Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Justynka, ten przepis z kaszą kus kus brzmi fantastycznie :) Muszę wypróbować, bo bardzo lubię tę kaszkę :) Zapisałam sobie go na dysku, co by mi nigdzie nie zginął :) ---- i już wiem co miałam jeszcze napisać. Monbiaaa, przytulam Cię mocno, bo sama żyję w wielkim stresie co to może być po porodzie. Ja co prawda mam jeszcze umowę, ale jest na zastępstwo, więc kończy się w chwili powrotu tej dziewczyny, bez żadnej odpowiedzialności dla pracodawcy. Jeśli wróci ona chociażby dzień przed moim porodem, to o macierzyńskim mogę sobie jedynie pomarzyć... Mam jednak nadzieję, że spojrzą na tę sytuację ludzkim okiem, bo przeraża mnie, ze mielibyśmy zostać z mężem z 1 pensją 1600zł... Pewnie rodzice by pomogli, ale ja bym bardzo nie chciała... także trzymaj się mocno kochana i jak byś miała jakiś fascynujący pomysł to się podziel :) ---- u mnie dziś trochę sprawiedliwości! rano kropił deszczyk i od razu czuć zmiany w powietrzu. może jednak dotrę jakoś do tej przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten terroryzm kładzenia się spać o stałej godzinie zaowocuje niedługo większym poczuciem bezpieczeństwa. Za czas jakiś młody może nie doceni, ale na pewno poczuje :) ________ O, z koncentratem nie próbowałam jeszcze szpinaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna tym gościem byłam ja, tylko miałam problemy z kafe - niby się zaloguje, ale potem nie mogę dodać postu jako ja :/ Jeszcze tak sobie wczoraj pomyślałam, że może warto pomyśleć o spotkaniach małego z braćmi. Tylko to chyba lepiej zorganizować na Waszym gruncie niż dostarczać go do rodzicielki (bo cały Wasz plan wychowawczy może paść po wizycie). Dostałby to za czym tęskni, może poczułby się bezpieczniej i spojrzał na Was jak na przyjaciół a nie ludzi, którzy wyrwali go z jego środowiska. Chociaż do końca nie wiem, jaka jest Wasza relacja z rodzicielką, czy by się na to zgodziła i czy Wy chcielibyście utrzymywać kontakt z nią. Bez względu co zadecydujecie i tak wierzę, że będzie lepiej. Są rzeczy, które po prostu działając konsekwentnie trzeba przeczekać. Ja szpinak doprawiam serem kozim albo fetą, ewentualnie serkiem topionym. Serki są słone same z siebie, więc rozwiązują mi problem dosalania szpinaku :) Chociaż w sumie w ciąży niby trzeba patrzeć czy ser feta był zrobiony z mleka pasteryzowanego :) Monbiaa - będzie dobrze :) trzymam kciuki za tą konsultację z radcą prawnym i późniejsze z niej wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29oooo
Anulek ja tez mam problem z zalogowaniem na moj stary nick.dalas mi dobra idee z tym serkiem topionym,bo i smak smietankowy i wystarczajaco slony. musze sprobowac.puki co wychodze do mamy na troche a jak wroce to musze cos zaplanowac na obiadek. Anulek ja bym chetnie chciala zeby maly kontakty mial z rodzenstwem ale oni mieszkaja 350 km stad i to sa przeogromne koszty no i moj maz pracuje caly czas o wolne trudno tak wiec i jechac tam ciezko. a i matka nie zgadza sie na spotkanie w domu tylko wywozi dzieci na przystanek autobusowy i tam my je odbieralismy. no i taka tulaczka z tymi dzieciakami. w lato ok.ale zima? dziekuje ci kochana na wsparcie i pomoc z calego serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taMonika: Czyli rozumiem, że z siostrą same opłacacie ZUS? A po jakim czasie poszłyście na zwolnienie? Po ilu miesiącach od zatrudnienia? - A co do szpinaku to ja mam pyszny i szybki przepis. Pierś z kurczaka przysmażam w kawałkach, wcześniej przyprawioną, a w garnku przygotowuję sos szpinakowy: mrożony szpinak, przyprawiony solą, pieprzem, wyciskam czosnek, jak się już rozpuści przygotowuję sos 4 sery z winiary (tak jak na opakowaniu) i dodaje do szpinaku. Jak ostatnio nie miałam tego sosu to dałam serek topiony i też było b. dobre. Do tego gotuje makaron i mniam! Naprawdę szybko się robi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia1990, teoretycznie same płacimy ZUS, w praktyce rodzice żadnych pieniędzy od nas nie zechcą wziąć. Ja