Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość justyna29ooo
witam,obiecalam sobie wkoncu ze jutro zapadnie decyzja w sprawie wozka :) bo chyba przez hormony co piec minut podoba mi sie cos innego. no ale nic dam znac jutro co i jak. Moj maz mowi ze podoba mu sie bialy, tak wiec ja mu na to to dlaczego nie kupiles bialego samochodu tylko czarny a on mi na to ze biale auto jest brudzace i ze muchy by na niego sraly :D Tak wiec ja mowie to juz wiesz dlaczego nie chce bialego wozka.... ___________________ Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - córcia (chyba) ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - córcia Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
monbiaa narobilas mi smaku tym tortem,jejku co ja bym dala zeby zjesc teraz taka duza porcje ciasta z kremem, albo karpatki. dzis pieklam ciasto ze sliwkami i nawet go nie sprobowalam bo zniknelo w mgnieniu oka. dzis bylimy na grillu u brata mojego meza bo dzis swietowalismy zakonczenie postu-Ramadanu.Przez 30 dni tego poszczenia moj maz znacznie schudl na twarzy ale z wagi tylko 2 kg czyli praktycznie woda. ________________ u nas znacznie sie ochlodzilo i dzis juz bylam na dworzu w dlugich spodniach i katance bo bylo naprawde chlodno.Zycze wam z calego serducha ochlodzenia bo wiem jak upalu mecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
cześć :) Ja już 4 wieczór pod rząd spędzam ze świeżym słonecznikiem- korzystam póki jest :) Miś- bardzo dziekuję za przepis. Na dniach powinnam zacząć działać. I mam nadzieje, że wyjdzie to co chciałam bo ostatnio czego sie nie dotkne w kuchni to wszystko nadaje sie do smietnika. Nie wiem dlaczego.. Karina- a do jakiego lekarza chodzisz? zdecydowalas sie juz na jakis szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak juz sie wpisujecie w tabelke to moze wedlug kolejnosci porodow co?? Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - córcia (chyba) MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - córcia Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - córcia (chyba) MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - córcia justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - córcia (chyba) MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - córcia justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa- 23- Pabianice- 11.01.2014- Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.2014 - Córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - córcia Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - córeczka justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Zostałam wykluczona przez styczniową mame :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.2014 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - córcia justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa- 23- Pabianice- 11.01.2014- Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa_mama2014
pomarańczowa- skopiowałam chyba jakas stara tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
niee.. po prostu obie dodałyśmy posty w tej samej chwili i to dlatego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.2014 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - córcia kasiax - 25 - Płock - 07.01.2014 - Synek justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa- 23- Pabianice- 11.01.2014- Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. Starałam się czytać na bieżąco,ale przez te ostatnie upały ledwo żyłam. Wczoraj to już w ogóle była katastrofa 30 stopni w domu a na dworzu też nie było lepiej i powietrza brak. Zabrałam mamę i pojechałyśmy do wujostwa na działkę za miasto. W mieszkaniu chyba bym tego nie wytrzymała. Ostatnio cierpię na bezsenność..:( dziś już nie śpię od 5 i dwa dni temu tak samo tragedia. Ale za to dzisiaj u mnie troszkę pada i grzmi także mam nadzieję, że też to powietrze troszkę się zmieni i da radę jakoś funkcjonować :) *justyna - piękne te wózki a od kolorów można zwariować :) mi się podoba 4 najbardziej, ale można później pomyśleć i dopasować do płci :) *bardzo dobry pomysł z tabelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiax ja też dzisiaj juz przed 6 wstałam spać mi się nie chce i tak siedze bo mąż jeszcze spi :) Zazdroszcze pogody bo u mnie znowu wychodzi słońce i ide zaraz na zakupy poki jest chlodniej a pozniej robic torcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Hej tak z rana. :) u mnie zapowiadali deszcze z burzami a tu powtorka z rozrywki. :(( no ale nic.. cieszmy sie latem. :) Bo za kolka miesiecy bedziemy narzekac na snieg i zimno :)) ------------------ Problemy ze snem to typowy objaw drugiego trymestru :)) ja klade sie pozno to padam ze zmeczenia. Ale np w dzien nie zasne,gdzie wczesniej nie sprawialo mi to problemu. :) ---------- Monbiaa nie zapomnij wrzucic zdjecia tortu :) pisalas wczoraj o nim i mi sie dzis az snil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPysia
Cześć Dziewczyny :) JA mało co spałam, bo mały całą noc gorączkował. ok 6 zebrałam się do przychodni i zarejestrowałam się na 9. Gardło nadal blade. Nie wiem co mu jest. Pewnie trzeba będzie zrobić badanie z krwi. Mnie coś dzisiaj zaczęło boleć gardło :( Z rana było cudownie w Krk, ale już jest duszno :/ Co gotujecie dzisiaj na obiad? Myślę, żeby zwykłe ziemniaki ugotować , bo zostało mi z wczoraj kurczak w sosiku pieczeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPysia
Czy Wam też puchną paluszki u rąk i stopy? Też miewacie drętwienie stóp w pozycji siedzącej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dopiszcie mnie prosze do tabelki bo pisze z tel i nie bardzo mam jak. Niutka..23..łodz..corcia ostatnio jak pochwalilam sie znajomym ze bede miala prawdopodobnie corcie to wszyscy zdziwieni bo "tyle chlopcow sie rodzi" a ja widze tu po nas ze przewazaja corcie:) powiem wam ze ja to nawet na ta corcie sie tak czuje. Nie wierze w zabobony ale ochote mam na slodkie widac ze przytylam raczej w udach i pupie no i mam wrazenie ze zbrzydlam:D mi tez puchna paluszki. A dodatkowo mam w nocy straszne skurcze lydek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, fajny pomysl z tabelka:-) tyle ze pozniej sie dopisze bo musze zwykly komp wlaczyc bo ja tablecie nie wiem jak kopiowac. ... Przez dwa dni od 8-15 nie bylo u nas pradu normalnie masakra a wczoraj upal 38 stopni a w domu 35 i tylko modlilam sie zeby lodowka wytrzymala i nic sie nie rozmrozilo bo mam pelno miesa. Ja dzis robie pizze hawajska i na deser ciasto slonecznikowe:-) :-) :-) bo od tyg za mna chodzi...a mam ostatnio takiego lenia... .... Monbia gratuluje wygranego wozka bo jeszcze nie mialam okazji..... A co do wlasnego gniazdka to popieram ze najlepiej od razu na swoje, ja z tesciami mieszkam juz 3 rok i jest coraz gorzej, w dodatku tesciowa opiekuje sie swoja matka ktora ma 88 lat i ma altzhaimera i pocztki oblakania,ciagle kogos wola, powtarza po 10 razy to samo, mowi ze ja tu zabija i inne cyrki a tesciowa jeszcze sie na nia wydziera i ma pretensje do nas ze to ona musi sie nia zajmowac bo my mozemy gdzies wyjsc a ona nie, a jak ja zejde na dol to zaraz slysze ,,idz do siebie,idz rob co masz robic,, i wogole zawsze jest gdzie? a po co? za ile? kiedy wrocisz? I telefony jak nas dluzej nie ma.... dlatego bardzo zaluje ze nie stacnas na cos swojego a boje sie jak sie mam pojawi bo aaz bedzie jak i co mam robic.... .... Dziewczyny od tyg czuje pukanie malej ale wczoraj to juz sie wystraszylam bo byly dosyc mocne bo nawet jak siedzialam to czulam a zawsze jak lezalam to ona zaczynala wariowac. Tez takmacie ? ... Wstaje zjesc sniadanie bo juz bardzooo glodna jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek - nic sie nie bój tego kopania :D tak bedzie i nawet jeszcze intensywniej. Moja mała odzywa się zawsze jak siedze albo leze, obojetne w jakiej pozycji. Jak chodze i cos robie to nigdy nie czuje. Teraz juz tak często sie rusza ze w zasadzie zawszze jak cos robię dłuzsza chwile i siade to zaraz mała sie odzywa:) a kilka razy juz sie tak zdarzylo ze czułam jakby mi chciala wyjsć przez brzuch, przez skórę. Czułam najpierw miekki brzuch, a potem twardnial coraz bardziej, czułam jakby się pchała tak strasznie na niego i pchała i pchała, to było tak wyraznie czuć! a jak dotknełam w tym miejscu brzuch to był tak twardy jakbym tam kamien miała dosłownie 2 mm pod skórą:P a to pewnie pupka była albo główka:):) U mnie dziś ma być nieco chłodniej, jedynie... 30 stopni. Burz mozemy sie spodziewac poznym popouludniem. Ale w nocy juz bylo lepiej, musialam sie aż przykryć poszewką przy tym otwartym balkonie, bo w koncu coś chłodnego przywiało;) Mały Miś - u znajomej córka miala teraz przez 5 dni wysoką gorączke... i troszke ją brzuch pobolewał i głowa bolała. gorączka wahała sie od 38-40 stopni. Dziewczynka ma 11 lat. lekarz z pospiesznego badania stwierdził ze to... zatoki ;/ nawet nie robiąc zdjecia ;/ matoł jakis... i dał antybiotyk. Nie wiem jak tam teraz u nich, ale mam nadzieje ze lepiej. A moze to udar u twojego synka? nie przebywal za dlugo na sloncu? pił duzo wody? nosił cos na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.2014 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - córcia Uleczkaa- 23 - Krynica- 08.01.2014- płeć nieznana kasiax - 25 - Płock - 07.01.2014 - Synek justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa- 23- Pabianice- 11.01.2014- Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaSty2014
