Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

To i ja przypomnę o sobie. Wylądowałam w szpitalu. Ze względu, że sączyły mi się wody płodowe. A zaczęło się tydzień temu.. natomiast wczoraj aż przesiąkło mi przez spodnie. Także do rozwiązania leżę w szpitalu. Dostałam sterydy na ssybszy rozwój płuc. I oczywiście czeka mnie jak coś cc.. bo mała ułożona jest miednicowo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś słabe jesteśmy stycznióweczki:( szybko się sypiemy. Ja od niedawna podczytuję listopadowki i tam dopiero 2 rozpakowane, a reszta czeka i nic, niektóre już po terminie. x Pomarańczowa trzymam kciuki za każdy dzień. Oby maleństwo jeszcze poczekało i Ty się trzymaj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, justin1234 gratulacje mam nadzieję, że z malutkim wszystko dobrze, ach jaki malutki. Z całego serca życzę Wam zdrowia. .... Ja też dzisiaj polatałam po mieście, a teraz zdycham. Normalnie wszystko mnie boli brzuch, krzyż, nogi jakoś słabo się czuję. Byłam w pepko i kupiłam malutkiej ręczniki z kapturkiem za 19,90 więc cena ok, kupiłam też szczotkę i grzebyk do włosów, skarpetki, a w rossmanie puder do pupki, krem ochronny, łyżeczki i parę innych drobiazgów. Za dwa tygodnie przymierzam się do zakupu łóżeczka i wózka, oraz wanienki i rożków. ... A ja zastanawiam się czy torby do szpitala nie spakować już w przyszłym tygodniu. Tak jakoś dziwnie mi brzuch się stawia, jakieś złe przeczucia mam. Dzisiaj jak się w nocy obudziłam to czułam się tak jakby mi brzuch całkowicie opadł, tak się wystraszyłam, że do rana nie mogłam spać. Wszystkie rzeczy do szpitala mam więc będzie pakowanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Mnie sie zawsze wydawało, że jednak dla synów jest zawsze matka najważniejsza. Często przecież są nawet konflikty teściowa-synowa. Mój mąż też nosi mamusię na rękach, ojciec babcię....a córki hmmm nawet moja mama mówi, że kontakt z córkami jest inny niż z synem. Wszytsko zależy pewnie od wychowania,ale nawet jak macie jakiegoś popaprańca, degenerata i przestępce to choćby nikogo nie szanował to mamę zawsze :) ... justin, a czy Ty miałaś wcześniej skracającą się szyjkę czy cokolwiek, co mogło zwiastować wcześniejszy poród? Jak się czujesz? .... ja jeszcze OSTATNI tydzień chodzenia do pracy mam przed sobą, później już tylko wyczekiwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jasmina89 super bodziaki;) nie widziałam takich w pepkaczu jak byłam ostatnio. justin1234 aż jestem w szoku! Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończyło i teraz Franek szybciutko będzie rósł. Mam to samo pytanie co karla4- czy coś wcześniej przepowiadało, aż tak szybki poród? który to tydzień? Trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, my dzisiaj po wizycie w końcu doczekałam się usg :) maleństwo waży 1350 na koniec 28tc, pępowina między nogami więc dalej nie wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka. Normalnie nie mogłam się napatrzeć, ale niestety szyjka skrócona - trzyma tylko leżeć i leżeć i "nogi zaciskać" co najmniej do 35tc potem mamy pozwolenie mniej leżeć ;) Humorek i apetyt dopisuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile dałyście za kombinezony na zimę? Ja dziś byłam na zakupach, ale ceny mnie trochę przestraszyły. Ładny kombinezon 160zł;(. W przyszłym tygodniu zajrzę jeszcze do tego Outletu Smyka, a jak nie kupię, to chyba pochodzę po SH. x Vaiiola przejrzałam tych sprzedawców, co polecałaś. Rzeczywiście ceny atrakcyjne i szeroki wybór asortymentu. I chyba taniej niż ja kupowałam a na pewno bogatsza oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
