Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monbiaa

Styczeń 2014 :)) NOWE FORUM zapraszam świeże ciężarne :)

Polecane posty

Hej Dziewczynki!!! Miałam problemy z netem i się jakiś czas nie odzywałam. Byłam u lekarza, generalnie wszystko w porządku, dzieciaczki zdrowe, ja mam tylko coś nie tak z hormonami tarczycy. Ale bez paniki. Termin Ciąży przesunął mi się na 9 lutego z USG i chyba będę się musiała od Was wypisać...;/ Bliźniaki są dwujajowe i tydzień temu miały po 72mm :) * Ekstra brzuszki dziewczyny..:) ja swojego nie pokazuje, bo przed ciażą mój już prawie tak wyglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudiahh zostan z nami;) nie wypisuj sie od nas. Chcemy tu mieć mamę bliźniaków! 9 luty to nie daleko od stycznia, a szczerze mówiąc to z bliznakami często bywa tak że rodzą się przed terminem. Więc ja niby wróżką nie jestem, ale myślę, że Ty jednak będziesz styczniowa:) X Moja waga na 1 wizycie u lekarza 46,5, a dzis 50 :) To taki mój zyciowy rekodzik, bo nigdyyyyyy w zyciu nie ważylam 50 kg :D cieszy mnie to:):) X Ja sie chyba zdecyduje na ten wózek EMJOT HiTreec 3w1. Znalazlam nową aukcje z nowymi kolorami wózków i w zasadzie nie mam juz wątpliwosci. Cena za nowy tez jest całkiem calkiem bo 1195 zl i gratis parasolka i pościel do wózka. Wybrałabym chyba kolor biało-szaro-czarny :) jest przepiekny! /blackwhite-3w1-emjot-posciel-parasol-gratis-i3450111617.html?source=mlt Musze to jeszcze tylko skonsultowac z mężem, bo on ma czas na wszystko i w ogole nie wie co wybrałam;) od strony technicznej on musi ocenić wózek, bo ja tam się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje z tym forum, ze linków nie można po ludzku dodawać.... wkurza mnie to. Przez to nie chce się ludziom kombinować i przepisywac, kopiowac czy cos robic zeby obejrzeć stronę. Przed tym "black&white" trzeba wpisac allegro pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhh nie działa. niewazne ;/ zapomnijcie... zaraz mnie szlag trafi! fatalny dzien dzis mam, nic mi sie nie chce, nic nie wychodzi, same złe wiesci, wszystko do d**y, ide sobie popłakac chyba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaję pewnie. Tez myślę, że dzieciaczki będą styczniowe! * Ania sz nie przejmuj się ja też mam taki dzień... ciche dni z moim narzeczonym i humor -10! A płakać to i ja chyba będę ze złości! Oby do jutra! Idę właśnie jutro na badania ,bo coś jakby niedoczynność tarczycy mogę mieć.. Trzeba będzie się trochę podleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też nie jest mój dzień :( dzwonili z przychodni, ze mojego lekarza nie będzie do końca miesiąca, więc zamiast 28.08. będę mieć wizytę nie wiadomo kiedy :( niby na pierwszy możliwy termin, ale nie wiem kiedy to wypadnie :( chyba wybiorę się do innego gina, bo zwariuję do tego czasu a i skierowanie na świeże badania by się zdało... popłakać się można... ------ ania_sz ja sobie poradziłam i obejrzałam wózek - bardzo ładny. Chociaż ja osobiście wolałabym nie z białym, a sam szaro-czarny. mam wrażenie, ze to białe siedzisko zaraz będzie brudne jak 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi przeszło. Zapisałam się na 29.08. na połówkowe do mojego lekarza. To będzie 19+6, więc chyba w sam raz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - płeć nieznana justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa - 23 - Pabianice - 11.01.14 - Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciesze sie ze wózek sie podoba;) wlasnie boje sie o ten biały