Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JAKI TERMOMETR

Jaki termometr bezdotykowy jest dokładny i powtarzalny?

Polecane posty

Gość mwa
Novama Free to totalna porażka, pani sympatyczna w sklepie najpierw mówiła ze tylko jedna reklamacja była, jak poszedłem reklamować to juz inna pani mówiła że jestem pierwszym klientem, który ma problem z tym termometrem. Szkoda tylko że trzy pod rząd które wypróbowałem w domu (w warunkach jakie opisane są w instrunkcji) i wszystkie rozmijały się z prawdą o co najmniej jeden stopień przy mierzeniu temp ciała i o 4-5 stopni przy mierzeniu temp wody - porównywałem z rtęciowym. Niestety Termoflash który jest taki wychwalany jest tego samego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
A ja kupiłam Microlife NC-100 - mierzy w miarę dobrze, tylko czy ktoś wie, czy można wyłączyć dźwięk - budzi mi dziecko, kiedy pokazuje wysoką temperaturę - strasznie piszczy. i nie wiem, czy robię dobrze mierząc w jednym miejscu na czole, bo w instrukcji pisze, że trzeba od czoła do skroni przeciągnąć termometr. będę wdzieczna za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykancka
a ja kupiłam Novama Free - jak kilka info wcześniej - koszmar !!! nie polecam - po prostu nic nie da się zmierzyć. A NC100 - to samo - jakieś światło prawie oświetla mi pokój w nocy - co to jest? dlaczego chiny tak nas zalewają? czy nie ma czegoś dobrego? czytam o jakimś Visiofocus - a skąd to pochodzi? POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamK
Visiofocus i Thermofocus pochodzą z Włoch i tam są produkowane. widać to na etykietach i po jakości wykonania. w Polsce sprzedaż prowadzi firma www.lab4u.pl i na ich stronie są wszelkie szczegóły. pozdrawiam AdamK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_3211
Ja polecam ten Bezdotykowy termometr na podczerwień PRO, który kupiłam w firmie Adverti. Kupiłam jakiś czas temu i świetnie się sprawuje. Wcześniej testowałam w sklepach różne modele i odchyły temperatury były spore a ten jest naprawdę dokładny. Dodatkowo jest idealny jak ktoś ma dziecko. Moja Basia jest bardzo *****iwym dzieckiem i zmierzenie temperatury było dużym wyzwaniem a tym termometrem robi się to w dosłownie jedną sekundę. Z mojej strony Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony2
ja kupiłem NovamaFree - nawet zwrócić nie mogę - minęło 10 dni - za późno się zorientowałem. koszmar! nie kupujcie tego termometru, bo wyniki niestety nie są dobre, a o powtarzalności nawet nie marzę. nabrałem się na niską cenę - tylko dlaczego? głupi jestem i tyle. kolejny raz dałem się nabrać, więc piszę, aby ostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaaa1
Znalazłam recenzję Microlife na blogu: kinderki.eu/2014/05/nie-lubie-tego-stanu-goraczka.html ktoś go miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś gość
Do Reniaaa1: to jest reklama firmy na założonym koncie przez dystrybutora, więc gdzie tutaj mowa o bezstronności? ja mogę pokazać coś takiego - też znalazłam o termometrze Visiofocus: http://www.youtube.com/watch?v=uBGWUvep3zM nie jest istotne, co pokazuje producent, ale jakie są o tym produkcie opinie i jak działa. ważne, aby znaleźć gdzieś badania i opinie, które będą potwierdzać, jak jest naprawdę - i tutaj jest problem z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piki_be
Ja dostałam w prezencie Microlife. Szybko robi pomiar, w przeciwieństwie do naszego starego rtęciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś gość do piki_be
pytanie, czy dokładne pomiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Microlife - mierzy tak, jak każdy inny chiński termometr. nie spotkałem jeszcze takiego, który dawałby porównywalne wyniki - pomiar do pomiaru. często się blokują i wydaje nam się, że mierzą tak samo. jak się nauczy człowiek, to coś tam zobaczy, ale nie jest to szczyt marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziska, nie kupujecie termometru NOVAMA free ! nie wiem, jak można takie coś sprzedawać - pomiar do kitu. termometr najprawdopodobniej skończy w koszu. co kupić? czy ktoś zna ten Thermofocus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama111
W takiej kwocie jak za BRAUN douszny - można kupić thermofocus bezdotykowy, który sama nabyłam pod wpływem opinii z tej strony. jest rewelacyjny. Po co douszny? bezdotykowym przynajmniej mogę zmierzyć temperaturę wszystkiego, co potrzebuję, a dousznym tylko temperaturę w uchu. mogę napisać, że thermofocus mierzy świetnie - zachęcam wszystkich rodziców, którzy za niewielkie pieniądze szukają czegoś rewelacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czytający