po prostu czasem przychodzę i pomagam w prowadzeniu interesu, robiłam to zresztą też wcześniej, ale nieformalnie. Jestem zatrudniona od czerwca, a na zwolnienie chciałabym pójść od września - muszę jeszcze z księgową mamy porozmawiać, no i z lekarzem oczywiście :) Bratowa będzie zatrudniona od sierpnia. __ - A właśnie --> w jaki sposób rozmawiałyście z lekarzami? Robią problemy ze zwolnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziękuję tym, którzy przygnali dziś do mnie deszczyk :) Przynajmniej się ochłodziło troszkę. Oj dziewczynki ja w ogóle szpinaku nie lubię i tu mój problem bo zawsze miałam niedobory żelaza i nie przyswajałam tabletek z żelazem. Jeśli macie jakiś sposób na zrobienie szpinaku, żeby nie stracił swoich wartości a nie było go czuć to proszę wrzucajcie! taMonika - ja jeszcze z lekarzem nie gadałam, ale podejrzewam, że mój żadnego problemu z tym nie zrobi. Ja też obecnie jestem zatrudniona u taty w firmie, ale to tylko formalności bo i tak zawsze z nim pracowałam, wiec teraz po prostu robię to oficjalnie. Justyna - trzymam kciuki za kredyt, bo pewnie na urządzenie i remont się przyda. Monbia - nie łam się, pogadasz z radcą zobaczysz co Ci powie. Jeśli nic nie wymyślisz to może spróbujesz gdzieś z kimś znajomym porozmawiać, żeby Cię zatrudnił, żebyś mogła wziąć macierzyński. Niestety w tym kraju rząd okrada nas na każdym kroku, wiec jestem zdania że też powinniśmy to robić na wszelki możliwy sposób. Coś na pewno wymyślisz :) :* A ja mam jeszcze pytanie czy spotkała się któraś z Was z wózkiem 3w1 firmy EMJOT model HiTreec? Strasznie mi się spodobał ostatnio na mieście jak widziałam a używany to koszt około 600zł wiec nie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u radcy prawnego i sytuacja wygląda tak ze nie powinni mnie zwolnić nawet jezeli jest to umowa o prace tymczasową ale pracodawca broni się tym ze on mnie nie zwolnił tylko wygasła umowa ( skonczyla się ) i on nie ma obowiązku przedłużać tym bardziej ze była ona z miesiąca na miesiąc. Jestem w czarnej d***e :D moge tylko liczyc na kuroniówke przez pół roku po porodzie a pozniej chyba bede zmuszona wrocic do pracy bo innej wizji nie mam. Poki co nie stresuje się :) będzie co ma być :) ============= Ta-monika a kto wyobraza sobie zycie z dzieckiem za 400zł? niestety jest taka sytuacja i trzeba będzie się z nią pogodzić bo ja nie mam tak dobrze zeby zatrudnić się szybko u kogoś z rodziny... ============= Justynka dziękuje za przepis kiedyś napewno zrobie ale mój mąż jest dziwny pod względem jedzenia i nie wiem czy to by mu takie "wymyslane" jak by to powiedział smakowało ;) ============= Aizuz u nas też napewno była by pomoc od rodziców ale tak jak Ty to napisałaś nie chce niczyjej łaski czy niełaski i chce sobie sama dac rade :) =============== Pogoda się troche polepszyła bo ochłodzenie jest i niebo zachmurzone i wiaterek więc jest czym oddychać :) Mam zamiar pomóc mężowi troche odświerzyć nasz pokój :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwa ona Mam taka sama sytuację jak ty i też jedynie liczę na kuroniowke ale nie wiem jakie świadectwo pracy wypisze mi pracodawca bo boję sir że będę mogła się o nią starać dopiero po 3 miesiącach:( a żyć z czegoś trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nie musi być nikt z rodziny, wystarczy ktoś, ktokolwiek, kto prowadzi własny biznes - znajomy, znajomy znajomego, znajomy rodziców. Trzeba tylko się dobrze zakręcić - zaproponować, że się samemu poopłaca składki i że się załatwi jak najwięcej formalności samemu. Ponoć wystarczy "przepracować" 30 dni roboczych i papa. Ja wiem, że z jednej strony łatwo powiedzieć, ale z drugiej strony plułabym sobie w brodę jakbym nie spróbowała wszystkiego. 