Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

szczesliwa_ona jakos nie pomerdałas tych wyników bo troche nie logiczne, na czczo masz wiecej niz po godzinie od wypicia glukozy? a pozniej dopiero po dwoch masz wzrost do 94?? wiesz dzisiaj zostawilam telefon w pracy i nie mam jak skontaktować się z siostrą, skleroza ciążowa, ale jutro moge zapytać jej o te wyniki bo ona na oddziale zajmuje się m.on. ustawianiem curków dla cukrzyków bo pracuje na oddziale wewnętrzym z klinika diabetologiczna czy jakoś tak. ----------------------- pomaranczowa a Ty mnie znowu martwisz, myslalam,że już wychodzisz z tego szpitala cała i zdrowa, a tu znowu napisalas, że masz te boleści, może jakis kamień gdzieś blokuje to ujście z nerek nie mogą ci jakiegoś leku podać, żeby jakos się go pozbyć i odblokować to ujście nerki, biedaczko chyba juz tydzień mija jak ty tak cierpisz. ------------------------- Justyna, co do twoich problemow z ex twojego męża nie będę sie wypowiadać bo za duzo niecenzuralnych słów by padło. Poza tym życzę siły i wytrwałości, a gorsze dni w małżeństwie zawsze były i będą wiem o tym doskonale, za chwile minie nam 5 lat po ślubie. A jeszcze jak ty masz raczej silny charakter tak mi sie wydaje na podstawie postów i mąż pewnie też to spięcia muszą być. Ale ważne jest to ze się potraficie pogodzić i nie ma cichych dni, tygodni. Miłość jest trudna, poza tym tak jak napisałaś spotkały się dwie osoby z przeszłością i poranione, więc to też z tylu głowy zostaje, że porzedni związek był taki, a nie inny pamięci nie wymarzesz to nie dyskietka gdzie klikniesz w DOSie "format c:". Głowa do góry dzidzia w drodze przeprowadzka do fajnego mieszkanka, no i proza życia czyli wychowanie dwojki dzieci poukłada się wirzę w Ciebie/w Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zapomniałam na śmierć Ci napisać o tym :) Nie wiem ile dokładnie bo robił tylko takie pobieżne to usg stwierdził że wszystko w porządku i sprawdzał serduszko jak bije ale obiecał mi takie dokładniejsze usg jak wroci z urlopu więc nie 11.09 tylko 02.10 :) musze się uzbroić w cierpliwość :) ale może uda się zobaczyć dokładniej tej babeczce co ide do niej na zastępstwo :) Zaraz zrobie zdjęcia moim rzeczom to wrzuce :) ostrzegam ze jest tego sporo sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbia a to wtedy zmienia postać rzeczy jak umowa ci się skończyła. Wtedy to faktycznie płaci już zus. Ale jak ktoś ma umowę a zakład zatrudnia pow 20 pracowników to płaci zakład. Ja mam umowę do 2015. Także pójdę na macierzyński a potem trzeba będzie coś poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to faktycznie zmienia postać rzeczy... :) . Zaraz dostaniecie zawału - ile ja zrobiłam zdjęć hehe :D tylko nie pokazuje mi chyba wszystkich na jednej stronie tak jak u Ani :( nie wiem dlaczego bo widze że każde zdjęcie ma własny link... Trudno dostaniecie tyle ile zdjęc jest - nie mam pojęcia ale dużo :p tylko się nie śmiejcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monbia dawaj zdjęcia ja mam czas teraz- mąż w pracy, córka już zasypia a ja robię porządki w szafach kuchennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
ho ho monbiaa rzeczywiscie niezla kolekcja,ale wszystko jest przesliczne. dziewczyny uciekam spac.dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne Monbía. A najlepsze śpioszki z tygryskiem he he. Świetne są. A właśnie widzę że też masz body na krótki rękaw tylko tak myślęże to zima będzie i nie wiem czy je wykorzystamy, chyba że na to jakiś sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego jest dużo ale to są same takie do 3 miesięcy ubranka większe mam schowane 3 wory już czekają :) troche sama kupowałam troche od teściowej :) jeszcze mam dostać od chrzestnej ale zobaczymy :) właśnie może body z krótkim rękawkiem i na to coś jeszcze :) zobaczymy okaże się w praniu :) mój mąż też do pracy poszedł na 22 i tak siedze sama :) zjadłam bułke i jestem mega najedzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra dziewczynki. Ja też już