Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

Gość zwiewnaaa
a jak jeść to kiełbasy po zbójnicku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
dzięki, ale miałam na myśli Wyrywacza, dla mnie taka kiełbacha to pewnie za tłusta będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrzcie ino zmijke wpuscili no no no ledwotylek wsadzila do wagonu i juz gesi sie co bedzie jak wrocibella? nowa era nowa era hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takas ty? twoj chyba tym bardziej, taka niby grzeczniuska bylas smarkulo ateraz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonce, kim jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takes ty, twoj jad napewno zabija temat sie zrypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę żeby temat się ..zrypał ... pijemy szampana i zagryzamy truskawkami, po prostu :) prawda W ?;) Dj i zwiewna gdzieś tam jedźą kiełbachę i drapią się po pleckach ;) "napewno" piszemy ODDZIELNIE! a na orange mam pancerz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim slowniku jest napewno razem ciekawe co beli powie jak wroci tobie zmijko i temu autorowi zajrze jeszcze se tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewnaaa
to masz byka w słowniku, bo na pewno na pewno pisze się oddzielnie :) dobranoc panowie i panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
Cześć lenie, wstawać nie ma spania po przedziałach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oraz wysoko na niebie :) DJ , nie krzycz jak ludzie śpią przy sobocie :) wstałam, wyspana;) a W gdzieś zniknął w czeluści nocy....;) mam tylko nadzieje że jest gentelmenem, jakoś się wytłumaczy a zniknięcie spowodowane było czymś wyjątkowym i niecierpiącym zwłoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
oczywiście na pewno było czymś wyjątkowym, ale chyba przed ewentualnym ślubem powinnaś dać mu nieco wolności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz dwa razy sie zegnalas belunia sratatunia i wracasz ? :D zalosna naiwna bidulinka :D poczulas na plecach oddech rywalki ?:D walcz jak lwica, badz slodka az do mdlosci , to sie wszyscy porzygaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, szkoda mi strzępić języka na Ciebie, masz coś jeszcze do powodzenia to mów albo po prostu znikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bell, co za okaz panowania nad sobą ;) ja to od razu w ryj bije :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam prawo pisac co mysle tak jak wszyscy, wiec cicho siedz, skoro juz tu siedzisz i czekasz na zmilowanie to przynajmniej siedz cicho rozumiesz? albo poczytaj slownik ortograficzny bo w twoich wpisach tez jest napewno razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu poziom w dół :( a tak fajnie było wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
zatem od dziś nie będą ignorowane tylko osoby o stałych Nickach. Witaj Belluniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj DJ.. :) to Ciebie też mam ignorować (nie masz stałego nicka) ;) zrobię dla Ciebie wyjątek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
stały oznacza że nie gość i wciąż posługuje sie jednym i tym samym by być rozpoznawalnym dla domowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ...macie nową damę, grzeczna Ona jest? Wyrywacz z pewnością w siódmym niebie, wreszcie chyba trafił na swoją połówkę, no to sobie potańczymy na ich weselu, co? pod warunkiem, że nas zaproszą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
jeśli się zaczną podszywać do sie zakoloruje, posiadam tez stary zabezpieczony hasłem mało używany Nick :P nie słychać nic w sumie ciekawego poza tym ze jadę na kilka godzin do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×