Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Co do legginsow to obecnie tylko to noszę, bo w nic innego się juź nie mieszczę i teź planuję zakupić jakieś ocieplane legginsy, bo coraz zimniej na dworze. Na tym etapie to u mnie gorzej z kurtkami, w brzuszku się juz nie dopinam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
ja mam jeszcze jedno pytanie, właśnie zamierzam zamówić sobie książkę "w oczekiwaniu na dziecko", czy któraś z Was może ją czytała? ewentualnie co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanja ja też planuję kupić elektryczny Aventa z tym, że poczekam z tym do grudnia. Koszt ok 350pln+butelki po ok 20pln. No masakra cenowa, ale cóż zrobić. Koleżanka chce mi dać laktator ręczny, ale nie wiem czy się sprawdzi. No zobaczymy. NA razie kupię 2 butelki 125ml i 2 150ml. Potem dokupię w miarę jak dzidzia będzie rosła. . Co do leginsów to myślę, że źle wyglądam w nich, ale nie wiem jak będę wyglądać teraz w ciąży. Proszę piszcie czy widzicie kobietę w rozmiarze 46 w leginsach? . Hanja a jak się nazywa ta firma z pasem? są duże rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ciuszki, to po schudnięciu ok 15kg nie wyrzuciłam nic, więc wyciągnęłam teraz z piwnicy bluzki, tuniki i 1 kurtkę jesienną z rozmiarem 46 i jest ok :) kupiłam 2 spodnie dresowe i zastanawiam się nad tymi leginsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
A jestescie przekonane zeby już kupować laktator? a jak nie będzie Wam potrzebny? Nie wiadomo jka to wyjdzie z karmieniem, ilościa pokarmu itd. Laktator można zawsze wypożyczyć w poradni laktacyjnej za grosze i w razie czego później kupić. .............. Co do ksiażki to ja mam CIEZAROWKA PRZEZ 9 MIESIECY i PIERWSZY ROK DZIECK. Tej o ciązy nie polecam bo w tych ksiązkach sa te informacje co w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla nie u każdego w mieście są poradnie laktacyjne i nie każdy ma jak pożyczyc . Jak kogoś stać na kupno nowego elektrycznego to ja jestem za takim pomysłem ;) lepiej mieć swój a nawet jak coś pójdzie nie tak elektryczny łatwo sprzedać. Nie wyobrażam sobie pożyczania od kogoś takich rzeczy. . Mama Pysia leginsy w rozmiarze 46 wygladaja na kobiecie tak samo jak na tej co ma 36 tylko że większe ;) więc śmiało kup i nie ściskaj się jeansami ;) fajnie ze o nas pamietasz ;) i szkoda ze nie masz fb - tam jest o wiele wiecej opcji i brak nieproszonych gosci - jest nas tam az 17 ;) a laktator kup swoj i elektryczny to bardzo dobry pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, ja laktator planuję zakupić dopiero jakiś czas po porodzie. Ponieważ biorę pod uwagę właśnie brak pokarmu, czy inne problemy. Kuzynka posiada laktator aventu ręczny, jest zadowolona i na takowy się nastawiam. Wiem, że o niebo lepszy jest elektryczny, ale ja się jakoś go boję, no i cena, a jak już będę używać to planuję tylko podczas jakiś wyjść, wtedy kiedy będę musiała maluszka zostawić pod opieką innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do książek to ja polecam "Język niemowląt" Tracy Hogg. Fajnie, z humorem napisana. Opisane charaktery niemowląt, karmienie, plan dnia dziecka i inne przydatne informacje. Mnie osobiście się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pasa poporodowego to firmy niestety nie pamiętam, ale wiem, że są w różnych rozmiarach i najlepiej kupić na zapięcie, które ma ok. 3 stopnie regulacji, dopasowanie do rozmiarów, no i zwrócić uwagę, żeby był przewiewny. Na pewno w aptece polecą dobry pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo!!!! Ja nad laktatorem tez sie zastanawiałam,ale chyba poczekam na to czy wogóle bd miała pokarm...wtedy sie zdecyduje,ale raczej na taki ręczny... xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Co do pasa to czytałam ze te z BabyOno są fajne....mają dużo fajnych opinii....jeszcze jest czas nam zastanowieniem sie nad tą kwestią,swoją drogą troche boje sie tego jak to bd po porodzie....z tym brzuchem. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Hanja Ja takze przymiezałam sie do kupna książki Tracy Hoog-język niemowląt...ale na chwile obecną nakład został wyczerpany.....natomiast zakupiłam"Zaklineczke dzieci"tekże Tracy,jestem w trakcie czytania,zobaczymy. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dziś w nocy dzdziul tak mi popalić dał ze szok...całą noc nie spałam bo co chwile wędrowałam do wc-tak mi po pęcherzu bił....daje o sobie znaki coraz bardziej...bardzo to cieszy...oj bardzo;) xxxxxxxxxxxxxxxxxx Jutro wizyta u gina....ciekawa jestem mojej wagi....troche pofolgowałam sobie od ostatniej wizyty.....a mojej wadze łazienkowej to nie ufam bo ona to wogóle jakas pokręcona jest na maxa.....wiec nie sugeruje sie nią..... Jutro wchodze w 24tc...jeszcze 16 i meta...nie moge sie juz doczekać..... xxxxxxxxxxxxxxxxx Widziałyście nową gazetke Lidla?Od 7 pazdziernika mają być super dresy,bluzy,bluzki,spodnie w rozmiarach od 62cm....za 27zł,na zdjęciach wyglądają super....ciekawe jak w rzeczywistości.....ja sie na to pisze....podjade z rana do lidla zerknąc czy warte są uwagi. xxxxxxxxxxxxxxxxx Miłego dnia wszystkim życze!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
Witam Was dziewczynki i ja. dzisiaj taki spokój tutaj i cisza, bo pewnie obchodzicie dzień chłopaków- tych u boku i co niektóre z Was tych w brzuszkach;) ------------------------------------ Interesantka25 jeżeli chcesz to ja znalazłam w takiej formie na necie tą książkę tutaj link do strony eduteka.pl/doc/jezyk-niemowlat oczywiście www. Hanja czy to ta sama książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
ja wizytę mam w środę- co trzy tygodnie chodzę do lekarza. Do ostatniej wizyty miałam na plusie 1,2 kg. Ale teraz już czuje, że na pewno poszło dużo w górę bo tak normalnie nie przepadam za słodyczami a ostatnie dwa tygodnie to trufle (najlepsze z Wawelu) mogę jeść całymi garściami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem, ja tylko na chwilę, normalnie padam. Dzisiaj miaĺam trochę bieganiny, wizyta udiabetologa ach, nalatałam się. Jutro napiszę coś więcej bo dziś jakoś nie mam weny. Pozdrawiam was serdecznie i piszcie jak u was po wizytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem :) Mama Pysia ja niestety nie doradze w sprawie getrów nie mogę w nich chodzić bo zsówaja mi sie z brzucha i uciskaja pod a wtedy mała sie bardzo buntuje i kopie jak szalona teraz juz tylko w ciazowych spodniach chodzę lub spódnicy ze względu na ten wysoki pas jest mi w nich wygodnie i nic mnie nie uciska :) dziś kupiłam sobie 3 szt rajstop tez dla ciężarnych Ala takich grubszych jak Leginsy a i buty botki wsówane bo mi brzuch przeszkadza w wiązaniu lub zasówaniu obuwia ( zreszta mi sie wszystko w rękach pali i zawsze urywam sówaki to wole wsówane :) ) wiecie nie zauważyłam zeby mi stopy puchły ani troszkę rozmiar butów mam 40 a jakoś wszystkie o tym rozmiarze za małe musiałam kupic 41 :( Kasiek ja tez pije kawę 2 rozpuszczalne z 1 łyżeczki pól na pól mleko woda :) lekarz pozwolił Na temat wagi juz sie chyba nie będę wypowiadać bo jak wchodzę na wagę to mi oczy wychodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ciesze się,że łóżeczko Wam się podoba, na dniach je zamówię. Dzisiaj byłam u ginekologa, na szczęście wszystko ok, synuś zdrowo rośnie, dostałam skierowanie na glukozę ale mam ją zrobić dopiero na 12 listopada czy jakoś tak- dziś u mnie 23t+5 dni, a do kiedy niby powinno robić się to badanie?bo mam wrażenie że tylko ja nie byłam i jakoś późno mam je zrobić. Na za dwa tygodnie mam zrobić tylko zwykła morfologie i mocz. A właśnie i jeszcze mam pytanie do Was odnośnie tej toksoplazmozy. Na początku miałam robione i wyszło, że nie chorowałam, teraz jakoś powinno się to powtórzyć? czy nie? Któraś z Was pisała o butelkach, ja zamówiłam z Tommy Tippee zestaw startowy 2x260 + 2x150 ze smoczkami o małym przepuście + 2 smoczki o większym i 1x taki butelko-kubeczek z uchwytami po 6 mies.