Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość Justyna29ooooo
Mycha my jedziemy tylko na 4 dni na maly urlopik bo to taki prezent na pierwsza rocznice slubu. Ja w niemczech jestem od 3 lat i powiem ci ze teraz jak jestem w Polsce to sie gubie. Na poczatku bylo ciezko,bez jezyka i tak dalej ale teraz juz nauczylam sie tu zyc no i o powrocie do polski na stale nie mysle.moja mama miszka juz od 9 lat w niemczech i w polsce poza pieknymi wspomnieniami nie mam juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooooo
karla4 ja tez puki co ruchow nie czuje a jesli chodzi o sex to ja juz od poczatku ciazy mam ciagla ochote. Narazie kochamy sie z moim mezem codziennie,jemu oczywiscie bardzo to odpowiada tylko czasem sie smieje ze mnie ze mnie zupelnie nie poznaje. obawiam sie tylko jak to bedzie jak juz brzuszek bedzie duzy bo wtedy bedzie trzeba pozycje zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa........................22......Poznań........ ..................01.01.2014....Synuś Pati....................................22......Saarbruck en..................02.01.2014 minnie288.........................28......BB............. ....................03.01.2014 styczniowa_mama2014.....21.....Gdańsk................... .......03.01.2014....córeczka lolaaa21.............................21......Poznań..... .....................03.01.2014 lenkamarzenka..................28.......IŁAWA........... ..............04.01.2014....córcia Mały miś...........................31 ......łódzkie..........................04.01,2014 terra_rosa26......................26.......Braniewo...... ............... 05.01.2014 titi......................................34......Opole.. ..........................05.01.2014 slodka cytryna100.............32......Wlkp......................... ....06.01.2014 Dziewczyna-malina..........22.......Mrągowo............. .........07.01.2014 justyna29...........................28......Hamburg...... .................07.01.2014 kasiax................................25......Płock..... ........................07.01.2014 Sherryl27..........................27.......Łódź...... ...............07.01.2014 córeczka usmiech.gif ania_sz..............................25.......DąbrowaTar nowska......08.01.2014 ......córeczka dzagatkaa..........................28.......Szczecin..... ...................08.01.2014 Uleczkaa...........................23.......Krynica...... ...................08.01.2014 pani z pieskiem.................?!........De....................... ..........10.01.2014 pomaranczowa..................23...... Pabianice......................11.01.2014 córeczka monbiaa............................20.......Jarosław.... ....................12.01.2014 iskiereczka31....................31.......Rzeszów....... ................13.01.2014 padlinka............................32.......Warszawa.... .................13 01 2014 85matylda85.....................28.......Głogów........ .................13.01.2014 Olelka...............................35.......Gdańsk.... .....................14.01.2014 szczesliwa_onaaa.............22.......Kielce............. ..............14.01.2014... Córcia mmelody...........................19.......Warszawa...... ...............14.01.2014 OlaLenka26......................26....... Kędzierzyn-Koźle.......16.01.2014 Niebieska85......................28.......Wlkp........... .................16.01.2014 Aniołek23 ........................23.......Mrągowo................... ..17.01.2014 córcia aizuz.................................25...... Kraków.........................17.01.2014.....Synek Gabrysia_Wroc ...............22.......Wrocław.......................20.01 .2014 niutkaaa23........................23.......Łódź....... ......................20.01.2014 Gunia1990........................23.......Świdwin....... ...............20.01.2014 kropek 23.........................23.......Bielsko-Biała.......... .....22.01.2014 Liliana785........................25.......Aachen........ ................22.01.2014 maja..?..............................22.......Szczecin... ...................23.01.2014 mycha251988...................25.........Świdwin........ ..............24.01.2014 jasmina89.........................24.......Poznań....... .................25.01.2014 malinowaaa......................25.......Wrocław........ ..............26.01.2014 Elunia342.........................23.......Tarnów....... .................27.01.2014 Interesantka25..................26.......Bielsko-Biała.. ............27.01.2014 Gonja................................34.......Kraków.... ...................29.01.2014 ta-monika.........................26........Lublin....... .................29.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia293
Styczniowa........................22......Poznań........ ..................01.01.2014....Synuś Pati....................................22......Saarbruck en..................02.01.2014 minnie288.........................28......BB............. ....................03.01.2014 styczniowa_mama2014.....21.....Gdańsk................... .......03.01.2014....córeczka lolaaa21.............................21......Poznań..... .....................03.01.2014 lenkamarzenka..................28.......IŁAWA........... ..............04.01.2014....córcia Mały miś...........................31 ......łódzkie..........................04.01,2014 terra_rosa26......................26.......Braniewo...... ............... 05.01.2014 titi......................................34......Opole.. ..........................05.01.2014 slodka cytryna100.............32......Wlkp......................... ....06.01.2014 Dziewczyna-malina..........22.......Mrągowo............. .........07.01.2014 justyna29...........................28......Hamburg...... .................07.01.2014 kasiax................................25......Płock..... ........................07.01.2014 Sherryl27..........................27.......Łódź...... ...............07.01.2014 córeczka usmiech.gif ania_sz..............................25.......DąbrowaTar nowska......08.01.2014 ......córeczka dzagatkaa..........................28.......Szczecin..... ...................08.01.2014 Uleczkaa...........................23.......Krynica...... ...................08.01.2014 pani z pieskiem.................?!........De....................... ..........10.01.2014 pomaranczowa..................23...... Pabianice......................11.01.2014 córeczka monbiaa............................20.......Jarosław.... ....................12.01.2014 iskiereczka31....................31.......Rzeszów....... ................13.01.2014 padlinka............................32.......Warszawa.... .................13 01 2014 85matylda85.....................28.......Głogów........ .................13.01.2014 Olelka...............................35.......Gdańsk.... .....................14.01.2014 szczesliwa_onaaa.............22.......Kielce............. ..............14.01.2014... Córcia mmelody...........................19.......Warszawa...... ...............14.01.2014 OlaLenka26......................26....... Kędzierzyn-Koźle.......16.01.2014 Niebieska85......................28.......Wlkp........... .................16.01.2014 Aniołek23 ........................23.......Mrągowo................... ..17.01.2014 aizuz.................................25...... Kraków.........................17.01.2014.....Synek Gabrysia_Wroc ...............22.......Wrocław.......................20.01 .2014 niutkaaa23........................23.......Łódź....... ......................20.01.2014 Gunia1990........................23.......Świdwin....... ...............20.01.2014 monia29+3.......................29........Sint-oedenrode.............21,01,2014 kropek 23.........................23.......Bielsko-Biała.......... .....22.01.2014 Liliana785........................25.......Aachen........ ................22.01.2014 maja..?..............................22.......Szczecin... ...................23.01.2014 mycha251988...................25.........Świdwin........ ..............24.01.2014 jasmina89.........................24.......Poznań....... .................25.01.2014 malinowaaa......................25.......Wrocław........ ..............26.01.2014 Elunia342.........................23.......Tarnów....... .................27.01.2014 Interesantka25..................26.......Bielsko-Biała.. ............27.01.2014 Gonja................................34.......Kraków.... ...................29.01.2014 ta-monika.........................26........Lublin....... .................29.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polepiona: dzięki, że mnie wspierasz w tym cierpieniu, ja też mam nadzieję, że przejdzie, bo oszaleję. Właśnie byłam u sąsiadki- pielęgniarki żeby mi pomogła choć trochę... - Justyna: o proszę to znasz nasze okolice :) miło. Tak się składa, że ja jutro chyba znowu Połczyn odwiedzę (szpital). Byłam niedawno na pogotowiu i dzwoniłam do gina i kazał mi przyjechać do szpitala jak nie przejdzie. A na to się nie zapowiada :/ Wlaśnie wrocilam z płaczem z toalety. - Idę spać, bo jestem padnięta po tym CIĘŻKIM dniu. *A tak się cieszyłam, że jest wszystko dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Ja tez sie obawiam zebym nie miala jakiejsc infekcji. No w mocy wstaje teraz ok 3 razy. A w dzien jak zrobie to mam wrazenie ze po chwili mam pelny pecherz... eh. No ale na to badanie co ty bylas gunia,po tym co piszesz raczej sie nie zgodze... trzymam kciuki by Ci przeszlo :* -------------------' ja mam polipa na szyjce,ale jak on sie nazywa dokladnie to moe wiem. Wiem tylko ze jest ogromny... lekarz mowil ze moze odpasc w czasoe ciazy. Badz usunie go po ciazy. --------- Ja w taki upal to w ogole nie mam ochoty. Poza tym boje sie, ze cos uszkodze. Albo ze bede krwawic. Bo z tym polipem tak moze byc i wtedy panika... Ale czytalam ze w drugim trymestrze ochota na seks jest ogromna. Nawet w tv ogladalam program jakie pozycje sa wskazane w ciazy. ;)) ----------------- Ja padam na twarz... a jutro ma byc jeszcze gorzej niz dzis ;(( ehh.. na zakupy to musze isc z rana. U mnie jest 27 stopni. Wiatru praktycznie zero.. w moim domu klima przynajmniej w salonie i sypialni to bedzie podstawa.. -------------- A jak tam brzuszki wasze ? Moj sie troche zaokraglil. :) a waga stoi. ;)) moja zosia na szczescie wsprzyja mi i mam nadzieje ze przed slub za bardzo nie urosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki :) dzisiaj to ja was upalnie witam z samego rana :) powiedzcie mi czy u Was już pada deszcz tak jak zapowiadają w Polsce deszcze i burze ? U mnie na poludniowym wschodzie dalej upały :D cycki mokre normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha251988
Justyna29ooooo to dobrze że dajesz tam radę:) i dobrze że nie jesteście tam sami:) to pewnie niemiecki znasz już super rewelacyjnie:) pytam bo ja od małego zawsze uczyłam się niemieckiego a przychodzi co do czego to jest porażka:( A w sumie ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa...w jakim języku będzieci mówić do dziecka?:) pewnie trochę tak i trochę tak:) Dobrze też że nie macie tu do nas aż tak daleko:) drogi dobre ( szczególnie te w Polsce :p) to można jechać:) ---------------------- Gunia daj znać jak tam Twoje samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa1: Ja często chodziłam siusiu, ale w sumie nic mnie nie bolało i myślałam, że jest ok, ale też tak miałam, że jak się wypróżniłam to za chwilę czułam pełny pęcherz. Zrób sobie lepiej wyniki (mocz itp.), ale rzeczywiście to co ja miałam to lepiej nie... - Dzisiaj już lepiej, wstałam po 4 rano wzięłam leki i już 2 razy byłam w toalecie, ufffff jaka ulga robić siusiu bez palącego bólu! :):) Jednak obejdzie się bez szpitala ;) - Najgorsze jest to, że tak się wystrzegałam leków, nawet przy tych silnych bólach głowy, a teraz to jakaś masakra! Wczoraj 2 razy