Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość kaem
cześć a ja przeziębiona :( na dodatek moje dziecko też dziś z gilem wstało.. uszzzzz dlatego postanowiłam, że dziś dzień lenia. siedzimy w domu i odpoczywamy. o! . . jak ja wam współczuję pisania prac i obron! jej! mi jest ciężko zmobilizować się i poczyta ze zrozumieniem gazetę branżową.. a co dopiero się uczyć.. trzymam za was kciuki! . . heh to my się pewnie na becikowe nie załapiemy.. ale kogo obchodzi, że kredyt mamy gigantyczny i na życie tyle nie zostaje? aaa tylko jak się urodzi dziecko to ja mając już jedno dochody dzielę na 4?? . . a blog ciastowy to mój ukochany <3 jak robię ciasto to zawsze z niego. uwielbiam Dorotę! wypróbowałam już sporo przepisów i tylko jeden mi nie wyszedł. więc warto piec :D . . ojj Abyssa kiepskie wiadomości :( a dostałaś żelazo? ja mam świetne wyniki- nawet się zdziwiłam bo odrzuca mnie od mięsa.. robie dla męża na obiad ale nie jem sama.. za to jem masę warzyw. i zajadam się pesto z natki <3 a w natce mnóstwo żelaza. więc to pewnie uzupełnia moje zapotrzebowanie. . . a co do powrotu do fitnessu po porodzie.. ginekolodzy zalecają poczekać do końca połogu czyli min 6 tyg. ja pamiętam, że wróciłam na zajęcia po 8 tygodniach. i trochę się zeszło zanim wróciłam do formy.. a o dobre zajęcia dla ciężarnych trudno bardzo.. dobrze prowadzona joga jest super. w tamtej ciąży chodziłam. i poród był spoko mam wrażenie, ze właśnie dzieki jodze i basenowi. (na jogę chodziłam 3 x w tyg a na basen 5...) no ale w tej ciąży zostało mi spacerowanie.. bo nie zostawię młodego samego.. . . a odnośnie skurczy. ja nie mam. albo mam bardzo rzadko. jak spię ;) w sumie pierwszej fazy porodu starszego synka też nie czułam jakoś specjalnie. . . Mama pysia urodzisz w styczniu!!!! ja też wolałabym w styczniu. Będzie synek najstarszy wśród rówieśników a nie najmłodszy.. no i w dobie szkoły od 6 roku życia to też ważne.. . . Ka3siu dobre wiadomości!! super! to teraz się tez nie forsuje i odpoczywaj dużo! . . ja pieluchy też już kupiłam. ale 1 tylko jedną paczkę do szpitala. i była jakas promocja w superpharmie na pampers premium care (78 szt za 36 zł) więc do szptala już są ;) dwójki też już mam. i trójki ;) bo były w lidlu za super cenę ;) ja mam przetestowane pieluchy. i dady wypadaja blado. tak samo lidlowe. pamersy są najlepsze. dlatego kupuję na promocjach więcej (i wtedy płacę tyle co za dady). pamiętam że tyh małych używałam też huggiesów i byłam bardzo zadowolna. nie polecam za to bella happy. odparzały tyłek mojemu maluszkowi.. . . popisałam trochę i idę czytać mojemu dziecku bo się dopomina uwagi ;) mołego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
noooo nieeeeee napisałam mega posta i się nie pokazał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazał się pokazał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla masakra!!!! te dzieci zniszczyli Ci meble :( musiałaś być wściekła na to. Nie znam takich zachowań dzieci, bo moje dziecko nigdy nie robiło takich rzeczy, nie dotykało kontaktów, nie odkręcało gazu. Tak samo dzieci znajomych. Współczuję poniesionych szkód. . Kaem współczuję przeziębienia. Pewnie słabo się czujesz i łamie Ci w ościach. Tyle tych zarazków wszędzie, że aż strach iść między ludzi nawet na głupie zakupy :( Zdrówka życzę Kochana!!! . Ja jeszcze nie mam pielusze dla dzieci. Pamiętam, ze 10 lat temu kupowałam najpierw huggiesy, potem dady i nigdy nie przytrafiło nam sie odparzenie, a robiłam tak, że wycierałam pupcię chusteczkami (różne firmy), potem smarowałam kremikiem bambino i zakładałam pieluszkę. . Kawusia z moim mężusiem mam tak samo. Wg niego mamy jeszcze mnóstwo czasu na wszystko co dotyczy porodu i dziecka. Jak mnie potrafi irytować gdy komentuje drobne zakupy, które robię dla dzidzi. No musimy się pilnować z kasą, bo sam kredyt hipoteczny to 1500zł+opłaty prawie drugie tyle, no ale zakupy dla dziecka trzeba zrobić. Wolę kupić po troszku, żeby nie odczuć nagle wydanych kilku stówek. Został mi do kupienia wanienka, emolient do kąpieli, butelki, opakowania do mrożenia pokarmu. . a kupiłyście majtki do szpitala? które siateczkowe czy te jednorazowe np z babyono? . wybaczcie za tyle pytań od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
