Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość KasiekjaKasiek
magsus współczuje Ci wczorajszego zdarzenia- nie wyobrażam sobie jak musiałaś się przestraszyć. Jednak okazuje się, że nie tylko dzieci trzeba pilnować i mieć oczy dookoła głowy. Najważniejsze, że nic się nie stało ale co przeżyłaś to Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak to ja chciałam przepis, dziękuję za pamięć w sobotę mężulkowi upiekę, niestety ja nie spróbuję :( cukry od 2 dni powyżej 120, kurde zmieniłam chleb, i chyba przez niego takie wyniki. ............... Witamy cię Madzias pisz i zaglądaj do nas. Termin masz dzień po mnie, no i też dziewczynka, a imię masz już wybrane? ............ Karla dawaj zdjęcie wózka. Super, że jeszcze na gwarancji, ale ci się udało, zazdroszczę ;) ........ No Magsus ale miałaś przeżycie, kurde ja bym się też wkurzyła, całe szczęście, że się wszystko dobrze zakończyło. ............. KasiekjaKasiek to odpoczywaj i nie forsuj się, a co do krwawienia, to lepiej też nie bagatelizować, mnie po zwykłym badaniu ginekologicznym nigdy nic nie leciało, chyba, że miałaś robioną cytologię, to po pobraniu próbki lekarz mnie informował że mogą pojawić się brązowe plamienia. Kontroluj, a jak nie minie leć sprawdzić, trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. Odpoczywaj i nie stresuj się za bardzo. ............. Ja mam dzisiaj wizytę, po16. Już nie mogę się doczekać, muszę jeszcze co nieco podgolić, a z tym to już pomału zaczyna mi się robić problem, brzuch zasłania, próbuję z lusterkiem ale też ciężko ;p Co to będzie za miesiąc, chyba męża zatrudnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Śledzę temat od jakiegoś czasu, ale dopiero dziś się zebrałam i dołączyłam do zalogowanych forumowiczek:) Termin mam na 23 stycznia i nieodparte wrażenie, że jednak będzie wcześniej. Dziewczynka. Mam problem w ciuszkami, bo szczerze nie znoszę różowego koloru a 90% ubranek dla dziewczynek jest w tym kolorze. Musze sie namęczyc żeby znaleźc cos ładnego, dziewczęcego w kolorze nieróżowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek - odpoczywaj i leż ile się da, zobaczysz będzie dobrze :* i jak tylko coś cię będzie niepokoić to jedź to sprawdzić lepiej. hanja - oj z goleniem też już mam problem i się wczoraj nakombinowałam że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się wpiszę w tabelkę :) Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka Rodzyn - 28 - 09.01.14 - ? abyssa88 - 25 - Toruń - 11.01.14 - Synek justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- Synek Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny choć zimny czwartek. U nas rano było -5stopni. Ale cieszę się że już mam humorek lepszy bo ostatnio to się obawiałam że mnie jakaś depresja jesienna dopadła. Czytam wasze wpisy oczywiście codziennie ale nie zawsze mam czas coś naskrobać. Chciałam wrócić do tematu leginsów bo ja kiedyś tez się nie czułam w nich ale w ciąży to są teraz dla mnie zbawienne. Mam szerokie biodra i teraz rozmiar 46 albo lepiej niestety (ja już sporo przytyłam) i z dłuższymi tunikami, leginsy wyglądają nawet nieźle no i są bardzo wygodne. x Witam wszystkie nowe mamusie!!! Kasiek uważnie się obserwuj, a jak coś bedzie nie tak to jedź do szpitala. Może jednak faktycznie coś zostało naruszone podczas badania. Myślę że będzie dobrze. x Nie oparłam się dziś pokusie zajrzenia do lumpka i oczywiście znowu coś kupiłam, ale nie wiele -tylko welurowy dresik i ciepłe rękawiczki bo przy jednym małym kombinezonie nie mam. Oglądałam też wózki w komisach i powiem Wam że są naprawdę warte uwagi zwłaszcza jesli chodzi o cenę. No i można na żywo przetestować. x Olianna a może zobacz właśnie w lumpkach za ciuszkami dla córci, bo ja widziałam piękne rzeczy w kolorach czerwieni, fioletu i inne. W ogóle dla dziewczynek jest więcej fajnych ciuszków. Dla chłopca trzeba się bardziej naszukać, choć to sprawia przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, zdałam sobie właśnie sprawę że ja już prawie kończę 27 tc. Ale ten czas poleciał. U mnie brzusio już spory i niestety też od jakiegoś miesiąca mam problem z goleniem. Lusterko tez nie wiele pomaga. x Tak z