Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Domisia ja daje bebiko zwykłe jest tez hipoalergiczn jeśli twoj skarb ma alergie nie jest drogi u nas w biedronce 16zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie odzywałam się, bo padam i się słaniam na nogach ze zmęczenia :( Przemek cały czas ma bóle brzuszka i często nie może zrobić kupy, niestety ma też to do siebie, że jak mu się chce spać, to nie zasypia, tylko wpada w histerię i trzeba go uspokajać. Wczoraj nie spał w ogóle w dzień, tylko 2 drzemki po 10 min na rękach :( Teraz też się już budzi, znowu go bąki wybudziły, no wścieknę się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domisia jak można nie tulić i nosic takich skarbów jak nasze maleństwa. Dzieci tego potrzebują. Wiem ,że rady typu,,nie noś". "nie lulaj" itp są dla matki wkurzające. Ja uwielbiam jak mały tuli sie do mnie i memla rączkę na ramieniu. Mi to nie przeszkadza, po to jestem z nim w domu! Jedynie co to wózek mamy tylko na spacery i zostaje w garażu. Mówi się, że matka nauczy dziecko zasypiac tylko na rękach. A co ma zrobić jak maleństwo płacze, kwęka i ma problemy z brzuszkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widzę że niektóre z was chcą jechac nad morze a mi się marzą góry:) ale tez sie zastanawiam czy Julek da rade. w sumie do wakacji jeszcze troszke czasu to zobaczymy:) ------------------------------------- ewka42 w dzień Julianek tylko drzemie. Nawet jak jestem z nim na spacerze to tak kiepsko śpi. Bo jak tylko zatrzymam wózek to on oczy ma jak 5 zł:( nagle mu sie otwierają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z pieskiem
Domisia , ale czemu odrazu myslisz o dokarmianiu ? Czasem bywaja takie dni , ale to sie zwykle normuje , za to przy dokarmianiu czesto w krotkim czasie pokarm zanika :( X Mycha mnie tam jedno nad morze , czy w gory , ale ciagnie mnie juz gdzies w podroz , bo normalnie to trudno mi na tylku w domu wysiedziec , maz juz nawet lozeczko turystyczne skaombinowal ;) X LisaPanda wspolczuje :( , oby szybko przeszlo !!! X Ewka Ty to masz dobrze :D , moja zasypia na noc miedzy 22 a 23 i spi do 6 - 7 , od 20 to by bylo wspaniale :) X Gosciu ja sie staralam mase lat o drugie dziecko - zaszlam jak calkiem odpuscilam :) X Bylysmy dzis pierwszy raz na plywaniu :) , malej najwyrazniej sie podobalo , po 45 minutach w wodzie - zjadla i padla - spala 4 godziny :) , nie otwarla oczu nawet przy przewijaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisa p***a Moj syn mia tez ten problem i nam pomogl Delicol. 10kropel przed kazdym karmieniem. I nie dawaj zadnych espumisanow bo to one powoduja rzadkie wyproznienia. Tak nam doradzil dobry pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dla odmiany dziś Młody spał do 11.30, a ja razem z nim :) I to właśnie po Delicolu, miałam w domu i już olałam ten Espumisan, a Delicol pomógł - kupy co prawda dalej nie ma, ale już go tak nie boli, to najważniejsze :) Więc i humor od razu duużo lepszy! --- Dziewczyny po sn, czy macie już okres? Bo ja właśnie dzisiaj dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dzisiaj spałam od 22.30 do 5 rano!:):):) nie źle co?:p dziewczyny które przepajają swoje małe kruszynki. Mam pytanie. Jak podajecie herbatke w butelce? chodzi mi o to że jak przygotuje butelke i jak przechyle to strasznie tryska z niej herbata i musze tak kilka razy przechylic zeby normalnie krople leciały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas