Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Moncia- Twoja Natalka to bedzie lew :) / Gość- bo pewnie, zapraszamy :) to batdzo przyjazne forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam jutro o 12.45 w nocy snia mi się koszmary jak lekarz bada przezierność i mowi ze jest za duza. nerwowo się chyba wykoncze:( x zuza tez ma jutro transfer wazny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- a w naszej ukochanej Ojczyźnie pani zakopala 5 noworodków w ogródku...bijemy wszystkich na głowę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio trzymaj sie! Jestem przekonana, ze jutro po poludniu juz sie bedziesz dzielic dobrymi wiadomosciami. A przed snem moze pusc jakas relaksacyjna muzyke cichutko i mysl o czyms przyjemnym albo koncentruj is na oddechu - to mi pomaga trzymac nerwy na wodzy (pomiedzy atakami paniki hihi wtedy to tylko Wy Jestescie w stanie mnie uspokoic :) _ One Wish jak sie czujesz Kochana? - Biest wiem o czym mowisz - brak mi slow kiedy slysze historie jak ta z pociagu :( - Zagadkowa ta moja "opryszczka domniemana", nie dodzwonilam sie do lekarza bo po 15 minutach czekania na lini rozlaczalo. Probowalam i probowalam i tylko sie wnerwialam i tak przeciagalam i nie wzielam tych tabletek a dzis pozostal tylko jakis maly pryszczyk po wczorajszej czerwonej swedzacej/piekacej plamie (?) Normalnie dzis usta bym miala wieksze od Angeliny ;) wiec to pewnie cos innego (na szczescie!!!) - Ale udalo mi sie dodzwonic do lab i wiem, ze na dzis sa tylko dwie morule, ktore wierze, ze sie wspaniale do jutra podziela (muuusza przeciez- prawda?) M chce obydwie od razu, ja asekurancko moze bym zostawila jedna w zanadrzu ale wiem, ze szanse sa wieksze z dwoma pozatym mrozenie i rozmrazanie to dodatkowe ryzyko. Wiec bierzemy obdwie :) Byle do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
dzieki za mile przyjecie niekiedy jak sie czyta niektore fora...to pozostawiaja do zyczenia. Krotko o mnie: starania juz od 6 lat, 4 Inseminacje- bez efektu , 1 raz ICSI - niestety nic, ale...co smieszne- 3 naturalne ciaze, wszystkie obumarly w 9- 10 tygodniu. Przyczyny nieznane. Teraz kolejna stymulacja i ostatnia, dlatego bardzo zalezy mi na tym , aby bylo duzo pecherzykow. Dzis po wizycie kontrolnej wiem, ze mam 8 pecherzykow( 4 dzien stymulacji) 7 wielkosci ok 0,7- 1,1. Najwiekszy 1,6 i lekarz powiedzial, ze o nim juz mozemy zapomniec. Szczerze po takiej stymulacji liczylam na wiecej.Ale generalnie najwazniejsze aby jeden zaskoczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Dziewczyny, tak czytam wasze posty , zeby sie wprowadzic troche w temat i ..jestem pod wrazeniem !! po tylu nieudanych probach , nadal walczycie.Szacunek!! Czuje sie przy was jak zoltodziob w temacie:)) Ale dzieki takiemu podejsciu wraca wiara.Mam nadzieje , ze wszytskie w przyszlym roku znajdziemy sie na forum: mamusie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanell a w jakiej klinice jestes? To teraz za wysiadywanie jajek trzeba odpalic kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanel- czyli teraz wysiadujesz jajca :):) a dlaczego inv u Ciebie? Jaka jest przyczyna?robilas badania immunologiczne? / Zuza- no kochana!! Z ustami Angeliny zrobisz jutro na ET furorę :D kciuki gotowe, dzis bedziesz wymieniona jako pierwsza podczas modlitwy do MB Matemblewskiej a jutro bede myślami z Toba blisko :):) powodzenia Słońce! / Stefania- ja jestem o Ciebie i maluchy spokojna :) po prostu wiem, ze bedzie dobrze :) / Kto chce mnie dobić? Jeszcze nigdy w życiu nie czułam sie tak dramatycznie zle. Nigdy