Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

Gość DJ 80's
może i potańczymy, ale grzeczna nie jest:) rozpalona jakaś, chyba od słońca tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
sobota, muszę pogrzebać przy prądzie ;)i przywrócić zasilanie w jednej części ogrodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
miłego popołudnia Bell ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywacz, bardzo mnie zszokowałeś swoją wypowiedzią, tego nie da się ukryć, no ale to Twoje życie, postępujesz według własnego uznania i nic mi do tego. Moje gniewanie się czy nie, nie ma tu nic do rzeczy, powiedzmy, że widzę Cię teraz inaczej. Pozostańmy przy Bella, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo to patetyczne bellissime ..........więcej luzu ;) :) W..!!! piękny Panie, jakże to tak? znikasz bez słowa, ani be, ani me ani kukuryku ;) czekam na niepodważalne alibi ;) poza tym gdzie jemy kolację?... jaką kreację mam założyć ? DJ na czyje wesele Ty się szykujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Wyrywaczu, początkowo wydawało się, że rzeczywiście chcesz te miejsce uczynić takim domem, azylem do którego chętnie się przyjdzie by z kimś porozmawiać, pożartować i pośmiać się i... no właśnie co się stało? wszystko się zmieniło, tak wyszło, czy był to Twój zamysł? jesteś Gospodarzem Wyrywaczu, to Ty nadajesz charakter temu miejscu. bardzo chciałam aby to było wyjątkowe miejsce dla każdego, nie udało się. czas teraz pokaże co dalej będzie z tym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ....alibi przyjęte :) miłość i nienawiść to nierozłączna para ...tylko czas, jedyne lekarstwo .. Ten topik odebrałam nie jako coś powazne i statecznego ... ( to mamy chyba w życiu realnym ) autor jawi mi się jako ktoś z poczuciem humoru, z dowc*pem na poziomie ... Dj i zwiewna też ...:) pośmiejmy się, pożartujmy, pobawmy się ....puśćmy wodze fantazji ....:) zycie jest wystarczająco poważne i momentami szare i smutne ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W :) właśnie to robimy! ;) łączymy się, wyrywamy, jak zwał tak zwał .... x znalazłeś butelkę .........?? x piszesz z telefonu? x nie znam Szczecina, jest tam jakiś most ? nie będziemy się rzucać z niego .... weżmiemy kieliszki, butelkę i bardzo kulturalnie wypijemy na moście, patrząc w odpływającą wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×