Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Witam wieczorowo, chciałam się pochwalić że wczoraj zaliczyłam glukozę. Starałam się nie myśleć co piję i jakoś poszło, choć ostatni łyk był okropny. Teraz mam nadzieję że wyniki wyjdą dobre. Na czczo miałam cukru 85. -------------- Hanja czekam na zdjęcia wczorajszych zakupów. ------------- Magnus ja mam ten sam problem co ty z ubraniami dla córki. Średnio co pół roku muszę wymienić jej garderobę bo rośnie jak na drożdżach. A nie jest łatwo coś dla niej dostać bo jest wysoka i szczupła i jak coś jest w pasie ok to krótkie do kostek, a jak długośc dobra to w pasie odstaje. A jesli chodzi o stopę to już całkiem masakra!!! 10-letnia dziewczynka a rozmiar buta 36-37. Ja sama mam 40, wzrostu 173cm więc nie wiem po kim ona taką stopę ma wielką. Dobrze że jest wysoka to taki kajak nie rzuca się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Mały Misiu właśnie wiem ta spacerówka jest taka dość wąska i wydawała mi się trochę dziwna, ale waga wózka mnie przekonała, wolałabym Evo ale kurczę one są mało popularne i ciężko znaleźć używany w jakiejś rozsądnej cenie. Masz rację, że Evo jest zdecydowanie praktyczniejszy, może uda mi się go jednak jakoś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
czwsc dziewczyny ,ja wlasnie miałam kupować grako symbio ale jednak zdecydowałam się na Quiini moode bardzo bardzo lekki ,co do ewo to tez fajny ,majka moja cora tez ma 10 lat i tydz temu wlasnie kupiłam jej buty rozm 37.........szok dziś u nas slicznie swieci slonce trzeba zaliczyć spacerek ,majka jeśli na czczo 85 masz to powinno być dobze po glukozie ....trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Kams a ile waży stelaż Quini? Bo też się nad nim zastanawiałam, ale przeczytałam gdzieś że właśnie jest dość ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kams, ja też mam nadzieję że ta glukoza wyjdzie dobrze. Pocieszyłaś mnie z tą swoją córką bo już myślałam że tylko moja ma takie kajaki. Kurcze jakoś nie mam dziś humoru. Zrobiłam sobie listę co mi jeszcze brakuje dla synka i oprócz wózka i komody kąpielowej to w sumie zostało niewiele. Np pieluchy, kosmetyki, kocyk i jeszcze z 1szt bielizny do karmienia. Miłego dnia dziewczyny. Zajrzę pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
zazdroszczę tym które mają już większość ja zrobiłam listę czego nie mam i można się załamać: -chusteczki, spirytus, sól fizjologiczna -coś do mycia dziecka -puder -allantan plus -szaka,komoda, łożeczko,lampa,rolety,dywan itd do pokoju -2xprzescieradlo, podklad pod przescieradlo, ochraniacz na boki łóżka, spiworek -pokrowiec na przewijak, podkłady do przewijania -wozek, fotelik -chusta -lezaczek -kocyk -butelka, termometr, gruszka,smoczek -stanik do karmienia -podpaski giganty z 3 paczki -koszula do karmienia -podklad na łózko po porodzie -nakładki na sutki czy jak im tam No a pozniej jeszcze: -nosidełko -podgrzewacz -krzesło do karmienia Czyli generalnie mam: -ciuchy -zabawki -pieluchy -płtny i płatki do prania -wanienke -przewijak -materac -rozek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) x Zastanawiam się nad kupnem dobrego termometru i mój wybór padł na bezdotykowy Termoflash LX 26. Może któraś z Was słyszała coś na ten temat i mi doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny, to wy juź prawie wszystko macie :P Ja jak na razie mam tylko lumpeksowe ciuszki, koszule do karmienia, podkłady, duże