Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

O jejku miało być że po glukozie tyle czekania a nie czytania.... choć pewnie gazetka jakaś się przyda. Miskapyska nie mogę twojej sukienki zobaczyć na stronie. Nie wiem co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po wizycie ogólnie to wszystko z nami w porządeczku;) ja zdrowa, mała też ślicznie nam się pokazała, śpiąca była wiec sobie pięknie ziewnęła tak straszliiiwie, że aż język było widać i się pani śmiala waży 755 gramów (w sumie myślałam, że będzie ponad 800, ale to nic:)). Obróciła się już główką na dół, a na ostatniej wizycie było odwrotnie. Ginka zrobiła mi tez cytologię. Ahaa no i nietety...wyszło mi jakieś tam małe zakażonko w pochwie, czy zanieczyszczenie, to jest obawa przed grzybicą, dostałam globulki, 6 sztuk (Clotrimazolum) i dlatego też w ramach zabezpieczenia jedną tabletkę do połknięcia dla męża, co by się ode mnie nie zaraził czymś:P Na basen mogę chodzić, jak skończe brać globulki. Mam oszczędzać z solą... nie wiem czemu tak nagle, (ogólnie wiadomo, sól nie za zdrowa). Ale powiedziała mi to lekarka po zmierzeniu mi ciśnienia (miałam 120 na 70, toż to chyba idealne?) i spytała czy ktoś ma w rodzinie nadciśnienie (tata ma). Więc hmm.. mam za duże cisnienie? Waga u niej wskazała 54,8, wiec wpisała mi 54,5 a to oznacza dla mnie +8 kiloooo!! I spać na plecach też mogę jeszcze na tym etapie ciązy! Uff to chyba tyle. A jestem w środku 26 tyg jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskapyska80 twoja sukienka też jest bardzo ładna chociaż musiałam trochę pokombinować żeby zobaczyć zdjęcie. To że krótka to sie nie obawiam bo lubię takie żeby mi tylko tyłek przykryła może za 3 tygodnie mi nogi nie popuchną. Co do rozmiaru to właśnie od wczoraj się obawiam bo zamówiłam m i żeby nie była za mała bo jeszcze trochę przytyje do wesela. Ja właśnie leże i popijam miętową herbatę bo takiego bólu żołądka dostałam że przedtem aż mnie skręcało, mało tego od dwóch dni mnie gardło boli. Dobrze że jutro mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
karla u mnie takie badanie robi się w 35 tyg ciąży ale ja i tak będę mieć cesarkę wiec u mnie jest zbędne , fajnie ze po wizytach dziewczyny wszystko ok oby tak dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję jeszcze raz wkleić ten link może teraz zadziała, a jeśli nie to na stronie happy mum na podstronie sukieniki wizytowe jest sukienka nazywa się Barock oto link: http://www.happymum.pl/sklep3/d521,sukienki_wizytowe,2679-barock_dress.html sorry że dopiero teraz ale po 21 wróciliśmy z zajęć w Szkole dzisiaj temat "laktacja" sympatyczna pani dużo poopowiadała i tak bardziej technicznie co jak i w ogóle, a i tak okaże się w swoim czasie co z tego zapamiętaliśmy i jak to będzie jak maleństwo się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) Nie wiem, czy tu taka cisza dzisiaj, czy Kafe się psuje. Nie ma żadnego wpisu z dzisiejszego dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla u mnie w karcie ciąży to badanie przewidziane jest na III trymestr, czyli coś około 35 tc. Zrobię na pewno, nawet jeśli lekarz mnie nie skieruje. Niektórych rzeczy same musimy pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny coś się stało, nic nie piszecie, czy to wina forum?? u mnie po staremu sukienka jeszcze nie doszła a dzisiaj już czwartek, jeśli jutro nie będzie będę musiała pojechać i kupić tą droższą w sklepie :( bo w sobote wesele. W pracy dużo pracy więc chyba za dwa tygodnie na wizycie poproszę o zwolnienie, żeby choć tydzień odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaSty2014