a nie :) jest! ufff . . emolienty.Ja mam oilan właśni. i balneum ale to w razie czego. za 500ml oilanu 20 zł to super cena. Ja zawsze zamawiałam za 25 i to też było ok. . po kąpieli w emoliencie nie smarujesz już niczym. dziecko ma już warstwę na sobie. no i nie myjesz mydlem. ja myłam tylko tyłek. bo wiadomo, że tyłek brudny ;) . . nooo na początku nie pośpisz na brzuchu bo piersi nie dadzą ;) . . Karla co do remontu i drewna i dziecka. wszystko zależy od dziecka i od tego na ile się dziecku pozwala. moj ma do zabawy i jedzenia swój stolik w kuchni. i stół drewniany jest niezniszczony. trochę gorzej z podłogą.. ale wiadomo że dziecku zdarza się coś wylać.. albo upuścić.. noi dlatego teraz zrobiłam twardszą podłogę :) zobaczymy jak się bedzie sprawowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
haha no wiem ze w kosciach :) i lamie niestety :( . . majtki mam siateczkowe. z poprzedniego razu. nie używałam. . . ja to kupuje jak widze ze dobra cena. (dlatego pieluch mam od jedynek do piatek w domu ;) pełna gama rozmiarów.. :P ) . . a z facetami tak jest. zawsze na wszystko jest czas.. móje też mi mówil, że po co kupować garnki, talerze i takie tam (teraz uzywamy mojej mamy bo mieszkamy u nich w domu) ale ja kupowałam i nie słuchałam. to mi teraz przyznaje rację ze dobrze robiłam. ale co sie nasluchalam to mojeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia, jak Ty to robisz, że ci się szyjka wydłuża przy leżeniu? ja leże i mi się ta franiuchna skraca :( karla - nie zazdroszczę strat po odwiedzinach, ale faktycznie dziewczyny maja rację, jak się dziecko nauczy to raczej nie powinno bawić się na meblach. Wszystko zależy od rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kochany kupił mi majteczki z siatki wielorazowe - 2 sztuki, nie wiem czy wystarczy. Młodszego urodziłam 2 stycznia a już 4 wypuścili mnie ze szpitala, nie wiem czy kupować więcej czy w razie czego dokupić. Karla mnie też się wydaje, że zniszczenia w Twoim domu wynikają z niedopilnowania dzieci przez rodziców. Keam współczuje gilowych towarzyszy. Zdrówka. Mama Pysia rzeczywiście spore macie te raty. Moja cała wypłata. jolecz_ka to kas3ia pisała, że jej się szyjka wydłużyła, ja idę do lekarza dopiero 4 grudnia, to będzie już 36 tc. i wyprawa do niego nie będzie już tak dużym ryzykiem. Oj ciekawa jestem co "tam" się ze mną dzieje, bo dzisiejsza noc była spokojna a ostatnie dwie tragiczne jakby mnie coś od środka rozrywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już się nacieszylam siedzeniem w domu lekarz rano zadzwonil, ze mam wracac na oddzial pobieral mi wczoraj badania i wyszlo ze mam bialko w moczu. Mam nadzieje ze tym razem szybko wyjde. Wiecie cos na ten temat? z tego co pamietam to ktos tez miala ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak bedziecie wiedzialy o jakis promocjach na pampersy to piszcze koniecznie. Mi lekarz mowil ze w przypadku szyjki pomaga tylko cierpliwe lezenie napewmo nie zawsze ale u mnie teraz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ka3is pisała o szyjce ;) kawusia1 - właściwie to już nie daje radę boki strasznie bolą, no i mój M mnie denerwuje, bo remont mu idzie jak krew z nosa i pewnie od nerwów mi się ta szyjka skraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka3sia trzymamy kciuki co byś szybko wróciła ze szpitala, ja niestety nic nie wiem o białku w moczu :( mam nadzieje, że