Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

Gość gość
no proszę, a pisałam ze normalni faceci nie bywaja na kafeterii. zaden normalny facet nie zakłada takiego tematu!! banda kretynów i szowinistów !! dziwie sie Wam kobiety, załosne to wszysko jest :( i smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
żałosne dobry wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wszystcy? te baby sa z***bste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby:D szybko sie stawiac do wyrywania :Di odliczać!! raz, dwa ..kiece zadzierac ale juz !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
gość... zapewne musisz poświecić dobrym przykładem, być może dziewczyny się wstydzą i muszą zobaczyć jak robią to profesjonaliści, więc nie szczekaj tylko dajesz ;) Wyrywacz cześć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
wow, dostało mi się odznaką z***bi....ości na pierś :D witajcie Wyrywaczu, zazdroszę Ci tej jazdy,uwielbiam pociągi i piszę to całkiem serio :) uspokaja mnie ten miarowy stukot.każdy ma jakieś zboczenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
gościu, mam spodnie na sobie :p więc co najwyżej mogę zadrzeć nogawki do góry, zawsze to jakiś efekt bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
Dj'u nie ma na tym swiecie niczego co mnie zawstydza,za dużo już chyba widziałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro juz jestes to dobrze zrozumiałas o co chodzi wiec do wyrywacza , biegiem marsz !:D kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
Zwiewna łobuzie odebrałaś mi strategiczny argument :p to teraz drzyj te nogawki do łydek i proszę, niech będą ogolone :p hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda ktora tu weszla na taki temat, jest chetna do wyrywania, rozmow na poziomie tu nie ma, wiec wiadomo po co babskla przylazly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
gość: Debilka? znaczy że jesteś??czy może masz pomysł na jakieś inne fajne określenie siebie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom z najnizszej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
nawet zęba sobie nie dam wyrwać, a co dopiero cnotę starej matrony. A z resztą co mi tam: chłopaki rwijcie mnie, rwijcie no!!! 😠 łydeczki mam nawet na gładko wygolone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
a jaki poziom ma najniższa polka? chyba nie masz na myśli żadnej niskiej matki polki ty świnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
Zwiewna jak miło , miałem obawy że kiedy zadrzesz te nogawy zacznie sie horror jakiś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
ja tam kocham regionalne ;) a najlepiej trasę z Rzeszowa do Szczecina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
taa i pociągami jeździmy ;) a Zwiewna z rozpaczy już sobie nogawki drze na bardzo wysokim poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja :D naiwna słodka Belluniu wracaj do wyrywcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
masz jakiś problem z natręctwem skaczącego gula? Bell jest poważną i mądrą kobietą, nie znasz jej buraku, gdybyś znał kajał byś sie na podłodze pod naciskiem ogromnego respektu dla tej kobiety, ośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
to dokąd się wybieramy w podróż pociągiem? :) d'ju ostatnio pisałeś, że lubisz zwierzynę futerkową, a tu nagle Ci owłosione łydki zaczynają przeszkadzać? określ sie mój drogi :) Wyrywaczu, tu na kafe innego poziomu się nie uda utrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
ja sie nie denerwuje ;)a męskie rozwiązania nie wiem czy były by odpowiednie, być może to coś zwie się niewiasta ;)a niewiasta tylko twardą czekoladą może oberwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna stateczna ani powazna kobieta nie przychodzi na topik na ktorym jakis zboczony erotoman gawedziarz szuka lasek do wyrwania, więc nie bron jej, bo sam jej nie znasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, sa topiki na zdecydowanie wyzszym pozimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
oj zaczyna sie dziać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
Wyrywacz ty sie nie denerwuj bo sie spocisz a ja chusteczek zapomniałem kupić ;) ignoruj kretynów, to najlepszy sposób na głupotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
witaj słoncę, oczywiście, że tak - słońca nigdy za wiele :) napisz tylko co ukrywasz w majtusiach :p żart oczywiście, gdyby grono świetych nie zrozumiało napisz czyś kobietka, czy kolejny znudzony wyrywacz ;) Wtrywaczu, szczerze - wolałabym spędzić tę noc w warsie, bo straszny ze mnie żarłok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaaa
D'ju to ja może łaskawie przywdzieję spódnicę i jej rąbka użyczę Wyrywaczowi by otarł swe spocone czoło, które dzielnie stawiał w walce o nasz dom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×