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.2014 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa- 23 - Krynica- 08.01.2014- płeć nieznana kasiax - 25 - Płock - 07.01.2014 - Synek justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa- 23- Pabianice- 11.01.2014- Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaSty2014
Dzień dobry dziewczyny :) Jestem już po wizycie i faktycznie nie musiałam się długo prosić. Lekarz o nic nie pytał i wypisał do następnej wizyty czyli na 3 tyg. Dzięki za porady :) Strasznie się cieszę, że wypocznę i odeśpię te ostatnie 4 miesiące. Ja póki co nie czuję ruchów dziecka choć od czasu do czasu czuję jakby takie łaskotanie od środka. Z jednej strony to miłe wiedzieć co mnie czeka gdy czytam Wasze doznania ale z drugiej chciałabym już sama to czuć. Z tabelki wynika, że na forum mamy istny babiniec :) a ja mam nadzieję na chłopczyka. . StyczniowaMama jeszcze nie wybrałam szpitala ale na Zaspę mam najbliżej. Kiedyś pracował w nim mój tata więc wiem nieco o traktowaniu na porodówce ale opinie są różne. Dwie znajome z Gdańska (które się nie znają) wybrały jakiś szpital w Pucku i były zachwycone ale muszę dokładniej zbadać sprawę. A Ty już wybrałaś szpital? Szukałaś już szkoły rodzenia? Słyszałam, że teraz jest najlepszy moment aby się zapisać bo listy na jesiennie terminy szybko się zapełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPysia
ania_sz mam syna 9 letniego i od wczoraj gorączkuje dość wysoko. Wczoraj byliśmy u lekarza, stwierdziła ostre zapalenie gardła, gdzie ma blade gardło, a dzisiaj nasza lekarka stwierdziła wirusa w żołądku, bo oprócz gorączki ma mdłości i boli brzuch. Tak się domyślałam, więc od wczoraj podaję mu probiotyk i leki na obniżenie gorączki. Aha i dobre jest na żołądek kompot z jabłek. Śmiałam się, że lepiej się znam niż nie jeden lekarz :) W Krakowie 30 w cieniu. Pocę się okropnie :( Malutka nie rusza się za bardzo. Zaczynam się martwić. Pobolewa mi brzuch, idę poleżeć troszkę zanim znowu podam leki dziecku. buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPysia
aha, jeszcze jedna rzecz. Pytanie do Mam z Krakowa, gdzie będziecie rodzić? Ja się zastanawiałam nad szpitalem Na Ujastku, ale rozmyśliłam się. Teraz myślę nad Rydygiera lub MSWiA na Galla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.2014 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa- 23 - Krynica- 08.01.2014- płeć nieznana kasiax - 25 - Płock - 07.01.2014 - Synek justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa- 23- Pabianice- 11.01.2014- Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.2014 - Córunia polepiona - 31- Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzej ja sie dodałam..... BOze jak mi sie nic nie chce:( a jeszcze musze siebie i męza spakować bo jedziemy do gdańska na sobote i niedziele.... ... ja naszczeście mam juz jeden problem z głowy:) wózek będe miałą od brata meża:) takze przyjedzie do nas pewnie dopiero w styczniu chyba ze tesć bedzie szybciej jechał do niemiec bo w tym roku kasy na odwiedziny rodziny brak:/ ale sie ciesze bo jeden wydatek mniej, wiem tylko ze 3 w 1 maxi cosi a jaki model nie... no i kolor brazowy ale jakos przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Poleciałam na zakupy i tak sie zmachalam, ze leze i sapie na kanapie :-P a sprzatac mialam bo sajgon w domku. No nic musze najpierw troche odetchnac bo wysiadam. -------- Jesli chodzi o puchniecie to jam mam czesto paluchy u rak popuchniete, a po nocy zazwyczaj dlonie zdretwiale, a pani doktor stwierdzila ze pewnie macica uciskac zaczyna i stad to dretwienie :O A pogoda troszke odpuscila bo slonce za chmurami, ale duszno jest ze hoho.Mam nadzieje, ze jakas urocza burza z ulewa z tej duchoty powstanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomster88
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monbia - to wiesz co czuję. Przez tą pobudkę nie mam werwy w sobie chce iść na zakupy bo są fajne wyprzedaże butów letnich już za 15 zł więc opłaca się nawet na następny rok kupić :) Coś czuję, że szybko dziś wieczorem usnę bynajmniej mam taką nadzieję :) heh Aha to objaw II trymestru ? Czyli czeka nas to częściej ?:( Ech... jakoś przeżyjemy :) No właśnie jak na razie to mój Synek tutaj jest przedstawicielem płci męskiej :) hihi Miłego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×