Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

hej hej Ja dzis szybko, bo mase pracy mam :( Powiedzcie czy bolą Was podbrzusza? mnie boli.. bardziej lewy bok, od wczoraj. I nawet po nospie nie bardzo przechodzi..gdyby nie to ze bylam na usg w pon i wszytsko bylo super to bym sie pewnie denerwowala , a tak sie tylko zastanawiam od czego..troche jak bol miesiaczkowy..cos w tym stylu..moze byc ze od seksu? po celibacie 3 tygodniowym codziennie mamy sex od poniedzialku..i moze przystopowac? Sorci za głupie pytanie :P Ale nie kojarze zeby kiedykolwiek na tym etapie mnie brzuch bolal..za to sutki..o matko ! masakrycznie!!nie moge sie dotknac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie sliczne zdjecia dzidziusiow!!! <3 a i wiecie co? lezalam w szpitalu z taka dziewczyna co jej lekarka w 13 tc powiedziala ze jak to nie chlopak to ona sie zwalnia z pracy :) ponoc tak sie dziecko ustawilo ze nie ylo watpliwosci. ale chyba zadko zdarza sie zeby w tak wczesnej ciazy udalo sie wykryc plec..a szkoda :P ja jestem wielce ciekawska :P mam 2 laski i jednego chlopaczka-niby wszytsko jedno ale wolalabym syneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka mojej kuzynce w 13 tyg teraz powiedzieli. Za 6 tygodni rodzi i nic sie nie zmienilo. Zalerzy od lekarza i sprzetu. Nawet dzisiaj na tych prenatalnych lekarz nam mowil ze za tydzien dwa to juz byloby widac. Wiec trzeba isc tam gdzie dobry sprzet maja jak komuś zależy bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale upał 35 stopni - wytrzymać nie można, przed chwilą wróciliśmy z aquaparku - 5 minut po wyjściu stamtąd już chciałam wracać z powrotem do wody-taka spiekota. Pani z pieskiem dzisiaj juz nic mnie nie kłuje:) a jeśli chodzi o sikanie to latam tak od początku ciąży. Aniołek, dżagatka cudowne maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. gratuluje slicznych zdjec,malenstwa sa przecudne. padlinka ja mam bole brzucha czasem po prawej czasem po lewej takie bardziej klucia.czasem pobolewa mnie brzuch na dole tak jak przed okresem. pytalam mojej gin ona mowi ze to normalne bo macica sie rozciaga.w pierwszej ciazy tez takiego czegos nie mialam. jesli chodzi o wyjazd za granice to niestetya nie zgodze sie z opinia zeby za wszelka cene zostac w kraju bo to moja ojczyzna. bedac w niemczech moja ojczyzna jest nadal Polska, a w moich papierach wszedzie widnieje ze z Polski pochodze. Ja sie wcale tego nie wyrzeklam. Skonczylam studia w Polsce trzy kiedrunki, administracje,informatyke-programista i opiekunke srodowiskowa-rehabilitacja.i co ?'pracowalam jako zastepca kierownika biedronki za 900zl po 14 godz dziennie a moja corka dpstawala 50 zl rodzinnego to byla paczka pampersow i pudelko mleka bebiko.ciesze sie ze mialam ta szanse tu wyjechac i ze inne Panstwa maja granice otwarte dla obcokrajowcow. Nie ukrywajmy ale Polska jest krajem rasistowskim i tam raczej przybysze z innym krajow maja marne szanse na normalne zycie,chociazby pobicie mlotkiem Egipcanina na dworcu PKP w Katowicach. A ja zyje w obcym kraju i nie czuje sie tu inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa tylko pozazdrościć :) też bym wybrała się przynajmniej nad wode albo basen ale u nas to takie przepełnienie wszędzie pełno znajomych a talii osy to ja nie mam hehe więc nie bardzo uśmiecha mi się paradować z moimi wałeczkami :P Dziewczyny zauważyłam że musicie strasznie długo czekać na wizyte u ginekologa... Maja? Ty pisałaś że musisz czekać 5 tygodni!!!! Ja bym nie wytrzymała tego ;) mam co 3 tygodnie wizyty i wydaje mi sie ze to kupa czasu ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne te wasze maluchy:) ja nie moge sie doczekac, az wkoncu zobacze to moje malenstwo..Ale to pewnie w polowie lipca. Pewnie tez sie pochwale:) a jak wasze brzuszki? mi to sie wydaje, ze moj sie ładnie zaokragla. Nawet narzeczony stwierdzil, ze troche sie powiekszyl. No jesli jego oczom to nie umknęło to musi cos w tym byc:D ogolnie to nastroj taki sobie. Wczoraj pochowalam dziadka z ktorym mieszkalam:( jeszcze do mnie nie dotarlo, ze Go juz nie ma...Eh. Tak musialo byc. Teraz to dopiero obowiazkow na mnie spadnie. Sprawy z mieszkaniem, autem...I pewnie gotowki tez ubedzie. Nie wiem jak to zrobie...Staram sie nie martwic na zapas, ale taka juz jestem, ze sie przejmuje chorobliwie:( mam nadzieje, ze sie wszystko ulozy raz, dwa. Milego wieczorku zycze:) Ja to chyba jeszcze na spacer gdzies wybęde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna zgadzam się z Tobą :) dlaczego nie wykorzystać okazji żeby żyło się lepiej? Ojczyzna ojczyzną ale co ona moża nam zaproponować? Ja ze wzgledu na to ze pracuje i moj maz tez za 1500zł nie dostaniemy rodzinnego bo nam jakies smieszne sumy wyjda na osobe a to gówno prawda gdzie prawie 1000zł płacimy za mieszkanie 300-400 paliwo a gdzie jakies rachunki doładowania telefonów jedzenie?? a odłożyć nie ma szans cokolwiek i teraz jak przyjdzie na swiat mały człowiek do naszej rodziny to co ja bede sie martwic czy bede miala na pampersy czy kupie mu oliwke ? A państwo ma nas daleko w d***e ;/ taka jest prawda... Justyna podziwiam Cie ze wyjechalas napewno bylo na poczatku wiele obaw ale widzisz teraz wszystko jest dobrze i zyje wam się napewno lepiej niż nam :) a panstwo interesuje się co się z ludzmi dzieje a nie to co tutaj a szkoda wogole pisać... Ja również gdybym miala taka szanse to skorzystałabym - ale mój mąż chce zostać w kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niutka przykro mi ale nie zamartwiaj się na zapas - stres nie jest wskazany w naszym stanie. Trzymaj się cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monbiaa o u mnie poczatki na obczyznie byly trudne, ja wogole nie chcialam nigdy ale to nigdy wyjechac z Polski ale zrobilam to dla mojej mamy bo ona tu juz mieszkala wtedy 4 lata, dodatkowo zmarl moj ojczym czyli mojej mamy maz i nie chcialam zeby zostala sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
No niestety...5 tygodni wyczekiwania....no ale cóż..pocieszam się tym, ze czas zajmie mi przygotowanie do obrony itp..i jakoś ten czas zleci...dla mnie to też bardzo długi czas wyczekiwania.... a odnośnie płci dziecka..ktoś napisał ze już w 13 tygodni lekarz potrafi stwierdzic...jasne, ze czasami powie i sprawdzi się to...ale w tym wieku to naprawdę mało prawdopodobne..a dlaczego?... Przeczytajcie i sprawdzcie zdjęcie niżej, jak wyglądają narządy rodne chłopca i dizewczynki..dziewczynka nawet ma większego pisiorka od chłopca w tym czasie..;p A co do Wyjazdu..stwierdziłam, ze zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzje..pora się wziąć za jezyk...chociaz jakiekowliek podstawy...ja z niemieckiego kompletnie nic a nic