podpaski, wķładki laktacyjne i 5 kolorowych pieluszek, a reszta znajduje się na liście do kupienia. Ach jest tego trochę ale od października biorę się za systematyczne zakupy, źeby w grudniu się nie okazało, że czegoś nie mam. A przeliczyłam, źe łóźeczko z wyposaźeniem opłaca mi się kupić w sklepie u nas w mieście, zmieszczę się w kwocie ok 350 zł (łóżeczko, materac kokos gryka, pościel, kołderka i poduszka, prześcieradło i ochranniacz). W poniedziałek mam wizytę u diabetologa, a w czwatrek u gina, jak zwykle czekam z niecierpilwością, źeby podejrzeć malutką, ciekawe ile juź warzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
karla nie wiem ile wazy ..kurcze ale jest bardzo lekki i sklada się jednym paluszkiem typowy do auta i wlasnie slynie ze jest lekki i poręczny ,mój maz wlasnie na to się patrzyl jako pierwsze ,maja z moja corka tez problem z butami hehe ja nosze numer 38 a ona w wieku 10 lat 37 smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kams29
maly misiu niemam tego termometra i niemoge pomoc ,hanja daj znac jak wrucisz od diabetologa co ci mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja dziś kupiłam wózek wielofunkcyjny x-lander miałam jeszcze zaczekać ale w sumie nie ma juz za wiele czasu a na raz to cieżko jest z kasa. Dałam około 1300 zł ale ma wszystko jest chyba lekki bo 15 kg waży ale dla mnie najważniejsze ze ma montowane nosidelko z Julia miałam 2 w1 był wielki i ciężki zajmował prawie cały bagażnik takze wszystkie zakupy musiałam ładować do samochodu na przednie siedzenie a ten zajmuje polowe i jestem zadowolona :) Hanja nie martw sie ja mam tylko ten wózek i troche ciuchów a no i becik jeszcze kupiłam takze moja lista tez jest długaaaaaaaa ;) Karla na Twojej liście jest kilka rzeczy nad którymi możesz sie zastanowić nie to ze sie wtrącam ale wymienię ci kilka i powiem czym ja to zastapilam :) Podklad na lużko po porodzie uzywalam gorszych ręczników lub poszewek na poduszkę :) które potem wyrzucilam i nie było mi szkoda :) Pokrowiec na przewijac i podklady ja uzywalam zwykłych pieluszek Nakładki na sutki tez możesz zaczekać bo nie wiadomo czy bedziesz karmić lub czy wogóle bedziesz zmuszona ich używać :) To oczywiście moje rady czasem mamy w domu coś co leży a można to wykorzystać i zaoszczędzić pare groszy nap na pampersy bo tego to idzie od groma :) Jestem padnieta tym maratonem po sklepach i wściekła jak osa popieprzyl mi sie rozmiar pościeli jaka mamy i kupiłam nowe powłoki za duże Robert nie wziął paragonu i nie wymienię ich muszę oddać do krawcowej :( jeszcze mnie ochrzanil ze niewiem jakie mamy wymiary tych kołder ale ja ostatnio pościel kupowałam około 2 lata temu w ikei była promocja i kupiłam chyba z 10 kompletów pare dostałam za imieniny czy urodziny a wcześniej miałam 150 na 200 i takie teraz kupiłam zapomnialam ze po remoncie i wymianie luzka na wielkie sypialniane mamy 200 na 220 . Gdzie ja mam głowę hehe chyba na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały misiu ja ma ale dotykowy to znaczy trzeba dziecku przejechać po czole od środka az do skroni wynik jest szybko nazwa tego to microlife koszt około 150 zł testowalam go ze zwykłymi termometrami i dobrze wskazuje . Chciałam kupic taki bezdotykowy ale pani w sklepie mi ten poleciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Magsus racja z tymi pieluszkami na przewijak, co do podkładu po porodzie to właśnie bardzo mądrze wywaliłam wszystkie stare ręczniki i zostawiłam sobie nowiutkie :-/ nakładki na sutki fakt kupię jak będę potrzebowała. Dzięki ............ Kupiłam wózek, udało mi się znaleźć Graco Evo 3w1 z adapterami do auta i do stelaża wózka, śpiworkiem i folią za 1000zł. Decyzję podjęłąm w 5 min, teraz mam nadzieję że nie przyjdzie mi jakiś badziew. Stelaż 6,5kg mnie przekonał, fakt wózek jest super lekki, podnosze go bez problemu, to że ma regulowany podnóżek, czego nie ma Symbio i to co wspominałyście, że specerówka rozkłada się na płasko i ma duuuży kosz na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magsus karla to gratuluję udanego zakupu wózków, czekam na ich zdjęcia, na pewno są śliczne. ...... Nadal jestem bez komputera, mam nadzieję, że w następnym tygodniu jakiś sobie sprawię, bo na telefonie ciężko się pisze. ........ kamas na pewno dam znać jak będę po wizycie u diabetologa, sama jestem ciekawa co mi powie i jak zinterpretuje moje dotychczasowe pomiary (trochę cukry się wahają). ........ Co do termometru, to ja takowego też nie posiadam, ale dziewczyny testujcie i dajcie znać czy opłaca się kupić, bo na pewno też w jakiś zainwestuję. Żałuję, że nie kupiłam w lidlu jak był w promocji. ........ Od 3 i 7 października, będą fajne promocje w biedronce np. ręcznik kąpielowy z kapturkiem dla dziecka w zestawie z myjką za 23.99, pieluchy tetrowe komplet 10 szt za 21.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za podpowiedź w sprawie termometru. Może ktoś jeszcze coś doradzi. x Karla daj znać jak przyjdzie wózek. Ja tez kupię ten, ale zdecydowałam się na nowy - koszt 1700 zł. Zaoszczędziłam duuużo na ubrankach, bo większość kupiłam w lumpkach, więc postanowiłam kupić nowy wózek. A jaki kolor kupiłaś? x Hanja ja też mam właściwie ubranka i kocyki i parę drobiazgów, ale została jeszcze pokaźna lista. Wózek kupię pod koniec października, a łóżeczko i materacyk na koniec listopada. Zdecydowałam, że z pościeli kupię teraz tylko prześcieradła, bo większość doradza, że kołderka i poduszka, dopiero, jak dziecko skończy rok. Rozglądam się więc za ładnymi prześcieradełkami, żeby łóżeczko nie wyglądało tak łyso i smutno. Z moskitiery / baldachimu tez zrezygnowałam po przeczytaniu wielu wpisów w necie:( Szkoda, bo ładnie to wygląda, ale wady przewyższają zalety. x Większość rzeczy mam już upatrzone i wypisane. Chciałabym do końca listopada mieć już wszystko gotowe, bo lekarz powiedział, że prawdopodobnie urodzę w grudniu. x Dzagatka, jak się czujesz po chorobie? Odezwij się. Mam nadzieję, że wróciłaś do zdrowia.:) (Chyba nie pomyliłam nicku) x Pozdrawiam mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkłady poporodowe są potrzebne a nie jakieś stare ręczniki no chyba ze rodzicie w domu bo w szpitalu po porodzie idą bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
Cześć dziewczyny;) czytam Was od samego początku ale dopiero teraz postanowiłam napisać bo bałam się zapeszać jeszcze;) teraz jestem w 25 tc i czekamy z mężem na córeczkę;) jest co prawda baaardzo malutka w porównaniu z Waszymi dzieciaczkami ale mam nadzieję, że podrośnie szybciutko. --------- jeśli chodzi o rzeczy dla dzidziusia to mam na razie bardzo mało tzn. tylko kilka ciuszków i to większość na 62 tak więc będę musiała to uzupełnić. Co do wózka to mam upatrzony tako baby heaven line. Może słyszałyście jakieś opinie na jego temat, bo według mnie jest wizualnie fajny, nie taki ciężki no i opcja 3 w 1 a na tym mi bardzo zależało. ----------- ciekawe jak tam dziewczyny z fb?! część czasem zagląda ale bardzo dawno nie było, np. Justyny, ciekawe co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu mi nie chodzi o podklady czyli wielkie podpaski bo to oczywiście trzeba kupic tylko o coś na lużko zeby nie niszczyć i nie brudzic przescieradla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
