Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Czesc Madzis mi dr mowil ze szyjka miekka ale czy to to samo co u Ciebie nie mam pojecia.Mnie troche msrtwi to ze brzuch mi opada a to dopiero 35 tydz Sterylizatora do butelek nie mialam przy dzieciach wiec i teraz nie kupuje Pomaranczowa pisalam wczesniej ze mojs mala jest posladkowo ulozona tylko ja jeszcze msm badzieje ze zrobi fikolka i bez c c sie obedzie. Wlasnie skonczylam robic golabki i tsk mnie umeczyly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dwupaczki "u mnie na dwoj***abka wróżyła", lekarz z Luxmedu, tłumaczy, że w ciągu dwóch-trzech tygodni się rozpakuje, Młody jest bardzo bardzo nisko wg niego 2 cm od mojego pęcherza dlatego tak często chodzę siusiu i dlatego mam takie uciski w dole brzucha i problemy z chodzeniem. Naromiast gin ze szpitala w którym chcę rodzić, tłumaczy że jeszcze jestem "w lesie" wszystko pozamykane i twarde, ze 34-35 tydzien to macica jeszcze troche się podnosi do góry więc jeszcze będzie mi troche lżej ze dopiero od 38 tygodnia zaczyna się obniżac. Poza tym on nie uważa żeby jakos nisko było nasze Maleństwo bo od zawsze miałam nisko brzuch więc dlatego Mały tak jest ułozony. no i kto ma rację?? chyba moja Sister która tłumaczy mi: po cholere chodzisz do dwóch lekarzy i tylko się stresujesz podwójnie :) A teraz z innej beczki zakupy wczoraj zrobione dzisiaj troche odpoczywam, i robie plany na przyszly tydzien. Własnie dowiedziałam się ze komoda, którą miał nam pan przywieść bo na zamówienie, hmm nie przyjedzie mamy sobie ją sami odebrać, a w ogóle to juz od 2 tygodni jest zrobiona i dlaczego ja nie interesowałam się nią, na co ja panu że termin realizacji wyznaczony był na 15 grudnia więc nie uznawałam za stosowne kogoś poganiać i ponaglać, no ale okres przedswiateczny więc zrobiłem wczesniej. Więc już mam zadanie szukanie transportu dla komody bo nie wiem czy naszym osobowym autem da się ją przewieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskapyska dobrze,że nie musisz 200 kilometrów po nią gnać. Moim zdaniem skoro oferta obejmowała dostawę to powinni trzymać się tego, chociażby mieli w środku nocy wieźć. Ja to chyba wszystkich poduszę,albo wymienię zamki w drzwiach i nikogo nie wpuszczę. Wnerwia mnie to "nie rób niczego", "połóż się", "poleż", "odpocznij","no żebyś tylko do stycznia wytrzymała". Mąż już podłapał od teściowej. Tylko kto mi na święta w domu posprząta? Dopiero zaczęłam zauważać kłęby kurzu w kątach pokoi, szafki kuchennej boję się otwierać, wydaje mi się, że zalęgły się w niej mole i tysiąc takich niespodzianek mam w domu. Mam ochotę krzyknąć: Halo! Świecie ja już nie muszę leżeć! To już 38 tydzień Maleństwo może się urodzić bezpiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) widze, ze nie tylko ja przezywam coraz silniejsze skurcze. Dziewczyny a jak tam u was z seksem? Odpuscilyscie juz. Ja jestem w 34 tygodniu i wczoraj na wizycie u lekarza pytalam o seks i powiedzial ze moge, ale delikatnie. Szyjka jak na 34 tc powiedzial ze super. Wiec wczoraj z mezem pofiglowalismy a potem skurcze co 10 min. Jeden byl tak silny ze myslalam ze zaczynam rodzic:( i chyba odpuscimy sobie te pieszczoty. Termin mam dopiero na 20 stycznia wiec niech malutkiej sie tak nie spieszy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe jeśli chodzi o seks, to my nie odpuściliśmy sobie, a jutro zaczynam 35 tydzień. Moja ginekolog też nie widzi przeciwwskazań, a ja nie mam raczej żadnych skurczy po stosunku. W ogóle to ja mam teraz większą ochotę ;) chociaż mi brzusio trochę przeszkadza. Już się boję co będzie po porodzie, czy będzie tak dobrze jak teraz, czy nie będę miała oporów przed seksem i czy wytrzymamy 6 tygodni ;D Ostatnio tez mam problemy z bezsennością jak co niektóre dziewczyny z tego forum, wstaję w