nie umiem....ale dzisiaj juz sobie pościągałamprogramy, założyłam zeszyt..i powoli powoli cokolwiek chce się nauzyć..czego się naucze to będzie moje..;p.. co do pobolewania podbrzusza...spokojnie, jest to normalne..tez tak miałam i w poprzedniej ciąży i teraz tez czasami takie lekkie kłucie czuję... Justyna29:) - początkowo znałaś jezyk jak się wprowadziłąś a obczyzne?.....z papierowymi sprawami to wszystkopozałątwiać...mnie to preraża lekko...a w jakiej miejscowosci dokłądnie meiszkasz?...chodzi mi o to , czy blizej granicy czy w głębi niemiec?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za podpowiedź wypróbuję wszystkie pokolei :) Właśnie tak jak napisał "gość" jak można uznać pierwszy trymestr ciąży ? Jest to 12 tygodni czy więcej?Pytam, bo dla mnie te pierwsze 3 miesiące są bardzo ważne i dlatego jestem cały czas na zwolnieniu...:( *ania_sz - mnie też boli podbrzusze i to dosyć często zwłaszcza jak za szybko wstanę poruszę się albo tak po prostu nagle mnie zarwie z lewej strony głównie, ale to dlatego że lewy jajnik zawsze miałam aktywniejszy:) U mnie też upał byłam na chwilę z mamą w sklepie i stwierdziłam, że nie wychodzę no chyba, że na balkon :) heeh w domu tak nie czuć, ale nie mogę się już doczekać mojego domku...:) A apropo rozpoznania płci będę u lekarza na początku 13 też bym chciała już bardzo znać płeć:D Powiedzcie mi jeszcze tak co do wizyt i sprzętu... chodzicie do gina prywatnie czy na kasę chorych? Są różne zdania na ten temat, ja ogólnie cały czas chodziłam prywatnie i jak zaszłam w ciążę wcale nie miałam zamiaru zmieniać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 3 str mam do nadrobienia :-) ale piszecie ale to bardzo fajnie dziecie spi od 2 h to nadrabiam, moze jeszcze pospi to bedZie wszystko przeczytane. Ja czytałam, ale nieregularnie, poza tym Źle sie czułam, strasznie mi było niedobrze, słabo i spac sie chciało, a tu sama praktycznie cały dzień z 9 miesięcznym synkiem. Ale odpukac od 3 dni czuje sie lepiej, oby było już tak do końca! Padlinka wow podziwiam 3 dzieci i 4 w drodze, musisz sobie super radzić! Naprawdę podziwiam. A jak piszesz to jestes taka pełna energii i entuzjazmu :-) a ktoś Ci pomagał jak musialas leżeć? Bo 2,5 latek to spore wyzwanie dla leżącej mamy. JustynkA wiem co czujesz, ja poprzednia ciążę i w sumie 3 lata przed meZa miałam tylko na weekendy. Masakra. Ale jeszcze gorzej jakby go nie było, jak dziecko sie pojawiło. W sumie pierwsze 3 m-ce byłam sama z niemowlakoem. Ale to był początek, wszystko nowe dla mnie wiec jakoś przeżyłam. Teraz miałam dołka psychicznego, bo nie wiadomo gdzie bedZie kolejny kontrakt, nawet była wizja wyjazdu 160 km stad, masakra znowu oddzielnie, ale sie jakoś ułożyło, praca znalazła sie na miejscu, moze za gorsze pieniądze, ale co tam, ważne, ze razem :-) Aiuzi ja praktycznie wszystkie ciuszki dla synka kupiłam za grosze na ciuchach :-) wyprawie już mam, tylko ze dla chłopca, ale po domu to n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja..? szczerze i z reka na sercu przyjechalam tutaj ze znajomoscia kilku slowek taypu dziendobry dziekuje i nic wiecej,wszystkiego nauczylam sie od ludzi i z telewizji. pamietam ze przyjechalam do niemiec w piatek a w poniedzialek poszlam juz do pracy do niemieckiej firmy,szef mi wszystko rekoma pokazywal a ja zapiywalam slowka ktore potrzebowalam