Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość karla4
rena ja mężowi kupiłam nową torbę na laptopa, bo ostatnio mu ze starej wypadl, bo jest taka zdezelowana i 2 ksiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla ja mam podobnie wizyta 18 a potem dopiero po nowym roku i tak jak Ty myslałam ze bedzie pod koniec czesciej a sie okazuje ze zostaje bez pomocy mojego dr :( Dobrze tylko ze moj gin jest taki ze zawsze odbiera telefony-wiec jak cos bede moga dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla4 moja pani doktor mowila cos ze jezeli ta biopsja by cos niedobrego wykazala to wtedy pozostaje mi biopsja grubo iglowa....ale wtedy to wiaze sie juz z przyjeciem na odzial bo w ciazy tego jako zabieg potraktowac nie moga...a dalsze postepowanie juz po rozwiazaniu...ach,narazie nie mysle....dzieki za troske!!! xxxxxxx jeszcze poltorej tygodnia i moj mezczyzna wraca nareszcie do domu....nareszcie...dawno tak dlugiego wyjazdu nie mial....7tygodni....ech ciezko mi juz samej,ciesze sie ze wkoncu bd go miala w domu przez najblizsze 2miesiace napewno. Poczynimy ostatnie zakupy dla malucha i juz bd spokojnie czekalo na narodziny. xxxxxxx ja prezentow jako tako dla wszystkich nie mam....narazie jest plan...tylko trzeba go wykonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. my od 4 na nogach... Siusiu - rzecz jasna a później już bez szans na spanie:/ do tego tak zgłodniałam że musiałam wstać i zjeść jakąś kanapeczke bo chyba by mnie zassalo:P Interesantko nie zazdroszczę... Stresik spory pewnie. Sama co kilka miesięcy przechodzę biopsje tarczycy i chociaż głupa palę przed wszystkimi że spoko luz to też się zawsze bardzo denerwuje:/ ale słyszałam że w ciąży często pojawiają się jakieś tego typu zmiany właśnie że względu na hormony ale zazwyczaj to tylko takie straszaki. Byliśmy dzisiaj na naszej porodowce. Wrażenia suuuuper. Jeszcze 3 tygodnie do mety i oczywiście mam nadzieję że Malutka wy3ma. Szkoda byłoby roku... Wizytę mamy podobnie jak większość. 17 grudnia. Praktycznie miesiąc przerwy przy końcówce to wydaje mnie się sporo. No ale cóż... Nasz Dr się urlopuje... To będZie nasz 38 tydzień i oczywiście doczekać się nie mogę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Cześć Calkiem dobra noc za nami. Co prawda obudziłam sie po 3 ale dosc szybko zasnelam. Ale jestem tak wykonczona ze wczoraj zasnelam z tabletem w reku.. az sie maz ze mnie smial dzis rano.. Wcczoraj znow troche poogarnialam w mieszkaniu. Ipostanowilismy dzisiejszej nocy juz tam spac <3 w koncu! . Ja tez musze do gina ok 17 grudnia isc.. wiec wszystkie razem mamy wizyte :) . Dziewczyny to ja nie na inflanckiej. Ja chyba na madalinskiego.. w sumie jeszcze nie postanowilam na 100% waham sie jeszcze pomiedzy karowa.. no ale z drugiej strony jestem zdrowa i nic w ciazy sie nie dzialo niepokojacego.. eh takie moje dylematy ;) . Malinowa przypomnialas mi ze mialam przyjaciolke zwabic zeby mi zdjecia porobila ;) bo ja to nie mam ani jednego z brzuchem. . . A rozstepy.. jak maja byc to beda.. mi na szczescie po pierwszej ciazy sie nie zrobily.. za to moja przyjaciolka miala dopiero po porodzie.. a cala ciaze sie cieszyla ze nie ma.. i taki klops :/ . Interesantka25 trzymam kciuki! Na pewno bedzie dobrze! . Dzagatka biopsje masz co kilka miesiecy???? :o . Pora wstawac bo dziecko dobiera mi sie do kartonow zapakowanych ;) . Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka dobrze, że szybko zareagowałaś. Mam nadzieję, że wyniki będą pomyślne, szkoda tylko nerwów w ciąży. Mam nadzieję, że otrzymasz dobre wyniki przed świętami i nie będziesz miała więcej trosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem moge być wsc***ka, a masz lekarza z madalińskiego, czy z karowej?czy po prostu chcesz tam rodzic bo masz najblizej? mam nadzieje ze wiesz że decydując się na Karową, jest to szpital kliniczny uniwersytetu medycznego z automatu decydujesz się zeby przy porodzie byli studenci. u mnie dzien gotowania bo jutro maz wymyslil wycieczki po sklepach wiec musze dzisiaj cos ugotowac na dwa dni. nocka kiespka, od 4 nie spalam, jak przysnelam okolo 6 to juz trzeba bylo wstawac, bo M obiecał zawieść mnie przed praca do przychodni na pobranie krwi wiec przed 7 musiałam być już gotowa. milego dzonka dwupaczki, co prawda w wawie szaro-buro, a może u was ladniejsza pogoda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskapyska kochanego masz męża,ja nie byłam na zakupach chyba z pół roku. Chyba zacznę chociaż pod dom na spacery wychodzić, bo klucha się zrobiłam niesamowita. Mam wrażenie, że prześpię poród, mogłabym z łóżka nie wstawać. A wydaje mi się, że najwyższa pora zadbać o kondycję przed porodem po półrocznym leżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia1 nieskromnie powiem,że chyba faktycznie jest kochany ten moj M:), a z Synka mam wrażenie że bardziej się cieszy ode mnie. zanim cokolwiek kupimy siedzi na forach internetowych i czyta milony opinii o danym produkcie, wiekszość rzeczy dla Małego to on wybrał i kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Miskapyska lekarza mam z przychodni normalnej. Na madalinskiego rodzilam pierwszego synka. Niby bylo ok ale boje sie ze w razie komplikacji okoloporodowych cos sie stanie.. a na karowej mam duzo znajomych. I wiem o studentach ;) ci akurat mi nie przeszkadzaja chociaz wiem ze na moja prosbe by nie wchodzili. Tyle ze wlasnie wolalabym znajomych nir spotkac podczas porodu :/ i to mnie wstrzymuje przed karowa.. wiec pewnie bedzie madalinski.. . Dziecko spi. Wiec ja sie biore za pakowanie resztek rzeczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
Najblizej to mam do miedzylesia.. ale tam to nie pojade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
w ciązy zrobiłam sie jeszcze bardziej problemowa niż przed nią. Zawsze tak miałam, ze panikowałam, ze jak coś mi się nie udawało to był koniec świata, bo ja lubię robić wszystko na 100%, ale teraz to juz przechodzi ludzkie pojęcie. Dzisiaj przyszedł dywan do pokoju małego który zamówiłam i ma inny odcień niż mi się wydawało,(wiadomo coś na ekranie kompa często wygląda inaczej) i co i wpadłam w panikę. Rozpłakałam się, załamałam, prawie wywaliłam go przez okno, teraz muszę to dotargać na pocztę, odesłać i wymienić na inny z własnej głupoty (bo mogłam rzucić na niego okiem na innym kompie) wywalę teraz 50zł na przesyłki.........Miałam isć obadac żłobek w okolicy, ale jestem tak zdołowana głupim dywanem, że mi się nie chce. Ciąża mi ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla wybacz, ale żałuję, że Cię nie widziałam gdy dostałaś ten dywan. Mam zamiar chłopcom do pokoju kupić, waham się pomiędzy takim w ulice i jakimś kolorowym młodzieżowym. Musimy im trochę pokój umeblować i wystroić. Jak tylko skończyliśmy remont ja musiałam leżeć i nie miałam głowy do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