Hej dziewczyny, witam po dłuższej przerwie ale tylko w pisaniu bo czytam Was na bieżąco poza ostatnimi 2 tygodniami gdzie byłam na urlopie. Od pn jestem na L4 i w koncu bede miala czas odpocząć, posprzątać i cieszyć się ciążą bo póki co tylko stres i brak zrozumienia ze strony pracodawcy. Niestety niektórzy traktują pracownika jak cytrynę i próbują wycisnąć do ostatniej kropli... ale do rzeczy... Jestem ostatnia na liście i przechodzę to co Wy ale z kilkutygodniowym opóźnieniem :) Aktualnie 23 tydzień, badania drugie genetyczne za mną, przede mną glukoza a w brzuchu śpi mało aktywna córeczka, która dała się poczuć jakieś 2 tygodnie temu ale szczerze Wam powiem, że ja do końca nadal nie wiem czy to na prawdę ona czy aby nie moje flaki, które mają wzmożoną produkcję gazów ostatnimi czasy ;) Czy któraś z Was nadal ma wątpliwości co do ru.chów dziecka? Gdy nadrabiałam dwutygodniową nieobecność zauważyłam, że duża część dziewczyn z którymi zaczynałam przeniosła się na fb. Czy może mi któraś z Was podać adres do zalozycielki? Gdzieś mi zaginął w tej masie informacji. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilcia290
Witam wszystkie ciężarne dziewczyny.Dość ciekawe to forum, a tak się składa, że jestem w ciąży i termin mam na 17 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. W końcu znalazłam chwile czasu żeby coś napisać. Jeśli chodzi o łóżeczko to wreszcie znalazłam idealne:) pokazywarka.pl/cvhaac/. I mimo wszystko zamówię,a nie kupię w sklepie stacjonarnym. Co sądzicie o tym łóżeczku? A no i miałam Wam polecić lub nie sprzedawce z allegro u którego zamawiałam różne rzeczy min.butelki Tommee Tippee,pieluchy itp. Więc jak najbardziej polecam, zamówiłam wszystko w piątek wieczorem a we wtorek było u mnie i wszystko takie jakie miało być:) nick z allegro to szymex_2009 . W poniedziałek idę do ginekologa i już strasznie nie mogę się doczekać, dwa tyg.temu czyli w 21 tyg.i 1 dzień mój synuś ważył 490 gram to zobaczymy ile będzie w poniedziałek:) ciekawa jestem... Dziś u mnie 23t+1dz. :) Czeka mnie zapewne skierowanie na tą nieszczęsną glukozę:p zobaczymy czy to takie straszne;p A i wyleczyłam wszystkie zęby, w grudniu mam się zgłosić na kontrolę. Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskapyska80 ja 2 dni temu zamówiłam sukienkę i dziś według ups mam jeszcze ja dostać ale pewno jutro dopiero kurier dojedzie. Ja dziś byłam na wizycie badania wszystkie w porządku córcia ładnie rośnie a ja za miesiąc przytyłam kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wieczorową porą. Ja dzisiaj cała zabiegana, szefowa przyjęła osobę na zastępstwo i dzisiaj byłam w pracy jej wszystko przekazać, a to zajęło mi trochę czasu. Ze smutnych rzeczy komputer mi się zepsuł :( i szukam nowego, atyle tego, a wydatków jeszcze więcej, remont pokoju Hani, wyprawka ach, jakoś muszę dać rade bo na telefonie to cięźko. Na pocieszenie swoje, wracając z pracy wstąpiłam do lumpka i znowu troszkę ciuszków zakupiłam. Jutro postaram się zrobi'ć zdjęcie. ................ Lilcia witamy i zapraszamy, razem raźniej. ................. malinowa dzieki za pamięć o allegrowiczu, ale łóżeczka coś nie widzę, moźe to przez telefon :( ................ ULECZKA to super, że córeczka dobrze się rozwija, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
dzięki dziewczyny za info o paciorkowcu. Trochę też na ten temat poczytałam,ale niestety cesarka nie chroni przed zarazeniem dziecka (to akurat wyczytałam w pblikacji naukowej dla ginekologów). W każdym razie faktycznie badanie będę miała powtórzone w 3 trymestrze no i dzieciaczek będzie bacznie obserwowany. ................... intensywnie poszukuje wózka i już bankowo zdecydowałam się na Graco, ze względu na wagę. Dziś w Entliczku je wybadałam na 10 stronę, porobiłam testy czy uniosę i chyba dam radę :) .................. co do ruchów dziecka, to zauważyłam, że małemu chyba nie pasuje jak śpię na prawym boku bo się wierci. Na usg wychodzi że ma tam główkę (nie lubi spać na głowie). Nie wiem czemu na każdym usg ta główka tam wychodzi, czy on się nie obraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, a który model wózka wybrałaś? A dzidziuś widać upodobał sobie taką pozycję, pewnie mu tak wygodnie. x Malinowaa bardzo ładne to łóżeczko:) x Karina ja czuję swoją dzidzię bardzo dobrze, ale jestem trochę "do przodu" przed Tobą, a na początku przez pierwsze 2,czy 3 tygodnie tez nie byłam pewna, czy to 'to". x Ania sz ja tez już mam plus 8 kilo i jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie. A glukozę masz już za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek0000
