Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Stefania, aż mnie zmroziło...leż i odpoczywaj:) Trzymam mocno kciuki. Tujka, gratki :):):) maj jak widzę owocny! One, trzymam i za Ciebie kciuki:) Zimno do wczoraj potwornie, dziś już lepiej, ale i tak pogoda nijaka - popada, powieje, ciepło się zrobiło - burza wisi w powietrzu. Byłam u lekarza z naszymi wynikami - M ma fatalne parametry, ja jakoś się trzymam:P ale to już przedostatni dzwonek. Wyniki niby ok, ale pęcherzyki antralne po 4 w każdym jajniku (1 dc, badanie podczas @...masakra...) Powinno być więcej, lekarz nie wykluczył że jeszcze coś by znalazł, ale przez @ nie widać za dobrze. AMH mam jeszcze do zrobienia. Na naturalną ciążę nie mamy właściwie szans, na inseminację szkoda czasu przy takich parametrach nasienia. Rejestrację na in vitro mamy 9 czerwca. Przytulamy się już bezstresowo, bez wyliczeń i monitoringu. Korci mnie jeszcze żeby kupić testy owulacyjne i zobaczyć, czy owu pokrywa się z innymi objawami i aplikacją w telefonie:) i chyba zakupię dla świętego spokoju. Na in vitro podobno dośc długo się czeka - dla nas pół roku - rok to sporo czasu...nigdy jeszcze nie czułam tego oddechu czasu na plecach, niemiłe czucie:( Miewam ostatnio ostre migreny, ledwo oczy otworzę - głowę mi rozsadza:/ Uściski wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Oj chyba opryszczka mi sie robi ;( rozpacz mnie ogarnia... nie robi mi sie to paskudztwo czesto, ale jak juz sie pojawi (i nic nie wezme) to jest to potwor na pol twarzy. Mam tabletki Valacyclovir (jak czuje objaw to biore 2x2 i z glowy na ogol) - transfer w srode myslicie, ze moge dzis wziac te tabletki? Nie wiem, moze ja panikuje i to swinstwo sie wcale nie rozwinie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość- kimkolwiek jesteś, dziękuję Ci z całego serca za tę świetną stronę z goździkami z roli głównej. Teraz ja tę stronę polecam Wam wszystkim. Dzięki gosciu, już jadę na goździkach :) / Zuza-może zadzwoń do lekarza?? Lepiej się upewnić. / Migotka- powodzenia, działaj bo nigdy nic nie wiadomo :) / Stefania- jak się czujesz? Czy wszystko w porządku?? Mam nadzieję,że najgorsze za Tobą / Rozmawialam z moim lekarzem. Leków zero, oprócz Apapu i od biedy Tantum Verde. Mam się enetualną gorączką nie martwić. Mąż kupił nowy termometr, bo mam wrażenie,że mam ze 40st C. A tymczasem raz 36,6 za chwilę 37,3. Finalnie leżę na kanapie pod kocem. A tak pewnie już bym biegłą na spotkanie z Coco. / Coco kochana- wynagrodzę Ci to mega wielkim ciachem w Wedlu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam tego spokania. Mam nadzieje ,ze zrobicie wspolna fotke to mi Coco zamejluje. Mi troche brzuch przeszedł. One ja tez troche posprzatalam i leze przed telewizorem. w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ja Mam bardzo rzadko opryszczke. Pamietaj zebys pozniej przy aplikacji dowcipnie luteiny umyc dokladnie rece zeby nie przeniesc tego. Ja mylam rece plynem Do dezynfekcji z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dzieki Biest, tez o tym pomyslalam... co za pech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
U mnie jak na razie dobrze. W środę mam wizytę z dokladnym usg to się wszystkiego dowiem , czy z ciąża ok. X migotka Najważniejsze że lekarza nie owija i mówi jak się sprawy mają. Wiadomo trochę czasu trzeba żeby się oswoić, ale wiesz co masz dalej robić. Jak temat staranek jeszcze Ci nie zbrzydl to kup sobie te testy. Też je urzywalam i mi się sprawdzaly, ale ciąży nie było. X Zuza lepiej zadzwoń do lekarza z tą opryszczka. Nigdy nie mialam, więc nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze sie szybko zakwalifikujecie Do programu. Zuza zapytanie nie kosztuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- wlasnie przez moje przeziębienie nie mozemy się spotkać. Mam jednak nadzieję, że uda nam sie spotkac jeszcze w tym tygodniu. Na pewno Wam o tym napiszemy :) / Stefania-będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- ja też z nia mailuję. Ale dzis Coco tajemniczo milczy... Wiesz kiedy 3 seson "House of cards"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha bo sie w nowy serial wciagnela :-) Nie wiem trzeba by bylo w necie sprawdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dziekuje, Jestescie Kochane. To cudowne ze moge sie podzielic kazda moja paranoja ;) byle do srody nie zwariowac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- co tak dzisiaj późno wstałaś kochana?? :):):) / Zuza- co z opryszczką? Pytałas