Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

Chłopaki, nie można normalnie tylko słodząc? Co za dużo to niezdrowo, zemdli Was. ;) DJ..na nudy dobra jest przejażdżka, wyprowadź rumaka ze stajni i jazda, tylko nie szarżuj, bo wyrzuci Cię ze siodła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załosna kretynka, slinisz sie do tych facotow ze az zal patrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rumaka nie zapracowałem jeszcze a w stajni stoi 2, nie moje ;) niestety zostały czasowo wycofane z ruchu po ostatnim wypadku... a cóż Ty masz moja droga do słodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ...z natury jestem pokojowo nastawiona do ludzi, staram się traktować wszystkich z szacunkiem, ale życie uczy mnie, że czasem nie da się inaczej, stąd moja taka odpowiedź do gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli było nieopatrznie to Ci wybaczam ;) miło się gawędziło DJ.. ale czas na mnie, do domu daleko. dobrej nocy wszystkim. nie zapomnijcie zamknąć drzwi na zamek i okien na parterze. ;) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
wstawać śpiochy!!! :) co to za chrapanie jeszcze słyszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wieczorową porą zwiewnaaa, co słychać? Witam pozostałych lokatorów tego uroczego miejsca. ;) No i Ciebie Wyrywaczu też witam, mam nadzieję, że Ci żadna serca nie złamała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
Witajcie, witaj Bell, zwiewna męę to sie obudziłaś o 10 hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
czyżbyś Bell sie dziś smutała?? Nie bój sie jeśli ktokolwiek złamie serce wyrywaczowi to z pewnością możesz być TY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
komu w takim razie ?? :p jak spałaś ostatniej nocy sama? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
kurna ty to potrafisz człowieka zdołować ;) zabieram w takim razie wyrywacz na browca, podyskutujemy o kobietach w czysto męskim towarzystwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a porozmawiajcie sobie przy pifku. :) a czym Cie tak zdołowałam DJ? Że nie robię zakusów na żadnego z Was? ;) ha ha ha. rzeczowa rozmowa z Przyjacielem na pewno poprawi Ci nastrój DJ..., bawcie się dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×