Witam Was dziewczynki :) czytam Was na bieżąco, ale u mnie nic ciekawego się nie dzieje. Łażę do pracy, potem wracam do domu (nadal większość trasy piechotą, więc liczę na gratulację :P), gotuję obiad, ogarniam mieszkanie, prasuję jak jest taka potrzeba i padam wykończona życiem. Nie wiem jak ja przed ciążą miałam na to wszystko energię i jeszcze pracowałam więcej niż teraz... No cóż życie :) Mam nadzieję, że jak się dziecko urodzi to będę miała więcej siły, bo tak to biedne to dziecko z taką matką :/ __________ Mam do Was pytanie czy bolą Was plecy? Jeżeli tak to w jakim miejscu? Bo mnie bolą żebra z tyłu :/ i nie wiem czy to normalne, czy ja jestem jakaś dziwna :) __________ Karla jak się zdecydujesz na konkretny wózek i model to daj znać, bo ja jestem w takiej samej sytuacji życiowej jak Ty :) tzn. 4 piętro bez windy :( gdyby nie fakt, że mieszkanie "odziedziczyłam" to pewnie bym się teraz złościła, że nie przewidziałam tego, że kiedyś będę musiała tachać na to 4 piętro wózek :) __________ Malinowaa wiesz, że porodówkę na Kamieńskiego teraz remontują i będzie tam ładnie i przyjemnie? :) Kolejny plus przemawiający za Kamieńskiego, poza brakiem studentów i salami jednoosobowymi, minusem jest fakt, że nasi lekarze pracują gdzie indziej... __________ KarinaSty2014 mail do Moniki jest następujący monika.bialoglowska@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie mamusie :) dziś miałam mieć glukoze 75 i co nici mam kaszel mokry az mi niedobrze jak zakaslam wypilam to paskudztwo i dobrze ze poszłam akurat do toalety bo mnie złapało i od tego choler .... Kaszlu wszystko zwróciłam :( takze jeszcze raz mnie to czeka al jak wyzdrowieje zupełnie :( Musiałam zrobić dziś zdjęcie do dowodu bo traci ważność w przyszłym miesiącu tragedia poprostu pyza na buzi jestem ale co gorsze mam plamy w ciazy i to nie dość ze ciemne to jeszcze duże na obydwu policzkach i centralnie na czole :( Boziu mam nadzieje ze zejdą mi po porodzie bo naprawdę paskudne sa nawet fluidem nie da sie tego zamaskowac bo zmieniają kolor na czarny :( czy któraś z was tez ma lub miała w ciazy takie ????? Ja w poprzedniej ciazy miałam piękna cerę wszyscy mówili ze chłopiec będzie bo mimo ze utylam bardzo to naprawdę twarz miałam ładną a tu masz corcia a nie synek :) koleżankę w banku spotkałam termin ma na 5 listopad tez córeczka ale wiecie jej sie jakieś liszaje na buzi zrobiły mówi ze maści na to dostała i nic nie pomaga ale za bardzo sie nie martwi bo w pierwszej ciazy tez takie jej wyszło i po porodzie sie zagoiło . Anulekooo mnie bolą plecy zazwyczaj wieczorem nie mogę sobie pozycji do spania znaleść a boli mnie w odcinku lędźwiowym az kuje nieraz ale ja przytylam juz prawie 10 kg !!!!!!!!!! To może przez to bo raczej wszystko mi w brzuch idzie :) Matko chyba ja tu mam najwiecej na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma się dziecko zarazić bakteria jak nie przechodzi przez pochwe !!!!!!!!!!!!!!!!tylko brzuch a to jest posiew z pochwy ,trzeba troszkę pomyslec a nie wypisywać co na necie pisza aaaaaahhhhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, karla - nie przejmuj się tym paciorkowcem, internetu lepiej nie czytać bo co osoby to inne opinie, ja podczytuję październikówki, tam już jest napięcie, zaczynają się porody, ale do rzeczy, ostatnio był tam poruszany temat paciorkowca i niektóre dziewczyny też go mają, przed porodem dostaną w szpitalu antybiotyk, a gdy będzie cc to ponoć nic się z maluszkiem nie stanie, ważne abyś miała wynik