Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no przeciez

jezyk niemiecki

Polecane posty

Gość gość
Du nix verstehen????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pół roku przed wyjazdem do niemiec zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, że dużo mi to dało nauczyłem się trochę tego języka a nic nie potrafiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest nabór na lekcje niemieckiego w szkole http://www.aj.edu.pl/ może ktoś tam już uczęszczał i napisze swoja opinię czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szkole TFLS w Warszawie są dobre kursy niemieckiego, polecam dzięki nauce w tej szkole doskonale zdałem maturę z niemieckiego i nie mam żadnego problemu z porozumiewaniem się w tym języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS polecam ze względu na profesjonalność pod każdym względem – organizację kursów, podejście do kursantów a także prowadzenie zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Świetna szkoła, bardzo miła obsługa, atrakcyjne ceny, wysokie zaangażowanie i dobre podejście lektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Solidna szkoła, dobrze uczą, widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczę się u pasjonata niemieckiego, https://zalewskitomasz.pl/. Płatne lub bezpłatne panele do wyboru. Na płatnym jest kop motywacyjny niesamowity, a cały kurs jest skonstruowany tak, że chłoniesz wiedzę, jak gąbka. Pierwszy raz w życiu nie mam problemów z gramatyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiecki wcale nie jest taki trudny jak wam się wydaje. Trzeba pół roku, rok żeby podłapać podstawy. Oczywiście to zależy jaką masz głowę do nauki. Ja już po pół roku wiedziałam mw co i jak. Po roku mówiłam już całkiem nieźle. W pracy wszyscy mnie rozumieli a ja ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amapool
da sie nauczyć :) Ja chodze na 3 semestr od zera na niemiecki i jest dobrze, idze mi całkiem całkiem. Chodzę do pi school i jak ktoś z Wawy to mogę polecić. Mamy fajnego lektora, ćwiczymy dużo mówienia, pracujemy nad akcentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na początku uczyłam się sama, potem zapisałam się do szkoły TFLS. Kurs ok, umiem się dogadać po niemiecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemieckiego uczyłam się w ogólniaku ale raczej mało z tego wyniosłam. Najgorzej z mówieniem, bo zawsze jest bariera wstydu... A zapisałam się do szkoły http://katarina.pl/ w Wawie i niebawem zaczynam naukę. Zależało mi na małych, kameralnych grupach i tam takie są. No i podobno mają super lektorów. Mam nadzieję, że w końcu opanuję ten język :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierrka
Z niemieckim walczyłam długo, przez 3 lata nauki w liceum nie nauczyłam się niestety zbyt wiele... Jak pierwszy raz wyjechałam na wakacje do pracy w Dreźnie to byłam totalnie zielona i stwierdziłam, że muszę jak najszybciej nadrobić pewne rzeczy. Poszłam na kurs grupowy w Berlitz, tam przede wszystkim nauczyłam się gramatyki, bo mieliśmy świetnego prowadzącego, który zawsze tłumaczył dodatkowo i nigdy nie było problemu, żeby np. po zajęciach coś skonsultować. Super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczyłem się niemieckiego w TFLS i mogę polecić. Mają super lektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.11.2018 o 12:18, Gość gość napisał:

uczyłem się niemieckiego w TFLS i mogę polecić. Mają super lektorów.

Również polecam.

http://tfls.com.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Polecam kurs w TFLS. Bardzo ciekawe zajęcia, dobrze dobrana grupa i ceny całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Ja mówię płynnie po niemiecku, bo cała moja rodzina pochodzi z byłych terytoriów niemieckich. A dziadek był w wermahcie i jestem z niego bardzo dumna. Wermaht to nie było to co SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nauczyłam się niemieckiego w 4 lata. Oglądając telewizje i słuchając innych. Nie rozumialam prawie nic oprócz pojedynczymi wyrazów. Później łączyłam je w całość i zgadywalam o czym moga mówić. 

Ogladaj tą telewizje, zapisuj slowka i tlumacz je. Jesli potrzebujesz pomocy to napisz do mnie. Chetnie ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

polecam kurs niemieckiego w TFLS :) ja przygotowywałam się tam do matury z niemieckiego i zdałam bez probemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Najlepsza szkoła, z jaką miałem do czynienia. To co ją wyróżnia to niewątpliwie wysoki poziom nauczania. Ceny w porządku, niższe niż w wielu innych placówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chodzę na kurs niemieckiego do szkoły TFLS, polecam kurs dobrze zorganizowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzon
Dnia 3.03.2019 o 17:51, Gość gosc napisał:

chodzę na kurs niemieckiego do szkoły TFLS, polecam kurs dobrze zorganizowany

Ja również polecam TFLS. Pracują tam bardzo profesjonalni lektorzy. Dużo nauczyli mnie w TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w trzy lata nauczyłam się niemieckiego chodząc do szkoły (słuchając jak inni mówią), oglądając telewizje. Nie miałam znajomych. Siedziałam tylko w domu i chodziłam do szkoły w której byłam wyśmiewana a więc o pogaduchach nie było mowy.

Oglądaj tą telewizje. Oglądaj lub czytaj jakieś dokumentacje. Znajdź inne osoby które chcą nauczyć się niemieckiego. 

Siedząc w domu i nie mając kontaktu z tym językiem ani z ludźmi bedzie ci bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matizz

Polecam TFLS. . Lektorzy bardzo kompetentni. Jestem naprawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lezik

Ja to lubię ie uczyć nowych języków. ale w domu nie idzie mi, jednak wolę w szkołach językowych, w grupie, wśród  ludzi. Fajnie mi szło z niemieckim  w Pi School - małe grupy, fajni ludzie i na prawdę idzie się nauczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Zajęcia w TFLS to gwarancja świetnie przygotowanych zajęć, rzetelnej wiedzy i dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×