kolor... ale jeszcze pomysle. Udalo mi sie zmusic męża zeby przyjrzał się temu wózkowi i moze go wezmiemy. Tylko najwczesniej we wrzesniu pewnie. X Aizuz - mysle ze to odpowiedni tydzien bedzie na połówkowe. Ja mam 28 własnie wizyte i to bede 21/22 tydzien. Juz nie moge sie doczekac.... X Z tego wszystkiego umowilam sie z kolezanka na "piwko" :) tzn. no ona piwko, ja soczek... Czas się rozerwać i pobojczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie w piątek sie umówiłam na połówkowe lekarz mi niby mówił ze najlepiej jest kolo 22 tygodnia ale ja nie bede czekac raz ze mąż za tydzien jedzie na delegacje pewno na 2 m-ce a dwa ze 2 wizyty pod rząd moja ginekolog mi nie zrobiła usg bo nie widziała takiej potrzeby i już dłużej nie chce czekac żeby sie upewnic czy wszystko z dzidzią ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Dopiero wczoraj wróciliśmy z urlopu. Ale mam stronek do nadrobienia, już zabieram się za czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
hej laseczki,widze ze humorki dzis nie dopisywaly,u mnie tez w sumie do d**y bo to chyba w duzej mierze zalezne od pogody:) dzis na zmiane pada i wychodzi slonce,zwariowac mozna normalnie.napisze troszke pozniej bo teraz musze dzieciaki umiescic w lozkach i spakowac torbe do Polski,spakowac dzieci do mojej mamy bo beda u niej przez ten czas. To bedzie nasz romantyczny wyjazd tylko we dwoje no i bedziemy mieli w hotelu krolewskie Lozko specjalnie dla zakochanych ach mysle ze bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
Maja jak po urlopie,wypoczeta no i jak ogolnie samopoczucie,waga,dzidzius?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_sz: Ja też obejrzałam ten wózek i też mi się podoba :) Ten kolor szaro- biały bardzo ładny, no ale właśnie czy nie będzie się brudził? Ja już w zakładkach mam tyle stron z wózkami, że ciężko będzie się zdecydować. A dzisiaj na zakupach spotkałam koleżankę z 2 m-czną dzidzią i miała śliczny wózek! Ten z dużymi kołami, stylizowany na stary w kolorze ecru. Muszę się nad nim zastanowić ;) - A wiecie może jak to jest z tą stroną e-bay? Bo tam jest sporo fajnych ofert, ale zza granicy. Jak to jest z tymi wysyłkami i płatnościami w euro? - Już nie mam wątpliwości co do ruchów!! 3 dzień z rzędu czuje to samo. W dzień co jakiś czas puknięcie, a jak się położę wieczorem to takie przelewanie, przemieszczanie. Świetne uczucie. W końcu fasolka dała znać o sobie ;) Ale na razie te ruchy tylko ja wyczuwam, od środka, bo jak przyłożę rękę to nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
gunia na e-bay w danych oferty jest napisane czy wysylaja za granice.czasem zastrzegaja sobie tylko wysylke na terenie kraju ale przewaznie w UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka po urlopie jestemam w miarę wypoczęta. Pogoda dopisała, morze i wieś zaliczone. Moja dzidzia już ostro daje o sobie znać. Jak tylko na chwilę usiądę to kopie już znacznie. Jutro mam wizytę i usg połówkowe- już się nie mogę doczekać bo może poznam płeć. Jeśli chodzi o wagę to niestety ja już mam 10kg do przodu i znaczny brzuszek. Ale tym będę martwić się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