Mały Misiu ja mam tylko 1 "kombinezon" a raczej takiego bardzo grubego misia płaciłam 90zł ale zamawiałam ze stanów i chyba nie będę kupować innego bo jak urodzę w połowie stycznia to też najpierw z małym nie bedę wychodzić a jak zaczne to pewnie na krótkie spacerki raz na czas i wiosną dopiero zaczniemy spacerowac.Chyba, że zima potrwa do kwietnia to wtedy kupię coś na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justin1234 mam nadzieję, że Franek szybko wyjdzie z inkubatorka, i że wszystko będzie z Wami dobrze:) *** Ja się właśnie wzięłam za czytanie Języka niemowląt, T. Hogg, zobaczymy, czy przypadnie mi do gustu. *** Hanja, te ręczniczki co kupiłaś w Pepco, to jakoś w promocji? Bo byłam ostatnio w pn i były najtańsze po 29,99. *** Kombinezon mam od koleżanki, ale jak nie przeszkadzają Ci Mały misiu używane, to możesz na allegro spojrzeć, ja sporo rzeczy kupiłam mojej małej w całkiem atrakcyjnych cenach i to niektóre firmówki:) Koleżance kupiłam kombinezonik (tylko, że na rozmiar 74) ze smyka za 30 zł z przesyłką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko! To ja się użalam nad sobą, a tu widzę, że u większości jakieś "atrakcje". Pomarańczowa trzymam kciuki za Was. Od lutego są promocje w sklepach, my 3 lata temu musieliśmy dokupić większy to w coccodrillo zapłaciliśmy niewiele ponad 50 zł za kombinezon przeceniony ze 179 zł. Wydaje mi się, że współczesne kobiety ciężarne muszą sprostać oczekiwaniom otoczenia, bo z jednej strony atrakcyjna Mucha i inne "celebrytki" pracujące niemal do końca ciąży a z drugiej strony opinie, że kiedyś to kobiety do pracy na pole szły, w między czasie urodziły i po skończonej pracy do domu wracały w dzieciątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A okazuje się, że czas ciąży to okres wyzwań, zmartwień, niepewności, poświęcenia i można tak wyliczać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Misiu, ja za kombinezon w pepco zapłaciłam 50 zł. Dla dziewczynki taki ciemny róż, są różne kolorki i fioletowe, a dla chłopców były granatowe, także bardzo niewiele a kombinezon naprawdę super, rozpinany po bokach, wygodnie będzie ułożyć dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VAiola-Te reczniki byly w normalnej cenie, nie w promocji, ale takie po 34 tez byly. Te co zakuplam sa naprawde fajne, mieciutkie i fajne kolory maja. Wzielam taki jasniutki zielony i rozowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTIN gratuluję narodzin maluszka choć faktycznie bardzo wcześnie i życzę Wam dużo dużo zdrówka. Też mam koleżankę której wody odeszły chyba w 30tc i wtedy nic się nie da zatrzymać. Jej maluszek ważył mniej jeszcze ale wszystko dobrze się skończyło. U ciebie napewno też będzie ok tylko bądź dobrej myśli. Odezwij się do nas czasem. Pomarańczowa Ty też się oszczędzaj i uważaj na siebie. Przykro mi że jesteś w szpitalu ale już niewiele nam zostało także wytrzymaj! Ja torbę miałam zamiar spakować jakoś pod koniec listopada ale chyba też szybciej się za to zabiorę. Też mam przeczucie że może coś w grudniu wyjdzie. Kombinezon kupiłam w SH taki cieplutki mísiu z polarem w środku za 12zł. Myślę że kupię jeszcze jeden tylko już większy trochę a ten na samo wyjście ze szpitala i kilka spacerów wystarczy. Wszystko zależy jeszcze jaka ta zima będz-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny i ja szpital zaliczyłam dostałam mocnych skurczy a do tego znowu kolka nerkowa. No cóż zawsze coś ;) pozdrawiam Was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam tą książkę jak byście nie mogły otworzyć załącznika albo jak któraś nie dostała to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
cześć Justin gratulacje i trzymajcie się zdrowo!!! jak się czujecie? x Kasia, Pomaranczowa! a wy trzymajcie się jak najdłużej w dwupaku! x siedzę i spać mi się nie chce.. poprzeglądałam na allegro sprzedających. coś pewnie zamówię jak tak szybko przychodzi paczka :D ale dziś nie mam siły.. x x też macie tak napięte brzuchy, że aż pępek wam sinieje? bo ja mam wrażenie że mały zaraz wypchnie mi kopytka przez powłoki.. niejest to przyjemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justin1234 gratuluje syneczka i zycze Wam duzo zdrówka, Tobie szybkiego powrotu do formy, a Franiowi zeby duży rósł:) Pozdrawiam. _________ pomaranczowa1 oby Twoje dzieciątko jak najdłużej siedziało w