Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Gość gość
Hmmm to mnie teraz wystraszyłaś rożka. W sumie to zaczelam 5 tydz dzis. Wiec licze że to jednak okres,ale poobserwuje i w razie co drydne do ginekologa. co do Mam, teściowych to ja i tak Was podziwiam ja w domu bym z zadna nie wytrzymała... Teściowa np. Niby nowoczesna kobieta powiedziala że dupcie to ona by zawsze myła pod woda i co niby w nocy małą pod umywalkę dawac? wole chusteczki, jednak mam zawsze tak ze jak wytrę zimną chusteczką to dostaję czkawkę - zawsze! I kiedyś widzialam w necie podgrzewacz do chusteczek, uważałam to za zbędny Gadżet ale teraz chyba kupie bo te czkawki ją wybudzają. rożka masz racje z Temperaturą, zbijajcie do 20 max i nawilżenie, musi pomoc i trzymam kciuki. Ja wcześniej tego nie robilam i dostala sapki teraz pilnuje i jest ok. No nic koncze odciąganie, mała zasypia... Pozdro. Aw77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha o k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różka z tymi kupkami tez tak mialam ze otwieram pampersa kupka juz jest zaczynam zmieniac pojawia sie kolejna, przy wycieraniu pojawia sie kolejna. Malo tego przy wietrzeniu pupy (nadal myje tylko wata zamoczona przegotowana woda przykrywam tetra grubym kocem i wietrze tak okolo 10 minut) znowu na tetrze kupa. tak po prostu jest ze jak Male dziecko sie naje to mleko wypycha kupki. i u dzieci kupka nie robi sie tak jak u nas od razu jedna tylko tak sukcesywnie wychodzi i wychodzi. Rózka a nie dowiadywalas sie ile kosztuje prywatna wizyta nie wiem w enelmedzie czy w luxmedzie? bo powidziwam cie ze potrafisz pojechac na ostry dyzur, po tym co ostastnio slyszalam ze znajomej sasiadka pojechala z dzieckiem z zapaleniem ucha a przywiozla zapalenie pneumokokowe i lezy dzieciaczek na oiomie juz 2 tydzien. Panicznie boje sie szpitala i nie wiem co bym zrobila. poza tym czytalam tez tu wpis chyba Kasi ze pediatra przyszedl do domu i co z tego jak sie nie poznal z zapaleniem pluc. ehh szkoda gadac Maja co to wagi to ci nie powiem bo Tomek wychodzil z waga 3230 a po dwoch tygodniach mial 4650. chyba zrobie tak jak ktoras z was wejde na wage lazienkowa z nim a pozniej bez niego i tak zorientuje sie mniej wiecej ile wazy. Jestem juz prawie miesiac po cc a nadal mam w ciagu dnia plamienia, dobrze ze ktoras z was o tym napisala bo tez sie zastanawialam czy to ok.. Wizyte u gina mam za dwa tygodnie tak jak napisali w wypisie i mam nadzieje ze do tego czasu nie przyjedzie miesiaczka. Renia nie mam ani chusty ani nosidelka, i jedno i drugie bylo strasznie negowane przez fizjoterapeute dzieciecego na szkole rodzienia oraz w programie "Mamo to ja" na TVN style, podobno zarowno jednym jak i drugim mozna duzo zlego wyrzacic maluszkom szczegolnie jesli chodzi o bioderka i kregoslup. Takie maluchy powinny lezec w miare na plasko a nie byc nienaturalnie ulozone po kilka godzin. ok musze leciec bo Tomek glodny milego dnia i tygodnia. choc wawa w deszczu, wiec chyba dzisiaj bez spaceru, czy wy chdzicie w deszcz na spacery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie moge pisac dluzszych postow bo wyskakuje spam. moze dokoncze posta za jakis czas. buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
