Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Zuza- uszy do góry, piers do przodu, posladki zwarte, usta Angeliny pomalowane i go do kliniki po malucha :) / Stefania- czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas mysle o Tobie. Dasz rade... Odetchnij j bo dzidzia chce w spokoju Do ciebie przyjsc. Mnie bola jajniki a tak to ok. Gotuje zupke warzywna i leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Kochane dziewczyny jesteśmy po wizycie i jest wszystko dobrze!!!!! Przed wizytą zwymiotowalam ze stresu (pierwszy raz w trakcie ciąży) i dostałam migreny. Badanie bardzo dokładnie, trwalo jakąś godzine. Lekarz stwierdził że wyglądają na zdrowe dzieciaczki, ryzyko wady genetycznej 1: 11 tysięcy. Podczas badania ciagle ryczalam, a lekarz nie rozumiał dlaczego placze skoro jest ok. X Zuza jak transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Stafania, wspaniale wiadomosci!!! A to , ze plakalas to dokladnie rozumiem. Najpierw czlowiek sie udenerwuje i na glowie ( prawie doslownie;)) staje , aby w ciaze zajsc , a potem ciagle myslanie , czy aby wszystko jest dobrze , czy maluszek bedzie mial tetno, czy bedzie zdrowy itd i tak potem do konca zycia:))) Dlatego w pelni zrozumiale sa twoje emocje.Byle do przodu. Ja powiem wam , ze pierwsza stymulacje Gonal F znosilam dobrze. Z ta niestety na Menopurze jest gorzej. Okropnie boli glowa, a do tej pory mialam bole glowy moze raz na rok. Wczoraj poszlam spac o 22 a rano o 9 ledwiez lozka wstalam i w pracy nieprzytomna bylam.a to dopiero 5 dzien stymulacji. Zuza daj znac jak emocje przy transferze!! Ja to wtedy tez sie poplakalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
mala biest kciuki na pewno pomogły :) Zdjęcia nie mam, choć lekarz chciał nam dac 2D albo 3D dokladnie nie wiem. Ale my z M ustaliliśmy że nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco skad doskonale jestes? Ja bylam Puregonem stymulowana znosilam w sumie ok tylko bylam zmeczona. Szlam krotkim protokolem wiec tylko 10 dni zastrzykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie ty tylko cocochanell. Napisalam Coco bo nie chcialo mi sie calego nicka pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Stefanio to wspaniale! Bardzo sie ciesze :) tak bym chciala byc na Twoim etapie - My jestesmy po transferze ... Bylam taak zakrecona zupelnie - oj chcialabym cofnac czas i jeszcze raz na spokojnie to przezyc Najpierw chcialo mi sie plakac ze wzruszenia a teraz ze wscieklosci na siebie bo wcale nie polezalam po; akupunktury tez nie dostalam bo pani juz nie bylo :( Wiec poszlismy od razu do hotelu ktory mial byc tuz za rogiem a okazal sie oddalony o ponad kilometr. Takim wolnym spacerkiem ale gdybysmy wiedzieli jak daleko to cierpliwie na taksowe bysmy czekali .... Myslicie , ze ten spacer mogl zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco jest tylko jedna:P Pzdrawiam nowa kolezanke i reszte ekipy.Wszystkiego dobrego dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer ci absolutnie nie zaszkodzi. Zuza przywoluje cie do porzadku,ogarnij sie troche. Jvz nie przesadzaj bo dam klapsa. Bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Nawet spacer od razu po? Biest dziekuje Jestes Kochana! Co za ulga - sprobuje nie zeswirowac A Ty juz za kilka dni sprawdzasz :) - One Wish,lepiej sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza- luz kochana. Ja po tym ET udałam się na zakpy do galerii :) dobrze,że jestescie juz razem :) już mi lepiej. Wczoraj wieczorem nadawałam sie tylko do ubicia a dzis po bólu gardła ani śladu. Całe to przeziębienie jest jakies dziwne.. Grunt, ze juz mi lepiej bo było słabo naprawdę. / Stefania- ja