Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Tez uwielbiam Allure:) A Coconut albo Coco mowi na mnie od zawsze mój maz. Ale jak kiedyś zmienie nick,chociaz sama nie wierze w to co pisze bo do swojego jestem bardzo przywiazana to będzie to Almond:P A przepraszam ile masz lat jeśli można spytac? Bo ja to raczej taka emerytka wśród dziewczyn.Chyba najstarsza tu zostałam po wykruszeniu się naszej dawnej,doborowej ekipy:( Stefania,Tujka,Zuza,Migotka,buziaki:) One i Biest mam cos dla Was.Dla One Boss a dla Biest Penny Dreadfull.Jest moc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja az poszlam Po tabletke tak mnie chwycily bole. Tak mnie ciagnie ale nie w pachwinach tylko jakby mnie wzgorek lonowy Po bokach rozerwać mialo. Zuzka Co bys NAS zrobila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubie Bossa mezowi kupilam juz kiedys Channel Egoiste. Ja lubie slodkie zapachy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- jak lubisz slodkie to polubisz jedne z moich ulubionych "dolve vita" diora :) ja lubię "mademoiselle" jeszcze jesli o Coco chodzi :) ciagniecie w pachwinach dobry znak :) / Cocochanell- test wypada mi zrobic w sobote, ale robię go w poniedziałek czyli 13 dpt. Najlepiej byłoby mi w niedziele ale znów mam komunię, więc pozostaje poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wytrzymam :-) haha Mota kochana Coco :-) Zuza pamietaj o skarpetach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam Teeny Mutter ... Matko w wieku 18lat drugi raz w ciazy w 8 miesiacu. Matko ja zdecydowanie za pozno zaczelam. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- na mojej ulicy mieszka Jadzia- lat 23 i jest w ciąży z 3 dzieckiem. Ojciec w pierdlu siedzi ale co przyjezdza na przepustkę maluje Jadźce nowe dziecko... Ciekawa czy tacy ludzie wiedzą coś o hormonach, streydah, zastrzykach, cyklach, owulacjach...w domu melina, a dzieci zdrowe, rumiane z gilami do kolan. A tu czlowiek w czystym domu, w czystej poscieli, w czystych majtkach w towarzystwie Coco na skórze i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak zmienie nick bo jeszcze niezasłużenie ktoś mnie posadzi o inna orientacje seksualna:PI to przez kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Coco jest hetero:) jak nie pamiętacie odszedł Stefan jej młodszy kochanek i teraz jest w żałobie kot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, obejrzałam dopiero 3 odcinki :). Codziennie jeden, jak mała zaśnie. Rozkręca się, na razie powiem, że czarna lista mi się bardziej podobała, ale za wcześnie na oceny ;). Coco, dzięki za propozycje, zaraz poczytam recenzje :) Trzymam kciuki za wszystkie transfery, ciąże i wysiadywanej jajeczka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revenge jest w innym stylu. Moze zobacz The Fallowing albo The Killing lub hannibala. Nalozylas skarpetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, super że wszystko dobrze poszło. Co do spacerku to mnie w Invikcie nie pozwalali leżeć nawet minutki, Transfer i na miasto. Są badania, które porównywały ilość ciąż u kobiet, które leżały po transferze z tymi, które od razu wstawały i okazało się, że jest niewielka przewaga na korzyść tych wybiegających prosto z fotela:-) x OneWish, też mam dwa kociaki w domu i też parkę, maja po pięć lat więc mam nadzieję, że trochę jeszcze z nami pobędą:) x Coconut2009, nie chcę Ci odbierać palmy pierwszeństwa, ale wiekiem to trudno raczej ze mną wygrać-40 na karku w tym roku! x Mała_biest, OneWish trzymam oczywiście kciuki nieustannie! x Stefania, wirtualne buziole dla Maluchów:-) :-) :-) x Ja sobie żyję, pracuję, brzuch mnie raczej nie boli, czasem coś zakłuje, albo zaciągnie, jedynie piersi mnie bolą jak śpię bo uwielbiam spać na brzuchu i miewam kilka razy dziennie zawroty głowy z mega osłabieniem. Jeszcze tydzień i podejrzymy mam nadzieję kruszynkę w usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_biest chcesz, żeby się dziewczynie stopy zagotowały?:-):-) Ja z trudem trzymam je w nocy pod kołdrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Do dzis w skarpetkach spie ale chyba je dzis zdejme. Macica jest juz wygrzana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka przebijam mimo wszystko ja 40 obchodziłam z przytupem i fajerwerkami we wrześniu.Cholernie się ciesze,ze jesteś w ciąży bo chociaż w moim przypadku stymulacje nic nie daja i tylko kd wchodzi w rachubę to dajesz nadzieje weterankom:) Zuzka no problem i zawsze do usług w tym temacie:)A jakie klimaty lubisz może cos z kostiumowych albo czasów zamierzchłych lub westernow bo ja takie uwielbiam. Teraz dla odmiany chce zobaczyć Vegas i Bonekickers ale tego drugiego nigdzie nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Coco, ja mam 37, 8 , czyli ostatni dzwonek. ONE uwielbiam tez dolce vite, ale zawsze kupuje mala fiolke bo moj maz nie przepada.. Ja bym nie wytrzymala tyle z tym testowaniem do 13 dpt..Jestem strasznie niecierpliwa.choc powiem wam ze w ostatniej ciazy testy robilam 2-4 dni po spodziewanej @ i byly negatywne. 10 dni potem umowilam sie na wizyte u gina, z przypuszczeniem ze stymulacja i nieudany transfer z poprzedniego miesiaca mi poprzesuwaly cykl. No ale to byla ciaza. Takze tym razem bede na pewno robic bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pokusze w niedziele,poniedziałek o test i we wtorek zrobie bete bo Do srody nie dotrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka- koty rządzą :) niech sie naciesza tym, ze pewnie tera grają pierwsze skrzypce w domu bo jak sie pojawi mała/y Tujka to spadną ze stołków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanel- moj tez nie przepada za Dolce Vita ale to odwet za to, ze ja nie cierpię jego Zegny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_biest- ja robie w 13dpt. Mam chwilami mulenie w brzuc****ak na @ wiec hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
dziewczyny tak sie martwie o te moje pecherzyki, ze szok.przez ten moj stres nic z tego nie wyjdzie.jutro musze zrobic usg aby zobaczyc jak urosly od wczoraj.caly czas o tym mysle ze beda juz za duze i nie zdarze dojechac do kliniki.chyba nie zasne dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocochanel ty mi Tu nie panikuj bo cie zaraz tez Tu Do porzadku przywolam. Jak Maja rosnac jak ty im spokoju nie dajesz? Ja sie chyba wyspalam. Kurcze boli mnie na dole wszystko i to wcale nie jest cmienie. Trzeba zrobic kawke i lyknac magnez z nospa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_biest dzień dobry:) Mnie też bardzo bolało około 6-7 dnia. Magnezik, nospa i grzecznie czekać proszę. x Cocochanel ja też zawsze miałam taką schize z tymi pęcherzykami:-) ale na pięć stymulacji nigdy nie popękaly. Wyluzuj, dr wiedzą co robią. x OneWish to prawda z tymi kiciusiami, już mi ich szkoda bo sa OKROPNIE rozpuszczone. Zastępują mi trochę... a tam trochę, czasem myślę że traktuję je zupełnie jak swoje dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×