to nic poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolecz_ka- dzięki za info. Ka3sia- ja też kupiłam pampersy, bo są za super cenę przy bardzo dobrej jakości. W tesco bez promocji za pampers 2 new baby 80 szt płacę 41,99 zł. Ale teraz ma być promocja na te wyższe numery- active baby od jutra 132 szt za 61 zł. Nie wiem tylko czy może tych 2 też nie obejmie, bo oczywiście w gazetkach nie ma wszystkich informacji. Porównywałam jeszcze ceny w makro, i tam też pampersy tańsze od wszystkich innych pieluch (poza jakimiś czeskimi chyba, o których pierwszy raz w życiu słyszałam). O dziwo huggiesy były w zastraszająco wysokiej cenie w przeliczeniu za 1 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się, obrona pracy mgr to faktycznie formalność ;) Dzięki za wsparcie. I tak miałam dobrze bo wpuszczono mnie przed kolejką i w sumie wszystko trwało ok. 5 min szybko i bezboleśnie. Na dyplomie będzie ocena bardzo dobra ;) ... Dziś mam wizytę u innego ginekologa z ciekawości, żeby się poradzić i nie polegać tylko na jednym. Mam nadzieję, że uda się mu określić, czy jestem w stanie urodzić naturalnie? Moja ginekolożka wróży mi cc, bo chuda jestem, dziecko się nie przeciśnie i mnie pokroją. ;/ ... Ja do szpitala mam niby te wielokrotnego użytku majtki siatkowe oddychające, ale czuję, że będę używała swoich takich gorszych, żeby je zużyć a potem wyrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzias07 GRATULACJE!!! :) teraz spokojnie możesz zająć się przygotowaniami do przyjęcia dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Madzias gratulacje!!!!! ;) ja jak sobie obiecalam nic nie robie ;) siedze przy kominku i sie grzeje ;) i pije napar imbirowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzias07 dobrze, że masz to już za sobą.Gratulacje! Jeśli ten drugi lekarz powie Ci, że Maluszka dasz radę urodzić naturalnie to będziesz próbować? jolecz_ka my wiosną mieliśmy remont, robiliśmy całe piętro w 3 miesiące a mnie się wydawało, że to wieczność. Twoje nerwy w niczym nie pomogą a na Maleństwo źle działają. Ja zaczęłam dostrzegać iskierkę nadziei w 34 tc. , że już przecież niedługo 35, później 36 a w 37 to już niech się dzieje co chce. Tobie zostało trochę więcej, więc trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia1 - ja wiem tylko, że mój M 1 pokój pół roku męczy :( a Wy pięterko w 3 m-ce nieźle :) no ale u mojego M wszystko musi nabrać mocy... (nigdy więcej nie będę zabierać się za remont w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! ka3sia trzymaj sie.....oby wszystko bylo dobrze i jaknajszybciej sie poprawilo xxxxxxxxxx madzies07 wielkie gratulacje..... xxxxxxxxxx dziewczyny padam na twarz....umylam podlogi w calym domu i nie daje juz rady....najprostrze rzeczy tyle mnie kosztuja wysilku...a nie umiem tak poprostu siedziec i nic nie robic....opadlam z sil,ja chce juz urodzic....a tu jeszcze tyle czasu do porodu....ciaza coraz bardziej daje mi popalic....a do tego doszly nieprzespane noce....od kilku dni budze sie na susiu o 4 nad ranem i po spaniu i tak sufituje. xxxxxxxxxxx ech dzis mam chyba zly dzien,wszystko jest nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
madzias, ale juz Ci lekarz mierzył macicę? Bo ja od początku mówiłąm mojej lekarce, ze chuda jestem, bioder nie mam i pewnie popękam, bo jak to dziecko wyjdzie, a ona się śmiała, że w 30którymś tam tygodniu będą mi robić pomiar macicy i wtedy sie okaże, bo mogę mieć wielllkie biodra i tyłek a małą macicę i odwrotnie. Siostra mojego męża jest jak anorektyczka w biodrach ja rękami obejmiesz a urodziła naturalnie 5 dzieci :) ... dziś miałam w domu 2 miesięcznego malucha, 6 miesięcznego i 3 latka, tym razem nie było zniszczeń tylko płacz naprzemienny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! ... Jak dziś lekarz mi powie, że mogę próbować