Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

Gość zwiewnaaa
a najbardziej ulotne są pieniądze, gdy w pobliżu są kobiety zmierzające na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety ktore przychodza na topik do faceta ktory chce wyrywac mezatki sa bez klasy, widac niespelnione realnie, ale to dobrze :D bedzie mozna tu się nimi pobawic, pobajerowac, troche poslodzic,a potem kopnac w tylek zeby zasilily grono tych co wzdychaja i tesknioa za facetami poznanymi na kefeteri. Przeciez takich pseudo dam jest tu na kopy :) cokolwiek sie iom powie czy zrobi, mozna skopac a one i tak beda.Bo sa puste! A wyrywacz ma dziesiat nickow i niejedna juz tu uwiodl , kreowal się na roznych supermenow, teraz jest pianista i przebywa w Londynie, a tak naprawde na erotycznym !! :D facet ty powinienes ksiazke pisac fantazji Ci nie brakuje powodzenia laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbudowujecie temu zbokowi jego chore ego i pomyslcie troche czy normalny facet bawi sie w uwodzenie na kafeteri? nie!!!nie bawi sie zaden normalny facet !!! slinicie sie az mdli. o to nie zazdrosc czy załość ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
o mnie się nie mart ja sobie radę a dam ;) a jak będę miała ochotę to uwiodę, albo dam się uwieść i co komu do tego :) śliniaczek ktoś ze zgromadzonych może ma? bo się pośliniłam po same kolana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
zwiewna Męę witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
4 zestawy chusteczek higienicznych wystarczą?? Tylko tyle mam, chyba że do Lidla skocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
witaj Dj,u, chyba muszę się i Ciebie obawiać wg co niektórych ;) drżę na samą myśl, że któryś z was przebiegłych bywalców kafeterii mógłby mnie uwieść i rozkochać wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 nie jestem stałym bywalcem( tymczasowo sie rozrywkuje) po 2 cóż to za obawy, albo będziesz chciała więcej albo złamiemy ci wirtualne serce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
czyli jesteś podobnie ulotny jak ja :) złamać serca sobie nie pozwolę żadnemu e-uwodzicielowi, co najwyżej można je po przyjacielsku rozmiękczyć. już teraz wiem, że chcę więcej i więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
jak czekoladka w środku lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystawiona na działanie nieokiełznanej żądzy promieni słonecznych. Martwi mnie tylko jedno, czy nadal będziesz mogła taka zmiękczona jeździć na e-rowerze w tej zwiewnej sukience?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
Oczywiście, że nie! Uczynię, więc to co należy w takiej sytuacji uczynić - pozbędę się zbędnego balastu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
cały rower pójdzie w odstawkę by mnie nic dodatkowo nie rozgrzewało :) Wystarczy mi waszych promieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
no ok, najwyżej pozbieram Cię po wieczór, kiedy nieco ostygniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
to nie wolisz takiej płynnej, miękkiej, słodkiej czekoladki? tylko rozmemłany, oziębły, zniekształcony wyrób czekoladopodobny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
zimne w ustach to sama delicja, po co rozpuszczać na zewnątrz skoro można się rozkoszować tym smakiem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
myslisz, że dla kobiety zimne w ustach to też sama rozkosz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zielonego pojęcia, nie jestem kobietą :) ale czytałem kiedyś o jakiejś sztuczce z kostkami lodu, oznacza to że i nie koniecznie zimne znaczy źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
kostki lodu potrafią zmienić rzeczywistość ;) tylko na samą mysl o czymś takim na swoim ciele mam ciary i nie są one rozkoszne, bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
po obolałym gardełku zimnym lodem? nie próbowałam, chociaż słyszałam, że skuteczne. jednak mnie nie kreci takie cóś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
taki oziębły już jesteś? nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
Twoja osobista trenerka musiała dać Ci niezły wycisk. ale nie bój się nas, nie wszystkie gryziemy, czasem kąsamy, ale zazwyczaj jest to przyjemne dla odbiorcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
to w tym jesteśmy do siebie podobni :) zaczynam powoli tracić wiarę w ludzi. dobrze, ze chociaż na kafe można się schronić w cieniu skrzydeł troskliwych pomarańczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×