Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny właśnie trafiłam na wasze forum, mam termin na 15 stycznia i pytanie czy wiecie ile kosztuje USG 3D prywatnie, nie mieszkam w Polsce ale będe za pare tygodni i chciałabym iśc na takie USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha: Mi też bardzo dokuczają bóle głowy! Nigdy wczesniej takich nie miałam i też ratuję się kawą rozpuszczalną. Czasem przechodzi, czasem nie :( Tabletek się wystrzegam- nigdy nie byłam ich zwolenniczką, a teraz to już w ogóle. Nie wiem jak ty, ale ja już nie mogę doczekać się jutrzejszej wizyty i jak znów zobaczę maluszka na usg ;) Z resztą kilka z nas jutro ma wizyty, więc będzie o czym pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja tez jutro mam wizytę,ale dopiero po 18, tak mi sie juz dluzy,a jutro to dopiero bedzie...mam nadzieję ze usg mi zrobi i dowiem sie płci-tak bardzo chcialabym juz wiedziec. Gość niedawno pisałyśmy o tym usg koszt 250-300 zl. ja akurat zapalacę 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPysia
Witam wszystkie Panie :) jestem na tym forum nowa. Termin mam wyznaczony na 4 stycznia 2014, ale boli mnie brzuch, więc podejrzewam, że w grudniu urodzę. Jestem obecnie w 19 tyg ciąży. Ostatni tydzień był bardzo stresujący, więc mało co czułam dziecko, ale dzisiaj wieczorem odczuwam już ruchy wyraźniej. A ogólnie to pierwsze ruchy poczułam już w 13tyg. To moja druga ciąża. Między moimi dziećmi będzie aż 10 lat różnicy, ale cóż... życie :) Aktualnie porównuję laktatory w poszukiwaniu niedrogiej acz dobrej, sprawdzonej. Za wszelkie informacje serdecznie dziękuję :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały ten upalny weekend bardzo mało działo się na naszym forum, pewnie wszystkie ciężąróweczki odpoczywały albo nad wodą, albo w cieniu pod drzewem, czy też przy wentylatorze:P Ja byłam dziś, jak pisałam, z mężem i znajomymi na basenie, mamy w miescie odkryty basen. Całe wakacje w dziecinstwie spedzałam na tym basenie, a dzis byłam tam pierwszy raz chyba od 5 lat;) Co nieco się zmieniło, oprócz jednego - woda nadal zimnaaa :) ale dziś dobrze nam robiła;) X Ja na szczęście nie mam bólów głowy, więc zadnego sprawdzonego sposobu wam dziewczyny nie podam.. X Witamy gościa i MamęPysia ;) X Liczę na to że jutro się forum bardziej rozkręci, jak wiele z was wróci z wizyt i będzie się chwalić co i jak ;] a pewnie i nasza tabelka się troszkę rozwinie o większą liczbę chłopców i dziewczynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wieczorkiem :) mam strasznego leniucha w sobie przez te upały nawet na komputer nie zaglądam za często :) Czekamy na wieści jutro od dziewczyn z wizyt :) Ja również nie mam bóli głowy - tzn czasami mam ale takie naprawdę lekkie tak że tym sobie głowy nie zawracam ale wiem ze mój gin mi mówił że przy bólach czy głowy czy stawów itp najbezpieczniejszy jest ten zwykły APAP - z tym że on jest bardzo słabiutki jak dla mnie i nie pomaga :) ale może na was będzie działać :) Dzisiaj kończe 4 miesiące ciąży więc jeszcze tylko 5 zostało :) 4 zleciały to i 5 zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z wieczora:) dzisiaj u mnie tez bylo dość goraco ale chwilami fajnie bo slonce tak nie prazylo wiec calkiem milo bylo. Zrobilam sobie dzisiaj prezent o kupilam książkę, stwierdzilam ze musze poczytac cos innego niż tylko p dzieciach no w końcu na tym zwolnieniu to mam sporo czasu:) Na bol glowy nic nie bralam a mialam naprawdę mocne te bole. Najczesciej na wieczór wiec kladlam sie i czolo oraz skronie smarowalam amolem. W ten sposób rozgrzalo mi glowke i usypialam. Ale jak będę jutro u giną zapytam sie go co propobuje na takie bole. Wlasnie jutro wizyta nie mogę sie juz doczekac:) dopiero o 16 to oczekiwanie będzie najgorsze, a tak bym chciala juz wiedzieć plec :) oj dziewczęta jutro sie rozpiszemy:) a jeszcze co do mojego ost. posta co do bolu brzucha myslicie ze to rozciągająca macica tak jak pisal Mis ? Ania narobilas mi checi na ten basen musze sie w końcu wybrac:) do jutra kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPysia
Ja mam podobne bóle brzucha. Byłam na d*phastonie do 5 miesiąca ciąży, a obecnie zażywam asmag forte powinnam zażywać 6 szt dziennie, ale biorę tylko 2 szt. Pobolewa mi podbrzusze, ale myślę, ze to macica się rozciąga. Na mnie najlepiej wtedy działa pozycja leżąca. Czy przypadkiem nie jest tak, ze zaczyna Cię boleć po tym jak chwilę pochodzisz? Ja we wtorek mam usg genetyczne. Nie mogę się doczekać info o płci maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Nie pisałam nic wczoraj, bo byliśmy z mężem na wieczorze kawalersko-panieńskim. Ogólnie to się uśmiałam strasznie, ale fajnie było. Skończyliśmy balować koło 2 w nocy. Więc dziś śpiący dzień. Nie wychodziłam z łóżka dziś (tym bardziej że wczoraj już trochę chłodno w nocy było i coś mnie zaczęło rano rozkładać). Dopiero teraz na chwilę się wynurzyłam z psiakiem na spacer. Mój mąż wczoraj też się 'dobrze' bawił, wiec dziś cierpiał pół dnia, ale to nawet dobrze, bo mogłam się trochę na nim wyżyć i poznęcać :) U mnie w mieście 4D też kosztuje 250zł. Głowa w ciąży bolała mnie tylko jeden ran ale straszny był ten ból. A że jestem przeciwniczką leków to nic nie brałam i cierpiałam, więc nie pomogę w tym temacie. No podejrzewam jak Wy, że ciężko będzie wieczorem wyrobić z czytaniem dziewcząt po wizytach :) Swoją drogą to trzymam kciuki za wszystkie. A ja cierpliwie czekam do środy. Moje dzieciątku dziś odpowiedziało aż 3 razy na moje zaczepki :) Jak leżałam spokojnie rano w ciszy, to pukałam delikatnie palcem w brzuch w dolną część a po chwili dostałam odpowiedź, taką jakby ono od spodu też pukało palcem w mój brzuch :P Niesamowite uczucie :) Już niedługo półmetek i od tego czasu będzie chyba szybko leciało tak mi się wydaję. No nic, uciekam spać. 3majcie się dziewczynki i dajcie znać co i jak jutro. Ja czekam od rana na info :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja uzywalam laktatora medeli elektryczny i ręczny i aventu ręczny, ten ostatni zdecydowanie najlepszy Justyna kolory nasycone, ja tym razem stawiam na biele i szarości tylko w dziecięcych pewnie kolor bedZie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny chciałam sie was zapytac w którym tygodniu wybieracie sie na badanie usg 3/4d. Bo ja sie właśnie zastanawiam bo mój mąz za 2 tyg jedzie znowu na delegacje pewno na 2 m-ce i chciałabym zeby był przy mnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniows_mama2014
Mój lekarz mówił, że najlepiej iść na badanie 4d między 24-28 tygodniem bo wtedy najładniej widać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Ja pierwsze usg "genetyczne" miłam w 12 tygodniu, kolejne robi się jakoś koło 20 tygodnia. Polecam tę stronę tu jest wszytsko dobrze opisane http://www.dobreusg.pl/czeste_pytania , ja właśnie w tym gabinecie robiłąm to usg ponieważ dr Nocuń jest jedna z nalepszych specjalistek w tej dziedzinie w Krakowie. Koszt badania 250zł. ............ nie wiem czemu tak wszystkie narzekacie na pogodę, lepiej żeby lało albo było 10C? Ja tam jestem zachwycona tym że wreszcie mamy lato, bo tak mało takich dni w naszym parszywym klimacie. ................ co do bóli głowy to mnie bolałą raz jak musiałm przyjąć 2x po 3 tabletki duphastonu, masakryczna migrena to była. Współczuję wszystkim które to przechodzą. ............ ruchów jeszcze nie czuję (termin mam na 10 stycznia) no i brzucha też prawie nie widać, co mnie cieszy, bo nie muszę nosić ciuchów ciążowych póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
Hej dziewczyny :) ja dzisiaj tak krótko, bo trochę zabiegana jestem :) gunia-------właśnie już się nie mogę doczekać wizyty :) już drugi raz będzie ze mną mąz:) wcześniej nie mógł ,bo był niestety na poligonie:(:( a tak, jak mi towarzyszy to jest mi lepiej:) --------------------------------------------------------------------------- trochę się denerwuje żeby wszystko było wporządku :) zresztą ja to taka panikara jestem jakich mało..... Dzisiaj wieczorkiem odezwę się do Was:) Gunia i pozostałe dziewczyny dajcie znać jak tam po wizycie!!:) całuski :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które mają dzisiaj wizyty i czekam z niecierpliwością na relacje. Ja dzisiaj zaszalałam na ciuchach i kupiłam reklamówkę ubranek takich do roku, po prostu cudne, wcale nie zniszczone, bardzo dobrych firm i to po 5 zł za sztukę. :) Już widzę moją dzidzię jak się w nich ślicznie prezentuje. :) Większość jest dla dziewczynki, więc może tak będzie, że będą sobie czekać, albo komuś podaruję, ale po prostu nie mogłam się powstrzymać :):) Na szczęście są tez takie neutralne :) Pozdrawiam baaardzo gorąco:) Idę pod drzewko z książką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy mysi sprzet