paracetamol, 2 razy antybiotyk, 2 razy urafuraginum :/ wrrr i jeszcze luteina pod język. Ale na szczęście efekty są ;) - monbia: u nas rano, ok 7 przeszła taka burza, że aż ciemno się zrobiło! Do tego silny wiatr i ulewa, ale powietrze dalej takie jakieś ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbia u mnie też nadal upał, żar i skwar! dzis ma byc 37 stopni.... deszczu nic, wiatru zero ;/ w nocy musialam isc po miske wody i moczylam w niej ręczniczek i się nim okładałam... dopiero usnełam. Zaraz po mnie przyjedzie mama, wziela sobie dzis wolne, bo ona w pracy nie ma klimy i mowi ze by dzis nie wytrzymała. Wiec jade z nią do domu, bo tam jest zimnooo :)) i wężem się będę oblewać, moze jakos przezyje. U mnie deszcz/burze zapowiadaja sie na jutro wieczór dopiero. Nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
witam,wlasnie zastanawiam sie co zrobic naobiad i weny brak musze tez poodkurzac troszke puki dzieciaki w szkole. ______ monbiaaa u mnie cala noc lalo a teraz pada mrzawka i jest 18 stopni tak wiec powietrze znakomite do oddychania. od wczoraj pobolewa mnie brzuch w dole tak zakuwa.mam nadzieje ze to nic strasznego. u mnie brzuszek tez sie zaokraglil ale najlepiej widiczny jest wieczorem,waga nadal w miejscu. oj monbiaa rozbawilas mnie tymi cyckami :D ______ dziecwzyny nie moge sie zdecydowac na wozek bo ten ktory chce dostepny jest w 61 kolorach. wklejam linka prosze o opinie http://www.ebay.de/itm/VIP-Kombikinderwagen-Babyschale-Kinderwagen-SET-in-35-FARBEN-NEU-/330695570845?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item4cfefdf59d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo gorąco ;) U mnie też upał niemiłosierny i o deszczu to sobie można pomarzyć. W końcu mamy piękne lato, szkoda, że akurat nie możemy z niego korzystać.:( Justyna wózek bardzo fajny i fajna cena, tylko mam pytanie, czy ta gondola jest miękka, czy sztywna? Z kolorami rzeczywiście istne szaleństwo, na pewno każdy coś dla siebie znajdzie. Ja bym wybrała kolor 38 albo 41. Współczuje wyboru :), ale przynajmniej masz wybrany wózek, bo ja nie mogę się na nic zdecydować. Życzę udanego urlopu w Polsce.Mam nadzieję, że Twój mąż oczaruje Twoją rodzinę i odwrotnie, i że Polska mu się spodoba i będzie chętnie tu wracał. Trzymajcie się dziewczynki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
Maly Mis mi sie spodobal ten 56 numer brazowy.jesli chodzi o gondole to pisza ze spelnia normy fotelika samochodowego,ze ma certyfikat bla bla bla no i ze ma jeszcze jakis wklad do srodka dla noworodkow.Dzis jeszcze bede dyskutowac z moja mama na temat kolou i chyba go zamowie. mam juz tez upatrzone lozeczko na ebayu, drewniane z materacem z regulacja wysokosci.Lozeczka wystawia producent z Polski :) no i cena tez przystepna bo 40 euro. Jesli chodzi o mojego meza to jaki wozek mu nie pokaze to mowi ze ladny. a wczoraj znalazlam taczke na stronie castoramy i mowie mu kochanie choc pokaze ci jaki mi sie wozek podoba dla dziecka( chcialam sprawdzic jego spostrzegawczosc :D) tak sie na mnie obrazil ze juz wiecej na nic nie chcial patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze tych temperatur Justynka :) u nas to istne piekło a ja po 12 wychodze na miasto i do biblioteki chciałam podejsc nie wiem jak wytrzymam jak w domu mam dzisiaj 35 stopni :D mogłabym podjechać autobusem ale drogi w przebudowach na miescie więc na około nie chce mi się jechać :D Co do tych wózków to faktycznie super wybór :) i cena bardzo dobra bo jak patrzyłam na allegro to nawet do 3 tysiecy dochodzą :) wybierz taki który Ci się najbardziej podoba :) a mój faworyt to 34 i 46 :) Dobra uciekam :) lece do babci na działeczke z nią posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, mam zaległości, ale wszystko przez to że zmieniam miejsce zamieszkania :( myślałam, że będzie to znacznie łatwiejsze, ale niestety nowa sytuacja, nowe miejsce mnie przeraża. :( Nie znam Łodzi, wszędzie daleko, miasto nie zachwyca ...ale dobra koniec marudzenia. Ja zaczynam powolutku czuć córcię :) jeszcze nic nie kupuję bo nie mam gdzie to wszystko gromadzić, aczkolwiek ochota na zakupy jest :) Co do częstego oddawania moczu, to jest to dość normalne zjawisko. Ważne aby dbać o higienę, przewiewne rzeczy nosić ( najlepiej sukienki) no i dużo pić by wypłukać bakterię. Gdy czuję, że jest coraz gorzej to biorę Nursea UroExtra polecam bo naprawdę działa i można ją brać w czasie ciąży. Gotuję obiadzik, bo chwilowo mieszkam z mężem i jego męską delegacją, także dużo chłopaków mam na obiad :) uciekam i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Mi się podoba 12, 16 i 31 :) dzisiaj to już porażka.. byłam na zakupach i dosłownie myślałam,że zemdleje :(( coś niewyobrażalnego.. dosłownie leje się po cyckach ;/ dobrze,że od jutra ma być chłodniej :) ja chciałam wkleić link fotelika który mi sie podoba, ale ciagle mam komunikat,że to prób spamu ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Sheryll. - mi łódź też do gustu nie przypadła, dlatego broniłam się jak tylko mogłam przed nią. :) gratuluję ruchów. :) wspaniałe uczucie :) i uspokajające :) ja zauwazyłam,że jak są takie upały, to malutka jest bardziej spokojna :) wieczorem jak się ochłodzi już troszkę dopiero wtedy buszuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa dzięki za wsparcie, mój mąż ma w Łodzi 3 lata delegacji także jesteśmy na nią skazani..mam nadzieję, że przed porodem będę bardziej zorientowana co gdzie i jak...czekam mnie dużo zmian ..przede wszystkim lekarzy bo jestem pod ścisłą kontrolą gin i diabetologiczną :( Ja w te upały wychodzę z domu kiedy tylko muszę...pozdrawiam i czekam na ochłodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sherryl27: Masz rację z tym oddawaniem moczu, że podczas ciąży zwiększa się, ale nie zawsze jest to takie normalne. Też tak myślałam dopóki gin na ostatniej wizycie powiedział, że nie jest to dobry objaw (że lata się co 30min do łazienki) i dlatego pojechałam na te badania, no i widzisz jak u mnie wyszło- infekcja. Wody pije duuużo, zawsze dużo piłam, o higienę też dbam, ale ostatnio byłam na basenie, więc może tam coś złapałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w południe :) Justynka mi się podoba bardzo dużo kolorów ale najbardziej chyba: 26,32,36,46,56. Aaa i uśmiałam się strasznie z tych taczek :D Muszę mojemu zrobić ten numer, bo też mówi, że jaki wybiorę taki będzie. Wózek super, gratuluje tym co już wybrali. Ja może z mężem pojadę w przyszłym tygodniu do jakiejś hurtowni i obejrzymy na żywo a potem zdecydujemy. Strasznie mi się podobają z różowym, ale stwierdziliśmy że kupimy nowy wózek, żeby jeszcze później dla przyszłego maluszka był, więc nie będę inwestować w nić różowego, tylko coś uniwersalnego. Monbiaa - znowu mi zrobiłaś gula z działką babci:) aż mi się owoców zachciało. Ja dziś właśnie skończyłam robić ogórki - krokodylki (słodko - ostre). Są wyśmienite!! Ale niestety zrobiłam tylko z 2kg ogórków a one się bardzo kurczą i wyszły mi 3 ściśnięte słoiczki po 300ml. Chyba jeszcze dorobię bo są przepyszne. A teraz jadę z mamą lepić pierogi bo mnie tak naszło ostatnio jak pisałyście przepisy że musiałam jej zgłosić zapotrzebowanie :) sherryl27 - podziwiam Cię, sama w obcym mieście. Musi być trudno, ale pamiętaj że jak coś to zawsze możesz nam się wypłakać :) gunia1990 - cieszę się że już Ci lepiej. Mi lekarz wczoraj powiedział, że basen jak najbardziej na TAK, ale tylko i wyłącznie jeśli będę stosowała globulki dopochwowe, bo one później mi wyregulują florę bakteryjną w pochwie i nie dojdzie do zakażenia. Dobra, uciekam i ja. trzymajcie się dziewczynki, miłego dnia życzę ja i moja córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheryl: ja jestem w podobnej sytuacji- już chciałabym coś zacząć kupować (tak myślałam, że co miesiąc, żeby poźniej nie wszystko naraz), ale niestety na razie nie mamy swojego lokum, a te rzeczy które dostałam przechowuje u