1300 zł z hakiem, które mąż przynosi to śmiech na sali. Mieszkamy z jego rodzicami, ale mimo to, te pieniądze się SAME jakoś rozchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) trzymam kciuki za wizyty, pochwalcie się jak wrócicie i życzę każdej z Was, żeby małe pokazało to co chcecie zobaczyć. Ja też w głębi serca marzę o dziewczynce :) pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka życzę udanego koncertu, baw się na całego, taka odskocznia dobrze Ci zrobi, bo sytuację masz bardzo trudną. Ja się zawsze pocieszam, że po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czytam was od jakiegos czasu, mialam sie do was przylaczy ale zauwazyalm ze nie pasuje do was. Na kazdym kroku mnie przerazacie. Wszystkie siedzicie na l4, zadna z was nie pracuje, wszystkie jestescie fikcyjnie zatrudnione, macie mezow idiotow co nie potrafia utrzymac rodzine. Jak mozecie tak tak spokojnie siedziec na kafe. Jak moze facet zarabiac 1600, przeciez za tyle to jednej osobie ciezko przezyc a wy jeszcze ,,szczelilyscie ,, po dzidziusiu. Zadna z was nie robi badan prenatalnych -bo niby nie ewentualna choroba nie nic nie zmieni ale kobiety zastanowcie sie, po porodzie ktoras z was bedzie musiala zyc za 400zl, i co za te marne 400zl bedzie wstanie wychowac chore dziecko. Jedna z was ,,dostala w spadku,, dziecko meza i nawet w jaki sposob pisze widac ze czuje nienawisc do tego dziecka. Ze jest wredna suka co po prostu mysli o swoim tylku i ma gdzies go czuje to biedne dziecko. A reszta z was jest taka falszywa, przytakujecie jej chociaz wiecie ze zle postepuje. Nastepna miala brac slub lada dzien i w ostatnim momencie sie rozmyslila bo niby narzeczony w jeden dzien sie tak zmienil. No korwa mac czy nie wiedzialas z kim sie bzykalas. Chlop cie zdradzal na prwo i lewo a ty pokornie do niego wrocilas bo cie ladnie przeprosil. Kobiety ile wy macie lat? Czy my jestesmy w przedszkolu? Czy wy znacie prawdziwe zycie? Zaraz mnie zjedziecie ze nie znam definicji tego slowa ale naprwade wiekszosc z was jest dla mnie Patologia bo tylko patologia robi sobie dziecko przy minimalnej krajowej, bo tylko patologia zyje za 400zl, bo tylko patologia zdradza i zyje tak jak wy zyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Gościu, Gościu - widzę, że Tobie w pracy też się nudzi, skoro masz czas pisać i czytać kafe o 14 :) Już się tak nie wybielaj - po tym co napisałaś i godzinie, o której to napisałaś (każda przyzwoita kobieta powinna być o tej godzinie w pracy - no chyba, że pracuje na 3 zmiany, a to przecież patologia) wnioskuję, że z Ciebie też nie jest żaden ekstra cud natury :P No chyba, że masz teraz urlop i odpoczywasz w towarzystwie internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
znowu nasza dawna kolezanka z kafee wtyka swoj nosek w nieswoje sprawy,jestes zalosna z tymi twoimi wywodami na temat innych dziewczyn. co cie to korwa obchodzi gowniaro jedna. _________________________________________________________________ Chyba udalo mi sie uzyskac ten kredyt,Pani z banku dala mi papierki no i mowila ze jutro pieniadze beda na koncie.tak wiec na odswiezenie nowego gniazdka starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego gościu, że czytasz nas od dawna, bo my jesteśmy wyjątkowe, mądre, inteligentne, potrafiące myśleć o własnych tyłkach i być szczęśliwe pomimo wszystko, możesz sporo się od nas nauczyć, więc czytaj nas dalej. przyjemnej lektury :) to na pewno fajna odskocznia w twoim pięknym, uporządkowanym życiu milionerki, ależ ty musisz mieć nudno w życiu, szczerze współczuje :) także czytaj nas ile chcesz i czerp radość z lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
Maly Mis :D najzupelniej sie zgadzam tylko dodam jeszcze ze jestsmy nie tylko madre i inteligentne ale rowniez najpiekniejsze i najszczesliwsze pomimo tych mezow nieudacznikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
Anulek my uwielbiamy Ciebie i z tej naszej skromnosci uwielbiamy rowniez siebie :) gdzie te laski po wizytach lekarskich ....ciekawosc to pierwszy stopien do piekla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziewczyny ale z nas patologia ! Ha ha ha ha ha ha nawet sobie z tego sprawy nie zdajemy ;) wszystkie na zwolnieniu bezrobotne z mężami debilami ;) ale mi się humor poprawił ;) no faktycznie 400 zł dla dziecka na miesiąc to nie jest nie wiadomo ile ale 1600 dla jednej osoby to według tej idiot ki to jest minimalna kwota ;) ją bym za 1600 chyba się osrala przez miesiąc;) ludzie sa jednak jebnieci ;) a myślałam ze to ją jestem szurnieta ;) Jutro wizyta - zabieram mojego męża żeby zobaczyl dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna29oooo