różka ja tak miałam w zeszłym tygodniu 3 duże kupy+1 wymioty. Nie była to biegunka, bo po tych 3 przeszły, ale takie dzieci łatwo się odwadniają więc go dopajałam wodą tak na wszelki wypadek. Jak wymioty i kup więcej niż zwykle bedzie sie utrzymywac, to tylko zadzwon na pogotowie i zapytaj. Co do odbijania po piersi to ja nie odbijam, bo maly nie lapie powietrza i nie ma czego odbic. Trzeba tylko dobrze do piersi dostawic. Odbijam tylko po butli. .... mam chustę Bebelulu Lulu, ale nie umiem do niej wsadzic Karola, jak bede szla do ortopedy to go zapytam jak nosic zeby nie zaszkodzic. chuste taka wiazana ortopedi zalecaja, ale trzeba dobrze ja zwiazac, a taki temblak ja ta moja chusta mozna stosowac tak jak i fotelik samochodowy tak 1-2h dziennie. ... ja tak obstawiam ze moze wlasnie teraz te spacery w okresie zarazkowym nie sa najlepsze, bo my poki co na spacerze jeszcze nie bylismy (z wyjatkiem wizyty u pediatry 2 razy i w szpitalu na pobraniu krwi) i Karolowi odpukac nic nie dolega. Ja sie balam z nim spacerowac przez to ze na tej wadze tracil, myslalam ze moze jest jakis oslabiony czy cos. Chyba dobrze zrobilam. dzis idziemy znowu na kontrole wagi i osluchanie do lekarki. ... nie nawilżam powietrza ani noska, bo mam w domu 19c wiec nie ma potrzeby, powietrze nie jest suche, polecam .... slyszalam ze sa szanse ze szczepionka na pneumokoki od polowy roku bedzie refundowana, wiec jak sie zastanawiacie to mozna sie wstrzymac i od 6 miesiaca podac dziecku zamiast 3 tylko 2 dawki i wtedy moze beda wlasnie bezplatne. To nie sa jakies pewne informacje, ale o takim prawdopodobienstwie mowil pediatra z kliniki uniwersyteckiej do ktorego chodzi moja przyjaciolka, wiec moze ma jakies lepsze informacje od mojej lekarki ktora nic nie wie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas slonecznie. My codziennie wychodzimy na spacery. Ja uwazam, ze jakk sie omija skupiska ludzkie. Czyt. Markety itp. To raczej dziecko sie niczym nie zarazi na swiezym powietrzu, chyba, ze go zawieje. .... Dzisiaj mialam wczessniej pobudke przed 8, mala sie napila, godzine pobawilam sie z nia i teraz zasnela, oczywiscie na mnie, a jak sie przebudzi, to mleczko i idziemy na spacer. ..... czy wasze dzieci tez tak szybko sie napijaja z piersi? Szczegolnie w nocy malej wystarczy ok 10 min i zasypia na 2.5h. Ciekawa jestem kiedy sen w nocy jej sie wydluzy, jak na razie najdluzej spi 3h. ..... Ja juz nie plamie, ale tak mialam przez ok 5-6tyg, ale jeszcze tam wszystko do normy nie wrocilo, mam nadzieje, ze niedlugo bedzie ok. Wizyte u gina mam dopiero 27 lutego mam nadzieje, ze @ wtedy nie przyjdzie. Jakos za nia nie tesknie. ..... tez zastanawiam sie nad chusta do noszenia Hani, ale jak przegladalam to ceny powalaja, chyba wole kupic za te pieniadze pampersy, przegladam ogloszenia moze jakas uzywana sie trafi. .... a jak u was po szczepieniach. U nas zero objawow i mam nadzieje, ze juz nic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy wizytę położnej-4 już- mała przybrała kolejne 250 w tydzień więc pięknie. Pytałam się o to krwawienie i stwierdziła, że to już okres zapewne- kurczę bardzo szybko no ale trudno. zazdroszczę Wam tych spacerków od rana ja muszę czekać na męża bo jestem z leksza uziemiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyszykowałam do obiadku i czekam aż mały się obudzi. Pójdziemy na spacerek bo pogoda piękna. Mam nadzieję że dziś brzuszek nie będzie tak