witam, muszę przyznać, że takie fora uczą i dobrze. pod wpływem wpisów kupiłem termometr Thermofocus i przyznaję, że jest świetny - dziękuję powyższym osobom na wskazanie takiego termometru. koszt to 135zł w aptece. niestety na Visiofocus mnie nie było stać. polecam wszystkim thermofocus, ponieważ pomiar, to czysta przyjemność i widać, że to produkt z Europy - nie blokuje się. dodatkowo pomiar rzetelny dzięki temu, że pokazuje odległość prawidłową, którą bardzo łatwo zobaczyć. bez jakiegokolwiek głosu - żadnych alarmów, itp. nie trzeba go włączać - jest gotowy zawsze do pracy - po prostu super ! polecam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111
ja tam wolę rtęciowy.... stary, ale jary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata234
A ja wolę visiofocus, bo fajne cacko. poczytałem trochę o tym termometrze i ma super funkcje, a sam projektor temperatury...... mniam. najważniejsze, że pokazuje prawidłową temperaturę za każdym razem poprzez ustawienie odległości. jak przesuwa się termometr wzdłuż np. ręki - temperatura zmienia się w każdym miejscu, co widać. żaden termometr z których znam, tego nie potrafi. widać, jak pracuje sprzęt i wart jest swojej ceny. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko kogo stać na ten Visiofocus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eetam termometr to nie zabawka,najlepsze termometry to rteciowe i zaden go nie zastapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle że rtęciowych już nie ma - ot problem, a bezdotykowy to wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można ten thermofocus kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptekach w Polsce lub zapytać można na www.laboratories4u.pl - to firma, która jest dystrybutorem tego termometru. ja tam zapytałem i wskazali mi miejsce które mnie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam termometr Mescomp AC 880 http://www.skapiec.pl/site/cat/2316/comp/806191#from35101 Dokładny, bezdotykowy, dodatkowo mierzy temperaturę wody i otoczenia, dokładny. Polecony przez położną w szpitalu. Jedyna wada to cena bo kosztuję 230 zł ale nie będę przecież oszczędzać na zdrowiu i bezpieczeństwie mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak2
Ja polecam Visiofocus - rewelacja i dokładność. świetny termometr. Wciskając pomiar ciała i trzymając cały czas - widać, jak zmieniają się dziesiąte stopnia Celsjusza - widać, jak pracuje. poza tym wyznacza odległość do pomiaru - nie można się pomylić. P O L E C A M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek do maniak2
Przyznaje - super ten Visiofocus wygląda i działa. na pierwsze pomiary - rewelacja. szkoda, że za naszych czasów takich nie było - teraz jestem dziadkiem i kupiłem dla wnuka. jak się naprawdę sprawować będę napiszę za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejewski
Mam termometr microlife NC100 ale budzi mi dziecko bo piszczy i jest mało dokładny oraz jest dosyć uciążliwy w skanowaniu temperatuty z czółka dziecka. Poczytałem opinie na tym i innych forach i miesiąc temu skontaktowałem się z dystrybutorem laboratories4u i zapytałem o visiofocus. Tak jak tu ktoś napisał wskazali mi aptekę która miała w sprzedaży ten termometr i kupiłem go dla naszego maluszka:-). Fakt nie kosztował mało bo zapłaciłem 295zł. Powiem krótko jest wart swojej ceny bo jest mega dokładny. Polecam wszystkim rodzicom dla ich pociech. Sprawdza się super do sprawdzania temperatury wina:-) ale i temperatury zupek dla naszego Tobiaszka. Ten termometr na 100% jest produkcji włoskiej. Uważam, że nie ma sensu wydawać 150-200 zeta za chińskie termometry które są po prostu niedokładne. Z tego co się dowiedziałem to sporo tańszy a podobnie działający do tego co kupiłem jest thermofocus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek po raz drugi
Szanowni Państwo, obiecałem - piszę dalej, jak sprawuje się owy termometr - visiofocus. 1. mierzy świetnie i dokładnie 2. nie posiada dźwięków, więc nikogo nie obudzi 3. odległość ustala się bardzo łatwo 4. obsługa - bardzo prosta mogę napisać, że polecam - mimo wyższej ceny - ten termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyk1
Novama Free pochodzi od chińskiego producenta AViTA. to, co Państwo piszą na swojej stronie jest całkiem ciekawym doświadczeniem - to jedno z pierwszych, które mówi pozytywnie o tym termometrze. mam prośbę - proszę wykonać 10 pomiarów z różnych odległości - jeden po drugim - po mw. 5 pomiarze termometr się zatnie i/lub będzie wskazywać taką samą temperaturę. w oczekiwaniu na info .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam termometr BabyOno, biało-niebieski z podstawką, to chłam, wg niego moje dziecko ma od 9 miesięcy średnio temp. ok. 35 stopni.. Reklamowałam go i dostałam rzekomo nowy, i to samo pokazuje. Kosztował ponad 100 PLN. Moja pediatra odradza ten termometr, była jedna niebezpieczna sytuacja opowiadała, dziecko miało gorączkę a ten termometr wskazywał brak gorączki. Jak producent BabyOno może sprzedawać takie g****o ! Nie polecam absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×