Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Dziewczyny czy Waszym dzieciom zrobily sie krostki po szczepieniu na gruzlice? Naszej wlasniesie zrobila taka czerwona. Jak przyjdzie polozna na nastepna wizyte to spytam czy jest ok czy nie za duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyn po gruzlicy z reguly robi sie jakas duza gulka na rece trzeba tylko obserwowac,czy nie nic z niej nie wycieka i czy nie robi sie jakies zapalenie wokół. powoli sie zagoi. ale pewnie jak bedzie polozna to niech obejrzy raczke. ja pamietam jak zostalam uszepiona ostatnia dawka przypominajaca w tak okolo 15 roku zycia to tylko pol roku mi sie to goilo bo ciagle jakis plyn surowiczy z wyciekal i teraz mam brzydka blizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzyn jesli pytasz o to pierwsze szczepienie co było w szpitalu to ja właśnie też zauważyłam na ramieniu że zrobiła się krostka czerwona i pielęgniarka w szpitalu jak małego szczepiła to mówiła że tak bedzie. Majaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reniu wysłałam Ci maila.Majaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Mam nadzieje, ze jej sie szybko to zagoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeee udało mi się, już 3 dzień karmię samą piersią, zero mm i to po prawie 2 miesiącach po CC. Jestem z siebie dumna ;) ... Też małej daję koperek do przepajania już po 1 miesiącu dawałam jakoś tak. ... Szczerze nie chcę żebyście się przenosiły na inne forum, piszcie też coś czasem tuu.. ... Czy któreś z Waszych maluszków ma przepuklinę pępkową? Mam dylemat czy plastrować ją, bo źle to wygląda, ortopeda powiedział, że to samo zejdzie, a pediatra, że można zakładać plasterek, ale nie koniecznie. Nie chcę, żeby mała miała jakiś brzydki pępek później :( ... Po tej szczepionce ze szpitala tak podobno ma być, u nas też było zaczerwienienie i nawet ropka się zebrała, to pękło teraz jest już lekko sine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskapyska80 --> dzięki za podpowiedź na innej przeglądarce zaskoczyło ;) --- Spokojnej nocki u nas męczą kolki :((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczną niedzielę. x Wczoraj wieczorem Ala miała temperaturę 38,6:(, nie płakała, tylko była taka niespokojna i miała problem z zaśnięciem. Mierzyłam jej co kilka, kilkanaście minut i ta temperatura skakała, obniżała się i podwyższała. Czy wiecie może dlaczego tak było? Co to może być? Dziś niedziela, więc nie chcę dzwonić do położnej. x Mam pytanie do dziewczyn, które dokarmiają mm. Czy podajecie witaminę D+K, czy tylko D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały misiu jak tylko dokarmiasz i ilość posiłków z mm jest mniejsza niz z piersi podajesz obie witaminy. .. ja dziś męża wysłałąm na długi spacer z małym i mam trochę czasu dla siebie. .. mielismy jakąś straszna noc, mały pół nocy się rzucał, warczał, kręcił głową, krzyczał (nie płakał), zarówno przy piersi podczas jedzenia jak i po jedzenia jak sie wybudzał ze snu. Czytam ze niby to moze byc objaw nie rozwiniętego jeszcze w pełni układu nerwowego. Jakos to sie nawet medycznie nazywa, ale mnie to trochę mimo wszystko niepokoi, o dziecko zachowuje sie jak by było strasznie zdenerwowane. Czy u Was tez cos takiego się pojawia? .. słyszałyście o metodzie Karpa na uspokojenie dziecka? Jak nie to polecam filmik, moze przyda się podczas kolek. http://www.youtube.com/watch?v=L0js5C3z1ws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzias napisz maila jeśli chcesz przejść z nami na inne zastrzeżone forum. Nikt tam nie wcina się z głupotami w nasze posty. . Karla udało Ci się zalogować? . Kawusia odezwij się. Czy u Ciebie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) baaardzo dawno mnie nie bylo, ale czytam Was regularnie. Najpierw problemy ciazowe pozniej ciezki porod a teraz malenstwo w domu i ooo:-) 27 stycznia przyszla na swiat moja coreczka Hania:-) Karla, jak moja coreczka sie nie chce uspokoic to tylko metoda Karpa mi pomaga wiec moge ja polecic:-) Niutka, i rodzilas w Glownie? Zadowolona bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Vaiiola rodzilam w Glownie. Ogolnie polozna i porod super. Ale jesli chodzi o pomoc w sprawach laktacji i pielegnacji dziecka to trzeba bylo wypytywac zeby sie czegokolwiek dowiedziec. A ty rodzilas w glownie? Jakies powazne komplikacje podczas porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najwiecej pomogla polozna Agnieszka i Malgosia z ktora rodzilam, ale co do porad laktacyjnych najwiecej dowiedzialam sie forum:-) No porod mialam sredni, rodzilam pod 30 h po czym ordynator odmowil mi podania znieczulenia ( za ktore chcialam zaplacic) i skonczylo sie ostatecznie cesarka. A 2 doby po cc wypuscili mnie do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kropelki na rope w oczku niestety nam nie pomagaja :( wiec musimy jechac na przetkanie kanalików łzowych. Karla-świetna ta metoda spraedzimy czy u nas działa. Zarejestrowałam się na nowym forum czekam na potwierdzenie. Maju dziękuje za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dodajcie mnie proszę na to nowe forum mój mail madziasek3@buziaczek.pl ... Imię Hania zrobiło się popularne, nasza Małgosia ma tak na drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia 79