życia. Jest u tego sprzedawcy na allegro co wcześniej Wam podawałam. Kupiłam tej firmy bo bratowa mi poleciła, miała takie przy swoim synku i była bardzo zadowolona i synek też:p Leginsy oczywiście kupujcie bez względu na swoją tusze. Skoro są wygodne to mają być i koniec, nie ma co się ściskać, ja chodzę po domu w dresach, a na wyjście mam na zmianę czarne i niebieskie dżinsy z pasem ciążowym i jest ok. Powiedzcie mi czy Wy pod biustem też macie teraz więcej centymetrów? bo ja w sumie nie wiele przytyłam, bo na starcie miałam 56 - później schudłam na 54, a teraz mam 57,5kg. Wydawało mi się ze tylko brzuch mi urósł ale moje żebra chyba też się rozeszły bo biustonosz 70B już nie przejdzie - dzisiaj kupiłam 80B i jest idealny. Wy tez tak macie czy tylko ja tak mam? Jeśli chodzi o wyprawkę to też nie mam jeszcze mnóstwa rzeczy, zaczynając od przebieraka,wanienki,poprzez kosmetyki itp. kończąc na wózku i łóżeczku. Także sporo wydatków przede mną również. Ja również zdecydowana jestem na wózek 3 w 1 Tako Baby Heaven Line - kiedyś wstawiałam fotkę. Mam akurat laktator od siostry ręczny z Aventa ale jej nic w sumie nie pomógł, mówiła że nawet krew jej poszła z piersi a mleka nie pociągło. Zobaczymy jak będzie u mnie i czy w ogóle się przyda. Jeśli bym nie miała od siostry to na razie wstrzymała bym się z zakupem ale jak kogoś stać to pewnie, że niech kupi:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) mam do Was kolejne pytanie. Obecnie u mnie trwa 27 tc. Malutka szaleje w brzuchu. Dzisiaj miałam wrażenie, że nie śpi cały dzień. Kopie z przerwami klikuminutowymi. I tak mam cały dzień. Ja akurat z kopniaków ciesze się, bo wiem że wszystko jest ok. Z drugiej strony zastanawiam się czy wszystko rzeczywiście jest ok. USG genetyczne mam 23 października a wizytę u lekrza (nie u swojego, bo go nie ma) 14 października. Co o tym sądzicie????? . W końcu zamówiłam te legginsy ocieplane. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Najwyżej będę w nich chodzić po mieszkaniu, albo pod spodnie w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na moje aukcje,sprzedaje m.in ubranka które przydadzą się przy wyjściu z dzieciątkiem ze szpitala i na pierwsze spacery oraz rożek,śpiworek!!! POLECAM SERDECZNIE Link do aukcji w stopce. Trzeba go skopiować i zlikwidować spacje przed znakiem _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Koleżanki!! Skoro ciąża tuż przed Wami to polecam świetny sklep internetowy z ubrankami dla Maluszków. Tylko i wyłącznie polscy i europejscy producenci - ŻADNYCH tureckich, chińskich czy mongolskich ubrań!! Zapraszam również na facebook'a :) https://www.facebook.com/iubranka i na stronę: www.i-ubranka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
Witam z rańca;) malinowaaa ja też jeszcze nie miałam glukozy a jestem 24t4d. W ogóle co do badań to ten mój lekarz jakiś specyficzny jest- wyszedł z założenia, że ja i tak robię regularnie badania bo jestem po operacji tarczycy to on już nic innego nie zleca;( dziwne to trochę ale nic. Aby ten pakiet startowy miałam, ten co toksoplazmozę się robi itp. Wyszło, że też nie miałam i nie kazał powtórzyć jak na razie. --------------------------------- co do leginsów to jak najbardziej polecam leginsy z pasem ciążowym- ja mam z h&m takie z wysokim pasem na cały brzuch i jestem bardzo z nich zadowolona, praktycznie cały czas bym w nich chodziła. A co do tuszy to ja też co do figury to nie jestem "Miss Pacyfiku" bo ciałka też troszkę mam- ale jak to się mówi jak się komuś nie podoba to niech się nie patrzy;) prawda?;) ---------------------------- MamaPysia może Twoja Malutka szukała sobie miejsca gdzieś na wygodne zastacjonowanie hihi, czasem tak jest że często się dzidzie czuje a czasem tak się ulokuje, że czeka się na każdy ruch dłuuuugo. Ale jeżeli masz się tak denerwować to może zadzwoń do przychodni i zapytaj lekarza, jeżeli nawet nie Twojego to położnej, na pewno Cię to uspokoi. ----------------------------- miłego dnia dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