badania przy sobie a lekarze i położne już będą wiedzieć co robić, żeby tobie i maluszkowi nie zaszkodzić. .................. malinowa udało mi się otworzyć zdjęcie, śliczne łóżeczko. ................. Anulek pewnie, że należą się tobie wielkie gratulacje, a po porodzie to na pewno skrzydeł dostaniemy jak zobaczymy nasze kruszynki. Co do pleców, to mnie ja już pisałam, że mnie na dole bolą, przy kości ogonowej, tak jakbym się tam cała rozciągała i zauważyłam, że nieraz jak leżę na plecach to gorzej mi się oddycha. .............. magsus współczuję przeżycia z glukozą, tym bardziej, że znowu będziesz musiała to pić. Co do ciemnych plam to mojej koleżance też w ciąży wyszły na policzkach i na czole, była wtedy u dermatologa, to powiedział, że to zmiany hormonalne w ciąży, że po porodzie mogą minąć lub pozostać, jej biedulce zostały :( Po ciąży chodziła do kosmetyczki na zabiegi rozjaśniające ale i one nie przyniosły efektu, musi używać kremu z filtrem 50 i nie może wystawiać buzi na słońce ani w solarium, bo wtedy jeszcze bardziej jej ciemnieją. Jeżeli tobie teraz to bardzo przeszkadza to polecam podkład kryjący dermablend od vichy, trochę duża cena ale dobrze kryje. Może u ciebie inaczej potoczy się sprawa i po ciąży plamy same zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanja niestety nawet vichi nie pomaga używam tego pokładu od dawna naprawdę jest bardzo dobry ale nie pomaga kupiłam juz tyle kosmetyków ze szkoda gadać :( mnie dermatolog właśnie to samo powiedziała tylko chemiczne czyszczenie skory jakimś kwasem a to koszt jest spory i z domu z miesiąc jak nie lepiej nie wyszła bym bo to wieszchnia warstwa skory schodzi . Ja naprawdę mam okropne te plamy nie przesadzam . Drogi gościu czy jesteś lekarzem ginekologiem ,połoznikiem a moze położna ??? Wiesz takie rzeczy jak to ze podczas cesarki dziecko nie moze sie zarazić tez piszą na necie !!!! Tylko ze życie jest inne mnie lekarz prowadząca powiedziała ze bakteria w moczu sie nie zarazi ale grzybica juz moze jesli np zanim zrobią cesarke odejdzie czop plodowy wejście do macicy sie otwiera i zawsze coś moze sie do środka dostać to rzadkie przypadki ale sa inaczej oczywiście jesli od razu jest cesarka wtedy to naprawdę mało realne ze dojdzie do jakiegoś zarażenia . Wiesz piszą tu matki doświadczone i mniej doświadczone jedne czerpią info z internetu inne od znajomych ciężarnych lub obecnych juz matek ale wszystkie jesteśmy tylko ludźmi martwimy sie o nasze nienarodzone jeszcze pociechy i czasem zanim przemyslimy czy ryzyko tego czy tamtego moze istnieć to bierzemy od uwagę wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
ale ja wlasnie będę mieć cesarkę prawdopodobnie 2 3 tyg przed terminem to akurat temat paciorkowca mnie nie dotyczy.........tak mi lekarz powiedział,,,,,,,,, ,gościu po co te durne docinki //??wiesz ile jest przypadkow w ciąży ,zdrowych niechce tu pisać bo dziewczyny w ciąży ale ja wtamtym roku tak się napatrzyłam ze szok ,i z reguly jest tak ze jak sa jakies problemy w ciąży .....to wszystko konczy się dobze .........a jak jest ksiazkowa to wlasnie nieraz konczy się tragedia ....bynajmniej u mnie tak było ciaza super do końca.....i nagle pach!!!!!!!!!!a teraz sa problemy od samego początku bakterie w moczu ,potem krwiak który naszczescie się wchlonnol lozysko przodujące i jeszcze jak by było mało cukrzyca..........ale wieze ze będzie dobze tym razem wieksza czujność i tyle problemów a w tamtej ciąży niemiałam pojęcia ze jak jest wszystko ok to może nagle cos się stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Misiu - tak ja już po glukozie. Robiłam w poniedziałek, bo w środę miałam wizytę. Pisałam tu o tym. Pozwolono mi wcisnąć cytrynę i było całkiem smaczne! Jak lemoniada;) Mówię szczerze;) Zyczę z tym powodzenia! :) I wyniki mi tego wyszło całkowicie w normie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny robiłam porządki w szafach zeby zrobić miejsce na ciuszki dla maluszka i zorientowałam sie ze moje starsze dziecko potrzebuje wymienić garderobę rośnie jak na drożdżach co bym jej nie chciała przymierzyć to juz jest na styk a lada chwila będzie za małe. Kupowałam jej buty na zimę w zeszłym roku w Bartku pani poleciła kupic większe tylko dała profilowana wkladke i mówi ze na przyszły rok będzie miała a tu du..... Chyba będzie miała po mnie stopę heheh bo ja mam 40 z tym ze 176 wzrostu ale cieżko mi jakieś ładne buty kupic bo we wszystkim moje stopy wyglądają jak bym dwa kajaki założyła . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę, żeby nam za daleko w tyle nie została. Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka Rodzyn - 28 - 09.01.14 - ? justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- Synek Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek(chyba) KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilcia290
Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka Rodzyn - 28 - 09.01.14 - ? justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- Synek Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek(chyba) KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Mały misiu i Anulku ja rozważam Garco Symbio lub Graco Evo. Oba są lekkie, ale Evo jest chyba jakiś 1kg lżejszy od Symbio. Z innych lekkich to podobno Jane Nomad jeszcze, ale go nie widziałam na żywo niestety. ..................................... drogi gościu racji nie masz ......................... magsus co do twoich plamek to jest to ostuda dość powszechna w ciąży i spowodowana zmianami hormonalnymi i serio ciesz się, że Ciebie to tylko w ciąży dopadło bo ja mam tą przypadłość co roku latem. Okropnie to wygląda ale mi zimą jak blednę to trochę schodzi. Nie ma pewności niestety, że zjedzie po ciąży ALE z własnego doświadczenia polecam kwas mlekowy. Ja akurat robię sobie tonik z 10% kwasem w pracy, ale możesz zrobić kwasy u kosmetyczki,albo kupić sobie kwas mlekowy i samodzielnie zrobić tonik ( w razie czego służę receptyrą) super rozjaśnia to paskudztwo. p.s. nie wydawaj kasy na kremy na przebarwienia nic Ci nie pomogą, więc nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla kochana jutro kupię ten kwas tylko gdzie a aptece ??? I jak możesz podaj mi te recepturę :) co do tych kremów na przebarwienia to juz za późno mam ich tyle ze mały sklepik mogę otworzyć ;) najgorzej mnie denerwuje jak spotykam kogoś znajomego zamienie dwa zdania i zaraz mam zracaną uwagę ze ubrudzilam sie na buzi a ostatnio jedna znajoma mówi ze źle sobie fluid rozsmarowałam a dopiero po chwili zauważyła moj wielki brzuch czyli bardziej sie rzuca w oczy moja twarz jak ciąża hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Kwas mlekowy możesz kupić np. tu http://www.fitomed.pl/kwas-mlekowy-30-150-ml/sklep_p/?idp=44 i nawet w tym linku masz podane jakie proporcje aby zrobić 10%. Nie jestem tylko pewna czy nie lepiej zebyś poczekała aż urodzisz, bo chyba kwasy w ciąży nie są wskazane. Zapytaj może jakąs kosmetyczkę, ja planuję się odplamiać gdzieś w lutym :) Jeśli nie ma przeciwskazań, to nie przestrasz się jak zacznie Ci się łuszczyć skóra( to normalne i zamierzone), buźka będzie super miękka, nawilżona (ja po kwasie wieczorem nie musiałam stosować kremu na noc). Powinnaś przez około 14 dni co wieczór przecierać twarz takim tonikiem i absolutnie się nie opalać. A jak 10% będzie za słaby i plamy nie zacznął znikać to spróbuj z 15%, mocniejszego sama w domu nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
symbio fuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla ja pytałam o wózek Graco, bo sama się zdecydowałam na Graco Evo. Nie wiem, czy wiesz, ale Symbio ma spacerówkę, taką kubełkową, nie wiem, czy rozumiesz o co mi chodzi, ale w praktyce wychodzi na to, że dziecko, nie może spać na boczku w tym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×