doskwierał. Dałam mu rano też trochę herbatki koperkowej. Dziewczyny wy też dajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta33 - 33 - Warszawa - 01.01.14 - Córcia dzagatkaa - 28 Szczecin - 01.01.14 - Córcia nataliaasz85 - Pszczyna, śląskie - 02.01.14 - Bartosz Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek Uleczkaa - 23 - Krynica - 08.01.14 - Córcia izzkka77 - 24 - Tarnowskie Góry - 08.01.14 Córcia Karla4- 31 - Kraków - 12.01.14 - Synek zosia2007 - Mrągowo - 12.01.2014 - Synek magsus85 - Warszawa - 13.01.2014 - Córcia Różka - Warszawa - 14.01.2014 - Córcia szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Patka1986 -Częstochowa-15.01.14- Synek rena611 - Mirosławiec - 16.01.2014 - Córcia natalia575 - Rzeszów - 18.01.14 - Córcia Ita3 - __ - Toruń - 19.01.14 - Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14 - Córcia (chyba) Cytrynka963 - 29 - Niemcy - 21.01.14 - Synek jasmina89-24-Poznań- 21.01.2014- Córcia Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - Synek Ilox23 - Warszawa - 25.01.2013 - Córcia Vaiiola - 25 - Łódź (Głowno) - 26.01.14 - Córcia Nelu - 29 - Sopot - 27.01.14 - Córcia Aneczka0124- Rzeszów- 27.01.14 - Synek KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - Córka kladiahhh - Radom - 09.02.14 - bliźniaczki Córcie ..... Mamusie: Justin1234 - 07.11.13 CC Franuś 1650g, 42cm ania_sz - 25 -13.12.2013 CC Julia 3050 g, 51cm Taaja - 16.12.2013 SN Szymuś 3300g, 53cm Malina22 - 22 - 16.12.2013 SN Córka 2960g, 56cm MamaFlorki - 20.12.13 sn Florentyna 3040 g 51cm futuremother30 - 21.12.13 CC Lilianna 3250g, 53cm Kaem - 31 - 23.12.2013 SN Miłosz 2680g, 51cm hanja - 33 - 23.12.2013 SN, 3070g, 53cm Hania Monbiaa - 20 - 24.12.2013 CC Maciej 3050g, 55cm madzias07 - 24 - 27.12.13 CC Małgosia 3200, 57cm Pomaranczowa- 23 - 28.12.2013 CC Amelka 3200g 54 cm Mały miś -29.12.2013., SN Alicja 3100g, 55cm ka3sia - 30.12.2013 SN Filip 3840 57cm Aniołek23 - 02.01.14 - CC Kornelia, 2660 g, 52 cm aizuz - 25 - 03.01.14 – CC Alek 3300 g, 56 cm Majaaa2014 - 07.01.2014, 4080g, 59 cm Styczniowa_mama2014 - 10.01.14 - CC Nela 4700g, 60 cm polepiona-31- 10.01.2014, CC Maja 3580 g, 52 cm izzkka77 25--10.01.2014 SN Kinga 3140g 51 cm kasiax - 25 - 11.01.14, SN Mateusz 3550g, 55 cm Aw77- 12.01.2014, Maja, 2900g, 55cm miskapyska80 - 15.01.2014, Tomasz, CC 3310g, 56 cm Hananana - 16.01.2014, CC Nikoś, 3400g, 56 cm Justyna29 - 17.01.2014 SN Fatima 3010g 49 cm jolecz_ka - 25.01.2014, SN - Wiktoria, 3080g, 54cm Interesantka25-02.02.2014 CC-Kacper, 3350g.53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Ita U nas dzis w nocy i dopoludnia bolal brzuszek. Echhh biedny karmie piersią, przez nakladke, ale mam sporo tego mleka i krztusi sie, wiec podejrzewam, ze przez to ma problemy z odbiciem. Daje po 5 kropelek espumisanu przed karmieniem. Przynajmniej wtedy baczki puszcza. Echhh oby to jak najszybciej przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chust to ja mam kilka. mam jedną elastyczną i jedną tkaną, i jeszcze taką fasolkę z kółkiem. Nie wiem jakich firm, bo metek nie mają, wszystkie odziedziczyłam. Póki co używałam tej elastycznej i jest swietna. Marię nosiłam kilka razy i bardzo jej się podobało. Od razu się uspokaja. Wczoraj sobie tańczyłyśmy jakieś 45min. Dłużej niż godzinę nie noszę bo młodej się nudzi, a nie pozwala mi usiąść bo zaraz