malinowaaa wracając do wózka to widziałaś go "na żywo"? Bo ja muszę gdzieś dalej się wybrać, ponieważ u mnie nie ma tych wózków i na razie nie testowałam go a boje się całkiem w ciemno zamówić na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja ostatnio kupilam w h&m 2 pary spodni ciazowych. I jestem bardzo zadowolona, sa mega wygodne. Jedne mam ciemne jeansy a drugie takie ciensze czarne rurki. Kupilam rozmiar 42 chociaz moim zdanie nie ma wielkiej roznicy pomiedzy rozmiarami tzw w 38 tez sie zmiescilam ale chce zeby starczyly mi one do samego porodu. Sa bardzo rozciagliwe wiec mysle ze juz wiecej spodni nie bede kupowac. Byla akurat promocja 2para za 50% wiec nie wyszlo mnie to duzo. Mam problem z kupnem kurtki zimowej. Z pierwszej ciazy mam taki cieniuki plaszczyk wiosenny ( odcinany pod biustem z croppa) wiec narazie w nim chodze ale marzne juz w nim, jeszdze codze do pracy a rao jest bardzo zimno:/ W sklepach ciazowych ceny kurtek mnie pzerazaja bo ponad 300trzeba dac a wiadomo ze juz sie pozniej tego nie zalozy. Jak macie cos upatrzone to blagam dajcie jakies namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiekjaKasiek nie widziałam go na żywo i również bardzo bym chciała ale nie mam pojęcia w jakim sklepie stacjonarnym jest dostępny. ? Jak nie znajdę to pewnie i tak kupię bo nic innego mi się nie podoba. Anulekoooo no właśnie słyszałam ze na Kamińskiego remont jest. A wiesz może coś więcej? jaki oddział robią? Oby ich styczeń nie złapał:p Fakt wszystko przemawia za wyborem tego szpitala tylko szkoda ze swoich lekarzy tam nie mamy:( Dziewczyny czym mam się ratować? bo jakies choróbsko mnie dopadło:( głowa mi pęka, nos zapchany i gardło mnie boli. Juz wczoraj wieczorem mnie brało,a dzisiaj to katastrofa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)wczoraj byłam na wizycie i wszystko :) mała to na pewno mała bo pięknie wszystko było widać, lekarz sprawdzał czy ma rozszczep wargi no i nie ma a buźkę za to ma śliczną... tak naprawdę teraz mam regularne ruchy... do tej pory były kopniaki a teraz już brzuch faluje i wogole :) wazy już 771 g , kolejna wizyta za 3 tyg i myślę ze dobije już do 1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulek0000
Malinowa, gratuluję udanej wizyty. Remont podobno teraz mają już kończyć :) Remontują porodówkę i oddział położniczy, więc super. Pod koniec listopada moja znajoma chce tam rodzić, to się dowiem jak warunki, obsługa itd :) a potem oczywiście zdam relację :) Jak będziesz chorowała jeszcze dłużej to wybierz się do lekarza, bo są antybiotyki, które można brać w ciąży. W zasadzie to lepszy jest antybiotyk niż infekcja bakteryjna czy długo utrzymujący się stan zapalny. Tak twierdzi mój lekarz jak i internistka, do której chodzę. W ogóle ostatnio jestem stałym bywalcem laryngologa, bo średnio raz na miesiąc łapie mnie angina ropna :/ ale cóż pewnie taki już mój urok. Jeżeli chodzi o mój rozmiar pod biustem, to nie wiem :P staniki mam stare, więc pewnie się trochę już porozciągały i dlatego nadal są dobre. A żebra mogą mi się rozszerzać, bo w sumie mnie nawet bolą :P Co do żeber i wyglądu w czasie ciąży to wczoraj mój mąż załapał strasznego minusa u mnie. Przebierałam się przy nim, w sumie nie pierwszy raz, ale pierwszy raz zwrócił na to uwagę. Otóż załapała go taka śmiechawka jak mnie zobaczył, że nie mógł się uspokoić, bo brzuch mam wielki, a żebra mi dalej wystają. Nie wiem, co w tym śmiesznego, ale jego bawiło przez co najmniej 15 min :) ______ Ja za kurtkami zimowymi patrzyłam na allegro. Ceny raczej też nie powalają, ale pewnie w listopadzie skapituluję i kupię kurtkę na 3 miesiące za 200 zł, która jeszcze w ogóle nie będzie mi się podobać :/ Żeby było ekonomicznie następną ciąże zaplanuję sobie tak, żeby końcówka również wypadła na zimę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) mam nadzieję, ze dzisiaj dopisuje humor i macie dobre samopoczucie :) ja jestem mega niewyspana, ale to nic. Przeżyję :) Zainteresowałam się położna z mojej przychodni i okazuje się, ze nie ma czegoś takiego jak wizyty domowe przed urodzeniem dziecka. Po urodzeniu zgłasza się przychodni, że ma przyjść i przychodzi tylko do dzidzi. Zdziwiłam się , bo z Waszych wpisów wynika, że nawet teraz położna przychodzi do domu i np sprawdza tętno dziecka. Może tak tu po prostu jest i juz. Nie przejmuję się tym, bo akurat to moje drugie dziecko, więc nie potrzebuję opieki położnej. Chciałam ją poznać, ale nie mam jak. . Co do kopniaczów córci, to trwa całymi dniami, wiec chyba po prostu będzie wircipiętą :) odwrotnoćć brata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekjaKasiek
malinowaaa dokładnie ten sam wybrałam;) bo taki uniwersalny jest. Podobał mi się również ten czerwono- szary ale jakoś tak na zdjęciu ten materiał nie przemawia do mnie jak pomyślę o deszczu i śniegu... Dlatego stanęło na tym ciemnym. Mam nadzieję, że będziemy zadowolone z wyboru;) ----------------------------- ja ostatnio jak się rozłożyłam i poszłam do lekarza rodzinnego to Pani dr mi powiedziała, że "dobre słowo mi może przepisać" dlatego na gardło tantum verde do psikania, szałwia i dentosept do płukania, nacieranie aromatolem (tańszy odpowiednik amolu) i miód mieszałam z sokiem z wyciśniętej cytryny i albo po łyżeczce jadłam co jakiś czas abo do herbatki dodawałam. Dopiero przy gorączce ponad 38,5 stopnia kazała w razie czego paracetamol a jak nie spadnie to na szpital. Nic więcej nie poradzę ale współczuje bo nie dość że jest się chorym to jeszcze człowiek się o tego maluszka martwi, żeby mu niczym nie zaszkodzić ----------------------------------- Aniołek23 super, że z Malutką wszystko ok. To jest chyba najlepsza wiadomość dla nas w czasie ciąży, że dziecko zdrowe i się dobrze rozwija. Ja już też nie mogę się jutra doczekać w związku z wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaPysia ja jak ostatnio byłam u lekarza to najpierw rejestruje mnie położna mierzy ciśnienie tętno dziecka wagę itp. i właśnie mi mówiła że jest moją położną i dała mi różne materiały dotyczące ciąży, porodu i kazała podpisać kartkę że była u mnie w domu bo podobno położna ma obowiązek raz w czasie ciąży odwiedzić w domu i urządzić pogawędkę ale gdzieżby im się chciało mówiła że dopiero po porodzie przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, gratuluję udanych wizyt, super, że z dzieciaczkami wszystko dobrze, o zdrowie najważniejsze. Ja przed chwilą odebrałam od kuriera nowego laptopika i teraz siedzę i się nim bawię :p Wkurza mnie windows 8, bo zawsze miałam xp, ale cóż nauczę się i powinno być ok. ............. malinowa mnie na przeziębienie pomaga chlebek z masełkiem i czosnkiem, do tego mleko i wygrzewać się pod pierzynką. Życzę szybkiego powrotu do zdrówka. Z tego co się orientuję to jak gorączka się utrzymuje to lepiej iść do lekarza. .......... Wózek jest piękny, kolory w moim stylu. Ja też zastanawiam się nad takimi kółkami, macie może doświadczenie czy po śniegu dobrze jadą, czy może lepiej kupić z równymi kółkami (takimi nie ruszającymi się). .......... MamaPysia - co do położnych to pewnie zależy od ich chęci. Wczoraj zapisałam się do tej informacji pacjenta z nfz, gdzie można sobie sprawdzić np do jakiego lekarza się należy itd. i wyobraźcie sobie, że lekarz co miesiąc otrzymuje za nas od nfz 8zł, pielęgniarka ok 2zł i tak samo położna. Nawet jak do nas nie przyjeżdżają. Więc jeszcze raz dobre chęci położnej (moja jest naprawdę ok), bo kasę za ciebie tak z nfz dostaje. .......... Pamiętacie, że niedawno nie mogłyśmy doczekać się kopniaczków, a teraz martwimy się że ich za dużo ;) ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak już wspominałam miałam wizytę u diabetologa. Zobaczyła moje pomiary cukru i stwierdziła, że jak na razie dietka skutkuje, więc insuliny na szczęście nie dostanę. Mam dalej stosować dietę, a powinno być dobrze. Najgorsze jest to, że coraz bardziej mnie ciągnie do słodkiego, ale cóż mam zrobić zamykam buzię na kłódkę i nie tykam niczego, co się nie robi dla malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×