Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berliner39

wyrwałem 11 kobiet na kafeterii

Polecane posty

Gość DJ 80"s
wyrywacz popraw sie ;) znudzona nie idz nigdzie, dziś sobota, rozkręcamy imprezkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
tak oczywiscie wyrywaczu - ja też jestem romantyczką :) ale teraz już uciekam i opuszczam miłych panów, by jak to przystało na porządną mężatkę usnąć w ramionach ukochanego męża dobranoc 😘 - bez podtekstów - tylko koleżeński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80"s
dobranoc znudzona ;) a juz myślałem ze temat gdzieś przepadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywaczu, miło mi było przeczytać, że jesteś niepoprawnym romantykiem, może się mylę ale wydaje mi się, że tylko z duszą romantyka możliwe jest rozumienie, czucie muzyki którą się nie tylko gra ale i słucha, mimo upływu lat dalej jestem romantyczką, też niepoprawną więc witaj w klubie. ja nikogo już nie szukam, ot tak zaglądam na forum, poznaję ludzi i ich opinie, często bardzo odmienne, czasem włączam się do dyskusji. a Tobie życzę wyrwania wyjątkowej, tej jednej jedynej na całe życie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
witaj bellissime a sobie czego byś życzyła w dniu dziecka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona męę
hej dzieciaki :) świąteczne buziaki 😘 😘 ide pobiegać w deszczu, pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
ty rzeczywiście jesteś znudzona, nie zapomnij włozyć zwiewnej białej krótkej sukienki, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
no proszę, teraz bierze na współczucie, sprytnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj DJ..wszystkim małym i większym dzieciom życzę uśmiechu na twarzy, tak jak na Twojej to widzę :) a dla siebie trochę słońca bo ciągle pada ale i tak cieszę się, że mam te miejsce i mam nadzieję, że ten topik przetrwa niejeden deszcz i niejedną burzę, ;) no myślę, że tego sobie i Wam dużym dzieciakom mogłabym życzyć nie tylko od święta. ;) zaglądam na Twój topik o muzyce z lat 80 tych, fajna rzecz, choć zdarzyło mi się usłyszeć od kogoś coś nie miłego ale co tam, będę dalej zaglądała. dziękuję za te miejsca. :) zaraz napiszę do znudzonej :) jak wróci z biegania to przeczyta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
cos niemiłego? cóż takiego, czyżbym był to nieopatrznie mua?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj znudzona... :) cieszy mnie to , że jesteś, że zaglądasz, wiesz do Ciebie pasowałby inny nick, "zwiewna", to od tej sukienki o której mówił DJ..i w dniu dziecka życzę Ci abyś była radosna jak dziecko, bądź właśnie taką, radosną i zwiewną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
bellissime za bardzo będzie zwiewna , a zwiewna jest niepewna ;) ale coś w tym chyba jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było minęło DJ..komuś się nie spodobała moja piosenka i tyle, ludzie są mało tolerancyjni a to się kiedyś obróci przeciw nim i to jest smutne. Tobie DJ z okazji dnia dziecka życzę abyś był sobą, chyba też jesteś romantykiem więc witaj w klubie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
o to walczę kochana :) Tobie też życzę wesołych obchodów i żebyś nigdy nie pozwoliła zabić małego dziecka które mieszka w Tobie, a na osłodę masz buziaka w czoło żeby ci było wesoło ;) P.S.(gustami sie nie przejmuj, cała zdrowa różnorodność polega na tym że są nie zawsze podobne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
co do romantyzmu i owszem jestem ale bardzo zrównoważonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiewna męę
witaj bellismio, zastosowałam się do Waszych zaleceń i oto jestem w białej zwiewnej sukience :) taki wiosenny deszcz to coś wspaniałego :) każdy moze poczuc się jak dzieciak i pochlapać w kałużach ;) Wyrywaczu, Ty się nam teraz nie tłumacz, prowokatorze jeden. Może podświadomie przyjąłeś taki nick? może chciałbyś być wyrywaczem dziewczyn z kafeterii? :D bellisimo - owieczko, uważaj na nich! bo faceci to często wilki w owczej skórze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywaczu, jeszcze nie słuchałam Twojego utworu a wiedziałam, że Twój nick to prowokacja, ;) myślę, że to dobry pomysł z założeniem tego tematu, mamy dzięki Tobie tu takie swoje miejsce w którym czujemy się dobrze, znudzona, ja, DJ, i Ty założyciel topiku. :) dziękuję pięknie za miły post i te właśnie miejsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
zwiewna panna z mokrą głową?? cos jeszcze zmoczyłaś łobuzie? ;) masz troche racji, ale tylko troche, bo nie wilkami nas nazywaj a tygrysami , takie duże drapieżne koty które lubią być czasem drapane za uchem albo po plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ..dzięki za buziaczka w czoło, już mi jest wesoło ;) a co do romantyka zrównoważonego na jakiego się deklarujesz to bądź sobie nim, myślę jednak, że jeszcze się to zmieni, dla kogoś to zmienisz, życzę Ci tego DJ.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
bellissime nie strasz mnie ;) młody duchem i genami nie zawsze znaczy gotowy na porażenie gromem z jasnego nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
wyrywacz zgadzam sie jednak może dochodzić do kłótni powodowanych pozostawionymi brudnymi naczyniami w zlewozmywaku, dlatego zaznaczam na wstępie, każdy ma po sobie sprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywaczu.... jesteś naj... za oficjalne nazwanie tego miejsca naszym wspólnym domem i azylem :) oho, zaczyna się z patelniami... ;) no i doigrał się nasz DJ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
wyrywacz, po 1 to nie moja patelnia a po 2 patelnie to ja mogę ... :p belissime nie strasz nie strasz tylko za uchem podrap , będę mruczał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge cie podrapac drucianka po jajach, chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ 80's
przed snem to ja nie zasnę i będziesz w kropce ;) gość nawet nie wiem czy mi sie podobasz, ale obstawiam że jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba pierwszo miec jaja by po nich drapac ten gogus ewidentnie ich nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×