się bulwersuje, muszę cały czas stać lub chodzić. polecam stronęz informacjami o chustach www.kangurkowo.pl/webpage/jaka-chusta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa ja niestety nie wiem ile przybrała Alicja. W czwartek mamy szczepienie, to się w końcu dowiem. x Ja nie szczepię na rota i na pneumokoki. I tak już się bardzo boje tych podstawowych. x Różka może ta kolka być przez to, że nie bierzesz do odbicia. Spróbuj kochana delikatnie przełożyć maleństwo na siebie. Moja jak jest śpiąca, to w takiej pozycji dalej śpi. U mnie w pierwszych tygodniach były problemy z brzuszkiem, kilka razy Ala nie spała do 5 rano i tak sobie myślę, że to może przez to, że nie brałam jej do odbicia, bo myślałam, że przy karmieniu piersią nie trzeba. x Hanja moja długo przy piersi siedzi, czasem nawet ponad godzinę. Szczególnie pod wieczór co chwila przy piersi, ale później śpi około 6 - 7 godzin. Budzi się przeważnie koło 3 albo 4 na jedzonko. x My już po spacerku. Ale ja się cieszę, ze tak pięknie mija ta zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny od kilku dni mój mały oprócz krostek na buźce ma wysypkę na brzuszku. Moja pediatra jest na urlopie i trochę mnie to niepokoi. Przestałam smarować go oliwką bo myślałam że może od tego. Rozważam też uczulenie na proszek ale wtedy chyba byłby cały uczulony a on plecy ma czyste. Nie wiem co o tym myśleć. Czy któreś dzieciątko wasze też tak miało? Dodam że za uszami też jest ta wysypka /tam też smarowałam oliwką/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojej wyszla wysypka na buzi, policzki, czolo i we wloskach oraz troche na uszkach i tak przypuszczam, ze od banana lub czekolady, bo wczoraj zjadlam 2 kostki i banana. .... Ja bym bardzo chciala, zeby mala choc raz pospala ciagiem chociaz 5h, ale musze na to poczekac. ...... A teraz z cyklu nasza sluzba zdrowia. Podczas spacerku zachaczylam o okuliste i poszlam zapisac mala, a tam zonk, limit na ten rok WYCZERPANY! A to dopiero poczatek lutego i malej mi nie zapisali, wskazali, ze wolne miejsca sa w innej miejscowosci oddalonnej o 40 km, a jak nie to zostaje wizyta prywatna. Ale sie wkurzylam, to sa jaja, zeby tak male dziecko odsylac do innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futuremother
Różka Jak pisalam o 3 w1 mialam na mysli te stare refundowane. Jeśli chodzi o autyzm to podejrzenia były co do zupełnie innych szczepionek - MMR (odra, świnka, różyczka), które daje się w 13/14 miesiącu. Czytałam obszerne artykuły (bodajże na medycynie praktycznej) wyjaśniające jak powstały te plotki bo inaczej tego nie da się nazwać. Wszystkie te dzieci a było ich raptem 12 były wcześniej chore na różne rzeczy i w dodatku u większości z nich nie potwierdzono diagnozy autyzmu. Tamte badania nie miały żadnej wartości naukowej. Ale i tak za rok jak przed każdą szczepionką będę się bała jak córeczka na nią zareaguje.taki już los matki :D pozdrawiam Dziewczyny, co do trądziku niemowlęcego, nam pediatra zaleciła przemywanie twarzy Physiogelem. Trochę się bałam bo do taki kosmetyk apteczny do skóry suchej wrażliwej ale nie dla maluszków ale o dziwo pomógł. Już po pierwszym dniu była poprawa i nie wiem czy ten żel taki cudowny czy to zwykły zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla4