siostry. Już marzę o pokiku dziecięcym, rozłożonym łożeczeku, misiach ;) ale póki co trzeba poczekać. A wy coś kupujecie, czy myślicie o wynajmie? - Oglądaliśmy z mężem ostatnio dom, ale wymaga gruntownego remontu i stwierdziliśmy, żeby nie bawić się w starą chatę- skarbonkę i żeby zacząc budować się. Musimy to jeszcze przedyskutować, a jak maleństwo się pojawi w styczniu to na początek stancja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Ja od wrzesnia ruszam na zakupy :) po usg połówkowym.;)) no bo jak wedlug om mam termin na 4 stycznia to roznie moze byc ;) ---------------- I od wrzesnia szukamy dzialki. Tez chcemy cos sobie postawic. Tylko u nas to pewnie troche to bedzie trwalo. Nie chce sie ladowac w duzy kredyt. Bo na razie czeka mnie mieszkanie u tesciow. Yhh. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa1: to podobnie jak My ;) Też bierzemy się teraz za szukanie działki, tylko najpierw musimy obgadać to z moją mamą i ojczymem- jak nam kupią działkę (bo te też trochę kosztują) to postawimy sobie mały domek ;) Parterówkę, bez piwnic. Tylko my jesteśmy w takiej sytuacji, że u teściowej za ciasno- mieszka tam męża siostra z dzieckiem i u mojej też, bo ma tylko salon a drugi pokój to garderoba, więc raczej stancja w grą wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
My mielismy do wyboru - albo bloki 35 metrow. Na 3 pietrze bez windy. Albo caly gora domu rodzicow mojego N... wiec zdecydowalismy sie na mieszkanie z nimi.. gdzie mamy 3 duze pokoje, lazienke i garderobe.zeby oszczedzic troche kasy... bo wiadomo mieszkajac wspolnie zawsze to taniej. W moich okolicach niestety dzialki sa drogie.. :/ ale licze ze na jakas mala starczy nam kasy z wesela. Mnie tez sie podobaja domu parterowe ale moj ukochany twierdzi ze takie domu nie sa wcale tansze od takich zwyklych. Wiec pewnie bedzie jakis maly z pieterkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa :) faktycznie domy parterowe nie są tanie bo potrzebna jest duża działka na ich wybudowanie, a jak ktoś nie ma działki odpowiedniej wielkości więc musi piąć się w górę:) wiem bo moi rodzice stawiają dom parterowy :) a ja z mężem muszę wynająć kawalerkę i to za ciężkie pieniądze..ludzie chcą kupę kasy za byle co :( coś czuję,że dziś mnie dopada chandra ..będę dziś częściej płakać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już po wizycie. Z maleństwem wszystko ok :-) Waży ponad 200 g (wyobraźcie sobie, że zapomniałam ile dokładnie lekarz powiedział). Ostatnio mam problem z koncentracją :(doszło do tego, że wszystko sobie zapisuję. Nawet dzisiaj jak szłam do lekarza, to sobie zapisałam, o co mam zapytać,a to były tylko dwie rzeczy ;) oj niedobrze.... Powiedział, że prawdopodobnie będzie dziewczynka :) :) :) myślałam, że już powie na 100%, bo prawdopodobnie, to już mówił na ostatniej wizycie, ale wtedy nikomu o tym nie mówiłam, ale teraz już nie wytrzymam i będę mówić, że chyba córcia. Myślę, że za 2 tyg. na połówkowym dowiem się już na 100 % i wtedy wpiszę do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, które czekają na swoje gniazdko, głowa do góry, pomalutku się doczekacie, choć w naszym kraju niestety lekko nie jest:(. Niestety, czasem trzeba się trochę przemęczyć, na wynajmowanym, u rodziców lub u teściów, by kiedyś móc się cieszyć swoim :) Najgorsze we wspólnym mieszkaniu z kimś, to moim zdaniem, wspólna kuchnia i szczerze odradzam, jeśli ktoś ma wybór, niech od razu przechodzi na swoją, pozwala to uniknąć wielu problemów i kłótni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa ona moja mama robi te krokodylki :)pycha, aż mi narobiłaś ochoty, mniami :) Musisz się wziąć do roboty;) bo 3 słoiki to pójdą migiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana myślałam że nie wróce do domu - tam jest taki upał nie da się wytrzymać wogóle... Fajnie Misiu że po wizycie jest ok :) ja mam dopiero 21 sierpnia takze trzeba troche czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×