wiedzialam,że jest dobrze :):):) / Coco mamy 2, z czego jedna Chanel a jeszcze moja kicia też jest Coco :) więc w okolicy juz 3 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz zyc normalnie tylko sie oszczedzac. Moj profesor gdy zeszlam z fotelu powiedzial ze mamy isc na deptak pochodzic bo piekna pogoda i zjesc lody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarodek jest w macicy a nie w pochwie gdzie moze wypasc. Wyluzuj sie bo to najlepsze choc trudno... I moja COCO kicia serialowka. Jedni uprawiaja razem sex my z Coco ogladamy seriale heheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ja oglądam!! Z kicią Coco w towarzystwie, a z Coco naszą forumowa mam do zrobienia zaległą kolację na miescie jak już się wyliżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Zuza nie martw się u nas w klinice po transferze można leżeć 10 min, więc też nigdy nie polezalam. A my z M po transferze idziemy sobie na śniadanko i też trochę lazegujemy, więc spacer nie zaszodzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Niby wiem, ze nie wypadnie... Ale czy sie nie przesunie jakos z tego optymalnego polozenia gdzie byl umieszczony... Wiem wiem zbyt analizuje Lutke chyba moge juz normalnie przyjac ? Wiec aplikacja a potem kolacja :) M jest taaki kochany dzis i znosi cierpliwie wszystkie fanaberie- musze sie pozbierac zanim on albo Biest straci cierpliwosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja cie przez kolano przeloze i nastrzelam to ci sie przesunie cos innego. :-) Zarodek jest teraz tam gdzie byc powinien i jeSt tam dobrze chroniony. To sie zaaplikuj moze w lozku zeby ci lutka nie wyplynela. Kciuki jeszcze mocniej zacisniete kochana. 3 potransferowki, 2 ciezarowki i jedna produkuje jaja Wspaniale. One moze to takie ala ciazowe przeziebienie hihi. Mnie bola tylko jajniki ale ostatnio bolaty mnie tez tak bolaly wiec sie tym nie przejmuje. Zuza ty chcialas zaczac Revenge? I Co zaczelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- no to by były jajca :):) gdyby to przeziębienie okazało się pierwszym objawem :) ale nie nakręcam się, twarda jestem! / Zuza- maluch jest zamkniety w macicy przez ściśle zacisniętą szyjkę. Juz ta szyjka wie, jak się zamknąć by Twój maluch był w swoim domku :):) nie boj się, bądź spokojna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
mala_biest, mniej wiecej z okolic Bremen, a ty?Jak dlugo juz mieszkasz tu? widze , ze wprowadzilam troche zamieszania moim pseudo:))coco..sorry ale ten mam od dawna i dosyc mi sie podoba , bo uwielbiam perfumy Allure od Chanell. Aby nie bylo nieporozumien , dla was jestem Chanell- tez dostojnie;). Zuza ty sie nie mart tym spacerkiem, ja po ostatnim ( ktory sie wprawdzie nie udal) po zaleceniach lekarza poszlam na spacer. Jedyne co zakazala to skakac i plywac . No i musialam odmowic pojscia na koncert..haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
One..a kiedy zamierzasz robic Bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channel ja mieszkam w sumie ok 10 lat. Westerwald. Bede w grudniu w Bremen bo mamy zaproszenie do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie bylismy zaproszeni na urodziny ale kolezanka ...zaszla w ciaze i ma w grudniu rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dziewczyny Jestescie takie Kochane! Gdyby mi telefonu nie odblokowali to bym chyba zwariowala dzis bez kontaktu z Wami :) Teraz w uroczej restauracyjce (M poslalam do gory po sweterek aby moc sie do Was usmiechnac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Przez jakis czas mieszkalam tez w twoich okolicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×