nie bolało mnie tak gardło, ucho i głowa. Do tego suchy kaszel, podczas którego aż świeszczy tak boli mnie w klatce. Kot na ten dźwięk ucieka. Jak kicham to nie trzymam moczu :D 4 raz zmieniam dzis majtki. No tylko wziac łopatę i dobić. Czeka mnie ciężka noc, jestem przerażona i wiecie czego sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez sobie paracetamol bo na pewno nie pomoze ci jak bedziesz sie meczyc. Nie lykaj tylko nic na Aspirynie i ibuprofemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Zuza skoro masz usta jak u Angeliny to jest dobry znak. W necie pisali ze Angelina znów w ciazy:) X one wish z tym przeziębienie to wiem co przezywasz. Ja na samym początku ciąży chorowalam, mi pomogl czosnek, syrop cebulowy i miód z cytryna. Trzymaj się X Szkoda że nie mogę Was zabrać jutro jako wsparcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza pakuj jutro oba maleństwa i zaczynamy kolejne odliczanie. Trzymam kciuki. ☆ Cocochanell witaj na forum. Życzę Ci z całego serca aby ta stymulacja była ostatnią i żeby się Wam udało wyhodować piękne zarodki. Będziemy Ci kibicować. Ja musiałam sobie wielokrotnie powtarzać, że to już ostatnia i mam nadzieję, że wreszcie mogę słowa dotrzymać, za tydzień jadę na usg to zobaczymy kto tam u mnie zamieszkał ale boję się tej wizyty ogromnie. ☆ OneWish walcz dzielnie z infekcją, z wielu źródeł słyszałam, ze infekcja osłabia organizm i ułatwia implantacje, to tak zamiast podawania sterydów. Ale wierzę, że się denerwujesz. ☆ Mała_biest :-) ☆ Stefanio czekamy na relacje z wizyty i same pozytywne wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest, Stefania, Tujka- jesteście kochane. Jesteście naprawde dobrymi duszkami. Wiecej mi dajecie niz wszyscy wokol razem wzięci. I zawsze mozna na Was liczyć- dziekuje :) / Jutro czekamy na wiesci od Stefanii i Zuzy- angeliny :) dzielne dziewczyny, odezwijcie sie po powrocie z klinik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
macie racje , ja wysiaduje teraz jajka:)) czemu in vitro? bo juz stara jestem , a odstepy w jakich naturalnie -totalnie przez przypadek!! zachodzilam w ciaze to 2 lata.Ostatnio w ciazy bylam w pazdzierniku, wiec...czas mnie goni.Wszystkie badania u nas w porzadku.Po drugim razie genetyka-tez dobrze. 1 podejscie robilam w Klinice w polnocnych Niemczech, a teraz jestem pod opieka krakowskiej kliniki. Dziekuje wam za mile slowa i jutro naturalnie czekamy na wiadomosci z wizyt Zuzy, Stefanii. A.. jak czytam o tych utopionych, zakopanych itd noworodkach..to mnie przerazenie ogarnia i zlosc i niemoc!!w jakim kierunku ten swiat zmierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki na tym Forum chyba nigdy na raz sie nie dzialo....tyle procedur i Transferow. Bobasy sie porodzily :-) Teraz potrzeba nowych ciaz...najlepiej u wszystkich stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Ty masz racje - zajdzmy wszystkie w ciaze! koniec kropka :) I niech mi sie zadna nie wylamie - Tak sobie mysle, ze bez Was trudno by mi bylo przez to wszystko przejsc - Dziekuje Wam Dziewczyny moje Kochane z calego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża13
Dziewczyn powiedźcie mi proszę czy po pobraniu komórek a przed transferem można jeździć rowerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ,ze tak. A czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Stefanio jak wizyta? Dobre wiesci prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Biest dziekuje :) Dziewczyny jestem tuz przed ... Taaaka mieszanina uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×