Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Taido:):):) Gratulacje!!! Bosze, ależ się ciesze!!! Normalnie jakbym sama zatestowała, jak opisałaś to drugie wejście do toalety, to aż mi łezka poleciała:):):)z radości ma się rozumieć:) Lonia, życzenia wiesz czego;) najserdeczniejsze:) Jolkaaaa...3 mam kciuki:) * Wczoraj miałam dzień na sprzątanie, mimo bolacego brzucha wyszorowałam mieszkanko łącznie z lampami...u mnie to niestety zawsze wrózy przyjście @, co sie dziś sprawdziło:( Niby wiedziałam, że przytulania trzy dni po laparo i to w 16 dc przy 26/27 dniowych cyklach nic nie dadzą, jednak gdzieś na dnie serducha tliła się nadzieja, że jednak, może, jakimś cudem... Poszliśmy sobie na Blue Jasmin mojego ukochanego Woddy Allena:) i jakoś ciut mi lepiej, choć chandra czai się, podstępna wredota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
późna mamo odezwij się na sąsiednim topiku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejnych dobrych wiadomości ciąg dalszy, zrobiłam test mam 2 grube krechy :) bardzo się cieszę, dziękuje dziewczyny za wsparcie, spadam do roboty, pozdrawiam odezwę się później nie mogę w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja p*****le bo padne z wrazenia. GRATULUJE.... Co Tu sie dzieje...Mama mia.... :-) Jolka jak najszybciej Do lekarza Po luteine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) To ja pozwolę się na przyszły miesiąc w kolejce ustawić:P Jola GRATULACJE!!! Jolka, Taida, mam nadzieję, że otworzyłyście te wrota dobrych wieści na oścież, w razie czego nogą wrota zastopujemy, żeby się nie zamknęły;P * Pracuję pół dnia w domu, pół w biurze, Jolka humor mi dziś poprawiła:) więc jakoś radośniej patrzę na świat:) Miłego dzionka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką .Ale SUPER wiadomości Jolka GRATULUJĘ ale wiadomości . Naprawde otwarłyście ten worek z prezentami byle tak dalej . Które następne kochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite!!! Jola - gratuluję!!! I to naturalnie tak się stało??? Napisz koniecznie i idź na Betę jak najszybciej! Która dzisiaj testuję? :-) Widzę, że moje urodziny zapoczątkowały nową erę sierpniowych mam :-) Tak się cieszę, jednak cuda się zdażają. A usiadłam sobie spokojnie w pracy przed ekranem, z kawkę, otwieram foruma ...a tu taka bomba!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolus kurcze mowilam :) :) :) :) :) Jednak urlopy dobrze robia ;) U mnie tez bylo z lenistwa ;) , bo mi sie do pracy nie chcialo ;) X Dobra dziewczynki , teraz dalej do roboty - czekam na wiecej towarzyszek !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu przyjmij gratulacje ;) to naprawde niesamowita wiadomowc :) x ja mam swoja teorie na temat forumowych ciaz. Przynioslam Wam na forum zarazki ciazowe i zamierzam je dalej rozsiewac ;) a co hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka ale się cieszę. Gratulacje. Koniecznie zbadaj progesteron. Napisz więcej szczegółów gdzie, kiedy i jak to się stało :) U mnie to wiadomo mało romantycznie ale u Ciebie to co innego. I Dziewczyny, a ja dziś walczylam ze sobą żeby nie zrobić kolejnego testu. Ciągle mi się wydaje, że zaraz znowu nie będę w ciąży. Wiem, że to chore ale co robić to pewnie przez hormony. Mam tez masę bardzo wyrazistych snów. Po nocy zastanawiam się czy to co mi się śnilo to tylko sen czy historia prawdziwa. Brzuch mnie boli często jak na @. Generalnie taki pms tylko w mega wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle z kawka o poranku niczego sie nie spodziewajac..... A tu takie wiadomosci! Matko dziewczyny gratuluje z calego serca! 2 ciaze w 2 dni, czy ja cos przegapilam???? Jak to? Gdzie? Kiedy? Lecialam jak na skrzydlach do m przekazac dobre wiesci jakby przynajmniej jedna z tych ciaz byla moja a on na widzisz do Konca roku dolaczysz do kolezanek, az mi sie cieplo na serduchu zrobilo:) Matko jak sie wzruszylam waszymi ciazami, az mi sie lezka radosci zakrecila:) GRATULUJE wam obu. Dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziękuje dziewczyny za gratulacje , jesteście super u mnie w domu wielka radość ;) test na stole leży i wszyscy patrzymy na niego co by druga kreska nie zniknęła, sama nie mogę w to uwierzyć, tym bardziej że ostatnio m był w pracy a ja z synem w podróżach, sama nie wiem kiedy to się stało, bo tak na prawdę to może dwa przytulanka były w tym miesiącu ;) ostatnią @ miałam 17 lipca, leków nie brałam bo nie było mojego ginekologa, a d*phaston i clo mi się skończyły, do lekarza zapisałam się na 3 września, mam jedno opakowanie luteiny i zastanawiam się czy nie wziąć , Taido a ty bierzesz jakieś leki ? Mon cheri a ty jakie zażywasz ? oprócz was, m i syna nikt jeszcze nie wie, dziękuje jeszcze raz , trzymajcie kciuki za wszystkie ciężarne przed nami długa droga, może niedługo dołączycie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ball