trudno monbiaa i bedziemy ta patologie dalej szerzyc :P trzymam kciuki za jutrzejsza twoja wizyte,moja w czwartek i moj maz Debil i nieudacznik idzie ze mna jako zeby towarzyszyc swojej nierozgarnietej i w dodatku na zwolnieniu zonie. coz to za patologia. a w dodatku idziemy obejrzec nasze patologiczne dziecko, zrobione z biedy i bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi mieć ładnie nasrane w bani ;) krytukujesz kogoś,że jest fikcyjnie zstrudniony ? A gówno Ci do tego. Widzisz my siedzimy w domu i wypoczywamy a kase dostajemy ? A Ty ? Zapie*przaj i haruj sobie w pracy. Ale nie no chwilka.. przecież Ty na pewno śpisz na kadie. No nie? Nie pasujes do nas.?po co poświęcasz czas to czytając ? Piszesz o badaniach prenatarnych ? Masz tak super wiedze na ten temat ? Sporo dziewczyn tu jest przed 30. Pierwszą częścią jest usg genetyczne. Jeżeli lekarz sam twierdzi, że nie ma podstaw do wykonywania dalszych badań to po co je robić. A nawet jeśli ktoś robi i wyjdzie,że dziecko jest chore np zespół Downa,to co według Ciebie należy usunąć ciąże? Zastanów się zanim coś napiszesz. Bo patoligia to naprawdę jedt z Ciebie. Bo widać, że dla Ciebie tylko kasa najważniejsza. A gdzie miłość i pojęcie rodziny ? Życzę Ci byś pracowała do samego porodu a po porodzie po miesiącu wróciła do pracy, gdzie my w pełni będziemy korxystać z uroków macierzyństwa.widać, że to Twoje piorytety... kasa i praca. Yeaah. A poza tym naprawde czy Ty płacisz nam ? Więc naprawde gówno Ci do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już jestem dziewczynki !! :):) chciałam się tu z wielką radością podzielić wspaniałymi wiadomościami, a tu czytam na wstępie taki żałosny post 'gościa' ;/ ehh.... No alee !! Nie przejmujmy się gościem !! Bo uwaga!!! Będziemy mieć dziewczynkę !! :):) Matko ale jestem szcześliwa!! Jak pani dr robiła USG, to mi tam po kolei wszystko pokazywała, oczka, nosek, usta, mózg itp itp... a ja mówię "niech tam dzidziuś pokaże co ma między nóżkami". A pani dr "aa to nie wiemy jeszcze? no zobaczmy". I szuka i szuka i obraca i ciszaaaa i nagle mówi: "no patrze tu na małą kobietkę" :) normalnie łzy w oczach mi staneły:):):) Aha, niestety nie byłam z mężem, bo nie dał rady z pracy uciec, ale siostra czekała w poczekalni. Także mialam z kim dzielić radość;) potem razem z mamą poszłysmy na obiad, ktory ona stawiała, bo wniebowzięta jest że w koncu zostanie babcią z prawdziwego zdarzenia:):) Poza tym wszystko w normie, idealnie, maleńka waży 1900 gramów, nie wiem ile ma cm, bo jakoś tak pani nie powiedziała, ale odpowiada rozmiarami tygodniowi 17-18. także wszystko się zgadza:):) Musze łykać żelazo i wzbogadzić dietę w produkty zawierające żelazo, bo jak pani powiedziała "trochę sie jej zanemizowałam" :) No to zaczynamy z mężem debaty nad imieniem;) Aha! Mąż przed chwilą nachylił się nad moim brzuchem i mówi: "słuchaj mała... aleś mi zrobiła numer! nie masz tam czasem siusiaka? " :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowaa
Dziewczyny po co się denerwować, najlepszym sposobem jest zignorowanie osoby która posuwa sie do wyrażania opinii osób których się nie zna. W dzisiejszych czasach państwo zmusza nas do robienia dzieci przy małych dochodach a a jak ma się męża,narzeczonego bądź sponsora jest się mądrym i odważnym by stawiać takie tezy. Pieniądze to nie wszystko, przynajmniej w takich rodzinach liczą się uczucia, szacunek dobro dziecka, przeważnie w rodzinach gdzie nie brakuję pieniędzy dzieci są rozpieszczone, nie wychowane, nie nauczone kultury, gdy idą do szkoły wtedy wychodzi wychowanie i zainteresowanie dzieckiem rodziców z kasą. Jeżeli nawet dziecko się urodzić chore