kupy pojawiły się co dziennie :) ale bączki dalej nas meczą. Tobiasz przyzwyczaił się do zasypiania w pionie i z moja ręka na jego policzku. ale tez jak się dobrze czuje to sam zaśnie zazdroszczę wam tych przespanych godzin w nocy my dalej często wstajemy +++ ewka42 skąd jesteś? ja próbuje przesunąć kapanie z 19 na 20 ale bywa trudno bo mały jest zmęczony i po kąpieli straszna awanturę robi bo nie wie czy chce spać czy jeść wiec płacze Ja mieszkam koło Rabki i wybieram się nad morze. W zaszłym roku moja siostra jechała nocą i było ok. +++ Mycha251988 zapraszam w góry ja do zakopanego mam 40 min +++ pani z pieskiem chodzicie na zorganizowane zajęcia na basen czy nie? czy basen jest dostosowany dla maluchów tj temperatura wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak macie blisko siebie Real to pampersy midi, rozm 3 za 150 sztuk są po 79,99 w tych dużych pakach. Myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka14
hej powiem wam ze ja przez przypadek kupiłam w aptece niemiecki espumisan i malej pomógł dopóki nie przyzwyczaiła sie do niego i znów mamy problem z kupkami bo są gęste (taka plastelina) ja podaje bebiko na wzdęcia i kolki. noszę małą i bujam jak bardzo płacze i biorę ją na rece na odbicie staram sie nie nosić bo potem ma babcia sie nią trochę opiekować a ona nie ma az tyle sily by ją nosić ja zreszta tez bo teraz waży 6 kg a zachwilę bedzie ważyła 10. Dziewczyny zazdroszcze tych gór i morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, dzięki za informację. Rozumiem, że promocja dotyczy tylko tych zielonych? Bo u nas odparzyły siusiaka, dlatego używamy tylko premium care na noc, a na dzień różne testujemy. Teraz w użyciu były pieluchy z Tesco, ale nie zdały za bardzo egzaminu, bo kompletnie nie wchłaniają kupy i dziecko sied******ałuży. Teraz to nie taki problem, bo słyszę i zmieniam od razu, ale przecież jak pójdę do łazienki i nie usłyszę, to będzie w tym siedział? No nie wiem. Następne będziemy sprawdzać te marki Auchan i Rossmanowe, no i zobaczymy. A jakich Wy używacie? Macie jakieś tańsze, a dobre zamienniki? -- Jeśli chodzi o plasterki Emla, to u nas test dopiero 24.04, bo wtedy szczepienie, więc opinii jeszcze nie mam, tylko tyle, co polecała mi ta pani z apteki. -- Ale się fatalnie czuję przez ten @ :( A Młody twardo aktywny. Chociaż pochwalę się, że dziś pierwszy raz od nie wiem kiedy przespał 4 godziny ciurkiem. Aż w szoku byłam ;) No ale potem już po 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z pieskiem
Ewdz to zorganizowane oswajanie z woda - od 12 tygodnia . A basen w osrodku rehabilitacji plytki z szerokimi wygodnymi schodami - woda 32º :) Ale niedlugo chcemy isc na normalny , ale z ciepla woda , zeby i tata skorzystal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z pieskiem
LisaPanda my uzywamy tez rossmanowych - nienajgorsze , bo mala duzy przerob ma :) , mam nadzieje , ze Twojemu maluszkowi juz pozostanie spanie po przynajmniej 4 godzinki w jednym kawalku ! Za to moja wczoraj "jadla" miedzy 24 a 6 - 5 razy i marudna ciagle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny karmiące piersią jadłyście już pomarańcze?? Mam taką ochotę od kilku dni,że oszaleję. Pampersy na promocji są oryginalne, zielone. Ja używam również DADA z Biedrony, ale na dzień, są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) ewdz a gdzie nad morze przyjeżdżasz:)? Wczoraj wieczorkiem wykąpaliśmy Julianka troszke wczesniej i o 20 już był najedzony. Myślałam że pośpi do 1h a on az do czwartej rano!! sama byłam zdziwiona:p My używamy pampersów już 4- 9 kg:) zielonych firmy pampers. Jakoś dla nas najlepiej się sprawdziły. Inne jakos przeciekały i zawsze coś było nie tak. gorzej było z chusteczkami. Mieliśmy tez zielone z pampersa ale troszke podrażniły pupcie i teraz używamy tylko tych białych sensitive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z pieskiem