lekarza? Transfer planowo jutro? Bo moje kciuki już w lokach :) / Byłam u lekarza, mam jakąś infekcję gardła. Niestety, nie wolno mi żadnych leków, a gardło tak mmie boli,że mam ochotę je sobie wyrwać. Od gardła ucho, do tego głowa. Masakra jakas. W domu cała apteka pysznego stepsilsu a ja nie mogę nic. Trochę się też obawiam.. Wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- co tak dzisiaj późno wstałaś kochana?? :):):) / Zuza- co z opryszczką? Pytałas lekarza? Transfer planowo jutro? Bo moje kciuki już w lokach :) / Byłam u lekarza, mam jakąś infekcję gardła. Niestety, nie wolno mi żadnych leków, a gardło tak mmie boli,że mam ochotę je sobie wyrwać. Od gardła ucho, do tego głowa. Masakra jakas. W domu cała apteka pysznego stepsilsu a ja nie mogę nic. Trochę się też obawiam.. Wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- co tak dzisiaj późno wstałaś kochana?? :):):) / Zuza- co z opryszczką? Pytałas lekarza? Transfer planowo jutro? Bo moje kciuki już w lokach :) / Byłam u lekarza, mam jakąś infekcję gardła. Niestety, nie wolno mi żadnych leków, a gardło tak mmie boli,że mam ochotę je sobie wyrwać. Od gardła ucho, do tego głowa. Masakra jakas. W domu cała apteka pysznego stepsilsu a ja nie mogę nic. Trochę się też obawiam.. Wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- co tak dzisiaj późno wstałaś kochana?? :):):) / Zuza- co z opryszczką? Pytałas lekarza? Transfer planowo jutro? Bo moje kciuki już w lokach :) / Byłam u lekarza, mam jakąś infekcję gardła. Niestety, nie wolno mi żadnych leków, a gardło tak mmie boli,że mam ochotę je sobie wyrwać. Od gardła ucho, do tego głowa. Masakra jakas. W domu cała apteka pysznego stepsilsu a ja nie mogę nic. Trochę się też obawiam.. Wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- co tak dzisiaj późno wstałaś kochana?? :):):) / Zuza- co z opryszczką? Pytałas lekarza? Transfer planowo jutro? Bo moje kciuki już w lokach :) / Byłam u lekarza, mam jakąś infekcję gardła. Niestety, nie wolno mi żadnych leków, a gardło tak mmie boli,że mam ochotę je sobie wyrwać. Od gardła ucho, do tego głowa. Masakra jakas. W domu cała apteka pysznego stepsilsu a ja nie mogę nic. Trochę się też obawiam.. Wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- co tak dzisiaj późno wstałaś kochana?? :):):) / Zuza- co z opryszczką? Pytałas lekarza? Transfer planowo jutro? Bo moje kciuki już w lokach :) / Byłam u lekarza, mam jakąś infekcję gardła. Niestety, nie wolno mi żadnych leków, a gardło tak mmie boli,że mam ochotę je sobie wyrwać. Od gardła ucho, do tego głowa. Masakra jakas. W domu cała apteka pysznego stepsilsu a ja nie mogę nic. Trochę się też obawiam.. Wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wez paracetamol , plucz gardlo woda z soda i sola. Biedna. Mnie boli troche brzuch ale da sie przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Witajcie dziewczyny , mozna sie dolaczyc? O waszym forum poinformowala mnie Stefania:))) dzieki. W najblizszym wolnym czasie podczytam , abym sie orientowala w temacie , kto jest kto itd. Wspomne tylko , ze mieszam w Niemczech i jestem w czasie dlugiego protokolu, dzis moj 4 dzien stymulacji. Juz blizej niz dalej konca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanel- witaj na forum :) ja jestem po drugim transferze inv z komórką dawczyni. To moje pierwsze imv, pierwszy transfer nieudany. Teraz czekam na niedzielę, poniedzialek by zrobić test :) razem raźniej! / Mala_biest- wiedziałam,że bys się do 7 z minutami nie byczyła w łóżku i ze wstałaś "trochę" wczesniej :) płuczę gardło solą, woda morską nos. Jest kiepsko, ale juz nie narzekam. Tez mnie czasem brzuch zamuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha One :-) Witaj Cocochanel . Ja tez jestem z De. Wlasnie jestem 3 dpt 1 sniezynki , to moj Drugi Transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki biest ,OneWish,cocochanell,trzymam kciuki za wasze starania ,dziewczynki życzę dwóch kreseczek na teście .Stefanio cieszę się ,że u Was wszystko w porządku .Pozdrawiam was wszystkie ,i życzę miłego dnia '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny, widze, ze to forum takie troche miedzynarodowe, wiec chcialam zapytac czy jest tutaj moze ktos z US zeby i mi bylo razniej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wiataj. Ja zaraz pozygam sie ze zlosci. Na Fb przeczytalam ze toalecie znalezli w De w toalecie pociagu zwloki noworodka. Noz...k...brak mi slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×