by miało to żadnego przeciętnego dobrze zarabiającego człowieka nie stać na leczenie które przewyższa koszty półrocznej pensji. Trzeba myśleć zanim się napisze, czasami dobrze jest nie wyrażać swojej opinii, takiej która w zruci się przeciwko Tobie. A poza tym wyładowywać się można na partnerze, niech rzuci kamień ten kto jest bez winy, wtedy zapada cisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zdjęc nie wrzucę bo mam 3 i są takie niewyraźne, sama nie mam pojecia co na nich jest konkretnie. X Zgłosiłam post tego "gościa" do usunięcia. Nie wiem jak to działa i czy zadziałą, ale tak mnie zirytował że musiałam. X Aizuz czekamy na wieści od Ciebie jak po wizycie i od Aniołka ;) (chyba sie nie pomyliłam... ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa........................22......Poznań........ ..................01.01.2014....Synuś Pati....................................22......Saarbruck en..................02.01.2014 minnie288.........................28......BB............. ....................03.01.2014 styczniowa_mama2014.....21.....Gdańsk................... .......03.01.2014....córeczka lolaaa21.............................21......Poznań..... .....................03.01.2014 lenkamarzenka..................28.......IŁAWA........... ..............04.01.2014....córcia Mały miś...........................31 ......łódzkie..........................04.01,2014 terra_rosa26......................26.......Braniewo...... ............... 05.01.2014 titi......................................34......Opole.. ..........................05.01.2014 slodka cytryna100.............32......Wlkp......................... ....06.01.2014 Dziewczyna-malina..........22.......Mrągowo............. .........07.01.2014 justyna29...........................28......Hamburg...... .................07.01.2014 kasiax................................25......Płock..... ........................07.01.2014 Sherryl27..........................27.......Łódź...... ........................07.01.2014 ania_sz..............................25.......DąbrowaTar nowska......08.01.2014 ......córeczka dzagatkaa..........................28.......Szczecin..... ...................08.01.2014 Uleczkaa...........................23.......Krynica...... ...................08.01.2014 pani z pieskiem.................?!........De....................... ..........10.01.2014 pomaranczowa..................23...... Pabianice......................11.01.2014 monbiaa............................20.......Jarosław.... ....................12.01.2014 iskiereczka31....................31.......Rzeszów....... ................13.01.2014 padlinka............................32.......Warszawa.... .................13 01 2014 85matylda85.....................28.......Głogów........ .................13.01.2014 Olelka...............................35.......Gdańsk.... .....................14.01.2014 szczesliwa_onaaa.............22.......Kielce............. ..............14.01.2014 mmelody...........................19.......Warszawa...... ...............14.01.2014 OlaLenka26......................26....... Kędzierzyn-Koźle.......16.01.2014 Niebieska85......................28.......Wlkp........... .................16.01.2014 Aniołek23 ........................23.......Mrągowo................... ..17.01.2014 aizuz.................................25...... Kraków.........................17.01.2014.....Synek Gabrysia_Wroc ...............22.......Wrocław.......................20.01 .2014 niutkaaa23........................23.......Łódź....... ......................20.01.2014 Gunia1990........................23.......Świdwin....... ...............20.01.2014 kropek 23.........................23.......Bielsko-Biała.......... .....22.01.2014 Liliana785........................25.......Aachen........ ................22.01.2014 maja..?..............................22.......Szczecin... ...................23.01.2014 jasmina89.........................24.......Poznań....... .................25.01.2014 malinowaaa......................25.......Wrocław........ ..............26.01.2014 Elunia342.........................23.......Tarnów....... .................27.01.2014 Interesantka25..................26.......Bielsko-Biała.. ............27.01.2014 Gonja................................34.......Kraków.... ...................29.01.2014 malinka86........................27.......Olsztyn........ ................29.01.2014 ta-monika.........................26........Lublin....... .................29.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taMonika