nocy parę razy na siku a potem zasnąć nie mogę, a rano jestem niewyspana i mam obniżony nastrój przez to, nie jest ciekawie, zwłaszcza, że pogoda jest taka nijaka. W dzień staram się dużo robić, sprzątać, gotować, byle nie myśleć... a sama nie wiem czemu mi smutno ;D mam takie wachania nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, mam jakiś dziwny dzien. Dziecko malo sie rusza i ja tez nie moge cos siebie znieść dzisiaj. Co do seksu to juz zapomnialam co to jest :) od sierpnia prtaktycznie brak ochoty a mezowi czasami nachodzi ochota i przechodzi mu. boi sie ja w sumie tez. lekarza ni pytam o takie sprawy,bo sie krępuje. ale i tak nie mam ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia1 no właśnie aby pojechać i przywieść tą komodę to mam tylko 130 km w jedna strone wiec w sumie 260 km. Komode zamawiał moj M i teraz to już sama nie wiem co on z tym facetem ustalił, bo facet mówił ze obieramy od niego, a moj M mówi że po zrobieniu mieli się dogadać co z transportem. A że to taki pan złota rączka więc umowy nie mamy spisanej :( Już się boje jaka będzie ta komoda skoro podstawowa sprawa jak przywiezienie jej do domu tak została załatwiona. ehh takie sprawy muszę chyba brać na siebie. Z tym leżeniem i odpoczywaniem to chyba moj M zapożyczył od twojej rodzinki też ciągle się mnie czepia, że nie powinnam się tyle kręcić i tyle robić tylko leżeć i leżec, co prawda u mnie dopiero 34 tydzien, ale nie mogę tak całe dnie. Butelki będę gotować, albo sparzać, nie kupuje steliryzatora do butelek bo jak tu któraś z was napisała uważam to za zbędny wydatek. jaśmina89 widzę że ty też dużo robisz, byle nie myśleć, to tak jak ja, sprzątam albo gotuje, bo jak za długo siedzę to za dużo myśle i wtedy jest mi smutno. Ale taki urok grudnia, akurat to nie jest dla mnie dobry czas, tak jak dla większości z was, czekacie na świeta, natomiast ja akurat nie przepadam za swiętami, bo kojarzą mi się z moją tragedią, na szczęscie Maleństwo skutecznie odpędza złe wspomnienia i myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze miskapyska szkoda, myślałam, że jest z jednej miejscowości. Mam nadzieję, że chociaż po tych przejściach komoda Wam posłuży solidnie i za 60 lat będziecie z nostalgią na nią patrzeć, bo będzie Wam przypominała czas oczekiwania. Ja w czerwcu dostałam zakaz współżycia ze względu na krwiaka, później skracającą się szyjkę i rozwarcie. Tydzień temu lekarz nic już o zakazie nie wspominał, czasem mam ochotę na mojego M. tylko po takim czasie nie wiem jak się za niego zabrać. Mam wrażenie, że poród po seksie byłby momentalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie moge sie doczekac kiedy corcia pojawi sie na swiecie. Juz miesiac jestem na zwolnieniu, maz pracuje na 2 zmiany. I tak siedze w tygodniu sama. W sumie to czasem mam takiego dola, ze nic mi sie nie chce robic.... Cos sie pokrece, posprzatam itp, ale potem usiade i tez sie smuce. Dobrze, ze mam psa to chociaz na spacery wychodze, bo inaczej to korzenie bym puscila:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny ! Mamy już pierwszą "styczniową" istotkę :) Ania_Sz dzisiaj urodziła swoją kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pędziłam tu z tą wiadomością :) Monia, byłaś szybsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka dzagatkaa - 28 Szczecin - 01.01.14 - Córeczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia Kaem- 31- warszawa- 03.01.14- synus madzias07-24-mazowieckie-03.01.14- córeczka? Mały miś - 31 - łódzkie - 03.01.14 - Córcia pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia 13.12.13 Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka Rodzyn - 28 - 09.01.14 - ? justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia Karla4- 31 -Kraków-12.01.14-Synek Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Synek zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka Różka - Warszawa - 14.01.2014 - córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek jasmina89-24-Poznań- 21.01.2014- córeczka Wiktoria polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - dziewczynka Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - córeczka Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zuzia i Monia, że napisałyście o Ani_Sz. pozdrówcie ją ode mnie jak pojawi się na fb. Jejku troche się zestresowałam, że to juz tak szybko zaczniemy się "rozpakowywać". W sobotę pisałyśmy z Anią_Sz. o wymazach na paciorkowca, jeszcze pisała że ma wizytę u lekarza w przyszłym tygodniu, a tu proszę dzisiaj już jest szczęsciwą Mama. hmm... chyba chciałabym żeby mój synek jeszcze sobie posiedzial u mnie conajmniej te dwa tygodnie do przepisowego 36 tygodnia. no nic ide poleżeć, w związku zaistniałym związkiem. miłego wieczorka i udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OoooooOOo gratulacje da Mamusi :**** :):):) Koniecznie czekam na opis jak to się stało i jak przebiegał poród, bo sama siedzę już na szpilkach. Cały prawie czas myślę o porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania miała już skończone 36 tygodni, więc córa bezpieczna :) Z resztą, dostała 9 punktów, więc okaz zdrowia :) No a resztę to jak będzie chciała to już sama opowie :) W sumie na fb też czekamy na szczegółowe wieści, bo teoretycznie miała rodzić dopiero za tydzień, a tu spadła na nas dziś taka wiadomość, więc do końca nie wiemy co dokładnie wpłynęło na decyzję. Nie mniej jest normalnie szał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! Ania sz rozpoczęła rozpakowywanie styczniówek. Sporo przed terminem. Dziękujemy za wieści i życzymy Ani i maleństwu wszystkiego naj.:) I mam nadzieję, że jak Ania dojdzie do siebie, to wpadnie do nas i napisze nam coś więcej. x Futurmother 1kg w 2 tyg. to rzeczywiście dużo, ale może lekarz coś źle zmierzył teraz albo przy poprzednim pomiarze, poza tym to tylko pomiary orientacyjne i może się okazać, że różnica będzie spora między szacunkowymi pomiarami lekarzy a rzeczywista wagą naszych dzieciaczków. x Karla bardzo dziękuję za przepis. Myślę, że nie jedna z nas go wypróbuje. x Kawusia mąż się o Ciebie martwi i to jest słodkie (choć rozumiem Cię, że masz już dość leżenia) x Miskapyska i bądź tu mądry jak każdy mówi inaczej;) x Ja dziś dzwoniłam do przychodni, czy przyszły już wyniki posiewu moczu (internista kazał powtórzyć badanie ogólne z posiewem, bo w poprzednim badaniu wyszły liczne bakterie) i okazało się, że wynik jest dobry i nie ma żadnych bakterii!!!??? I teraz nie wiem, czy może pani w rejestracji coś pomyliła, czy moja terapia czosnkiem, cebulą i żurawina tak szybko zadziałała i sprawiła cuda. Odbiorę wyniki w poniedziałek przed wizytą, zobaczymy co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuremother
Maly mis jak mi kiedyś wyszły liczne bakterie w moczu to moj lekarz kazał powtórzyc to samo badanie. Kupić jałowy pojemniczek na mocz, załozyć tampon i dopiero pobrać próbkę. Jak tak zrobiłam to wyszło, że bakterii nie ma. Czasem możemy nieświadomie zanieczyścić próbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
no proszę maluch się urodził 13 w piątek 2013, to musi być szczęściarz :) gratuluję Aniu_sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przyszło do głowy, że Ania sz założyła to forum, więc należało jej się pierwszeństwo w rozpakowywaniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko,to juz sie zaczyna.....jak ten czas le ci...juz pierwsza rozpakowana....no gratuluje. Interesantka25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuremother
Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Coreczka dzagatkaa - 28 Szczecin - 01.01.14 - Córeczka Majaaa2014 - 29 - wlkp - 02.01.14 - Synek hanja - 33 - wlkp - 02.01.14 - córcia Kaem- 31- warszawa- 03.01.14- synus madzias07-24-mazowieckie-03.01.14- córeczka? Mały miś - 31 - łódzkie - 03.01.14 - Córcia pomaranczowa - 23 - Pabianice - 04.01.14 - Córcia. Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 31 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia 13.12.13 Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - Córeczka Rodzyn - 28 - 09.01.14 - ? justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - Córcia futuremother- 30- Gdynia-11/01/2014 Córeczka Karla4- 31 -Kraków-12.01.14-Synek Monbiaa - 20 - Jarosław - 12.01.14 - Synek zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85-Warszawa-13.01.2014- córeczka Różka - Warszawa - 14.01.2014 - córeczka szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Lilcia290 - Dąbrowa Górn. - 17.01.2014 - Synek natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - synek jasmina89-24-Poznań- 21.01.2014- córeczka Wiktoria polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - syneczek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - dziewczynka Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - córeczka Interesantka25-26-Bielsko-Biała-28.01.14-synek mimineczka - Lodz - 26.01.14 - płeć nieznana Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14- Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki dziewczynki Nie wiem kiedy ale ktoś mnie "usunął". Wpisalam sie jeszcze raz. Ania Sz miala termin tylko kilka dni przede mną Coraz częściej myślę, ze naprawdę mogę urodzić w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaczęło się poruszenie porodowe, w sumie nie spodziewałam się że to tak szybko się wydarzy ( ten pierwszy poród ) ale emocje są straszne :) jak Ania dojdzie do siebie na pewno Wam napisze co i jak bo tak jak Zuzia pisała same jeszcze szczegółów nie znamy :) teraz czekamy na kolejną w sumie ciekawe kogo ten zaszczyt kopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to święta Ania będzie miała wyjątkowe. Gratulacje. Ciekawe jak czuje się malutki Franuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratuluję, az mnie w sercu ścisnęło jak pomyślałam że już możesz swoje maleństwo zobaczyć i ukochać. Zdrówka dla Was!!!. ............. Tak kochane, już za chwilę połowa grudnia i myślę że coraz częściej będziemy takie radosne wiadomości odbierać. Mi dziś też tak dziwnie brzuch się stawia ale myślę że to przez dłuższe chodzenie po mieście, bo dziś trochę spraw załatwialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym juz chciala dzidzie miec w ramionach :) wczoraj kolezanka urodzila synka, dzisiaj Anusia... moze rzeczywiscie nie ma takiego znaczenia kiedy dziecko sie urodzi... chodzi mi o grudzien/styczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaem
cześć ale dobre wiadomości!! gratulacje dla dzielnej mamy i dzieciątka! . ja jak zwykle zmęczona. ale zadowolona. zaraz idę spać. może dziś wcześniej zasnę? :) . co do porodów i opinii ginekologów.. już wam pisałam, że dziecko kiedy zechce to się urodzi ;) z rozwarciem można ładnych parę dni pochodzić. wiem to dobrze ;) ja dziś byłam na badaniach. ciekawe co mi gin wywróży na wizycie ;) . trzymajcie się moje drogie. i wyśpijcie! do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw77
chetnie do Was dolacze , 15 cesarka, 21 termin, lodz, mam caly czas twardy brzuch jak chodze wiec nie wiem jak to bedzie, pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wyspane mamunie ;) Gratuluje pierwszego porodu i czekamy na wiecej info Aw witaj milo -a z jakich powodow cc ? Pomaranczowa jak odczowasz ruchy dzidzi ? Ja to caly czas mam kopany pecherz albo okolice pepka. Lenia dzis mam i nawet obiadu nie robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×