie możesz być odziana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
V9 nie brykaj bo na siłce z tego brykania sobie coś na nogę opuścisz i ci mięśnie zwiotczeją podczas chorobowego ;) bellissime, a to dlaczego nie będę na Twoim weselychu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V9, specjalnie napisałam z bykiem hi hi hi . nigdy się nie dowiesz czy napewno nie było czasem napisane specjalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellissime Masz brązowe oczy czy niebieskie a może zielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę własnym oczom, DJ, V9 nie zauważył mojego byka zabardzo! no to wpadłeś chłopie jak nic hi hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
bellissime kto by zwracał uwagi na byki, V9 jest tak podjarany ze nic nie widzi poza Tobą :) oczy szare , znaczy blado szare czy zwykłe szare ? :p zresztą najlpeiej pokaz te oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brykaj bo na siłce z tego brykania sobie coś na nogę opuścisz i ci mięśnie zwiotczeją podczas chorobowego Mogę ja praktycznie nie choruje wcale wiec z tym to nie ma problemu a z treningiem akurat nie rzucam teraz żelastwem robię trening z obciążeniem włąsnego ciała wiec nic mi nie spadnie :D a mięśnie są jędrne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×