Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no przeciez

jezyk niemiecki

Polecane posty

Gość gość
Przed wyjazdem do Niemiec zapisałam się na kurs do szkoły TFLS i dużo mi to dało. Miałam szczęście, że o wyjeździe wiedziałam już pół roku wcześniej. Przez ten czas udało mi się opanować język na całkiem dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapisać się na kurs języka niemieckiego, tutaj poziom nauczania jest o wiele wyższy, po prostu więcej wymagają od kursantów. Sama uczyłam się niemieckiego 9 lat w PL i szczerze mówiąc, jak tu przyjechałam to miałam wielki problem z dogadaniem się, rozumiałam dość sporo, jednak nie potrafiłam się przełamać i zacząć czynnie brać udział w rozmowach. Wydaje mi się, że często tak jest że obcokrajowcy mają taką blokadę, wstydzą się wypowiadać, jednak na dłuższą metę, jest to utrudnianie sobie samemu życia. Trzeba mówić, nawet z błędami, typu kali jeść, kali pić, ale mówić, kiedy minie strach przed kompromitacją, umysł sam się otworzy na nowy język. Trzymam kciuki za wszystkich początkujących! Dacie radę:) I jeszcze jedno, kursy nie są super tanie, więc jeśli was na nie nie stać, to wystarczy udać się do Agentur fur Arbeit i oni was pokierują odpowiednio i kurs zostanie opłacony przez Bundes Amt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak już lecą i płacą ,mało mają darmozjadów na utrzymaniu aby jeszcze płacić za kursy :) jak się nie ma tu żadnych praw to za kurs płaci się samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam uczyć się niemieckiego samodzielnie i jak już liznęłam co nieco, to zapisałam się do szkoły TFLS. Kurs ok, umiem się dogadać po niemiecku więc jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siokeslandli1983epbeq
Jak arabska żona. Wstyd mieszkać w kraju i nie nauczyć się języka na jako takim poziomie. Jezu, dziewczyno, ludzie nielegalnie dostają się do Europy, Ameryki, dzieci analfabetów i języka się uczą, nawet studia kończą. Jaki przykład dzieciom dajesz. Szoruj na kurs. Jasne http://ut.ag/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość compluabrisil1976ezqpo
Mieszkac wiele lat w Niemczech i nie znac jezyka? Porazka i ty jestes za to odpowiedzialna. Jasne http://ohh.nu/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slutemcolri1973efqez
Najlepiej nauczyć się jakiegokolwiek języka poprzez uczestniczenie w profesjonalnych kursach. Słyszałam o pewnej szkole językowej, która ma bardzo bogatą ofertę - http://www.ce.edu.pl/ . Nauczają na różnych poziomach i ceny kursów z tego co widzę są bardzo rozsądne, więc może warto tak próbować. Jasne http://i.ven.bz/eGFq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na kurs niemieckiego do szkoły TFLS w Warszawie. Serdecznie Wam polecam, kurs jest świetny, to pewnie dzięki prowadzącemu lektorowi. Bardzo ciekawe zajęcia i miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby które chodziły do TFLS wiedzą że tam trzyma się poziom oraz że uczą tam tylko wykwalifikowani lektorzy z wieloletnim stażem oraz ze na zajęciach często są prowadzone hospitacje i stały nadzór metodyczny nad zajęciami. Dlatego to wyróżnia TFLS od innych małych szkół gdzie uczą studenci. Proponuję wejść na http://szkoly-jezykowe.com/ gdzie prowadzony jest ranking najlepszych szkoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam kurs w TFLS, bo prowadzony jest przez doskonałych lektorów, dzięki temu jest na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam szkołę TFLS chodzę tam już 2 semestr na język niemiecki i na pewno w tym roku zapiszę się na kurs wakacyjny do tej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na kurs niemieckiego do TFLS, który dostałam w promocji do kursu FCE. Bardzo mi się podobało, fajny lektor umiejętnie prowadził kurs, potrafił zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trole z TFLS się zebrały, czy jeden trol, ale jak Pan Bóg w trzech osobach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak tak , możecie sobie płacić za wszelakie kursy szkoda kasy !!! nic się nie nauczycie ! ale jak ktoś jeleń to jeleniem zostanie ..nawet niemcy mu nie pomogą aby nim przestał być :) znam takich tutaj , żyją na dnie i co gorsza to im odpowiada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na fajny kurs niemieckiego do szkoły TFLS. Polecam, miałam super lektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svlvvia
Nie każdy ma czas na trzymanie się sztywnych godzin szkół i kursów. Ja mam nieregularną pracę, mogę się uczyć tylko w wolnych chwilach, w międzyczasie. Najpierw próbowałam jakichś materiałów z neta, ale w domu ok, sprawdzały się, poza domem gorzej, wiec wybór padł na fiszki. W produkcie tygodnia kupiłam taniej o 40%: http://www.fiszki.pl/promocje/produkt-tygodnia/ czekam na dostawę, zobaczę jak się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzynka mieszkająca w Zielonej Górze chodziła do Klubu Językowego na ul. Wyszyńskiego. Miała zajęcia w małych grupkach, z tego co wiem to zajęcia bardzo dużo jej dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam na niemiecki do TFLS i kurs był w różnych dogodnych godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień temu skończył się mój wakacyjny kurs niemieckiego. Chodziłam do szkoły TFLS, bo mają tam doświadczenie i kursy są na wysokim poziomie, poza tym była bardzo fajna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Err_or
Polecam wszystkim naukę za pośrednictwem serwisu eTutor.pl. Sam od 3 lat korzystam z kursu języka angielskiego. Oczywiście nie można traktować kursu eTutor jako jedynej metody nauki języka, bardziej jako uzupełnienie (bardzo dobre do nauki słownictwa, gramatyki i słuchania). Posiadam dwa 24-miesięczne kursy języka niemieckiego w eTutor.pl. Nigdy jednak nie zaczęliśmy nauki języka z dziewczyną, dlatego polecam Państwu 24-miesięczny kurs w cenie 80 zł. W chwili obecnej kurs ten w wersji rocznej kosztuje aż 169 zł, dlatego bez wątpienia jest to świetna i tania okazja do rozpoczęcia nauki języka niemieckiego za pośrednictwem tego serwisu. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu jangolgowski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo dużo nauczyłam się podczas kursu w szkole TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffea
Mogę przede wszystkim polecić kursy organizowane przez pośredników pracy - im zależy na tym, żebyś się nauczył. Pod adresem http://Zeitmann.pl znajdziesz ciekawą ofertę językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam TFLS. Jestem zadowolona z ich usług. Nauka języka z Nimi to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Now we know who the senbisle one is here. Great post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na wakacyjnym kursie niemieckiego w TFLS i było super, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam kurs niemieckiego w TFLS :) ja przygotowywałam się tam do matury z niemieckiego i zdałam bez probemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja, zamiast wykupywania kursu w TFLS polecam naukę z Deutsche Welle. Po pierwsze, lekcje masz na ich stronie za darmo, a po drugie, uczysz się, kiedy chcesz, nawet codziennie po kawałeczku. Tak jest, szczególnie dla tych, którzy się języka chcą nauczyć, a mają podstawy, dużo szybciej. A szczególnie DW polecam maturzystom. Naprawdę się może przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×