Maja kikogramy ciazowe zgubisz szybciej niz ci sie wydaje. najwazniejsze ze sie dobrze czujesz bo ja juz mam dosc moich wymiotow a znowu dzisiaj wymiotowalam kilka razy. Fajnie ze urlop udany no i trzymam kciuki za jutrzejsze usg, zdarze jeszcze mam nadzieje przeczytac realcje z wizyty u lekarza bo w czwartek raniutko juz wyjezdzamy z moim M no a tam raczej internetu nie bede miala chyba ze w hotelu maja wlan no ale z czasem moze byc gorzej bo chcialabym zeby moj M troszke sobie poogladal no i pozniej dobrze Polske wspominal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_sz wózek śliczny . Ja mam problem bo ciezko mi sie zdecydowac ale ten twoj bardzo mi sie spoddobal tylko ja zamówila bym chyba zielony .Troche jeszcze poczekam musze pochodzic u nas po sklepach i we wrzesniu albo w pazdzierniku pasowalo by juz zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja WAM Życzę również udanego wyjazdu i niezapomnianych chwil we dwoje. Dziewczyny mam pytanie- czy was też boli kręgosłup po dłuższym staniu i drętwieje palec albo cała ręka? Ja mam kilka dni już takie dolegliwości i czasem nawet tak to drętwienie boli że budzę się w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
dziekuje Maja.... ahhh kregoslup niestety to chyba kolejny z urokow ciazy, mnie boli na wysokosci kosci ogonowej i jak dlugo stoje to tez. no a dretwienie rak to mialam jeszcze jakis czas temu wlasnie w nocy czasem jak sie obudzilam to nie moglam ani jedna ani druga reka ruszyc a czasem nogi tez,teraz juz mniej ale to pewnie niedobor jakiejs witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna29ooo
Mały miś - 31 - łódzkie - 04.01.14 - Córcia (chyba) Styczniowa_mama2014 - Gdańsk - 05.01.14 - Córeczka MamaPysia - 30 - Kraków - 05.01.14 - Córeczka Sysia90 - 23 - Wiedeń - 07.01.14 - Synek kasiax - 25 - Płock - 07.01.14 - Synek ania_sz - 25 - Dąbrowa T. - 08.01.14 - Córcia Uleczkaa - 23 - Krynica- 08.01.14 - płeć nieznana justyna29oo - 28 - Niemcy - 11.01.14 - plec nieznana pomaranczowa - 23 - Pabianice - 11.01.14 - Córcia. Monbiaa - 21 - Jarosław - 12.01.14 - płeć nieznana szczesliwa_onaaa - 22 - Kielce - 14.01.14 - Córcia Aniołek23 - 23- Mragowo - 17.01.14 - Córunia aizuz - 25 - Kraków - 17.01.14 – Synek Gunia1990 - 23 - Świdwin - 20.01.14- córcia (chyba) polepiona - 31 - Łódź - 22.01.14 - płeć nieznana Niutka - 23 - Łódź - 23.01.14 - Córcia Mycha251988 - 25 - Świdwin - 24.01.14 - płeć nieznana Malinowaaa - 25 - Wrocław - 24.01.14 - płeć nieznana KarinaSty2014 - Gdańsk - 28.01.14 - płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa2014: Wiesz co moja siostra w swojej ciążowej książce przeczytała, że właśnie w ciąży jest cos takiego jak zespół drętwięjącego nadgarstka. Może właśnie to masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam jutro pani doktor co to może być. Tydzień temu jeszcze dopadła mnie angina i musiałam wziąć antybiotyk. Mam nadzieję że to nic nie zaszkodzi dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Zacznę tak, żebym nie zapomniała: ania_sz - też się chyba raczej zdecydujemy na ten hiTreec, ale raczej na ten w białe kropeczki. Jeszcze patrzyłam na ROAN MARITA, widziałam go na żywo, ale jest trochę droższy i efektownie wygląda tylko z gondolą. maja - cieszę się że urlop udany, nadrabiaj czytanie i wracaj na bieżąco. Justyna - Tobie z kolei życzę udanego romantycznego wypadu :) Normalnie pewnie bym życzyła 'owocnego' wypadu, ale w tym przypadku życzę już tylko udanego ;) Jeśli chodzi o wagę to u mnie 2kg w przód od początku ciąży. Z 66 na 68. W ogóle to wybraliśmy z mężem imię, będziemy mieć Weronikę :) Dziś byłam na ciuszku i kupiła dwie piękne rzeczy dla maleńkiej, widać że nowiutkie. Do tego kupiłam w biedronce zestaw dwóch bodziaków z disneya za 20zł. Więc na chwilę wstrzymuję zakupy :P Oto moje 'łupy': http://s1.pokazywarka.pl/i/2219251/891168/ciuszki.jpg Ja na połówkowe mam dzwonić i się umówić, lekarz mi kazał między 20-22 tygodniem. Myślę, że umówię się na 29.08 to będzie 20t2d. albo tydzień później na 05.09. Zobaczymy jak lekarz będą mieć czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