ze slownika na recach i caly dzien moglam sobie utrwalac. bylo ciezko bo ja ogolnie nienawidzilam jezyka niemieckiego ale dalam rade i po trzech latach nie mam z tym problemu,zreszta sa kursy jezyka niemieckiego dla obcokrajowcow takze bezplatne ja z takiego korzystalam. ja mieszkam 70 km od Hamburga w takim miasteczku Itzehoe. jesli chodzi o zycie to nie polecam Berlina...bede obstawac za Hamburgiem bo zarobki lepsze i ludzie fajniejsi. jesli chodzi o papiery to nie masz sie o co martwic,wszystko jest do zalatwienia nawet przez internet jesli bedzie trzeba chetnie bym pomogla.maja powiem ci tak odpusc sobie kochana uczenie sie regulek z niemieckiego oraz gramatyki. proponuje ci ogladanie bajek dla dzieci w jezyku niemieckim albo filmow ktore juz znasz typu np.titanic ale z niemieckim lektorem to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
kasiax- jeśli o wizyty chodzi, ja i poprzednią i tą na NFZ ..i w sumie chwalę sobie..chociaz teraz chodzę do zupełnie innej przychodni..i tu mimo ze na nfz to np za cytologie płace..no ale to groszowe sprawy...mniej więcej w polowie ciąży ok 300zł uzbieram...i będę szła prywatnie na usg, żeby sprawdzić wszystko okladnie jak wyggląda jak się rozwija itp..no i tez piękna pamiątka;p... ita3-84 Powiem CI ,ze ja w sumie tylko prawie w ciuchach kupuje..w sumie to moja teściowa jest królową ciuchbudy..i to co ona wynajduje..to brak słów...zarówna dla mnie jak i dla małego jak z nią jestem..zawze pięne rzeczy znajdzie:):)....ale wiadomo...nie wszystko da sie kupić w ciuchach...ja wszystkie rzeczy pooddawałam po małym...także pierwsze miesiące drugiego dzieciątka trzeba na nowo nakupić wszystkich ciuszków..;p... Teraz juz te większe ciuszki co łądniejsze to zostawiam..;p.. CO do konca pierwszego trymestru to myślę, ze licząc iż jeden miesiac to 4 tygodnie..- 3 miesiace- 12 tygodni..czyli koniec 12go tygodnia , licząc od ostatniej meisiączki...ale to takie tylko przypuszczenia moje;p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
witajcie dziewczyny...wkońcu sie mam czas odezwać....pisałam wam jakiś czas temu ze chce iść na l4 ale nie wiem czy gin mi da bo na nfz chodze....ale moje obawy sie nie zisciły...gin okazał sie ok...zwolniewnie dał jak mu piowiedziałam w jakich warunkach pracuje.....itp...i ze nie szanują tego ze w ciąży jestem,ze wole ten czas w domu przesiedzieć niż sie w swoim zakładzie użerać....nie szanują prawa pracy dla ciężarnych to niech radzą sobie beze mnie.....a łatwo im nie będzie...trudno....ich problem. u mnie to narazie 9 tydzień...czas sie wlecze mi strasznie...ale pogoda jest....troche za gorąco,ale ja ogólnie lubie tekie ciepło..... co do objawów o których pisała EWII pociesze cie bo ja tez nie czuje sie wogule jak w ciąży...poza tym ze troszke piersi bolą,czasem wcale....zero mdłośći czy wymiotów.mój jedyny objaw to brak @ i to ze wstaje i kłade sie razem z kurami...skończyły sie moje nocne posiedzenia...bo poprostu o 21 padam na twarz....trzymajcie sie kobietki....zaglądam często do was,ale nie mam sił coś sklecic.....ale widze ze na forum sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka i Ewi zazdroszczę wam braku objawów! Mam nadzieję, że już niedługo moje się skończą:) Dzięki za odpowiedź maja, a wy jak dziewczyny ? NFZ czy prywatnie? W sumie to sporo kasy wychodzi nawet jak idę na badanie