Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

patelnie umyłam aby DJ...czasem jej nie użył do przywalenia komuś po głowie. ;) ale następnym razem każdy zmywa po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
bellissime podobnież płyn do mycia naczyń zmiękcza dłonie a i patelnia czysta, same pożyteczne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewna męę
"zwiewna panna z mokrą głową?? cos jeszcze zmoczyłaś łobuzie? oczko.gif masz troche racji, ale tylko troche, bo nie wilkami nas nazywaj a tygrysami , takie duże drapieżne koty które lubią być czasem drapane za uchem albo po plecach " jeszcze zmoczyłam buzie łobuzie ;) poza tym, gwoli ścisłości, to eks-panna Żeby być drapanym zauszkiem najpierw trzeba sobie upolować i oswoić zwierzynę, która w imię tzw. miłości będzie miała ochotę na tak bezsensowne i bezproduktywne zajęcie 😴 wyrywaczu dzięki za klucze od Twojego wirtualnego domku - już zostawiłam szczoteczkę do zębów w naszej e-łazience :) miłego sobotniego popołudnia, ja uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ.. no to chyba jednak podrapię Cię leciutko i króciutko teraz w ramach koleżeńskiej przysługi oczywiście ;) bo rzeczywiście mogłabym mieć później problem ;) poczułeś ;) znikam na jakiś czas. pa chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
znikajcie pozdrawiam, wymyśliłem sobie pożyteczne zajęcie i zejdzie mi z godzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywacz, pozwól Jej, jeśli ma się poczuć z tym lepiej? myślę, że nie zrobi Ci krzywdy, jeśli będzie próbowała to obiecuję, że Ją przystopuję. ;) no przecież musisz mieć ciszę by ćwiczyć, prawda? ;) myślę, że od czasu do czasu uraczysz Nas jakimś małym utworkiem, mam taką nadzieję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
mrauuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
miałą byc godzina zeszło mi pół dnia ale komp juz funkcjonuje ;) Witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zawsze musi chodzic o to jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
mów! o co tobie jedno chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Niedzielne południe, u mnie wreszcie słońce to pewnie wybiorę się na spacer a co u Was, jakie macie plany na dziś? :) pozdrawiam wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrywaczu, jak koncert? Zwiewna, gdzie się podziałaś? DJ..co tam u Ciebie, piorun trafił w serce? Odezwijcie się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, teraz rozumiem, myślałam, że byłeś w drodze do filharmonii na swój koncert i tylko przez skromność tego nie napisałeś. :) szkoda, że zdarza się nam czasem być w takim miejscu, gdzie coś nas rozczarowuje ale takie życie. Dzięki za Belle Wyrywaczu. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wszystkim 🖐️ .wyrywaczu ;) ..a co to był za koncert, jesli wolno spytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
wyrywacza nie wolno pytać bo żona zazdrosna ;) witajcie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F.Chopin :) kocham .....i chyba rozumiem ze mogłes byc niezadowolony ... czyje wykonanie najbardziej Cię porusza, wzrusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grasz na instrumencie ..jakim? przepraszam ze pytam ..ale sama jestem muzykomanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
bellisime, niestety nie, nic takiego w niczym zwiewnym nie przejeżdżało rowełem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to jednak czekasz na taką w czymś zwiewnym?;) jak się nie odzywałeś to pomyślałam, że chyba piorun w serce naszego DJ trafił. hi hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
mnie tak byle błyskawica nie zabija, a żeby serce poruszyć potrzeba więcej niz liter ;) za to miałem dziś dość śmieszną sytuacje w aptece, z raczej niezwiewna panią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
niezwiewna bo trochę niska i zaokrąglona ale całkiem sympatyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×