zmykam pod prysznic bo już ledwo stoję. A rano trzeba Lidla odwiedzić bo później to już nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monbia - niezła kolekcja. Ja do tej pory mam tylko 2 sztuki bodziakow z długim rekawem, 2 pary spodenek, buciki, jeden komplet (spodnie, body i czapka), jedne śpiochy i dwie bluzy. Więc niedużo. miskapyska80 - no właśnie nie pomerdalam. Na różnych wynikach się nieco znam bo studia medyczne kończyłam, ale to mnie zdziwiło mocno ze spadek jest po godzinie. Ale wyczytałam już ze to dobrze, ze powinno najpierw spasc a potem skoczyć wyżej niż na czczo. Też uciekam już spać. Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ja od 6 na nogach nie mam spania i siedze w kuchni z laptopem bo mąż wrócił po nocy z pracy i chce zeby sie wyspał :) Myslałam ze pojde na miasto ale szczerze mowiac nie mam po co :) a i pogoda taka jesienna deszcz wiatr - nie wiem co ja za soba zrobie do 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OoooOoo widzę że ktoś tu jak ja nie śpi od rana :) Mnie mój najwspanialszy na świecie mąż dziś śpiewająco obudził zaraz po 6! Tzn. przytulił się do mnie i odśpiewał sto lat z okazji urodzin. Oczywiście tekst piosenki sam sobie ułożył na poczekaniu, ale za to bardzo słodko to wyszło :) Kochany jest! A ja dziś szykuję od rana, co prawda nie wyprawiam żadnej imprezy, ale rodzice i teściowie mają wpaść więc postanowiłam że zrobię sałatkę gyros i upiekę jakieś ciasto. Narazie nie wiem jeszcze jakie, ale mam brzoskwinie i chyba zrobię coś z nich. Pogoda też do bani dziś, zimno i deszczowo. A zaraz muszę jechać z mamą do galerii bo chce mi prezent kupić jakiś. I potem do Lidla po rzeczy dla malutkiej :) 3majcie się cieplutko w ten zimny dzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa_Ona Wszystkiego Najlepszego!!! :* Dużo szczęścia i zdrowia dla Ciebie i maleństwa ! :* . ja dopiero urodziny pod koniec października więc nie wiem czy coś będe robić :) zalezy jak sie bede czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa Ona to najlepsze życzenia urodzinowe dla ciebie! Przede wszystkim zdrowia uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń. Mi to spać nie daje jedynie ta ręką drętwiejąca bo tak to bym jeszcze spała. Ale dziś i tak trzeba się zebrać do tego Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaSty2014
Monbia przepraszam ale wywaliło mi net wczoraj, jak zwykle zresztą :( Już odpowiadam, umowa na czas nieokreślony od 1,5 roku. Nie ma u nas kadrowej tylko taka pseudo-kadrowa, która przy każdym pytaniu odsyła do prawa pracy :/ Może muszę wypełnić jakiś wniosek o którym np. nic nie wiem? Jak to było u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja na wczorajszej wizycei tez sie nie dowiedzialam czy to hcłopiec czy dziewczynka :/ za to podobnie jak monbiaa mogłam ogladnać piękny kręgosłup maleństwa i raczki które wczoraj slicznie pokazywał/a :P ale tak sobie mysle ze pani doktor troszke juz wie ale moze nie jest pewna bo na koniec badania powiedziała " no mała wam rosnie jak na drozdzach" wiec moze jednak bedzie girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa Ona również zycze wszystkiego najlepszego!! :):) teraz to przede wszystkim dużo zdrówka i czułosci od męża ;):) żeby Twoje pozytywne nastroje udzielały się temu robaczkowi co pod sercem go nosisz:):) X Monbia świetne ubranka:):) mi tez najbradziej podobają się śpiochy z tygryskiem :D I tez mam kilka bodziaków z krótkim rekawkiem, ale teraz staram się tylko kupować z długim na te pierwsze miesiące. Bo jakby nie patrzeć to zima zaczyna się koncem grudnia i czasem potrafi być paskudnie do konca marca;/ X A ja moje najblizsze urodziny będę już świętować z córeczką na rękach, bo mam w lutym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmin z tego co wiem to zeby dostawać w TwoIm przypadku kasę z L4 i macierzyński musisz wrócić chociażby na 1 dzien do pracy. Wtedy możesz iść na L4. Na wychowawczym to nie przysługuje. MusZe Was znowu nadrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej no proszę myslalam, ze będę pierwsza a tu proszę tyle juz :) Monbia obejrze zdjecia pozniej na kompie bo telefon mi nie czyta :( Dzis jak sie obudzilam przekręcając sie na drugi bok chwile na plecach odpoczelam. I mysle o malym ci sie dzieje czemu nie czuje nic przylozylam reke to nie mam mi skakala jakby ktoś gral mi od środka na pianinie :) fajne uczucie z rana :) Lece zjesc śniadanie bo jak zwykle rano niesamowicie glodna. Nie wiem jak to będzie ba tym badaniu. a wlasnie. Szczesliwa dwa razy pobierają krew ? Pomaranczowa jak tam po nocy żyjesz ? Mam nadzieje ze bol minal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och moja skleroza. Szczesliwa_ona - Wszystkiego Najlepszego dużo zdrowia szczescia i milosci pieknego rozwiązania i wszystkiego naj:) Aneczko a kiedy następna wizyta? Nie martw sie dobrze ze dzidzia jest rozwija prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaSty2014
Szczesliwa_ona wszystkiego najlepszego a najlepszym myślę prezentem dla Ciebie będzie zdrowe, piękne i inteligentne dziecko i tego życzę Tobie najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa Ona: Wszystkiego, Naj, Naj! Najwięcej zdrówka, które jest teraz najważniejsze ;) - Wczoraj wieczorem nic nie naskrobałam, bo się źle czułam. Bardzo mnie brzuch bolał, kuł raz po jednej stronie raz po drugiej na dole. Wzięłam nospę i leżałam. Dzisiaj już ok. Wczoraj po prostu chyba się przeforsowałam: rano poćwiczyłam trochę na stepperze, poźniej pojechałam do babci trochę jej w domu posprzątać, poźniej zkaupy z kuzynką i jej rocznym synkiem, którego brałam na ręce żeby jej pomóc no i dźwigałam zakupy. Jak wróciłam to musiałam ogarniać działkę, obrobić kwiatki, podlać, pozamiatać, a trochę tego jest. Na koniec ugotowałam wielki gar kapuśniaku (bo ja robię też w słoiki). Myślicie, że ten ból mógł się wziąć po tym dniu aktywnym? - A dzisiaj w nocy śnił mi się poród!! To było takie realne, rozmowa z lekarzem, śliczna niunia która koło mnie leżała i rodzinka która przyjechała ją zobaczyć. TYlko najlepsze jest to, że w tym śnie nie zdążyłam nic kupić dla dziecka i się tym martwiłam, że jak wrócę ze szpitala to nic nie będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję bardzo Wam wszystkim za życzenia :* Co do pobierania, to niestety ale krew pobierają 3 razy. Myślałam, że tylko z palca będą kłóć, a tu niespodzianka i kłucie jest 3 razy z tej samej ręki :/ Ale ja na szczęście trafiłam na bardzo fajną pielęgniarkę i nie bolało mnie później, a teraz już nawet śladu nie mam. Jak patrzyłam to starała się kłuć w inne miejsca tej żyłki i dlatego pewnie tak dobrze to przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gunia ! Ty hardcorze jeden ! Mysle, ze to bol byl na pewno spowodowany twoim przeforsowaniem. Chyba trochę za dużo moja droga tej pracy sobie narzucilas. Pamietaj dbaj o siebie i wiecej odpoczywaj i nie dzwigaj ! Bo nalezy Ci sie kopas w d**as :) Pamietaj o swoim zdrowiu i dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Szczesliwa_ona za odpowiedz jestem przerażona. Mam zawsze stracha przed igla nie wiem jak ja to zniosę i jeszcze na glodniaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29ooo
szczesliwa -ona wszystkiego naj naj lepszego,duzo zdrowka i milosci. __________ ja wlasnie wstalam i zajadam bulke z maslem orzechowym i nutella :) __________ dziewczyny czy wy zastanawialyscie sie dlaczego wogole nie mozna dzwigac w ciazy? dlaczego jest to tak niebezpieczne podobnie jak nadmierny wysilek? ja kilka dni temu pytalam o to znajoma pielegniarke i ona mi powiedziala ze jesli dziecko jest owiniete pepowina i sie cos dzwiga to dzidzia moze sie udusic. Nie wiem jakie ciezary sa dopuszczalne bo wiadomo ze w domu nie da sie uniknac podnoszenia czy niesienia czasem zakupow. _________ ja dzis na obiad robie nalesniki.nie mam na nic innego weny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Szczęśliwa ona- wszystkiego najlepszego. kasiax- dzięki, cała noc bolało, ale dziś wychodzę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×