dziewczyny Karolek mi tyje !!! Jest super. Boże jak sie cieszę. jak dojdzie do 4kg mogę go juz nie budzić w nocy :) ... pytałam pediatrę i położna o te charczenia, chrapania, prychania i warczenia obie powiedziały ze to normalne u niemowląt, że mają jeszcze nie do końca rozwiniętą krtań i tak będzie do końca 2 miesiąca. ... siostra męża jak już pisałąm ma synka autystycznego i też twierdzi że przestał mówić po MMR, ona nie szczepi już żadnego ze swoich dzieci. Może przypadek, może nie nikt tego nie wie. Fakt faktem strasznie biedny chłopczyk :( ... u nas sa też krostki i odparzenia pod pachami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
futuremother- niby nic nie potwierdzone ale tak jak karla mam 2 znajomych gdzie chłopiec prawdopodobnie po szczepionce lub nie zachorował na autyzm i dziewczynka na 100 % zatrzymała się i wręcz cofneła po szczepionce - ja na MMR nie podam. -- mi dziś tez położna potwierdziła , że charczenie to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to ja Mamapysia. Pomozcie prosze. Przedawkowalam Biogaie. okolo 3 podalam 5 kropli i teraz zapomnialam ze juz jej dalam i znowu dalam 5 kropli. Czym moze grozic taka sytuacja? Bylo dzisiaj okropne zamieszanie w domu i musalam tez pojechac do pracy.... ech wsciekla jestem na siebie :/ Malutka zrobila okolo 19:30 duza kupke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Jakos nam leci kolejny dzien w szpitalu musimy jakos dac rade. Napatrzylam sie na tyle maluszkow biednych z roznymi chorobami ze az serce peka. .. tutaj jak maluchy maja problemy z brzuszkiem to pielegniarki ich odgazowuja czyli wkladaja rurke w pupcie i naprawde to pomaga baki i kupa ida. ... Jestesmy na sali z blizniakami i przed chwila zauwazylysmy ze jednemu spuchla raczka a okazalo sie ze wkucie sie zagielo i kroplowka zamiast do zyly szla do raczki masakra jak to wyglada. Ciezko na to wszystko patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla super ze Karolek tyje :) MamaPysia pyatlam wlasnie pediatry ktora przyszla do Filipka czy cos moze sie stac powiedziala ze absolutnie nie wiec nie masz sie co martwic powiedziala tez zebys sobie jutro odpuscila podawanie dopiero od srody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanja a moze to ten rumien noworodkowy bo moj ma to samo.Od banana i czekolady nie powinna dostac uczulenia skoro juz wczesniej jadlas. Na wszelkie krostki bardzo dobry jest krem emoilum specjalny bo on tez jest przeciwswiadowy wiec jak dziecko ma uczulenie na cos to go nie swedzi. Tu w szpitalu tez polecaja ten krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aw77 ja szczepilam Dawidka na 5w1 na rota i pneumo a teraz ostatnio na ospe nic sie nie dzialo nawet temp. nie mial. Teraz Filipka mysle ze bede szczepic tak samo. U nas jest tylko problem z tym zeby trafic ze szczepieniem wtedy jak wszyscy beda zdrowi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc U nas tez bol brzucha ze strasznymi wrzaskami.. chociaz w nocy jest lepiej. Tyle dobrego. . Kasiu jak maly? Juz lepiej? . Milek tez ma sapke. I charczy i rzezi. Ale to normalne. . Ja tez szczepilam hexa, na pneumo i teraz zaszczepie na meningo. Z ospa sie musze zastanowic ale raczej zaszczepie. . Musze sie zbierac no wybywamy dzis x domu!! Tak sie ciesze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla! Bardzo sie ciesze z wagowego sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaa25