krwi... no ale nie będę teraz nad tym płakać, kiedy się cieszę z ciąży i tyle na nią czekałam :) Godzina 21 i ja już padam..., więc dobranoc przyszłe mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaxx ja chodze na kase chorych ale w niemczech i doznaje szoku jak czytam ile was to wszystko kosztuje, te badania krwi,usg i tak dalej, ja na szczescie za nic nie placea jesli moja corka zachoruje to do 16 roku zycia wszystkie lekarstwa ma za darmo z apteki na recepte.dodatkowo moja kasa chorych pokrywa tez masaze rehabilitacyjne albo takie rzeczy jak wkladki wewnatrzmaciczne(czyli tzw.spiralki) no i przykre ale prawdziwe kasa chorych placi rowniez za aborcje. u mnie bez zmian. widze ze jestes kasiaxx moja bratnia dusza w dolegliwosciach.mnie tez cale dnie mdli no i niestety tez czesto wymiotuje.mi osobiscie przynosi ulge picie mocno gazowanej i bardzo lodowatej coli lub wody mineralnej ale przez slomke.pozatym rano zanim wstane z lozka jjem sucharka,chwile jeszcze leze i dopiero wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiax my chodzimy prywatnie z nfz moglam isc na wizyte we... wrzesniu;] zednada!!!!!!! w zwiazku z tym prywatnie WSZYSTKO. Laboratorium, lekarz, usg, bad. prenatalne. Tanio nie jest no ale kwestia priorytetow skoro sa mozliwosci. Najwyzej nie kupie sobie kolejnej pary butow ale wiem ze zrobilam co moglam zeby na dzidziusia oko mieli specjalisci z prawdziwego zdarzenia. Zalezalo mi zeby isc na nfz dodatkowo... wiecie... tak zeby Bąbelka częściej popodglądać i może mieć częstszą kontrolę nad wszystkim. Wyszlo jak wyszło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też się cieszę z braku objawów, na szczęście mama mówi, że obie ciąże przeszła bezobjawowo i żadnego najmniejszego rozstępu nie ma do tej pory :) Więc mam cichą nadzieję, że skoro bezobjawowość jest jakoś genetycznie przekazana przez nią to i z rozstępami tak będzie. A wracając do tematu wyjazdu poza granice, to ja wcale nie mówię nic o ludziach którzy wyjechali, bo tak jak pisałam, każdy ma do tego prawo. Chodzi mi o to, że moje wychowanie, upór, duma i charakter nie pozwoliły by mi na to. Ja jestem zdania, że zbierając się w kupę jesteśmy w stanie wszystko zmienić, nawet pokuszę się o opinie że jesteśmy w stanie obalić rząd :) Dziewczyny, śliczne te Wasze pociechy, napatrzeć się nie mogę na te zdjęcia. Też bym już chciała takie duuuże :) Ale muszę jeszcze poczekać do lipca. kasiax - ja też chodzę na nfz, ale dlatego że ginekolog to mój znajomy od piaskownicy i mnie przyjął, bo normalnie musiałabym do niego prywatnie się udać, bo terminy takie jak dzagatkaa mówi, na wrzesień ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja właśnie z pracy wróciłam. . Dobrze ze juz nie jest tak goraco.. Co do wyjazdu to najlepsze co moglo mi sie przydarzyc. Mam 22 lata, wszystko co mam kupilam za to co zarobilam, bez zadnej pomocy rodzicow! Wszystkie meble, sprzęty utd. Mam znajomych w Polsce i nie maja tego co ja, bez pomocy rodzicow nie daliby rady o dziecku w ogole nie wspominajac! Nie jest mi szkoda co tydzień kupic sobie bluzki czy jakiegos kosmetyku. Jestem w Niemczech dopiero od 2 lat, przyjechalam bez jezyka, z jedna walizka a teraz zeby wrócić potrzebiwalabym ciezarowki. Nie ma po co wracac do pl jak macie okazje to uciekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja..?
