Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Mala_biest- melduje sie! Kciuki zaciśnięte, modlitwa odnowiona- powodzenia!! To bedzie TEN transfer, zobaczysz! :) / Stefania- sciskam mocno / Tujka, Leni, Zuza- Was takze :) / U Was tez taka piękna jesień? W Łodzi leje jak z cebra kolejny dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety One, u nas na Śląsku nie lepiej, aż nie chce się wystawiać nosa za drzwi, a tu do pracy trzeba... Mimo wszystko miłego dnia życzę nam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz czekamy w poczekalni. U NAS piekne lato a w nastepnym tyg ma byc Do 27 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Po Transferku. Z 3 rozwinal sie tylko 1 zarodek (4 kom) ale go nacielismy. Jakos czarno to widze ,zeby 1 zagoscil. No nic pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_biest, nie bardzo rozumiem co napisałaś, piszesz ze rozwinął się jeden? Przecież Ty miałaś mrozaczki, nie świeże zarodki chyba wiec o jakim rozwinięciu piszesz? Miałas może na myśli rozmrażanie? Napisz coś jaśniej. W każdym razie transfer sie odbył, kropeczka juz z Wami i teraz będziemy niecierpliwie czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z 3 mrozakow tylko jeden zostal. Teraz ...czekanie :-) jak ja to zawsze mowie Co ma byc to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest trzymam kciuki za tego jednego żeby został z Tobą 9 mies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
One wish co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest: transfer udany, maleńka kropeczka już z Tobą więc teraz spokój kochana. Życzę Ci duuuużo spokoju i pozytywnych wibracji :) musi sie udać i już! Na forum o inv z KD moja znajomą spotkala podobna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.d.Miała wykupionych 9(!!!)komórek jajowych uprzednio zamrożonych, zapłodniły się 6 i jechała na transfer z opcją wzięcia 2 zarodków, a tam okazało się, że to stadium blastocysty dotrwał 1... I ten 1 jej podano. Okazało się, że jej w jej Przypadku jakiś problem na poziomie "wyzszym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania- dobrze, ze u Was lepiej. Myślałam dzis o Tobie i Twoich bobaskach. Dnaj o siebie najlepiej jak potrafisz :) / Stefania-mala_biest- czuje się dobrze. Obiecałam sobie po tym transferze,ze nie bedę świrowac i doszukiwać się objawów. Dzis 4dpt trudno więc czegokolwiek się dopatrzeć. Jestem spokojna i bardzo wyluzowana. Jednak mam wyrzuty sumienia bo wczoraj strasznie się zdenerwowałam :( mój mąż wrócil ze spotkania z kolegami i wiecie- chłopak na fazie, starał się wejść po cichutku i nawet mu się udało, ale niechcący zrzucil klucze z komody. Wylecialam z sypialnia zła, nie zła nawet ale wsciekła jak osa i zrobiłam taki dym, że aż sie cała trzęsłam. Że mnie obudził :(:( głupio mi, ale nie znoszę gdy mmie budzi a że jestem temperamentna to własnie tak reaguję... Dodatkowo wczoraj miałam gorszy dzien. Na moim forum własnie jedna z dziewczyn napisala głupotę, (tu pasuje Wam ją zacytować ale jak jest wsród Was taka wariatka jak ja to też się może przejąć :)) i zaczęłam sobie wkręcać glupoty... Nie wchodzę tam już. Po prostu chcę bys spokojna, a tam jest ogień czasem :) u Was jest fajnie, spokojnie, tak ciepło :) / Tujka- dotarło już do Ciebie, że będziesz mam?? :) czy dobrze kojarzę, że to Twój 9 transfer?? Warto zatem walczyc-jestes tego przykładem :) / W poniedzialek idę z Coco na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kłopot z umieszczaniem postów bo kafe widzi w nich spam. A chcialam jeszcze dodac o tej dziewczynie z mojego forum-mam nadzieję, że ta jej jedyna bida okaże się silna na tyle by sie im udało. Skoro przetrwala jako jedyna to mam nadzieję, że tak będzie. Modlę się za nią,za Was i za siebie. Niech nam się uda- każdej z nas na swoim etapie tej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja beta dziś to 462,4:-) Trzymajcie dziewczyny kciuki dalej bo to na pewno też dzięki Waszym dobrym fluidkom, tyle wysyłanego dobra nie może iść na marne. OneWish, tak nieśmiało trochę o tym myślę, że będę mamą, ale po takiej długiej walce wydaje się to tak bardzo niewiarygodne, ze wciąż się boje. Mój M tym bardziej, On stara się być wyjątkowo ostrożny, aż mnie czasem denerwuje trochę, ale Go rozumiem. Nie bywaj One w miejscach gdzie się masz denerwować, potrzebujesz teraz spokoju, a fora są po to by tego spokoju i ukojenia doznawać, nie odwrotnie. Z Wami obu teraz jestem myślami mocno (OneWish i Mała_biest) i mam nadzieję niedługo cieszyć się Waszym szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWishj
Tujka- tak,tak. To początek Cudu :) pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
tujka serdeczne gratulacje! X one wish masz racje, nasze forum jest najlepsze:) Poza tym zobacz jakie u nas dobre statystyki, predzej czy później kazda zachodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na takie beznadziejne przypadki jak my haha :-to niezle Ja bym sie cieszyla gdyby kazda z nas zaciazyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z ciekawosci- ile kosztuje inv w Niemczech??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
One wish u nas kasa chorych doplaca 50% i 250 euro do każdego z 3 podejsc. Jedno podejscie wychodzi u nas miedzy 5-12tys. zlotych.Zależy od protokolu i lekow, czy masz mrozaki bo za mrozenie musimy placic i takie tam. W sumie doplacaja, ale trochę wychodzi. Z drugiej strony w Niemczech sa inne zarobki. Ale też slyszalam że to zależy w jakiej kasie jest się ubezpieczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie 50% placa. Ja za kryo placilam 100 % sama. Chyba sie wyspalam juz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest az wstyd się przyznać o której ja czasami wstaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam od magnezu rozwolnienie , od heparyny mam juz teraz siniaki a gdzie jeszcze 10 dni i pobolewa mnie brzuch. Leze sobie wygodnie pod kocykiem j maz poszedł wstawic pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_biest, jakie 10 dni? Ty się przygotuj na 12 tygodni heparyny kachana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest mnie dziś też zlapalo rozwolnienie od magnezu. Boję się zmniejszyć dawkę bo dzis mam znow pare brązowych plamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede musiala kupic tabletki bo te musujacy dobija mnie. Pije go 2 razy dziennie plus raz calcium z wit D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×