innej beczki- kochane macie jakieś pomysły na surówki do obiadu?Oczywiście jakieś proste sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien. Ja juz 2 dzien walcze z bólem głowy :( Zazdroszcze Wam tej siły -ja najchetniej cale dnie bym przelezała-za stara jestem na ciaze ;) Ale czas juz zaczac szykowac wyprawke po 10 latach juz zapomniałam ile tego trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rena. Ja wczoraj walczyłam z bólem głowy ale na szczęście dziś już lepiej. Może to pogoda ma wpływ na to nasze samopoczucie. W którym jesteś tyg? Ja również będę miała 10 lat różnicy między dziećmi. Znasz płeć dzieciątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja 25 tc.Ja mam 2 synów 12 i 9 w styczniu bedzie plus rok :) a teraz wymarzona Lenka bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
fajnie Wam dziewczyn, że znacie termin porodu ja niestety wiem tylko że między 10a 18 stycznia, bo synek jest od początku o tydzień większy niż wymiary w kazdym tygodniu i lekarka mi mówi że i tak urodzi się kiedy będzie chciał w odstępach do 2 tygodni od terminu, czyli może 1 stycznia a może 1 lutego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Witam nowe forumowiczki i bardzo się cieszę, że nas przybywa:) x Oliannaoo mam ten sam problem z kolorem różowym. Podoba mi się jako dodatek, element stroju, ale ubranka w tym kolorze jakoś nie bardzo mi się podobają. U mnie w "Pewexach" niestety większość w różu, natomiast w sklepach z nowymi ubrankami można coś znaleźć. O tej porze roku już powinna być kolekcja jesienna i nowa kolorystyka, tak mnie informowały ekspedientki. Jakiś czas temu widziałam w cocodrillo piękny komplecik w granacie z dodatkiem czerwonego, ale kosztował ponad 70 zł. za śpioszki i kaftanik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj wybrałam się do secondhandu i wybrałam kilka fajnych ciuszków. Niestety mimo moich zapewnień, że sama nie kupię nic różowego, skusiłam się i kupiłam kilka sztuk ze względu na materiał i krój. No cóż, nie mogę być egoistką i mysleć tylko o tym, że JA nie lubię różu:) Powiem Wam dziewczyny, że ja jak na razie mam dośc mały brzuch. Mimo, że to koniec 6 miesiąca mało kto zauważa, że jestem w ciąży. Co mnie czasem 'boli', zwłaszcza kiedy nie czuje się zbyt komfortowo w komunikacji miejskiej i mam ochotę zająć należne mi w tym etapie życia miejsce. Dwoje się i troje, wypinam brzuch a miejsca nikt nie ustąpi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przyłączam się do powitań nowych mamusiek, witajcie i piszcie. Ja właśnie wróciłam od gina wszystko jest w porządku, moja mała ma już ponad kilogram, dokładnie 1070g, więc już dużą dziecinkę noszę. Od ostatniej wizyty nic nie przytyłam, stoję w miejscu, chyba dzięki diecie cukrzycowej, ale lekarz powiedział, że wyniki mam super malutka rośnie więc jest wszystko dobrze. Zrobił mi fajną fotkę na usg, jak malutka otwiera buźkę, mam nadzieję, że jutro uda mi się ją wam pokazać, bo dziś już nie chce mi się eksperymentować. Ze złych rzeczy - ZĄB MI SIĘ POPSUŁ, wczoraj mnie coś zabolało, patrzę w lusterko, a tam między zębami coś wykruszone, wieczorem już bolał. Poleciałam od gina do dentysty, sprawdził i okazało się, że z wierzchu ok, a w środku zepsuty, zapisał mnie na jutro na 16 i będzie zatruwał. WRRRRRy jak ja tego nie znoszę, ale nadmienił, że będzie konieczne znieczulenie jak mnie boli. Taki mniejsze, ale trochę mi ulżyło, że nie będzie wiercić na żywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sklepów z nowymi ciuszkami, kupiłam 3 rzeczy i stwierdziłam, że nie będę przepłacać. Przerażają mnie te ceny, 70-80 zł za jeden komplecik... masakra. To wszystko jest takie drogie... Za to coraz bardziej doceniam SH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciuszków dla dziewczynek, to faktycznie na lumpkach dużo jest w uniwersalnych kolorach, ja kupuje żółte, zielone, fioletowe, beżowe, ale jak spotykam ubranko różowe, ale takie super, to oczywiście też biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja - surówki hm... ja robię kapustę tłuczoną młotkiem z koperkiem, ocet, cukier olej sól pieprz, albo marchewka z jabłkiem porem i śmietaną, czerwona