magsus- faktycznie może nie eksperymentuj z takimi rzeczami jak te kwasy na twarz w czasie ciąży, może dasz rade doczekać aż się dzidzia urodzi i wtedy sama czy u kosmetyczki możesz to zrobić a będzie to zima to bez problemu można bo podobno słońca do takich rzeczy jest nie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo :) KasiekjaKasiek fajnie, że dołączyłaś :) i gratuluję córeczki :) dzieciaczki teraz rosną bardzo szybko, więc jeszcze trochę i pewnie będzie całkiem spora z niej kobietka :) Co do wózka nie pomogę, a miałaś możliwość obejrzenia go i przetestowania realnie? Bo ja to chyba trochę staroświecka, ale wolę mieć możliwość obejrzenia, sprawdzenia jak się poszczególne części składa (też myślę nad modelem 3w1), jak się prowadzi itp. , choć dopiero w codziennym użytkowaniu okaże się jaki jest ;) Karla nie martw się, ja też w lesie, jeśli chodzi o wyprawkę, ale skompletuje się :) I gratuluję Tobie i Magsus zakupu wózka :) oby były trafnym wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny..... Coś tu ucichło.....jakoś,albo tylko sie mi wydaje...mam nadzieje ze po weekendzie sie ruszy.... widze ze przerabiacie temat wózków......jedne juz sa po zakupie a inne jeszcze przed....ja ciągle sie zastanawiam..... mam na chwile obecną 2 modele na oku.... Jeden z nich to TAKKO LARET 3w1 lub wzorowany na nim CAMARELO SEVILA LUB CARERA....puki co narazie wygrywa ten drugi bo ma dość dużą gondole....co w zimie bd przydatne i dziecko także pojezdzi troszke dłużej w gondolce.....bo np.koleżanka ma TAKKO i jako że dziecko od urodzenia było duże...to mówi ze szybko bd musiała go do spacerówki przeprowadzić.....moim zdaniem jezeli nie trzeba to po,a poza tym w zimie te wszystkie spiwory...koce itp tez troche miejsca zajmują.....a wózek moim zdaniem cudny.... dla mnie waga to az nie tak duży problem bo mieszkam w domku wiec po schodach go nosić nie będę musiała....jedynie co do samochodu.....ale z tym dam rade napewno. Camarelo na piękną kolorystyke.....bynajmniej dla mnie..... a tak wogóle to jestem zakochana w wózkach tych stylizowanych na retro...z wielkimi kołami....ale moda to moda...nie zawsze praktyczna...a wózek za kilka lat także może mi sie przydać po raz drugi..wiec będzie on naprawde uniwersalny. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx We wtorek czeka mnie wizyta u gina.....mam nadzieje ze tym razem dzidziuś ułoży sie odpowiednio i bd widać...czy chłopak to faktycznie chłopak...bo jesli kroji sie jakaś niespodzianaka jednak w postaci dziewczynki to bd musiałą się uzbroić w typowo damskie ciuszki także....heh xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx miłej i leniwej niedzieli życze...trzymajcie sie ciepło.....sciskam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