dziewczyny jak karmicie mm i dziecko zje malo i za godzine jest glodne to co wtedy? co jaki czas podawac mozna mm? urodzilam Anulke 30 stycz. i musialam ja dokarmiac , teraz po dwoch tyg dokarmiania odrzuciła piers. je okolo 50 ml ale to malo i jak zglodnieje wczesniej niz za 3 godziny to co wtedy? do tej pory miedzy posilkami z mm podawalam piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaiiola to faktycznie nic przyjemnego. Ale dobrze ze to juz po. Ja rodzilam 5 godz z czego takie silne skurcze trwaly 2 godz a parte juz tylko 10min:) a o znieczuleniu nawet nie myslalam. Ja karmie mm co 3 godz. Moja mala zje 90 ml przewaznie. Ale zdarza sie ze zje 50 ml i po 2godz placze bo meega glodna jest. A nie zawsze oszukam ja herbatka albo rumiankiem. Wiec daje mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslecie mi tez adres tego drugiego forum? Moj email: cyrkielowa00@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla4 --> DZIęKi za link świetne metody wielkie dzięki :) --- spokojnego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja miałam taką samą sytuację i nie zważałam na godzinę. Jak widziałam że mały jest głodny to dawałam nawet po 40min tylko że mniejszą porcję. On też nie umiał od razu wypić więcej jak 40-50ml i dużo mleka też wylewałam bo nie wiedziałam nigdy ile wypije. Jak już zabrakło mojego mleczka to wszystko się ustabilizowało i mały wypija tylko mm od 90-110ml. Smutno mi że nie mogę juz go karmić ale niestety siła wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jak kapalam mala zobaczylam ze na lewym ramieniu ms taki czerwony twardy gozek - ale się przestradzylam.Poczytalam w necie ze to po szczepieniu na gruzlice ktore dostala po urodzeniu.Dla pewnosci jutro do dr skocze dziwne bo ma juz 5 tyg i dopiero tersz to sie zrobilo'ktoras z was moze tak miala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rena to nic niepokojącego. Mnie ostrzegano że coś takiego może się pojawić kilka razy w szpitalu+położna w domu tez o tym mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena,moja maluda tez to ma, to po tym szczepieniu szpitalnym. Trzeba na to uwazac, nie moczyc podczas kąpieli, a jak będzie ropka to nie wyciskać. Moja dzidzie ostatnio męczą gazy nad ranem, nie wiem od czego, bo nabial wyeliminowalam narazie. Klade ja sobie brzuszkiem na brzuchu, bo to jej pomaga i spi dalej. Śmiesznie chrapie, tak jak mój chlopak, w ogóle, to coraz bardziej go przypomina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja prosze przeslij i mi link z forum nowym. Po raz klejny podaje maila jej_@op.pl. X O tym guzku po szczepieniu tez juz pisalysmy jakies dwie strony wczesniej :). To nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis mamy usg bioder, obyb wszystko było ok, bo lekarka do ktorej ide, lubi podobno zlecac rehabilitacje ... za nami kolejna ciezka noc z wstawaniem co 2h na jedzenie. Kurcze dziewczyny czy jak Wasze dziecko budzi sie w nocy to je jakos usypiacie czy dajecie cyca? Bo u nas tylko cyc jest skuteczny, chwile pociumka i spi. Nie wiem czy dobrze robie, ale skoro sie sam budzi to chyba z glodu. .. w sobote mam wychodne na babski wieczor :) mam tylko odciagnac 100litrów mleka dla meza zeby nie musial dawac swojej piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak musialam karmic mm, to staralam sie tak dawac zeby przez 3 h otrzymala porcje 90 ml, czyli np zjadla 50, po 2 h byla glodna to podawalam nie wiecej niz 4 ml. Nie wiem czy dobrze robilam, ale u mnie sie sprawdzilo:-) U mnie Hania matylko malenka czerwona krostke, ale polozna mowila ze moze robic sie guzek albo podejsc ropa:-) No, zauwazylam ze imie Hanna zrobilo sie popularne,hehr a chcialam imie malo popularne:-) ale za to na drugie ma Anastazja:-) Jasmina, moja tez harczy, hrapie nad ranem. Na poczatku myslalam ze to katar, ale okazalo sie ze mam za suche powietrze w sypialni. Nawilzam malej nosek sola fizjologiczna i pokoj i jest ok:-) Moja uwielbia zasypiac u mnie na brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez usypianie przy cycu, ale jak skonczy 3 miesiace bede probowac ja odzwyczajac. Karla chodz do nas na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też masaż wystarczył! Vaiiola jesteś jednak! Tyle razy zastanawiałam się co u Ciebie, miałam nawet pisać ale myślałam że opuściłaś nas na stałe. Rodzyn dostałaś maila? Czy wszystkie dziewczyny które zgłaszały swój udział dostały maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poprosze jeszcze raz link aktywacyjny... na żadnej przegladarce nie moge sie zalogowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×