Justyna29:)..Wiesz..ja jeszcze w planach mam isć na Mgr w Szzczecinie.teraz robiłam wczesnoszkolną i przedzkolną pedagogię..teraz coś chce pokrewnego moze....a kazdym bądź razie....pomyślałam sobie, ze nawet jako opiekunka/przedszkolanka;p..w Niemczech...to dla mnie byłoby coś o co mogłabym się zahaczyć, oczywiscie tylko i wyłącznie z językiem, bo gdzie indziej mogłabym iść tam dop racy bez języka..?....A powiedz mi jeszcze, co się opłaca bardziej? wynajem mieszkania w Niemczech? czy kupno? Przeglądam od jakiegoś czasu te mieszkania...eghm....Też właśnie szczerze mówiąc do tego języka od zawsze miałam awersje....ale jakoś..punk widzenia zależy od punktu siedzenia i to jest prawda...Ja jestem zdecydowana w 100% na taki krok jak wyprowadzka.gorzejz moim mezem, który ciągle powtarza, ze on jeszcze nie wiem..;/...nad czym się tu zastanawiać...echh..;p.... W Szczecinie dziś w nocy taka bura była, ze dramat..ulewa okropna..ale ziś chyba znów upały będą, już jest 20stopni...Miłego dnia Wam zyczę:) A i jeszcze co do Kasy chorych do chorób dzieci do 16go roku życia...w Niemczech...szok po prostu...echh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra_rosa26
Cześć dziewczyny - rzadko pisze ale czytam Was na bierząco:) Skwar od wczoraj nieziemski, a rano o 5 obudziły mnie grzmoty;/ Wszystkie dziewczyny które mają nieprzyjemne objawy pociesze, jestem w 13 tygodniu i naprawde z dnia na dzien czuje sie coraz lepiej (wręcz bym powiedziała że coraz NORMALNIEJ). Mdłości baaardzo sporadyczne i krótkotrwałe, ból piersi raz jest raz go nie ma, a senność też drastycznie sie zmiejszyła:) Jest tylko jeden mały haczyk - siku w nocy zamiast 1-2 razy, teraz 3-4 :( No ale coś za coś, zdecydowanie wole to bieganie nocne do WC niż całodzienne mdłości. Co do wizyt na nfz i prywatnych, ja wypróbowałam i takiej i takiej. Na pierwsza poszłam prywatnie, a za jakiś czas mojej mamie udało sie zalatwić na nfz (załatwić, bo pani wrejestracji proponowała sierpień, a wówczas był maj). I wielkie było moje zdziwienie gdy od lekarza w przychodni nfz dostałam skierowanie na badania krwi, za które w większości musiałam i tak i tak w laboratorium zapłacić, bo nie są refundowane. Zaoszczędziłam w laboratorium jakies 15zł...Sprzęt w przychodni mocno nadgryziony zebem czasu, a u mojej lekarki prytanie zawsze mam USG, a ostatnio nawet 3D włączyła:)Dodam jeszcze że nie ma w przychodni nfz ,,mody" by męzowie towarzyszyli żoną przy wizytach, co dla mnie jest wielkim minusem, bo wiem ze mój maz naprawde chciałby uczestniczyc w tych wydarzeniach:) Prawda jest taka, że ile miejsc tyle przychodni i każda jest inna. Jakbym miałam zaufanego lekarza to też napewno jesli bylaby taka mozliwosc to chodziłabym na nfz. Kazda z nas wybiera napewno tak żeby i dla niej i dla dzieciaczka było jak najlepiej! Pozdrawiam Was nie powiem ze gorąco, bo coś czuje ze kazda tego gorąca ma pod dostatkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodzę prywatnie, płacę 100 zl za wizyte i nie wyobrażam sobie chodzić na NFZ, bo u mnie w miescie lekarze to takie ciurmoki ze dramat. Przed ciążą jak bywałam u ginekologa od czasu do czasu, to też zawsze prywatnie. Dziś znowu ukrop leje się z nieba... życze wszystkim pięknego pierwszego dnia lata :):) idę na sniadanko, bo dzidziuś w brzuchu już mi burczeć zaczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,wlasnie jjem sniadanie:). ja tez wstaje w nocy na siusiu ale u mnie to normalka bo ja duzo pije.gorsze jest to ze jak sie budze to odrazu mam mdlosci i dzis od rana niestety juz tez. terra_rosa26 mam nadzieje ze i u mnie wraz z koncem I trysemestru ciazy skoncza sie te dolegliwosci. za oknem bez zmian dzis od rana juz leje i tak do poniedzialku conajmniej:( maja..? jesli chodzi o mieszkanie to raczej tu jest moda na wynajmowanie,ale rzadko kogo stac na kupno bo mieszkania tutaj sa drogie nieziemsko. Biore sie za sprzatanie w domku bo co piatek generalka musi byc, a teraz schodzi mi sie o wiele dluzej bo musze czesto odpoczynki robic. milego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terra_rosa26
Justyna29:) Trzymam kciuki żeby wszystko mineło jak ręką odjął!! ja dopiero teraz zaczynam powoli cieszyc sie ciaza, bo wczesniej okreslenie ,,ciaza-najpiekniejszy okres w zyciu kobiety" uwazalam za wyjaztkowo złosliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×