natalia575 jeszcze nie ale na pewno się wybiorę do sklepu i zobaczę jak się sprawuje ten wózek zanim go zamówię, a tako dlatego że moje dwie koleżanki mają tylko że jumpery i mówią że firma jest porządna, tzn. nic się nie dzieje z tymi wózkami nie sprawiają problemów itp. ----------------------- dziewczyny a mam do Was jeszcze pytanie, może głupie ale cały czas mam wyrzuty sumienia.... Pijecie kawę? Nie mogę się od tego uwolnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiekjaKasiek Kawa.....AJ BRAKUJE TEGO BARDZO..... ja czasami pozwole sobie na taka słabiutką a tak to jak mi sie strasznie chce to staram sie popijać kawę zbożową.... chyba kazda z nas ma chwile słabości.....nie da sie tak rygorystycznie przejsc ciąży chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
Interesantka25 ja już na czas ciąży "odstawiłam" papierosy, które mi towarzyszą od wielu lat ale to nie podlega dyskusji, a z tą kawą to powiem szczerze że różnie bywa... najgorzej że teraz idzie jesień i zaczynają się te "śpiączki" pogodowe;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiekjaKasiek Oj papierosy....to także była moja słabość.... i powiem ci ze nadal mnie czasem ciągnie...bo jakoś specjalnie mnie nie odrzuciło od nich....ale teraz w ciąży to jest inaczej...kiedyś dzień własnie zaczynany pachnącą kawką i popieros do tego.....w ciąży trzeba zmienic przyzwyczajenia....teraz nawet jak mnie nachodzi mysl o zapaleniu nie jest to takie strasznie męczące jak przed....bo niejednokrotnie rzucałam i nigdy sie nie udawało...ale mysl o rozwijającym sie dziecku pod sercem jest jak najlepsza terapia antynikotynowa......mam nadzieje ze po ciązy nie mój nałóg nie wróci jak z bicza strzelił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Mały misiu kupiłam kolor sand (tylko taki był) jak bym miała wybór wolałabym ten szary. Dziś jeszcze wypatrzyłąm sobie chustę Bebelulu na tablicy, ale nigdy tam jeszcze nie kupowałam i trochę się obawiam, bo to nie tak bezpieczne zakupy jak allegro ..................... co do picia kawy to ja piję codziennie taką z 1-1,5łyżeczki z mlekiem. Ciśnienie mam niskie bo przeciętnie 90/60 pytałam już 2 lekarki i położną o picie kawy i powiwiedziały że można jedną czy 2 dziennie ale słabe,"" żeby mnie nie potrzepało "(to słowa lekarki ze szpitala). Bardziej obawy mam o zieloną herbatę bo od 10 lat piję codziennie 2, przestałam pić czarną i w ciąży też tyle piję :/ ........................ upiekłam ciasto tyma razem dyniowo-kokosowe mniam i jak co niedzielę stwierdzam że poszłabym już do pracy bo nudy, ale wiem że jutro pożałuję tych słów. Dobrze że moja szefowa pozwoliła mi pracować po 6,5h od jutra :) ....................... co do wózków to właśnie jest ich tyle, że można oszaleć i każdy może się kierować tym co wydaje mu się najistotniejsze. Dla mnie była to na pierwszym miejscu waga i to żeby zajmował mało miejsca w bagażniku no i wygląd też, bardziej podobają mi się takie subtelne, lekkie i delikatne wózki :) niż takie "puchowe" jak śpiwory. Te w stylu retro też są śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla ja od początku byłam zdecydowana na kolor wózka grafitowy / szary, ale niestety tego Graco, akurat w tym kolorze w sklepie nie było, a był właśnie ten Sand i na żywo wygląda świetnie, dużo lepiej niż na zdjęciach w necie. Teraz mam dylemat, bo naprawdę ten Sand mi się podobał, z drugiej strony chciałam wózek szary, ale z kolei na żywo go nie widziałam, no i nie wiem co zrobić. x Ja piję 2 kawy rozpuszczalne słabe z mlekiem od początku ciąży. Chciałam zrezygnować z kawy, ale nie dawałam rady. Byłam ospała. Mam niskie ciśnienie, więc uważam, że słaba kawa nie zaszkodzi. x Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Co do kawy to przyznajęszczerze, że popijam, ale jedną raznajakiś czas, więcej piję kawy zbożowej caro z mlekiem bardzo mi zasmakowała. Karla ma rację, jakk kawa nie "trzepie" to można sobie na niąpozwolić. Brawo dziewczyny za papierochy, przyznam się że ja teź kiedyś popalałam i uwielbiałam to, aź w końcu powiedziałam dość i juź nie palę od5 lat. ........ Karla dawaj przepis na dyniowy placek, bo u mnie tyle dyń w ogrodzie, i coś by naleźało z nich zrobić, a mój mężulek uwielbia słodkie. ....... co do wózków to ja kiedyś wam link podsyłałam, mój wybór padł na firmę elcar, a to dlatego, źe po znajomości będę miała duźą zniżkę, a stelaz wózka który wybrałam warzy 6,5kg w wersji aluminiowej, a będę go nosić na 2piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Nie pisałam długo, bo jakoś nie miałam weny. . Serdecznie witam wszystkie nowe Dwupaczki i gratuluję udanych zakupów :) Ja zastanawiam się nad legginsami ocieplanymi, ale że jestem z tych większych ludzików (rozmiar w ciąży 46, sprzed ciąży 42), więc nie wiem czy warto kupować coś takiego pl-bawelniane-cieple-legginsy-getry-ciazowe-xxxl46-i3537560960.html Proszę doradźcie coś... :) . a zamierzacie kupować pasy poporodowe? ja będę musiała, bo po pierwszym dziecku tego nie zrobiłam i to był błąd. Kiedyś czytałam o pasach pani teresy. Wiecie coś o tym? . odnośnie kawy, to ostatnio pozwalam sobie na taką słabą z 1 łyżeczki, bo inaczej jestem nieprzytomna. Ale to wtedy gdy w mieście mam coś o załatwienia. Mam nadzieję, ze nie zaszkodzę maluszkowi w ten sposób. w tym tyg zdarzyło mi się wypić razy kawę. . JA wózio mam po synku taki oliwkowo kremowy. Muszę tylko kupić torbę na wózek. Nie mam pojęcia jak będę wynosić ten wózek z dzieckiem na drugie piętro. Jest dość ciężki :( ale nie planuję zakupu wózka, bo kasy brak :( . Ja dla dzidzi na razie mam: -wózek, ciepły wkład do wózka -ciuszki, kombinezonik -1 smoczek -nosidełko (kupiłam za pół ceny, bo była ostatnia u mnie na osiedlu) -pościel, kołdrę, poduszkę (choć jej na razie nie będziemy używać) i ochraniacze na łóżko -łóżko z szufladkami z materacem ( po malowaniu mieszkania wezmę od koleżanki za 100zł) -przewijak -miękki rożek -10 pieluch tetrowych muszę dokupić jeszcze -kocyk -wanienkę -butelki i laktaror ( bo ja studiuję i urodzę akurat na egzaminy) -płyn do kąpieli, oliwka, krem do pupy, chusteczki pielęgnacyjne -pampersy -aspirator do noska -szczotkę do butelek -płyn do mycia pępusia -wkładki laktacyjne -biustonosz -ceratkę co łóżeczka -takie podkłady na przewijak z Rossmannu -ręcznik do kąpieli Chyba to wszystko. Napiszcie czy o czymś powinnam jeszcze pamiętać? fajna sprawa ze starymi ręcznikami, ale takowych nie posiadam. . Zuzia, Monia, Pomaranczowa co u Was? skrobnijcie choć słówko. Nie mam FB i nie chcę mieć, więc nie dołączę do Was. . pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaPysia to sporo masz już tych rzeczy. Ja zamirzam kupić pas. W aptece koszt ok 50 zł, moźna go zakładać chyba z 2 tygodnie po porodzie, koleźanka uźywała, a brzuszek jej się ładnie wciągnął. a co do wyprawki to jakiej firmy butelki będziecie kupować, ja zastanawiam się nad aventem, bo z tej firmy planuję zakup laktatora, ale ile tych butelek, to nie mam zielonego pojęcia. Szukałam i znalazłam z aventu zestaw startowy butelek. Jak myślicie kupić taki zestaw czy osobno butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×