U mnie na ta chwile jest 18 tydz i 3 dni. Jutro ide do lekarza.. nareszcie :) mam nadzieje,ze zrobi mi usg bo ostatnie mialam 5tyg temu... a usg polowkowe mam umowione na 4 wrzesnia. Czyli 21 tyg i 4dni ;)) mam nadzieje,ze lekarz mi nie powie ze to chlopczyk,bo chociazby posciele mam odlozone dla dziewczynki. Ubranka zreszta tez:) jestem padnieta,zalamana i smutna. Rano zakupy. Potem taniec-totalnie dzis nam nie szlo. Nie wiem jak my opanujemy uklad :(( ------- Justyna udanego wyjazdu :)) pogoda na zwiedzanie,bynajmniej u mnie idealna. ------------ Ja dzis widzialam suuuuper wozek. Tyle,ze 2w 1 i 1500zl. Ale sliczny. Czarno czerwony. Czyli taki jak chcialam :) ------- A co do mamt blizniakow to jak ostatnio lezalam w szpitalu to kobieta ktora tez spodziewala sie blizniakow powiedziala,ze zazwyczaja blizniaki rodza sie 3tyg wczesniej :) no i waznne by mialy wiecej niz 2kg. Bo jak juz tyle maja to lekarze nawet decyduja sie na cc. Tyle,ze daja cos na szybszy rozwoj pluc. I lekarze mowili ze wazne by w zaawansowanej ciazy unikac lezenia na plecach bo to niedobre dla dziecka.. bokiem najlepiej.) ---'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ona ja tez kupilam te body z biedronki tyle ze z myszka miki niebieskie z czerwonymi dodatkami.... wogole zauwazylam ze trudno mi kupowac rzeczy dla dziewczynki, nie wiem dlaczego jakos rozowy mnie nie zachwyca, ostatnio bylam z kolezanka na ciuchach i stwierdzila ze mam nie kupowac ciuchow tylko pampersy i chusteczki a skad ja mam wiedziec czybeda dobre? Juz tyle razy slyszalam ze robia odpazenia niektore albo podrazniaja pachwinki no a nie mam zamiaru kupowac tych drogich ,,pampersa,, tylko jak juz cos z biedry lub lidla bo o wiele tansze...jak wy uwazacie? Wogole wiecej z nia nie ide bo co nie wybralam to twierdzila ze tego nie zaloze lub ze nie wygodne... A macie wybrane lozeczka?? Ja sie zastanawiam nad dwoma z baby boom lub klups z takimi motywami na bokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa1
Moim zdaniem glupota jest kupowanie teraz "pampersow"kazde dziecko reaguje inaczej. :) i wlasnie,zle to moze sie skonczyc dla skory. Moj brat tylko i wylacznie dobrze reagowal na te oryginalne pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie dziewczyny, ze sie wózek podoba;) to utrwala mnie w przekonaniu, ze raczej decyzji nie zmienię. Tylko zostanie kolor do wyboru, ale poradze się mamy, siostry i bratowe i będzie;) Maja co do drętwienia rąk. Ja tak mialam w nocy, ale bardziej w 1 trymestrze, cierpły mi dłonie. Lekarka dała mi na to potas. Jak mi się skonczył jakis czas przed wizytą, to znowu mi cierpły ręce albo same dłonie w nocy. Dlatego potas biore cały czas. A plecy tez mnie bolą od dłuzszego stania, albo siedzenia w jednej pozycji. Wcozraj bylam na tym "piwku-soczku" z kolezanka i 1,5 h siedzialam przy stoliku i myslalam ze sie tam zaraz wyłoże pod stołem, bo tak mi było juz nie wygodnie. Nie był to ból duzy, ale po prosty dyskomfort i marzylam o tym zeby sie połozyc. A odkąd wrócilam wczoraj do domu boli mnei kark ;/ nie wiem skąd sie to wzieło... mam nadzieję, ze to wina jakiegos złego spania, albo pozycji na kanapie przy ogladaniu serialu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×