Ewka z cytrusami to chyba od dziecka zalezy ... nie jadlam , ale pilam swierzo wycisniety sok pomaranczowy i nic sie nie dzialo , za to szwagierka po mandarynkach miala problem synkowi pupe wyleczyc , jadla je dluzej i nie kojarzyla , ze to podraznienie od tego . Moze sprobuj na poczatek troche , to sie okaze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z pieskiem
Mycha to pospalas troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie nie było. Mały dostał katarku i strasznie się męczy, odciągamy gile fridą, oklepuję go gdy leży na brzuszku i zakraplam sól fizjologiczną, ale to nie pomaga. Dodatkowo kupiłam też maść majerankową, nie widzę jednak rezultatów. Jutro idziemy do lekarza. Mieliśmy umówione szczepienie, ale w takiej sytuacji trzeba będzie je przełożyć. Katar mały złapał ode mnie niestety. -- pani z pieskiem nie chciałabym przechodzić tak szybko na mm ale jak będzie to konieczne, bo dziecko będzie głodne, to nie będę miała wyjścia. Kryzys jednak zażegnany, muszę jednak pić kilka razy dziennie herbatkę laktacyjną. --- jeśli chodzi o pieluszki to my używaliśmy pampers i dady trzeba powiedzieć, że pampersy sa lepsze bardziej chłonne. Z dady kupa często uciekała zwłaszcza pleckami, są sztywniejsze. Na razie kupiliśmy pampersy w promocji najpierw w lidlu potem w realu a teraz w kauflandzie. -- coś ostatnio coraz mniej wpisów, a wydawało się że forum się rozkręciło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Dzisiaj pogoda u nas nie zachęca do spacerów więc cały dzien spędzimy w domu:( dzisiaj spaliśmy od 21 do 3.30:) potem jedzonko i znowu spanie:) także narazie naprawde jest dobrze:) chyba Julek opracował taki system spania i powiem szczerze że mi jak najbardziej odpowiada:) tyle tylko że w dzien nie śpi( a dziewczyny mam pytanie czy witaminke d w kapsułkach podajecie bezpośrednio do buziek pociech?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie większość czyta tak jak ja, czyli jedną ręką na telefonie podczas karmienia ;) Ale nic, może forum nie umrze nam tak szybko :) Wyobraźcie sobie, że mój Przemuś przespał ciurkiem 8 GODZIN!!! Oczywiście po 6 już wpadłam w panikę, po 7 i mój mąż zaczął histeryzować, a po 8 już na śpiocha wyciągnęłam i zaczęłam karmić, bo się bałam, że jakieś zapaści dostanie, a i mnie cycki już pękały. Jestem w szoku! Wczoraj mieliśmy dzień odwiedzin, potem byliśmy u Babci i może dlatego z tych emocji tak zaspał. A mnie się w głowie kręci, bo od porodu najdłużej spaliśmy 4 godziny i to chyba raz czy dwa, a tak to 3 były sukcesem. Co do pieluch to odradzam pieluchy marki Auchan, wywalona kasa w błoto, masakra jakaś, całe w folii, gorszych nie widziałam. Z Rossmanowych kupa nam ucieka co chwila, no ale na dzień to jeszcze oki, na noc i tak musimy zostać przy białych pampersach, na razie nic lepszego nie znaleźliśmy. U nas dzisiaj ładna pogoda, ok. 15 stopni, więc za chwilę idziemy wędrować :) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ja