ciasnym ale bezpiecznym brzuszku. Trzymam kciuki. Powodzenia Kochana. Dawaj znać co tam u Ciebie. ________ Jesli chodzi o kombinezon ja mam z allegro niby używany czego zupełnie nie widac-tyle ze metki papierowej nie miał. Śliczny kremowo brązowy z Wójcika-wylicytowałam go coś koło 60 zł,naprawdę warto było. Polecam jak macie chwile popatrzeć na allegro- czasami trafiają się perełki. __________ Ja już dwie partie prania i prasowania dla syneczka mam na gotowo poukładane w szafie - śliczne są takie maleńkie ciuszki:) Jeszcze musze zamówić upatrzony wózek i pościel do łóżeczka. ___________ kaem czasami mały wypycha mi tak tyłeczek albo główkę-ciężko stwierdzić co to - ale tak obok pępka i jak zaczynam go głaskać to za chwile się przesunie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny w jaką maść do pupy planujecie zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! justin1234 Trarzymajcie sie tam dzielnie,niech mały zdrowo rosnie,trzymam za was kciuki,ale wszystko bd napewno ok. Gratulacje!!! xxxxxxxx Oj kobietki ale dziś miałam noc....mały dawał czadu a ja juz na nogach od 5ej...choć nieżywa to zasnąc juz nie mogłam. xxxxxxx Wybrałam sie dziś na miasto dokupić kilka rzeczy,tj recznik kąpielowy,czapeczke zimową,ochraniacz na łóżeczko-choć miałam obiekcje to jednak wziełam ze wzgledu na to zeby małemu od sciany nie było zimno,jambo paka pampersów 92szt za 42 zł w rosmianie i uwaga detektor płaczu za 20 zł z canpolu w rosmanie...zobaczyny jak sie sprawdzi,wydaje sie być ok po moich i tesciowej testach,a i 2 koszule do karmienia i nowy szlafrok dla siebie. Zostało mi tylko kilka rzeczy do kupienia,pare szpargałów nachodziłam sie dzis ale dobrze ze juz prawie wszystko mam bo coraz cieżej znosze takie wyprawy po miescie,nogi i plecy daja znac o sobie. xxxxxxx heh...ale mnie dziś przygoda spotkała.... byłysmy w labolatorium analitycznym,bo tesciowa chciała zrobić badania na tarczyce...wchodzimy a tu kolejka(z 8 osób)....ludzie mnie obserwuja....widze ze jakoś dziwnie na mnie spoglądaja,i nagle jak nie gr****ie na mnie grad tłumaczeń ludzi-a to jeden pan juz 2h czeka w kolejce,a to babcia juz tez czeka bardzo długo,a to jakaś dziewczyna ze ona juz nikogo nie puszcza bo juz 2 osoby przeusciła,jeden drugiego przekrzykiwał.....heh...a jakie moje zdziwienie....co ci ludzie do mnie wogóle mówia....i szok...moja tesciowa sie zaczeła smiac....a ja po chwili sie zorientowałam ze ci wszyscy ludzie mysleli ze ja ze względu na swój stan chce wymusić na nich przepuszczenie w kolejce....heh...wiecie co?wyszłysmy bez słowa....bo sytuacja poprostu powaliła nas na kolana.Nawet nikogo nie prosiłam zeby mnie porzepuscił,nawet to nie ja chciałam badania robić.... ach ci ludzie....ale w domu było smiechu....jak ja swoja osobą i widokiem duzego brzuszka wprawiłam tyle osób w panikę!!! szok...dziwna sytuacja. xxxxxxxx dziewczyny co tam u was?co tu taka cisza dziś? xxxxxxxx miłego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko na forum bo weekend jest. A to widzę u nas rytuał że każdy spędza wtedy więcej czasu z rodziną. Ja siedzę z córką i lepimy lalki z modeliny. Jeśli chodzi o krem do pupy to ja będę stosować to co u córki czyli zwykły puder, sudocrem lub linomag. Ostatnio kupiłam zestaw kosmetyków w rossmanie z serii babydream i właśnie też jest krem do pupy. Wiem że są różne opinie np na temat pudru ale ja uważałam i moja córka rzadko miała jakiekolwiek zaczerwienienia. Fakt że każde dziecko jest inne i myślę że wszystko wyjdzie w praniu. Coś czuje że jeszcze dobry miesiąc i pewnie zaczniemy się pomału rozpakowywac. Pomarańczowa i inne dziewczyny które trafiły do szpitala -jak się czujecie? Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Majaa ja też kupiłam kosmetyki w rossmanie a do pupy sudocrem. Co do pudru to też wzięłam i zamierzam używać, a i świetnie nadaje się do masażu do dzieciaka lepszy niż oliwka tak mi poleciła położna, przetestowałam na sobie ;) .... Interesantka25 - ale miałaś przygodę, ja chyba też bym wyszła, ludzie są po prostu śmieszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja, Ja jeszcze musze koszule pokupować i podkłady, podpaski itp. rzeczy oraz kosmetyki dla dziecka. Ja tez mam problemy z chodzenie ale ze względu na brzuch po paru krokach zaczyna mnie mocno bolec i dostaje skurczy. Wiec poki co rezygnuje ze spacerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilox 23 trzeba uważać,nie ma co się przeciążać,bo później człowiek jest na siebie zły i chciałby cofnąć czas. Mi od pon. zaczyna się 33 tc. wydaje mi się, że jeszcze z 2 tygodnie i pokonamy najgorsze. Nie wiem co przyniesie nocka, przed chwilą wstałam po 2 godzinnej drzemce, chodziłam dziś jakaś rozdrażniona, wszystko mi przeszkadzało, wysłałam męża z dziećmi do dziadków i zasnęłam. Nam położna poleciła na wizycie patronażowej tormentiol, stosowany okazjonalnie, gdy dziecko ma odparzenia z którymi nie można sobie dać rady. Kosztuje niecałe 10 zł. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia tormentiol zawiera kwas borowy poczytaj o tym, nie jest to polecane dla dzieci poniżej chyba 3 lat. Tak ja tak mam ze często ze się przeforsuje i chce cofnąc czas, JA dopiero 29 tydz wiec jeszcze dużo przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam, że tormentiol nie nadaje się dla takich maluszków. Ja kupiłam zwykły krem chyba Bambino albo Ziajka, a jak się będzie coś dziać to wytoczę cięższe działa w postaci Linomagu lub Sudocremu:). Moja mama mówi, że lepsza niż puder jest mąka ziemniaczana:) x Pozdrawiam dziewczynki. Trzymajcie się:) I buziaczki dla Frania. To nasz rodzynek:)Mam nadzieję, że z każdym dniem jest silniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poruszaliśmy kwestię tormentiolu podczas szczepienia, bo naprawdę jest świetny i niedrogi, ale słyszałam też o tym kwasie borowym, pediatra mówiła, że stężenie jest niskie,stosowany okazjonalnie może być jak najbardziej. Ja go wole mieć na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelu
Justin1234... O rany, ale się przejęłam jak zobaczyłam wiadomość o porodzie. Jak będziesz miała chwilkę to napisz kochana koniecznie o tym jak do tego doszło, w którym byłaś tygodniu i o co chodzi z Twoją szyjką? Czekamy z niecierpliwością na wieści. . Mimineczka... nie smutaj, mnie tez dołki dopadają ale zawsze sobie tłumaczę, że to hormony i niedługo minie. Coraz częściej miewam dni, że nie wychylam nosa z domu przez cały dzien. Później sobie obiecuję, że jutro na pewno wyjdę na długi spacer po czym znowu siedzę w domu i albo śpię albo wyszukuję wymówki bo zimno, bo pada, bo szybko się męczę itd. Dołuje mnie to bo zawsze byłam aktywna. Ależ ta Twoja dzidzia jest tajemnicza :) Kiedy masz kolejne usg? . Widzę, że Wy już wszystkie spakowane. U mnie 30 tc a mam tylko wózek i ciuszki. Jakoś nie mogę się zebrać z zakupami bo za bardzo każdy zakup analizuję. Nawet jak wybierałam podkłady czy pieluszki tetrowe to czytałam opinie nie wspominając o butelkach i smoczkach :D . Pozdrowionka styczniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelu mam tak samo! Tylko ciuszki nie stanowią problemu bo je dostałam;) do kupna tetry podchodziłam ze 3 razy i jeszcze nic. X Co do kontaktów córka-matka to zdecydowanie są bliższe gdy mamy i synków i córeczki, ale..! Dla prawidłowego rozwoju córki musi zaistnieć etap, kiedy na każdym kroku kłóci się z matką. Matka ją irytuje, matka się nie zna itd. I jest to potrzebne by córka dojrzała i wyrwała się z gniazda. Jeśli taki etap nie następuje to wtedy dopiero bym się niepokoiła o córkę bo dobrze jej to nie wróży. X Justin1234 gratuluję, fajnie że wszystko dobrze się skończyło dla Franka. Trzymam za niego kciuki i zyczę dużo zdrowia. X Pomarańczowa powodzenia! Trzymaj nogi razem i oby się udało! X Mimineczka bardzo mnie ciekawi książka Francuskie dzieci nie grymaszą, czytalam początek i przyznam, że jej filozofia przypadla mi do gustu. Nie masz może scanu albo w pdf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×