kapucha z jabłkiem x dziewczyny w kappalu i c&a jest dużo fajnychciuszków dla dziewczynek w kolorach innych niż róż :) czasami też fajne paczki można na allegro trafić. ja przy córce miałam prawie same beże, szarościbiel, pistację więc dużo ubranek teraz się przyda do synka :) x hanja - wow ale mała już duża :) super ciekawe jaka będzie przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie ;) Wg pani ginekolog będę miała córeczkę, a więc będzie Lilianna ;D Muszę zacząć przyjmować żelazo, bo mam trochę słabe wyniki morfologii, no i czeka mnie badanie cukru we krwi. Dopisuję się do tabelki: Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka Rodzyn - 28 - 09.01.14 - ? abyssa88 - 25 - Toruń - 11.01.14 - Synek justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Córeczka zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - płeć nieznana Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- Synek Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana jasmina89- Poznań- 21.01.14- płeć dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Moje drogie bardzo dawno sie nie odzywalam duzo sie dzialo zaliczylam szpital a od wrzesnia synek do przedszkola wiec sporo stresow. Od jutra zaczyna mi sie 27 tydz. termin mam na 3 styczen. Ostatnie usg mialam we wtorek i synus mial juz 1300 g bardzo duzy chlopak kilka razy pytalam lekarza czy dobrze sprawdzil :) mam juz 5 kg na + 60 kg juz waze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wozka to ja mam po Dawidku xlandera ale do najlzejszych nie nalezy nie polecam jesli ktos mieszka na pietrze bez windy :) duzo nie musze kupowac bo Dawidek jest z lutego wiec ta sama pora roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z tel wiec wybaczcie mi błędy. :) Jak mi sie uda zrobic skan to wysle Wam zdjecia mojego maluszka juz taki fajny jest. Lekarza prowadzacego mam wspanialego moge z nim porozmawiac na kazdy temat ostatnio pytalam o depilacje woskiem nawet mnie nie wysmial ;) badania mam regularnie takze posiew i wymaz z pochwy bardzo dba o wszelkie wyniki. Na kazdej wizycie mam usg i dostaje zdjecia w 3D :) no dobrze nie zanudzam juz :) kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasmina gratuluję córeczki. ka3sia - oj to też maż już dużego dzieciaczka, ach rosną nam maluchy jak na drożdżach. Zazdroszczę wam zdjęć z usg 3d ja mam tylko w 2d. Co do gina to mój też jest super i też na każdej wizycie wszystko skrupulatnie sprawdza. Dzisiaj słoneczny dzień, przed stomatologiem muszę skoczyć do lumpka, po jakieś spodnie dresowe i może kurteczka dla mnie się trafi, a przy okazji coś dla maleństwa. Poszukuję kombinezonu, takiego na wyjście ze szpitala, może coś już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Znów mój żołądek mi daje popalic.Dziewczyny mam do Was 2 pyt 1 Czy ktoras tez ma takie bóle krocza jak ja :( normalnie lewa pachwina tak mnie boli ze sie ubrac nie moge :( jak akrobatka musze sie wysilac :( 2 Co z pieluchami tetrowymi słyszałam ze teraz juz od pierwszych dni pampersy-czyli co tetry juz nie potrzeba >??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzyn1
Rena611 mnie też ostatnio pobolewała lewa pachwina, ale nie aż tak jak to opisujesz. Tłumaczę sobie, że dalej się rozciągam, bo takie bóle miałam już wcześniej i lekarz mnie uspokajał, że to jakieś chrząstkozrosty się rozciągają. Ale może upewnij się u lekarza, jeśli masz tak uciążliwe bóle. Dziewczyny powiedzcie mi, bo powiem szczerze nie znam się na obsłudze forum, czemu nie mogę pisać jako Rodzyn. Wyskakuje mi, że ten pseudonim jest zabezpieczony hasłem, a do tej pory normalnie go używałam. Co prawda przyznam, że zawsze piszę jako gość i zmieniam sobie pseudonim, nigdy się nie logowałam. Może to błąd był. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ale macie już duże dzieciątka,dobrze że rosną w końcu tylko dobre 3 miesiące zostały. Ciekawa jestem ile mój synuś waży? Pewnie też już ponad 1kg. Wizytę mam dopiero w połowie miesiąca. Rena współczuję ci tych bóli w kroczu, ja takich nie mam ale żołądek owszem też mi daje popalić no i odczuwam już skurcze. Nieraz aż muszę stanąć w miejscu bo tak boli. Jeśli chodzi o pieluszki tetrowe to ja napewno ze 20szt kupię bo są przydatne do buźki jak dziecko ulewa a poza tym moja córka miała tak wrażliwą skórę że pampersy ją podrażniały i wtedy tylko tetra pomagała choć o wiele częściej ją trzeba zmieniać ale przepuszcza powietrze i w kilka dni pupa się goi. To tyle z mojego doświadczenia. W szpitalu po porodzie oczywiście od razu pampersy stosują bo nikt tam nie będzie się bawił w pranie pieluch ale w domu jest na to czas myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata ja tez jakis czas temu mialam bol pachwil ale tylko po nocy albo dluzszym siedzeniu niesamowicie bolalo nie moglam sie wyprostowac dostalam od lekarza recepte na scopolan bralam na noc i rano a do tego nospa forte 3x dziennie teraz juz jest dobrze czasem tylko boli. Ja ostatnio mialam bol z prawej strony okazalo sie ze kolka nerkowa tez nieciekawe. Co do pampersow to z doswiadczenia wiem ze tylko pampersy i nic innego wyprobowalam chyba wszystkie i te sa najlepsze. Pieluchy tetrowe tez sa bardzo potrzebne do tej pory kupuje dla Dawidka bo nie zasnie bez niej. Jesli macie pepco w swoim miescie to tam sa kolorowe i bardzo tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na podraznienia pupy najlepszy bepanten do tej pory go stosuje mozna mim tez smarowac sutki. Dziewczyny juz pewnie byl poruszany ten temat ale co z imieniem macie juz wybrane ja nie moge dojsc do porozumienia z mezem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka3sia ja mam ten sam problem z mężem. Mój uważa że jeszcze jest czas a ja sama nie mam jakiegoś imienia dla chłopca które naprawdę bardzo by mi się podobało. Dziewczynka napewno byłaby Maja no ale bądzie synek i jak narazie tylko synuś zwracam się do niego. Mi się podoba Gabriel Marcel Dawid albo Antoś tylko te imiona albo już są w rodzinie albo kojarzą się mojemu mężowi z jego kolegami. Fajne jest też Szymon i Kacper ale też u nas zajęte w rodzinie. Także mam problem i chyba to zostawię mężowi. Oczywiście nie tak do końca będzie miał wolną rękę bo jak wymyśli coś głupiego to napewno się nie zgodzę. Nie wiem pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie trwa akcja wykańczania mieszkania i nie miałam przez cały tydzień zupełnie czasu na pisanie do Was. Ale staram się czytać co 2-3 dzień, żeby być na bieżąco z Waszymi sprawami. -------------------- W międzyczasie miałam glukozę. Do przeżycia, ale miałam na uwadze Wasze sugestie, żeby się trzymać i nie zwymiotować, bo trzeba będzie robić powtórkę... Podobno robiłam się na zmianę sina, blada i zielona, ale panie w przychodni się mną zaopiekowały i jakoś przetrzymałam te 2h. Na szczęście wzięłam z domu kanapkę, zrobiły mi też herbatę i już po pół godzinie pozwoliły wyjść ;) Wynik odebrałam dzisiaj: na czczo 72, po 2h - 106, więc chyba ok? -------------------- We wtorek mam wizytę, podczas której chyba nie będzie USG (następne dopiero w 30 tc 3d czy 4d ;)). Czy Wy macie USG na każdej wizycie (ja chodzę co miesiąc)? Trochę się martwię, że nadal nie będę znała płci dziecka i zastanawiam się czy profilaktycznie nie iść do jakiegoś łódzkiego super speca i sobie nie zrobić "sprawdzeniowo" USG. Znacie kogoś takiego? ------------------------ Śliczne macie wózki i ciuszki. Ja nadal nic nie kupiłam oprócz fajnej maty edukacyjnej Lamaze (była w tesco przeceniona z 280 zł na 134 zł). -------------------- Jutro jadę na ślub i przyjęcie. Kupiłam sukienkę Dream Dress z Happy Mum (link nie chce przejść) - może jest niezbyt weselna, ale wzięłam ją z myślą o tym, że ma w składzie bawełnę, jest z długim rękawem, więc opękam w niej jeszcze Święta i ewentualne inne większe wyjścia :) -------------------- Jeśli chodzi o książki to ja cenę Heidi Murkoff. Miałam tę o przygotowaniach do ciąży, teraz o ciąży (W oczekiwaniu na dziecko) i o diecie w ciąży :) Są bardzo pomocne, bo mam wrażenia, że to "wiedza z netu" tylko kolejne wydanie naprawdę uznanej autorki z przedmową polskiego lekarza. Pewne rzeczy są napisane jak dla totalnego "tłuka", ale lepiej mieć wyłożone nawet podstawy podstaw niż się później zamartwiać. Jak na pierwszą ciążę, to myślę, że warto. Oczywiście witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×