Witam dziewczyny, tak was czytam i troche zazdroszcze tych zakupow. Ostatnio bylam w smyku i sie naogladalam tych wszystkich cudnych dzidziusiowatych rzeczy. Ale jak wrocilam do domu to stwierdzilam ze nic nie potrzebuje bo mam po starszej corce. Wozek, fotelik, lozeczko- wszystko prawie nowe, ciuchow mase. Szkoda mi, bo pamietam ile przyjemnosci mi sprawialo kupowanie dla corki. Jedyna nadzieja ze w brzuchu siedzi chlopak;) w tedy wszystko wystawiam na allegro i kupuje niebieskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przyszłe Mamusie! Mam termin na 30 stycznia, będę mamą bliźniąt:). To moja pierwsza ciąża, czy może któraś z Was też się spodziewa dwóch maluszków? Czytam, że niektóre z Was już rozpoczęły zakupowe szaleństwo... I właśnie się zastanawiam czy też powinnam już pomartwić się o ubranka i wszelkie inne akcesoria, bo MUSZĘ ICH UZBIERAĆ DWA RAZY WIĘCEJ... Do tego nie wiem kompletnie od czego zacząć.. Pomóżcie i poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladiahhh - witam Cię i serdecznie gratuluję podwójnego szczęścia :) niestety u nas na forum jeszcze nie ujawnił się nikt z bliźniętami więc będziesz pierwsza. Ja z zakupami nie szaleję jeszcze, narazie mam tylko dwie rzeczy. Czekam na poznanie płci może już w środę, a wtedy na pewno zacznę kupować :) dziewczynki piszcie jak po wizytach bo już tu od rana siedzę i patrzę co chwilę ale jeszcze żadna nie napisała nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też mam nadzieję, że w środę poznam płeć maluszków. I zacznę coś powoli gromadzić. Tatuś nie bardzo chce znać płeć dzieci, ale myślę, że przy dwójce może to być nieco kłopotliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
witam nowe forumowiczki. Gratuluję bliźniaków ;) ____________________________________ Mnie brat niechcący kopnął w nocy w brzuch i troszkę się martwię czy aby na pewno wszystko jest ok. ______________________________________ gdzieś tu była umowa o upałach,dlaczego mamy dość. Ponieważ nie każda z nas znosi upały dobrze... temperatura daje się we znaki. ponad30 stopni to zdecydowanie za dużo. Gdy jest 25 stopni to też nie jest źle..a tak, boli głowa, człowiek jest bez sił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeśli będę pytać o rzeczy z kosmosu to miejcie cierpliwość, bo jestem zielona jako mamusia. I to moje pierwsze w życiu wypowiedzi na jakimkolwiek forum... Pozdrawiam :) Miłego Wieczoru i smacznej kolacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam TMS (może być taki skrót?), w takim razie życzę Ci abyś miała teraz synka i mogła poszaleć na zakupach :) kladiahhh gratuluję bliźniaków :) Hej dziewczynki po wizytach odzywajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
witam i ja! czasu brak na pisanie ale czytam kiedy tylko znajde chwileczke.ja podzielona na dwa domy,w nowym juz malowanie rozpoczete no a tu tez musze porzadek utrzymac. dzieciaki zaczely dzis szkole. syn mojego meza w miare ze szkoly zadowolony tak wiec moze jakos to bedzie tylko ze znacznie obowiazkow mi przybylo :) az sama nie moge uwierzyc ze w atk szybki sposob zostalam mama 7 letniego chlopca:) Stosunek malego do mnie troche sie zmienia no ale tutaj to inna bajka,obiad ma na czas,ciuszki do szkoly wyprasowane, sniadanko do szkoly tez a u jego matki nic takiego nie mial. smutne to ale wiem ze mimo tego on za nia teskni :( _____________________________________________________________ witam mamusie blizniaczkow- mozesz pytac o co chcesz a my bedziemy sie starac pomoc :) ______________________________________________________________ dziewczyny po wizytach czekamy