Majaaa2014, a jadłaś może pomidory, koncentrat, pomidorowy lub keczup? Moja mała dostała takich maleńkich krosteczek - ja bym porównała je do różyczki jeśli chodzi o wygląd samych krosteczek, tylko te u nas takie rozsiane po buźce i klatce oraz brzuszku. Okazało się, że to po pomidorach - odstawiłam je, po jakimś tygodniu ta sama sytuacja, krostek mniej ale są. Tym razem najadłam się pomidorówki, pediatra powiedziała, że pomidory są mocnym alergenem dla dzieci. Jak odstawisz to wszystko to po kilku dniach powinno wrócić do normy wszystko, A no i nie przesadzać z nabiałem - ja go uwielbiam, jadłam kilka jogurtów dziennie, płatki na mleku itd. Białko jest ciężkostrawne dla dorosłego, a dla maluszka to już w ogóle. x futuremother zgadzam się z Tobą, najwięcej kontrowersji krąży wokół szczepionki MMR, też o tym czytałam i problem powikłań dotyczył dzieci obciążonych genetycznie jakimiś chorobami bądź też chorych. Ciężko nie wpaść w paranoje jak zalewa nas masa nowości, skrajnych informacji na ich temat itp. x A kładziecie dzieci na brzuszkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kasienko serdecznie dziekuje za pomoc :* wiadomosc przeczytalam wczoraj,ale nie mialam jak odpisac. Moja mala nie spala dluzej niz 10 min calutki dzien. Do tego moje wyjscie do pracy... moja tez ma krostki na twarzy, szyji, glowce i klatce piersiowej. Nie jem warzyw (tylko gotowane) ani slodyczy typu czekolada ani nabialu wiec moze to ten tradzik. Dzisiaj mamy szczepienie wiec zapytam lekarza. Ja zdecydowalam sie na szczepionke 5w1. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaem wlasnie mielismy obchod i podobno osluchowo troche lepiej tylko katar go bardzo meczy a od sciagania ma juz podraznione sluzowki. ... MamaPysia nie ma za co :) jak bedziecie mialy jakis problem a nie bedzie Waszego lekarza to ja mam ich tu na peczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dzieki za inf. Ale raczej to nie jest rumien, podejrzewam nadal jedzennie, mialam juz taka sytuacje jak zjadlam pomidora tez mala wysypalo, ale mniej niz teraz. Posmarowalm krostki sudokremem bo zawiera cynk i widze ze. Powoli schodza. .... Super karla oby tak dalej. ..... kasiu super ze synek wraca do zdrowia, pewnie niedlugo bedziecie w domku. ... Mamaapysia ja tez walcze z kolka najgorzej rano i wieczorem. Rano budzi sie o 5 i zasnac nie moze az do 11, a przy piersi strasznie krzyczy, robi sie czerwona i widac ze ja boli, a wieczorem po kapieli tez ma napad, oby do 3 miesiaca, bo ponoc wtedy w wiekszosc**przypadkow kolki ustepuja. ..... u nas dzisiaj pogoda niepewna, raz kropi, a za chwide pieknie swieci slonko, jak sie ustabilizuje to moze bedzie spacerek. O 12 mam gosc**przychodza dziewczyny z pracy zobaczyc mala, ale sie ciesze przynajmniej sobie troche poplotkuje, mam nadzieje, ze malutka najpierw troche pospi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Ita Hej my po patronazu u lekarza. Alek ma 3 tyg 3 dni przybrał 1100 g i 2 cm :-) Wszystko ok, oczka kazał obserwować. Powiedziałam mu o problemach z brzuszkiem i odbijaniem, stwierdził, ze moze to byc nietolerancja laktozy. Kupię dzis delicol, bo koleżanki synek tez miał problemy z odbijaniem i okazało sie ze nietoleruje laktozy i w ogóle jest alergikiem Pijecie kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×