kawusia te w autka są fajne, bo w sumie dla chłopców to chyba tylko takie są z tych dziecięcych, ogólnie mały wybór. Ja kupiłam teoretycznie taki jednolity dywan jasno szary (mysi), a przyszedł melanż grafitowo-szary. Zadzwoniłam do męża zaryczana, ze jest zły, ze mam wszystkiego dość, że go rozwinęłam a teraz muszę zawinąć, a już wywaliłam folię, że facet mi pewnie nie wymieni..........i mąż się pyta jaki ma kolor, to mu mówię SZARY, a on pyta a jaki miał być, na to ja NO SZARY!.............i rzucił słuchawką :( Żałosna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Mały misiu za zrozumienie, staramy się nie zwariować leżąc :) od dzisiaj mam założony passer więc myślę, że do stycznia powinnam doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karla ty z dywanem, a mnie dzisiaj szlag z meblami trafiał. Mąż zaczął skręcanie od łóżeczka i tu niemiła niespodzianka, tam gdzie się wkłada najwyższy poziom w łóżeczku są dziurki, które nie były wywiercone, tylko tak jakby maszyna je musnęła. W końcu stwierdziłam, że mała może spać na środkowym poziomie, normalnie nie chce mi się latać z reklamacją. Potem przyszła kolej skręcania komody, a tu następna niespodzianka, boki szuflad i zamiast dwóch prawych to lewe były i za żadne skarby nie idzie ich złożyć, bo dziury w innych miejscach, tym razem bez reklamacji się nie obyło, w przyszłą środę dowiozą prawidłowe boki. Normalnie załamać się idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie. Jak Wam mija ta środa? My dziś z mężem trochę na zakupach byliśmy. Czuję niestety teraz to zmęczenie ale musiałam zakupy na święta zrobić bo różnie to bywa. Rena ja też jeszcze wszystkich prezentów nie mam. Córka jest na etapie gadżetów z serii Monster Hight a dla męża mam kilka opcji pomiędzy elektryczną maszynką do golenia, fajnymi pokrowcami do samochodu albo portfel. W tym tyg muszę chyba za te prezenty na poważnie się zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzień na zakupach, ale za to mam już wszystkie prezenty z głowy:) i jestem lżejsza o kilka stówek - mimo to cieszę się, bo lubię kupować i dawać prezenty. Mam nadzieję, że będą trafione. x U mnie jeszcze lepiej z łóżeczkiem, bo przyszło dzisiaj i jest pęknięte. Jutro będę dzwonić do sprzedawcy, ale szczerze mówiąc wcale bym go nie odsyłała. Mówiłam mężowi, żeby to skleił albo skręcił śrubami (jest to w takim miejscu, że nie byłoby widać), ale on że mam to reklamować. A ja nie lubię takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskapyska no to fajnie, że już masz zdecydowane co i gdzie. Ale szkoda, że jednak się nie spotkamy na porodówce :P U mnie Radom też stoi teraz pod znakiem zapytania... Dziś na wizycie się okazało, że mam już rozwarcie na 1 palec i nie wiadomo ile jeszcze pociągnę. Za tydzień zapadnie ostateczna decyzja co robimy dalej, czy zostajemy w krk, czy jednak zdążymy dojechać do Radomia. Uh, trochę się pokomplikowało, ale w sumie jestem spokojna. Mały nie jest aż taki bardzo mały, bo ma ponad 2600g więc powinien spokojnie sobie poradzić poza brzuszkiem. W zasadzie obyśmy wytrzymali jeszcze 2 tygodnie. Potem niech się dzieje co chce :) A ja nawet się ucieszę, jak jeszcze w tym roku urodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Ponownie zapraszam serdecznie, sprzedaje ubranka po mojej córci w naprawdę suuppper stanie http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Należy skopiować link, wkleić go w przeglądarce i zlikwidować spacje po słowie http Naprawdę polecam!!! To już ostatnie minuty! WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kiedy moge robic.test mialam.robione badanie z krwi czy mam jajeczkowanie czy hormony okey wszystko ok lekarka kazala mi zrobic badania 2 grudnia wtedy mialam. Owulacje kiedy moge robic test ciazowyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia fajnie że do nas też zaglądasz. Mam nadzieję że dacie znać jak któraś mamusia z fb się rozpakuje. A wogóle to nie wiem co mi się kojarzyło że Ty miałaś mieć córeczkę? A macie imię dla synka? Mój mąż dziś dał nową propozycję na imię i o dziwo całej naszej trójce się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem to widzę, że mamy podobnie u mnie przez znajomych odpadł Lindley i Żelazna :). o madalińskim różnie słyszałam, generalnie znajome, które kilka lat temu rodziły były zadowolone, natomiast sąsiadka która rodziła w zeszłym roku już nie za bardzo. nie mam zdania o szpitalu jako szpitalu, ale mam swoje zdanie na temat dyrektora tego szpitala dlatego mimo że mam do niego najbliżej wybieram inflancka. Aizuz czyli u ciebie też się zmienia? no może warto troche poleżeć może tak jak u mnie wszystko się cofnie, jeszcze tydzień temu były skurcze i nieustannie twardy brzuch, a teraz, wszystko wróciło do normy. mnie doktorek powiedział, że do świat mam się oszczędzać a później ja impreze sylwestrową moge iść, w razie czego akurat ma dyżur w sylwestra to będzie sylwestrowy Synus. ja nie robiłam teraz usg bo wszyscy mówią ze nie ma sensu skoro szyjka zamknięta i dluuga. mam zrobić usg zaraz po nowym roku jak nie urodzę do tej pory. Wiesz ja już sama nie wiem co bym wolała czy urodzić w grudniu i już mieć spokoj czy jednak lepiej dla Małego jak przeciągnie się do stycznia będzie miał prawie cały rok do przodu. Zawsze mogę wysłać ci siostrę w zastępstwie ;), co prawda ona nie przepada chodzić na Ginekologię i Połoznictwo, ale "cięzarnym się nie odmawia :)" No widzie koleżanki, ze jedna wielka fala awarii, u Małego Misia z łóżeczkiem, u Karli z dywanem, a hanja podwójna awaria łóżeczko i komoda. Może jutro będzie lepiej tylko bidulki nadzwonicie się i nadenerwujecie się przez takie niedoróbki. ok zmykam do łazienki i do łóżeczka bo jakoś oczy same się zamykają, ciekawe czy dzisiaj znowu będzie pobudka już o 3 a może dotrwam chociaż do 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Mamusie :) jak widac na zalaczonym obrazku znowu 4 nad ranem i znowu nie spie. od 3ej.. alez to irytujace! po umyciu sie nie posmarowslam balsamem i cale cialo w nocy zaczelo mnie znowu swedziec. wypilam teraz wapno i posmarowalam sie. w oczekiwaniu na sen pisze do Was :) w dzien mam tyle roboty,ze nie jestem w stanie wlaczyc sie do tematow poruszanych przez Was :( ale jesli chodzi o problemy z meblami,to chyba jest zarazliwe,bo ja tez mam mega klopot. zawsze meble kupowalismy w sieciowkach. teraz chcielismy sofe zmienic,bo stara sie rozlatywala po 8 latach uzytkowania. zamowilismy u prywatnego przedsiebiorcy kanape,ktora miala miec automatyczne wspomaganie rozkladania. nie dosc ze czekalismy 2 miesiace na dostawe (bo producent zawalal) to jeszcze nie ma tego automatu,ktory wspomaga rozkladanie,a mial byc :/ w ogole to jest jakis koszmar,bo doszlo do tego,ze mieli na przywiezc kanape w zeszla sobote,ale gdy juz pozbylam sie swojej starej zadzwonili ze jednak nic z tego. powiedzialam ze jestem w 9 mies ciazy i nie bede spac na podlodze. dzieki Bogu przywiezli sofe z wystawy. ech... mowie Wam mam dosc. dzisiaj mieli dowiezc poduszki. przywiezli zle. co do tego automatu to wciskaja kit,ze producent powiedzial,ze sie nie dalo zainstalowac co jest bujda,bo na folderach obiecuja ten automat,poza tym znalazlam duzo tansza firme,ktora za doplata zainstaluje te zawiasy. ech... na dlugo zapamietam ten zakup,bo byl najgorszy w moim zyciu. wbaczcie za ewentualne bledy w pisowni. pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do