na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tajemniczy Mysi Sprzęt :D widzę że córka chyba lubi Klub przyjaciół Myszki Miki :D:D Również zycze w takim razie chłopca, bo doskonale rozumiem jaką przyjemność sprawia nam, przyszłym mamusiom kupowanie ślicznych maleńkich ubranek i całej reszty;):) X Klaudiahh - wow :):) witam serdecznie i gratuluję bliźniaków! Powiem Ci ze jak szłam do gina, aby potwierdzić ciażę to zdawałam sobie sprawę że i ja mogę mieć bliźniaki bo u meża w rodzinie jest ich kilka par, w różnych pokoleniach;) Ale wyszedł nam jeden bobasek - córcia:) P.S. ja bym zaczeła zakupy od ubranek, bo sama tak robię:P a takie rzeczy jak buteleczki ,smoczki, wanienki czy wózki to mysle kupowac tak powolutku moze od pazdziernika? X Justyna - ciesze sie ze powoli sprawy u Ciebie nabieraja pogodniejszych barw (i nie mówię tu tylko o ścianach w nowym domku:) ). Mysle ze syn doceni powoli to co dla niego robisz, jak przygotowujesz go do szkoly, ale pewnie, znając zycie, ciezko mu bedzie okazac ze to ceni i okazać Ci wdziecznosc. Po 1 to chłopak, po 2 wlasnie taki moze nieoswojony z takimi dobrymi uczuciami, dobrymi emocjami kierowanymi do niego od innych, prawie obcych (tzn od Ciebie). Wiec moze chociaz bedzie próbował okazac to poprzez stopniową poprawę swojego zachowania? Oby;) X Dziewczynyyyyy wychodźcie juz od tych ginekologów i piszcie nam tu!! Ja tez od rana zaglądam co chwile i tu cisza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_Sz u mnie to totalny zaskok, bo w naszych rodzinach nie było nigdy bliźniąt.. nie wiem czy to hormony czy co miało wpływ.. myślę, że chyba dopiero jak maluszki będą na świecie to w to uwierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! No to pierwsza się ujawniam...:) BĘDĘ MIAŁA SYNKA !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka86
Hej dziewczyny! Przepraszam że zaburzam wam dyskusję ale mam problem, chcę go jutro rozwiązać ale jeszcze nie wiem jak. Pomużcie proszę.Jestem w 14 tyg ciąży i dopadła mnie straszna alergia a wizytę u gina mam zarejestrowaną na za dwa tyg. Alergia jednak nie daje mi żyć od trzech dni. Kicham już tak strasznie mocno że swędzi mnie podniebienie, czasem pobolewają płuca, no i momentami nic nie widzę przez zapuchnięte oczy. W myśl zasady, że w ciąży wszystkie leki jakie się bierze powinno się konsultować z lekarzem to w sprawie tabletek na alergię do jakiego lekarza powinnam się udać: ginekologa czy internisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak późno, ale jestem taka podekscytowana tą wiadomością, że ach... :) Wszystko jest ok dzieciaczek wporządku waży 204g i mierzy około 17 cm :) DZIĘKUJĘ wam kochane za trzymanie kciuków, też bardzo chciałam się dowiedzieć dziś i się udało :) Aż musiałam kupić choć jedne body w Pepco za całe 5zł:) Buźka mi się śmieje cały czas, że ach.. mąż też zadowolony także fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy mysi sprzet
To znowu ja;) nie wiedzialam jaki dac pseudonim ale corka szybko przyszla z pomoca;) hehe corka myszke micky moglaby ogladac non stop. Zapomnialam napisac ze ja jestem lutowka ale chce do was sie przylaczyc bo wiekszosc lutowek przeszlo na prywatne forum;(mam nadzieje ze mnie przyjmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*alergiczka - wiele nie pomogę, bo nie znam takich przypadków, ale jeżeli nie masz dopiero za dwa tygodnie wizytę to może spróbuj się skontaktować z ginem telefonicznie, a jak nie to polecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu. *kladiahhh - gratuluję takiego szczęścia :) W Twoim przypadku jak musisz uzbierać podwójnie, to żeby nie było później zbyt dużych wydatków zaczęłabym już teraz coś zacząć kupować, ubranka, kocyki i inne :) *pomarańczowa - zgadzam się z Tobą i potwierdzam, że w upały w większości z nas jest ciężko. Nie ma czym oddychać jest męcząco, a na plaży plackiem raczej leżeć nie możemy więc upały nam nie sprzyjają :) *justyna - cieszę się, że pomału dobrze się układa , trzymam kciuki za szybkie wyszykowanie mieszkanka :) P.S. Jeszcze raz dzięki dziewczyny za kciuki i pamięć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×