Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no przeciez

jezyk niemiecki

Polecane posty

Gość gość
ja wlasnie zaczynam nauke niemieckiego na kursie w akademii jezykowej w gdyni, bo chce wyjechac do pracy do Niemiec. jestem juz po kilku lekcjach i mysle ze idzie mi dobrze, do wyjazdu chyba ogarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel brodnicki
A Ja jestem samoukiem. Po prostu postanowiłem sobie, że nauczę się jakiegoś 2 języka i małymi kroczkami idę do przodu. Na początek uczę się samych słówek. Znalazłem też stronkęhttp://aztekium.pl/1000.py i tutaj mam w jednym miejscu 1 000 najważniejszych wyrazów wbrew pozorom bardzo pomocne jak tą wiedzę sobie przyswoję ruszam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylekk
Ja korzystam z oferty proponowanej przez Tomasza Zalewskiego ((http://zalewskitomasz.pl). Sprawdź sobie dokładną ofertę, formę nauki, dostępne materiały. Moim zdaniem oferta jest naprawdę skuteczna, już widzę, że przyswoiłam dużo nowych słówek i naprawdę zaczynam rozumieć, jak ktoś mów do mnie po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs niemieckiego w szkole TFLS. Mają tam super lektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubercikk
Ja sam właśnie się uczę na tej stronie aztekium.pl na prawdę przydatne narzędzie zgadzam się w pełnej rozciągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczqa88
Szkoda ze niemiecki jest taki niedoceniany... Ja chodze do Akademii Jezykowej od ponad 2 lat i uwazam ze to duzo fajniejszy jezyk niz np angielski. Dziwne ze jest tak malo popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilka88
Metoda AD daje naprawdę fajne efekty, bo uczy się człowiek małymi partami, systematycznie, bo codziennie. Oczywiście potrzebna jest pewna samodyscyplina, ale kiedy materiał jest podawany w łatwo przyswajalnej formie to raczej nie będzie ona problemem. Szczegóły kursu tą metodą są na stronie http://metodaad.app.sisco.pl Okres próbny jest darmowy - potem można opłacić dalszy dostęp - średnio 50-200zl za miesiąc, zrezygnować można w dowolnym momencie. Cały kurs jest online, więc dostęp do internetu jest niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wole naturalne metody i chodziłam do szkoły Tfls. Jest większa motywacja. Jak kupiłam fiszki to tylko raz je używałam. Nauka w grupie jest najlepsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na niemiecki do TFLS i muszę przyznać, że dużo się tam nauczyłam. Miałam fają, małą grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuje chętnych osób do podjęcia pracy w Niemczech (okolice Hamburga) od kwietnia do maja/czerwca jako operatorzy wózków widłowych. Praca polegająca na pomocy w organizacji nowo powstałego magazynu. Stawka 11,50 €/h + dodatek 25% za pracę nocną i nadgodziny. Oraz osób do prostej i przyjemna praca polegająca na kontrolowaniu, pilnowaniu osób czyszczących zakład pod względem przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy i zgłaszanie ewentualnych problemów przez Walkie Talkie. Stawka 10€/h + dodatek 25% za pracę nocną i nadgodziny.Praca ok 10h dziennie. Wymagany DOBRY język niemiecki. Mile widziany wiek do 45 roku życia. Osoby chętne proszę o wysyłanie CV na joanna.bielak@human-hunter.pl, w razie pytań proszę o kontakt 790411477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już 3 semestr chodzę do TFLS na niemiecki. Mam super lektorów, zarówno polskiego jak i nativa. Wysoko ceniona szkoła i wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam TFLS. P Bardzo poprawiłam swoją znajomość języka.. Lektorkę miałam konkretną, bardzo koncentrowała się na rozwiązywaniu testów pod egzamin, ale nie tylko. No i oczywiście dużo rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaK33
We Wrocławiu języka niemieckiego można się nauczyć w szkole Demostenes, oferta jest taka: http://demostenes.com.pl/jezyki/niemiecki/ Potrzebowałam języka do pracy, bardzo sprawnie mi to poszło mimo że nigdy nie lubiłam tego języka ;) Przełamałam barierę i teraz swobodnie mogę porozumiewać się po niemiecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem trzeba sie wziąć za siebie i nauczyć języka. Moja mama przed wyjazdem za granice chodziła na kursy niemieckiego aby cos potrafić powiedzieć w obcym języku. Chodziła do Tfls . Była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w Poznaniu jest szkoła Active Study, która świetnie uczy języka niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na fajny kurs niemieckiego do warszawskiej szkoły TFLS. Poprawiłam niemiecki o dwa poziomy w bardzo krótkim czasie. W TFLS lektorzy rzetelnie podchodzą do nauczania na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza szkoła językowa w Warszawie to TFLS, a to zasługa lektorów - są świeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam osoby z bawarii do wspolnej nauki jezyka strona.lustra@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zaczynałam kurs w Goethe Institut w Warszawie a kontynuowałam go potem w Berlinie i nie musiałam zaczynać kursu od zera. Sympatyczni lektorzy i dużo pomocniczego sprzętu dydaktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam języka niemieckiego to się nauczysz.! Ja się uczyłam w http://www.mawil.pl/ i calkiem dobrze mi szlo takze polecam rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od roku uczę się niemieckiego w szkole TFLS. Jestem bardzo zadowolony. Warto wybrac jezeli zalezy wam na konwersacjach, fajnych zabawach jezykowych i malo szkolnym trybie nauki. Lokalizacja tez dobra, bo blisko metra. Cenowo tez bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.30 e tam języka niemieckiego to się nauczysz.! Ja się uczyłam w http://www.mawil.pl/ i calkiem dobrze mi szlo takze polecam rowniezusmiech.gif U Pani Małgorzaty dasz rade, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam duże problemy z językiem do czasu aż nie trafiłam na kurs Avalon w Radomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddiia
a moze ktos sie wypowie na temat kursu w niemchech? do jakiej szkoly uczeszczaliście i czy jestescie zadowoleni i jaki poziom robicie czy ukonczyliscie? ja chodze do vhs wybralam ta szkole ze wzgledu, że mam bardzo blisko. Do innej mialabym 20 km dalej. niedlugo mam kurs na b1, ale powiem szczerze, że nke tak sobie zajecia wyobrażałam. za mało rozmow miedzy soba , dilogow ,przykladowych rozmow,zdań , wielki misz masz w przeciagu 3 godzin robisz trzy inne rzeczy na nastepny dzien tez cos innego i nie ma szans zapamietac czy sobie utrwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja języka niemieckiego nauczyłam się przez skype z elingiwista kursy oferowane przez szkołę z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na kurs niemieckiego do TFLS. Miałam super lektora, który świetnie potrafił wszystko wytłumaczyć. Zajęcia były zawsze bardzo ciekawe, no i przede wszystkim dużo rozmawialiśmy dlatego nie mam teraz bariery podczas mówienia. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezyk niemiecki to bardzi ladny i ciekawy jezyk. Uczylam sie go w http://www.mawil.pl/ i sie ciesze bardzo bo szybko sie nauczylaM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×