to wolę próbować, chciałbym móc ćwiczyć po porodzie, a tak po cc trzeba więcej przeleżeć. Własnie moja lekarka nie mierzyła mnie jeszcze tak na oko mnie tylko straszy, że nie dam rady, ale własnie słyszałam, że tak od 34 tyg można już coś stwierdzić czy nadaję się do naturalnego czy nie. Dziś tego drugiego lekarza zapytam bezpośrednio, może mnie zmierzy i będzie w stanie coś powiedzieć. W piątek mam wizytę u swojej ginekolożki porównam opinie i się nastawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia duży facet Ci rośnie:) gratuluję i współczuję zarazem powrotu na oddział, ale jak mus, to mus. Trzymaj się cieplutko. x Kawusia ja na początek kupiłam Pampersa, ale zamierzam używać Dada. Właściwie nie wiem, czemu skusiłam się na tę promocję Pampersa, bo i tak wychodzą sporo drożej, niż te z Biedronki. x Karla teraz na pewno będziesz miała cieplej, bo ciepło nie będzie uciekać przez ściany:) A z dziećmi to różnie bywa.:) Bywają egzemplarze, tzw. dzieci demolki, którym wystarczy kilka minut, na wyrządzenie większych szkód niż Katrina.;), ale myślę, że jest to do opanowania, o ile nie pozwala się na wszystko, także się nie przejmuj. x Mama Pysia ja w ogóle zrezygnowałam z emolientów. Zobaczę po maluszku, jaką będzie miał skórę i w razie potrzeb coś kupię. Na początek mam mydełko do kąpieli i jakieś kremiki. Majtki kupiłam siateczkowe, podobno lepsze, bo dobrze trzymają podkłady i muszę przyznać, że naprawdę nie są głupie;) x Kaem kuruj się kochana i szybciutko wracaj do zdrówka.:) x Madzias gratulacje dla pani magister:) To teraz otwórz butelkę...mleka i świętuj.:)Choć w taki dzień, to możesz zaszaleć i wypić Coca Colę;) x Hanja coś ostatnio się nie odzywasz. Mam nadzieję, że to remont Cię tak pochłonął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ka3sia to ja wcześniej pisałam,że wyszło mi białko w moczu. Łykałam przez tydzień Urosept na zmianę z Żuravitem, powtórzyłam wczoraj badanie moczu i na szczęście nic już nie wyszło. Ale zdążyłam się najeść strachu,że wyląduje w szpitalu z jakimś zatruciem ciążowym. Oby u Ciebie również wszystko dobrze się skończyło. Powodzenia kochana i wychodź szybko z tego szpitala. U mnie za to stan zapalny nadal się utrzymuje i lecze to cholerstwo już drugimi specyfikami przepisanymi przez lekarza,bo pierwsze nie pomogły, mam nadzieję ze wreszcie pomoże. ________ Madzias gratulacje:) _____ Dzisiaj przyszła moja pościel do łóżeczka,do wózka, kocyk itd. wszystko jest śliczne i mogę Wam polecić sprzedawce, jeśli któraś jeszcze nie kupiła tego, wpiszcie w wyszukiwarce allegro juramba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za wsparcie to dla mnie duzo znaczy :* Jutro bede miala wynik z dobowej zbiorki moczu zobaczymy co wyjdzie! Madzias gratuluje :))) mama Oliwki czy wiesz moze czy ta promocja w tesko jest na duze rozmiary typu 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzias07 GRATULUJEMY!! x To ja kupiłam Pieluchy - PIELUSZKI PAMPERS NEWBORN 2-5kg 43 szt za 23 zł. To nie wiem czy drogo czy tanio? U mnie bez zmian, pracuje, sikam, jem, przesypiam noce:) wstaje o 6. Kupiłam sobie super mięciutką kołderkę i pościel z satyny i śpi mi się błogo:) jeszcze ta podusia ciążowa. Współczuje Wam tego leżenia. Jak mam wolne to 1 dzień leże i już mam dość, że nie wspomne o bólu biodra, a co dopiero non stop??!! Jak zawsze Was posłuchałam i zaopatrzyłam się w śpiworki na allegro. Okazało się że wygrałam 3 licytacje i mam 3 kombinezonki, w sumie jeden dla niemowlaka a w drugi to i za rok szkraba wpakuje. Za 1 dałam 11 zł z przesyłką, za drugi 12 a ten najlepszy kosztował razem z przesyłką 27 zł. Łącznie 50. Kupiłabym jeden, ale nie sądziłam że nikt mnie nie przebije jak licytowałam po 5-6 zł. Tu u mnie za jeden taki chcieli od 100 do 150 zł. Lubię allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×