od tygodnia witamine D podaje w kroplach a przedtem z kapsulek wyciskalam. Nie wiem co ja mam ze soba zrobic troche boje sie bo od porodu ciagle krwawie.Od pologu do miesiaczki bylo pare dni przerwy a tak to non stop.Jestem oslabiona.A chyba przez te tabletki anty.Jeszcze nigdy ich nie bralam to nie wiem biore Vibin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ja od tygodnia witamine D podaje w kroplach a przedtem z kapsulek wyciskalam. Nie wiem co ja mam ze soba zrobic troche boje sie bo od porodu ciagle krwawie.Od pologu do miesiaczki bylo pare dni przerwy a tak to non stop.Jestem oslabiona.A chyba przez te tabletki anty.Jeszcze nigdy ich nie bralam to nie wiem biore Vibin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ostatnio mam bardzo mało czasu bo Ania jest strasznie absorbująca! Może to jakiś skok rozwojowy po 3 miesiącu?! Miałyście może coś takiego? nawet nnigdzie się nie mogę ruszyć bo jest płacz jakby ze skóry ją obdzierali;/ --- pani z pieskiem super sprawa z tym basenem- u mnie niestety nie ma takich zajęć dla maluchów i przystosowanego basenu a chętnie bym skorzystała z takiej formy spędzania czasu i rozwoju dzieciątka --- własnie dziewczyny czy już jecie więcej rzeczy? ewka42 wspomniała tu o pomarańczach a ja to nawet warzyw nie jem świerzych tzn pomidorów np bo się boje i owoców też nie jadłam, od czego mogę zacząć? myślicie że banany będą dobre? czy cos innego spróbować? z tym jedzeniem to wogóle jestem dziwna;) --- mamaAnusi może lepiej wybierz się do lekarza bo to chyba nie powinno tak być z tym krwawieniem, coś to za długo a może ten vibin Ci nie służy i trzeba go zmienić- napewno się uspokoisz jak Cię zbada lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Anusi myślę,podobnie jak poprzedniczka, że chyba musisz udac się do lekarza. Tak raczej nie powinno być, pewnie te tabletki. Może za szybko?? # Ja podaję witaminkę z tych kapsułek prosto do buziaczka, a cebion w kroplach na łyżeczkę. # Mama Anisi ja jem jabłka, kiwi, banan, pije sok z mango i robię sobie koktajle domowe, które mają teraz modną nazwę smoothie. Cytrusy mi przeszły. Zjadłam już coś smażonego i było ok. Po śledziu mały miał zieloną kupkę więc odpuszczam. No trzeba próbować. # ewdz jestem z Tarnowa. # Mycha cudownie, ze mały spi. Oby tak dalej. Znikam na drugi spacer, uśpię małego i popracuję w ogrodzie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny u nas sok jabłkowy na częstsze kupy się sprawdza :) koper powodował większe wzdęcia. Powiedzcie mi czy u was też dzieciaki jak są zmęczone to krzyczą strasznie bo ja czasami nie wiem jak go uspokoić najgorzej jest po kąpieli. Kąpię go około 20 lubi to i jest zadowolony a później straszna awantura, płacz aż trudno go uspokoić. Pierś nie pomaga bo bardziej się złości już sama nie wiem czy nie robię czegoś +++ Sprzątanie przed świętami (i chrzcinami) z małym dzieckiem to jakiś koszmar myłam 3 okna przez 4 godziny bo mały się budził i domagał się uwagi. +++ Mycha251988 wybieramy się do Miejscowości Ostrowo koło Jastrzębiej Góry +++ Czekam na to ze mały mnie zaskoczy i pozwoli mi pospać trochę dużej bo na razie ciężko jest. +++ Co do jedzenia to ja mam jakieś opory przed jedzeniem nowych rzeczy bo nie chce powtórki z bólem brzucha ale muszę się przełamać i zacząć jeść więcej rzeczy. Mamy skazę białkowa więc i tak dużo już musiałam wyeliminować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×