jolka gratulacje!!!! to sie tu dzieje u was,az miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina jest po język, brałam ją 2 razy dziennie rano i wieczorem, a teraz to nie wiem czy tak samo mam brać, do ginekologa dopiero idę 3 września bo wcześniej wszystko zajęte,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) 🌼 Ja dopiero weszłam na neta i tu zaglądam i widzę że same dobre wiadomości :) Strasznie się cieszę Jolu :) życzę wam Tobie I Taidzie nudnej bezproblemowej ciąży :) 🌼 Czekamy na kolejne ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na końcu z gratulacjami, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie. Taida wspaniała wiadomość, ja bym chyba codziennie testy robiła teraz......pewnie jutro betę powtórzysz. Wiem, że przed Tobą jeszcze mnóstwo stresu, ale najważniejsze już się wydarzyło i teraz może być już tylko dobrze. Joka no ale szok co nie? Ale przypomnij sobie słowa cioci Karmi, że będziesz następna po Mandarynce, wprawdzie Taida Cię wyprzedziła ale tylko dlatego, że test tak poźno zrobiłas. Gratuluje Ci kochana gorąco i po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że na nowym mieszkaniu zawsze maluszek się pojawi.Mila słyszysz? Moncheri fajnie, że wakacje się udały pisz jak się czujesz, jak malutka w brzuszku i czy przytyłaś wreszcie;) Pozdrawiam reszte dziewczynek. Lili może ty tez coś zmajstrowałaś na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmi - bardzo dziękuję za życzenia :-) z kwitkiem :-))) Taida i Jola - piszcie częściej i w ogóle jak się czujecie itd. Ja teraz żyję Waszymi ciążami i nawet mężowi opowiadałam o Naszym forumowym cudzie, a jest w delegacji i słucha moich opowieści przez telefon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu GRATULACJE - SUPER !!!!!!!! ale tydzień się zaczął .Teraz czekamy na dalsze dobre wiadomości .Taido czekam z niecierpliwością na następną bete . Pozdrawiam Was wszystkie !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, sama możesz zrobić progesteron z krwi i zobaczyć czy nie jest za niski. Do czasu wyniku brałabym luteinę. To chyba nie może zaszkodzić. Ja brałam około 20 tabletek luteiny dziennie (pod język i wiadomo gdzie) progesteron mi skoczył nieprawdopodobnie ale lekarz i tak tylko nieznacznie obniżył dawkowanie. Oczywiście mna się sugerować nie możesz bo ja z kd a Ty sama natura ale tak czy inaczej ten progesteron radzę szybko sprawdzić. Badanie kosztuje ok. 40 zl. Krami napisała, że cie wyprzedziłam, faktycznie :) ale na pewno twój dzidziuś starszy :). I Ja jestem w pracy i od rana mam straszne mdłości, skurcze macicy juz mniejsze. Miałam kilka ważnych spotkań dzisiaj i głównie zastanawiałam się czy nie zwymiotuje zaraz na jakiegoś ważniaka, momentami to łzy w oczach miałam. Strasznie szybko mi się te mdłości zaczęły ale ja generalnie mam do nich tendencję więc teraz przy ciąży to myśle, że dowali mi mocno. Oczywiście wszystko przeżyje oby tylko dalej z dzieckiem było ok. Beta kolejna w czwartek. Jak tak dalej będzie to długo nie popracuje bo tu nie ma taryfy ulgowej i albo 100% albo l4. Zobaczymy i tak pracodawce o ciąży poinformuje dopiero po usg serduszkowym bo wcześniej to strach bo jak się nie uda to będe pierwsza do odstrzału (takie życie) no chyba że wcześniej zwymiotuje publicznie na spotkaniu i wszyscy się domyślą :) Jutro moja asystentka zaczyna urlop więc dodatkowo będę miała wyzwanie w pracy. Koniec z narzekaniem bo pamiętam jak mon cheri pisała o obejmowaniu kibelka i ja tak strasznie chciałam być na jej miejscu. Będę to sobie powtarzać w krytycznych momentach, z którymi na pewno się z wami podziele. I Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dech zapiera od dobrych wiadomości:D Jola, Jola, Jola, gratuluję❤️Normalnie zaszłaś w ciążę cichaczem i nie wiadomo kiedy;)Dokładnie pamiętam, jak pisałaś, że szanse marne, bo brak m, bo przerwa w lekach, bo do gina nie chodziłaś na monitoring. A tu taka ogromna niespodzianka:)I jak tu nie wierzyć w cuda i złote strzały:P:D Jola, pewnie miałaś dzisiaj problem ze skupieniem myśli na poprawkach i wszyscy je zdali:D Karmi, ja na pewno nie zmajstrowałam niczego, bo od czwartku/piątku boli mnie brzuch dokładnie, jak na @. Poza tym ja się za bardzo starałam:DA z forumowych ciąż wynika, że za dokładne starania nie popłacają, a ciąże to prawie wpadki:P;):)Poza Taidą, ale u niej młoda komóreczka pokazała co potrafi:) Taida, buziaki dla Ciebie😘Trzymaj się dzielnie, a my z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie ;) u mnie dzień senny, sen mnie dopadł i ziewa mi się co chwila, brzuch trochę pobolewa i cycki, w dalszym ciągu nie mogę w ten cud uwierzyć, z m zastanawiamy się kiedy bobasa zmajstrowaliśmy;) syn bardzo się cieszy że w końcu będzie miał rodzeństwo, wiem że przede mną długa droga ale dam rade , dziewczyny trzymajcie kciuki za nas, m wyciąga mnie na spacer , no bo muszę się dotleniać ;) albo spacer albo łóżko, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×