samej ciazy,to juz na prawde jest mi ciezko. w tym miejscu pytanie do Dziewczyn z terminami na poczatku stycznia-jak czesto Wam sie "stawia" brzuch i co wychodzi na ktg? wczoraj bylam na ktg w szpitalu, w ktorym bede rodzic. lekarz mowi,ze nic sie nie dzieje i nie ma skurczy. zdziwilam sie,bo przez caly zapis mialam skurcze ale przepowiadajace. na wykresie widoczne jako spiczaste nierownosci o sile 80%. moze to urzadzenie takowych nie rejestruje. wiem,ze naciska sie w guzik przy ktg jak sie poczuje ruchy Maluszka,ale ja nie mialam tego guzika. szczerze mowiac juz zaczelam sie pogodzic z mysla,ze urodze niedlugo,ale skoro nie ma skurczy to i lepiej dla dzidzi w przyszosci bo wole,zeby byla najstarsza w klasie niz najmlodsza :) widzialam,ze macie hurtowo wszystkie wizyty 16 i 17 grudnia :) ja chodze co tydzien i mam jutro wizyte, to znaczy juz dzisiaj bo 12 grudnia. ciekawa jestem czy mam juz jakies rozwarcie. dzisiaj zaczelismy 38 tydzien ciazy. ale zlecialo.... w mieszkaniu zawsze jest cos do poprawienia,ale zrobilismy najpilniejsze rzeczy czyli malowanie scian i kaloryferow,wiec jest prawie gotowe na narodziny naszego Sloneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do samej ciazy,to juz na prawde jest mi ciezko. w tym miejscu pytanie do Dziewczyn z terminami na poczatku stycznia-jak czesto Wam sie "stawia" brzuch i co wychodzi na ktg? wczoraj bylam na ktg w szpitalu, w ktorym bede rodzic. lekarz mowi,ze nic sie nie dzieje i nie ma skurczy. zdziwilam sie,bo przez caly zapis mialam skurcze ale przepowiadajace. na wykresie widoczne jako spiczaste nierownosci o sile 80%. moze to urzadzenie takowych nie rejestruje. wiem,ze naciska sie w guzik przy ktg jak sie poczuje ruchy Maluszka,ale ja nie mialam tego guzika. szczerze mowiac juz zaczelam sie pogodzic z mysla,ze urodze niedlugo,ale skoro nie ma skurczy to i lepiej dla dzidzi w przyszosci bo wole,zeby byla najstarsza w klasie niz najmlodsza :) widzialam,ze macie hurtowo wszystkie wizyty 16 i 17 grudnia :) ja chodze co tydzien i mam jutro wizyte, to znaczy juz dzisiaj bo 12 grudnia. ciekawa jestem czy mam juz jakies rozwarcie. dzisiaj zaczelismy 38 tydzien ciazy. ale zlecialo.... w mieszkaniu zawsze jest cos do poprawienia,ale zrobilismy najpilniejsze rzeczy czyli malowanie scian i kaloryferow,wiec jest prawie gotowe na narodziny naszego Sloneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wkleil mi sie post dwa razy :/ pewnie bedziecie to czytac rano,wiec zycze Wszystkim udanego i milego dnia :* PS. Zuziu pisz w ktorym szpitalu w Krakowie bedziesz rodzic w razie jesli zapadnie taka decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku, przez ostatnie pół roku brałam magnez na skurcze macicy, zdarzało się, że brałam 6 tabletek na dobę. Ostatnio miałam zalecone zbadanie poziomu magnezu we krwi i wyszło, że przekroczyłam 0.1 dolną normę. Byłam pewna, że przekroczę górna granicę po takich dawkach. Na początku brałam asparmag, później magnez z Olimpu, niby najlepiej wchłanialny. Wychodzi na to, że .... warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja biore asmag forte 6 szt dziennie. dzisiaj lekarz kazal to odstawic. szyjke mam miekka ale zamknieta,wiec teraz dzidzia zdecyduje kiedy chce wyjsc :) nie mam apetytu ani pomyslu na obiad. co Wy bedziecie gotowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
ja też biorę Asmag Forte x4. .... MamaPysia ja dziś z braku czasu i pomysłu robię filety z indyka w sosie kaparowym, 10min roboty i jest obiad. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×