Dziewczyny, nie tak szybko, tu nie ma zgłaszać, bo to tak troszeczkę głos rozsądku. "Gość" ma dużo racji - to nie tak powinno wszystko wyglądać. Kobieta rozsądna powinna wszystko planować - i ciążę i materialne warunki do utrzymania rodziny. Wpadki niekontrolowane rzeczywiście są głupie, a dobór nieodpowiedniego faceta świadczy wyłącznie o inteligencji kobiety (również emocjonalnej). A Justyna na początku też wydała mi się być mocno egoistycznie zapatrzona na to, co się wokół niej dzieje - ale po wytłumaczeniu, że jej nerwy są przez to, że dzieciak psychicznie tej sytuacji nie wytrzymuje 'nieco' zmieniły moje postrzeganie jej problemu. Dodam do tej wyliczanki jeszcze, że rozdmuchiwanie tego, jakie to ważne jest stawianie na swoim przy organizacji wesela jest kretynizmem - najważniejszy w tym dniu jest ślub i emocje w związku z tym, a co do wesela, przecież i tak chodzi o dobrą zabawę, a nastrojów i przebiegu imprezy w duuużej mierze nie da się przewidzieć. - Tylko no dobra - Gość pisze, że tak nie powinno być. Wiem to też ja i pewnie większość z nas. Sęk w tym, że my nie mamy normalnych warunków w tym kraju. I brakuje Gościowi w tym wszystkim jednak trochę empatii i wyobraźni. - Mam świadomość, że fikcyjne zatrudnienie nie jest najlepszym wyjściem, ale skoro państwo próbuje wydymać moich rodziców przez tyle już lat (bo nie oszukujmy się - to prywaciarze utrzymują cały ten cyrk polski), to dlaczego my nie możemy na troszkę mniej wydymać system? Wcale nie mam wyrzutów sumienia. Inaczej bym postępowała, gdybym była nieco młodsza i miała obecny światopogląd, ale teraz nie mam już czasu się wycwanić - zegar biologiczny mi tyka, ja nie staję się ani młodsza ani ZDROWSZA. Czy mój mąż jest idiotą? No cóż - jeżeli tak, to tylko dlatego, że powoli dąży do celu zamiast znajdować sobie inny, bardziej ambitny (= lepiej opłacalny) cel, który go w ogóle nie kręci. Otóż właśnie pisze doktorat i pracuje za te marne grosze na uczelni. Ma szansę na zatrudnienie na innym, lepszym etacie i do tego właśnie dąży. Niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć, trzeba iść po kolei. Gdybym zażądała od niego większych pieniędzy, musiałby zrezygnować z marzeń - brzydziłabym się sobą jakby do tego doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowaa
ania_sz - gratuluje córki tez mi się tak marzyło ale teraz jak wiem że syn to oszalałam chociaż straszą mnie że i tak może urodzić się córka bo lekarze się mylą ale ja już jakoś nie przyjmuję do wiadomości że może być inaczej :) Jakie żelazo kazała Ci łykać? Bo ja sama sobie kupiłam profilaktycznie p.w aptece mi poleciła ASCOFFER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowaa
taMonika - Każda z nas ma jakieś swoje opinie o dziewczynach na forum ,ale nie piszemy tego co myślimy by nie rozsiać wojny tylko popisać z obca osoba wymienić poglądy rady tak żeby nikt nas nie osądzał, bo gdyby któraś z nas chciała być osądzona poszła by z problem do kogoś bliskiego, mam nadzieję że rozumiecie co chcę powiedzieć... *Od tego jest takie forum, by zostać anonimowym i nie tłumaczyć się ani wstydzić za to jakie jesteśmy, każdy z nas jest w jakiś sposób podobny do siebie ... A co do tego że na L4 większość z nas, to jest sprawa indywidualna, nie które zawody szkodzą płodowi i ciężko jest go wykonywać w ciąży, także każda sytuacja w jakiej się znajdujemy ma swoje przyczyny i skutki i nie ma co tego tematu roztrząsać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×