Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

Gość gość
Wyrywaczu, lwy tak ryczały (najgłośniejszy z nich V9 ), że trudno było się przebić z moim głosem. dzięki za miły post. :) DJ 80"s jest Ok, plus zakrył minus, ten plusik za Twoją wypowiedź: "V9 nie znęcaj sie nad dziewczyną :) jestem pewien ze ma wiele zalet" . dzięki, masz czyste konto :) Panowie, pozwolę sobie zajrzeć jeszcze dziś wieczorkiem ale nie będę się już wypowiadała. dzięki za atmosferkę, było mi miło Was poznać. ps. V9, głośno ryczysz ale nie jesteś taki zły na jakiego chciałbyś uchodzić, nawet całkiem, całkiem jesteś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość to ja bellissima, zacięła się stronka, pewnie i tak się domyśliliście :) znuuudzona, dzięki, że broniłaś mnie przed tymi ryczącymi, :) polubiłam Cię, fajna jesteś, może kiedyś przyjdzie ponownie stawić czoła takim lwom ryczącym jak te tutaj, kto wie? ;) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrywacz
niekoniecznie trzeba zaraz ryczeć ;) można normalnie porozmawiać.świat i tak jest pełny upodlenia.szanujmy się , bądźmy dobrzy dla siebie. postarajmy się trzymać tutaj jakiś poziom.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wyrywaczu. słów ryczący, ryczącymi itp.użyłam w przenośni, jeśli moje słowa kogoś dotknęły to przepraszam, nie było to moim zamiarem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrywacz
bellissime a dolce......pisałem ogólnie do świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
miło sie was czyta grzeczne dzieci ;) trochę odpocznę po pracy i może skreślę jeszcze kilka słów, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywaczu, teraz rozumiem co miałeś na myśli pisząc"...nawet nie mam wyjścia", odsłuchałam nagranie na You Tube, utwór był miłym przerywnikiem w domowych zajęciach :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiło się tak słodko aż obrzydliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
wszystkich na imprezy wywiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
jesteśmy, nie balujemy, nie wyrywamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
ooo a to nowość jakaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
znudziło mnie i to 😴 nie te lata na bajerzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
ja tam lubiem :) ale mogem bo czasu nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
lubisz bajerowć, czy być bajerowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
balować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
ja się urodziłem z bajerem na ustach , aż mama nie wierzyła pielęgniarkom ze mnie nie zamieniły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
bellissime dobrego towarzystwa nigdy za wiele, ale domyślam się ze jesteś zawiedziona nieobecnością wyrywacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
pewnie już położne bajerowałes jako noworodek ;) cycuchy ssałeś :D czesc bellissima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
ty sobie sama ideologii nie dopisuj :p ale coś w tym jest, brałem te pielęgniarki na współczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
i nadal działasz w ten sam sposób? czy wymyśliłeś inny patent i kobiety same kładą się u Twoich stóp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
róznie bywa ;) ale najczęściej nie wyrywam teraz jestem przyczajony tygrys i czekam na zdrowa ofiarę ;) i tak czekam i czekam a tu same myśliwe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
zdrową? to może na jakimś kończącym się turnusie w sanatorium? tak same zdrowe i mile panie :D bo teraz kotku wszystko się powywracało i to króliczek goni, a nie ucieka takie czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
hahah mimowolnie choć to nie w moje naturze bywam potencjalną ofiarą i uciekam, częściej przed mężatkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć znudzona męę; nie trafiłeś DJ.. :) miałam nadzieję, że odezwie się moja obrończyni... ;) szkoda, że Jej nie ma, miałam nadzieję, że jeszcze powojujemy razem ;) a gdzie nasz wygadany V9 ? pozdrawiam Cię DJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
bellissima to ja we własnej osobie, dzisiaj w innej skukience ;) jakoś mi ta "mężatka" tu nie pasuje za cnotliwie brzmi :p Dj, no już się nie boj kotku, męzatki nie gryzą czasami rozszarpują serca, ale tylko czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
znudzona męę nie, podziękuje raczej, wole mężatki jako dobre koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przywitam się jeszcze raz: cześć znudzona...nie miałam pewności czy to Ty ale...fajnie, że jesteś...twarzowa ta sukienka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
o tak - męzatka jest dobra kolezanka zwłaszcza jak ma ochotę na małe co nieco :D dzięki bellissima, ale właśnie ide ją zrzucić, bo spać się chce ;) wyrywaczu, jak tam Twoje polowanie? masz już tą parszywą 12nstkę, czy nie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
twarzowa i w kropki jak biedronka tylko że białe na tle czerwieni ;) krótka poszerzana dołem jak w 80tych latach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×